Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ще раз про Аelit'а

Ще раз про Аelit'а

Шановна УП. Чи ми себе поважаємо як нація?

Чи може перебувати на форумі "людина", яка пише такі мерзенні речі про українців?
Цитата:

Яка може бути честь у найкорумпованішого найзлиденнішого найбрехливішого найкрадливішого населення на континенті?)
Не плутайте бантустанство з державністю.

Честь у продажних злиднів. Комедіянти


Не секрет, що кожен його пост - це знущання над українцями.
Форум читає багато людей в Україні і за межами. Невже таке може бути на українському ресурсі? 

Останнє редагування: 19 березня 2021 13:47:21 від ЛАРТА
   
Re: Ще раз про Аelit'а

О. То тут ти таки розкриєш тему української честі.
Честі українських суддів. Президентів. Прокурорів поліцаїв. Митників . Мамчурів. Митарів. Військових прости господи моряків. Пілводників. Метрів. Міністрів . Депутатів. Виборців які то обирають постійно і визнають владою в нормою. Заповнюють всі ці щаблі казнокрадства брехні і корупції.

Давай. Наведи прояви української честі)
   
Re: Ще раз про Аelit'а

Голова української держави президент Зеленський в юрмалі на сцені був повністю згоден в цьому аспекті.)

Слава Україні
   
Re: Ще раз про Аelit'а

Цензуру нам. А то від правди про нас у нас уже в сраці пече)
   
Re: Ще раз про Аelit'а

Форум читає багато людей в Україні і за межами. Невже таке може бути на українському ресурсі?
...може...є...і буде...підміна понять...толерантні сть і вседозволеність...:)))
   
Re: Ще раз про Аelit'а

О. То тут ти таки розкриєш тему української честі.
Честі українських суддів. Президентів. Прокурорів поліцаїв. Митників . Мамчурів. Митарів. Військових прости господи моряків. Пілводників. Метрів. Міністрів . Депутатів. Виборців які то обирають постійно і визнають владою в нормою. Заповнюють всі ці щаблі казнокрадства брехні і корупції.

Давай. Наведи прояви української честі)
не подобається ЛАРТІ коли ти нагадуєш про цю сумну реальність
і петро теж не подобається
Питання. Чому?
   
Re: Ще раз про Аelit'а

не подобається ЛАРТІ коли ти нагадуєш про цю сумну реальність
і петро теж не подобається
Питання. Чому?
...петрозалежна, Аеліту, крім петра Юля теж не подобається...питан ня, чому???
   
Re: Ще раз про Аelit'а

Ой, притрушений Сметана за 15 років тебе ні разу не зачепив аналогічними сентенціями?

Шизоїдів на форумі пестять.
На їх фоні кожен дурень виглядає майже генієм. 
   
Re: Ще раз про Аelit'а

Ой, притрушений Сметана за 15 років тебе ні разу не зачепив аналогічними сентенціями?
...притрушений Сметана вже сьогодні наклав  стільки гуано, бо на фупі повинно бути "особоє мнєніє", попри те,що воно смердить...:)))
   
Re: Ще раз про Аelit'а

Шановна УП. Чи ми себе поважаємо як нація?

Чи може перебувати на форумі "людина", яка пише такі мерзенні речі про українців?
Цитата:

Яка може бути честь у найкорумпованішого найзлиденнішого найбрехливішого найкрадливішого населення на континенті?)
Не плутайте бантустанство з державністю.

Честь у продажних злиднів. Комедіянти


Не секрет, що кожен його пост - це знущання над українцями.
Форум читає багато людей в Україні і за межами. Невже таке може бути на українському ресурсі? 

Сытник: след украинской коррупции нашли в 80 странах мира

Национальное антикоррупционное бюро Украины (НАБУ) выявило след украинской коррупции в около 80 странах мира. В этих странах отмывались незаконно выведенные деньги.

Об этом на международном уголовно-правовом форуме заявил директор НАБУ Артем Сытник, передает сайт бюро.

"За почти 6 лет нашей работы мы зафиксировали след украинской коррупции в около 80 странах мира. Это страны, куда лица, подследственные НАБУ, - а это чиновники высшего звена - вывели украденные в Украине средства и в дальнейшем их легализовали", - отметил он.

По его словам, на сегодня сложно назвать сумму незаконно выведенных из Украины средств, но речь идет о миллиардах гривен.

Он также отметил, что НАБУ взаимодействует с компетентными органами других стран и одним из успешных примером является разоблачение бывшего руководителя "Укравтодора" Славомира Новака. Его обвиняют в организации преступной группы, которая получала выгоду от коррупции, когда он руководил автодором. Кроме того, по данным следствия, он подделывал медицинские документы.
   
Re: Ще раз про Аelit'а

Сытник: след украинской коррупции нашли в 80 странах мира

Национальное антикоррупционное бюро Украины (НАБУ) выявило след украинской коррупции в около 80 странах мира. В этих странах отмывались незаконно выведенные деньги.

Об этом на международном уголовно-правовом форуме заявил директор НАБУ Артем Сытник, передает сайт бюро.

"За почти 6 лет нашей работы мы зафиксировали след украинской коррупции в около 80 странах мира. Это страны, куда лица, подследственные НАБУ, - а это чиновники высшего звена - вывели украденные в Украине средства и в дальнейшем их легализовали", - отметил он.

По его словам, на сегодня сложно назвать сумму незаконно выведенных из Украины средств, но речь идет о миллиардах гривен.

Он также отметил, что НАБУ взаимодействует с компетентными органами других стран и одним из успешных примером является разоблачение бывшего руководителя "Укравтодора" Славомира Новака. Его обвиняют в организации преступной группы, которая получала выгоду от коррупции, когда он руководил автодором. Кроме того, по данным следствия, он подделывал медицинские документы.

ти думаєш що слід німецької чи британської корупції в меншій кількості країн знайдеться?
чи слід американської наркоторгівлі не має такого сліду?
   
Re: Ще раз про Аelit'а

ти думаєш що слід німецької чи британської корупції в меншій кількості країн знайдеться?
чи слід американської наркоторгівлі не має такого сліду?

Не стоит себя успокаивать.Украина во всем мире ассоциируется с коррупцией и криминалом,чего не скажешь о Германии или США.Именно поэтому сюда и не заходят Пейпал и лимиты на Вестерн Юнион и Маниграм такие смешные и в разы меньше чем в нормальных странах.
   
Re: Ще раз про Аelit'а

Із урахуванням недавньої новини про оголошення підозри проросійському пропагандисту -
Цитувати
послідовно висловлював тези, що принижують Україну, її державні символи, мову, історію, героїв та народ.
вважаю дописи користувача Aelit "послідовними висловлюванням тез, що принижують Україну, її державні символи, мову, історію, героїв та народ":

Замість того щоб їхати продаватись в найми чому б наймитам не створити собі в Україні робочі місця. Раз вони конкурентні)) але ж ні. Нездатні. Генетичні холопи. Які не можуть без панського прутня а сраці. Всі їм бідосчм винні

Гавно а не люди
Ну, ти боєц славетний і людина слова, це кожний фупчек знає, але хоч іноді замислись, що якби не ато, з великою вірогідністю ти зараз працював би на цегляному заводу в якомусь аулі у Чечні лише за те щоб тебе менше пuздuлu.


Поясни як 16 котлів і казанків  та перманентні поразки зсу вберегли мене від виробництва цегли у абдули?)
Чи ти вважаєш що підписання капітуляції в Мінську після другого розгромного котла- є перемога і здобуток стада мамчурів?)
найкорумпованішого найзлиденнішого найбрехливішого найкрадливішого населення на континенті?)
Українці це узріли і зараз) прославившись на весь світ як найкорумпованіші і найказнокрадніші і найнедолугіші в світі. Але тепер хочуть лягти під імперію побагатше) а на Росію образа   ..... Селянки на поручика ржевського що не заплатив як обіцяв)
Правду казав президент України про Україну в юрмалі)))
І от уже сьомий рік атогодини. І що можна сказати про укрпрлководців взагалі і укрвоєнів зокрема?))))

Найкраще вони сказали про себе самі.

" Найбоєздатніші без військових рішень"
Дармоїди імітатори зрадники недолугі дезертири. Здатні перемагати лиш бюджет. А проти озброєного ворога нестримне прагнення покакать. Кинути зброю і дременуть. Назвавши то е котлом розгромом аиперемогою
і так далі на кожній сторінці його профілю.

Дії користувача Myroslava та dimec у цій темі - спроба приховати, а, значить, і співучасть в
Цитувати
послідовно висловлював тези, що принижують Україну, її державні символи, мову, історію, героїв та народ.

Сподіваюсь, що форум Української правди, ресурсу, заснованим Георгієм Гонгадзе, який поклав життя на боротьбу із проросійськими силами, не буде надалі платформою для українофобських та неонацистських висловлювань, згідно яких десятки мільйони людей лише за національною ознакою називаються "крадіями", "брехунами" тощо, а воїни Української Армії, які ціною свого життя та здоров'я щодня боронять Україну від навали кремлівської орди, не будуть постійно принижуватись як боягузи. Це відверта деморалізація на користь ворога.
   
Re: Ще раз про Аelit'а

Дії користувача Myroslava та dimec у цій темі - спроба приховати, а, значить, і співучасть в
Та вони обоє згодні з Аелітовою характеристикою українців. Нічого дивного.
Але українці не повинні мовчати.
   
Re: Ще раз про Аelit'а

Сподіваюсь, що форум Української правди, ресурсу, заснованим Георгієм Гонгадзе, який поклав життя на боротьбу із проросійськими силами, не буде надалі платформою для українофобських та неонацистських висловлювань, згідно яких десятки мільйони людей лише за національною ознакою називаються "крадіями", "брехунами" тощо, а воїни Української Армії, які ціною свого життя та здоров'я щодня боронять Україну від навали кремлівської орди, не будуть постійно принижуватись як боягузи. Це відверта деморалізація на користь ворога.
Drake, дякую за підтримку!
   
Re: Ще раз про Аelit'а

Ой, притрушений Сметана за 15 років тебе ні разу не зачепив аналогічними сентенціями?
Я Сметану ніколи не читаю. Його не так багато, як Аеліта, який все навколо спамить брудом.
Але нічого не заважає вам підняти тут таку тему. Якщо вам залежить на тому, звісно.
   
Re: Ще раз про Аelit'а

Не стоит себя успокаивать.Украина во всем мире ассоциируется с коррупцией и криминалом,чего не скажешь о Германии или США.Именно поэтому сюда и не заходят Пейпал и лимиты на Вестерн Юнион и Маниграм такие смешные и в разы меньше чем в нормальных странах.

не варто так мучитись
30 років тому Україна у всьому світі асоціювалась з Чорнобилем,
але тільки шизоїди переносять наявну проблему на ментальність населення і роблять шизоїдні узагальнення 
про імєнно поетому
   
Re: Ще раз про Аelit'а

Я Сметану ніколи не читаю. Його не так багато, як Аеліта, який все навколо спамить брудом.
Але нічого не заважає вам підняти тут таку тему. Якщо вам залежить на тому, звісно.

не читай і Аеліта і матимеш той же ефект відсутності бруду
   
Re: Ще раз про Аelit'а

ти думаєш що слід німецької чи британської корупції в меншій кількості країн знайдеться?
Ви справді вважаєте, що все життя у Німеччині чи Британії побудоване на корупції, просто як у нас - в усіх сферах життя, зверху донизу, знизу догори, на кожному кроці ?
   
Re: Ще раз про Аelit'а

Не стоит себя успокаивать.Украина во всем мире ассоциируется с коррупцией и криминалом,чего не скажешь о Германии или США.Именно поэтому сюда и не заходят Пейпал и лимиты на Вестерн Юнион и Маниграм такие смешные и в разы меньше чем в нормальных странах.
...то ти вважаєш, що якщо є олігархи корупціонери, то дозволяється паскудити весь народ та державу...
навіть у правилах ФУП Є:
4.6. Під час війни категорично заборонені спроби приниження національних символів України та атрибутів української державності, її суверенітету, підтримка терористичної діяльності, глум над постраждалими та вбитими, незалежно від того, з чиєї сторони втрати.
...до речі, таке повинно бути заборонене не тільки під час війни...

   
Re: Ще раз про Аelit'а

Ви справді вважаєте, що все життя у Німеччині чи Британії побудоване на корупції, просто як у нас - в усіх сферах життя, зверху донизу, знизу догори, на кожному кроці ?
..ви справді вважаєте, що Україну треба поливати брудом, і з-під цього гівна вона вийде чистою Афродітою...
   
Re: Ще раз про Аelit'а

.до речі, таке повинно бути заборонене не тільки під час війни...
(tu)
   
Re: Ще раз про Аelit'а

Та вони обоє згодні з Аелітовою характеристикою українців. Нічого дивного.
Але українці не повинні мовчати.
Але я не згодна, що мої прадіди скоювали якісь злочини проти інших народів - НА ВІДМІНУ ВІД ТЕБЕ.
І так само НА ВІДМІНУ ВІД ТЕБЕ я не толерую вживання слова "бандера" у негативних контекстах.
Я не толерую масковський мат - і вчергове - НА ВІДМІНУ ВІД ТЕБЕ.
   
Re: Ще раз про Аelit'а

Ви справді вважаєте, що все життя у Німеччині чи Британії побудоване на корупції, просто як у нас - в усіх сферах життя, зверху донизу, знизу догори, на кожному кроці ?

я справді вважаю, що все життя в Україні не будується на корупції
я справді вважаю, що без Аеліта зі Сметаною, на кожному кроці,
 дурепи і дурні на ФУПі радо зайняли б їх місце 
   
Re: Ще раз про Аelit'а

..ви справді вважаєте, що Україну треба поливати брудом, і з-під цього гівна вона вийде чистою Афродітою...
Та Мирослава на мить забулася і вийшла з ролі, щоб підтримати свого однодумця.  :laugh:
А як підскакувала: я українка, я українка.  :lol:
От чи є якась людина при тямі, що скаже, що її нація найгірша у світі? (чи підтвердить ворожу пропаганду).
   
Re: Ще раз про Аelit'а

Але я не згодна, що мої прадіди скоювали якісь злочини проти інших народів - НА ВІДМІНУ ВІД ТЕБЕ.
І так само НА ВІДМІНУ ВІД ТЕБЕ я не толерую вживання слова "бандера" у негативних контекстах.
Я не толерую масковський мат - і вчергове - НА ВІДМІНУ ВІД ТЕБЕ.
...тут мова не йде про твоїх прадідів, хай тихо спочивають там, де вони є, а про конкретного юзера: Аеліта, тож не переводь розмову в сторону..
   
Re: Ще раз про Аelit'а

Але я не згодна, що мої прадіди скоювали якісь злочини проти інших народів - НА ВІДМІНУ ВІД ТЕБЕ.
І так само НА ВІДМІНУ ВІД ТЕБЕ я не толерую вживання слова "бандера" у негативних контекстах.
Я не толерую масковський мат - і вчергове - НА ВІДМІНУ ВІД ТЕБЕ.
Пішла чергова шизуха і брехня. Але гілка не про Мирославу.
   
Re: Ще раз про Аelit'а

..ви справді вважаєте, що Україну треба поливати брудом, і з-під цього гівна вона вийде чистою Афродітою...
Це - не поливання брудом. Це - біль. Чому ми не такі як європейці, що нам заважає бути краще?
Така малесенька дрібничка. Чому у них чисті під"їзди, чому не пообописані стіни у тих під"їздах? Чому білизну, що сохне на горищах, ніхто ніколи й думки не мав вкрасти? і т.д.
Мені боляче і невимовно прикро. А тобі, муріку? Подобається пхати голову у бетон?
   
Re: Ще раз про Аelit'а

Пішла чергова шизуха і брехня. Але гілка не про Мирославу.
А що там неправда? Чому ти так болісно заперечувально сприймаєш правду - замість того щоб замислитися?
Ти пустиш до своєї оселі людину, яка перед тим зухвало обгадила Пам"ять твого дідуся?
   
Re: Ще раз про Аelit'а

А що там неправда? Чому ти так болісно заперечувально сприймаєш правду - замість того щоб замислитися?
Ти пустиш до своєї оселі людину, яка перед тим зухвало обгадила Пам"ять твого дідуся?
Що ви шизуху торочите? яка пам'ять? який дідусь? Яку ахінею ви мені приписуєте? Ото брехливе створіння.

Панове, не звертайте на Мирославин спам увагу - вона має задачу заговорити тему.
   
Re: Ще раз про Аelit'а

Це - не поливання брудом. Це - біль. Чому ми не такі як європейці, що нам заважає бути краще?
Така малесенька дрібничка. Чому у них чисті під"їзди, чому не пообописані стіни у тих під"їздах? Чому білизну, що сохне на горищах, ніхто ніколи й думки не мав вкрасти? і т.д.
Мені боляче і невимовно прикро. А тобі, муріку? Подобається пхати голову у бетон?
...у тебе дивна біль, яка зливається в екстазі з російською пропагандою...до речі, я не вважаю Україну такою, яка вона у тебе в уяві, бо в країні набагато більше хорошого, ніж того бруду, яким ви її мажете ...ну а олігархи...сьогодні є, а завтра, дай боже, їх не буде, якщо отакі, як ви не будете вносити розбрат ...
   
Re: Ще раз про Аelit'а

...у тебе дивна біль, яка зливається в екстазі з російською пропагандою...до речі, я не вважаю Україну такою, яка вона у тебе в уяві, бо в країні набагато більше хорошого, ніж того бруду, яким ви її мажете ...ну а олігархи...сьогодні є, а завтра, дай боже, їх не буде, якщо отакі, як ви не будете вносити розбрат ...
murik, не давайте поживи тій вражині - вона і на вас наклепи зведе - їй то один раз плюнути.
Вона навмисне спамить.
   
Re: Ще раз про Аelit'а

Що ви шизуху торочите? яка пам'ять? який дідусь? Яку ахінею ви мені приписуєте? Ото брехливе створіння.

Панове, не звертайте на Мирославин спам увагу - вона має задачу заговорити тему.
Ніякий дідусь. Зрозуміло, що не твій. Тому тобі й нема жодних підстав зважати, коли отаке чужородне чьмо патякає щось там про цинічних бандер-бандитів, за злочини яких проти євреїв сьогодні повинні вибачитися ми, їхні нащадки.
Але не ти, ЛАРТО. Це очевидно тебе не стосується.
   
Re: Ще раз про Аelit'а

murik, не давайте поживи тій вражині - вона і на вас наклепи зведе - їй то один раз плюнути.
Вона навмисне спамить.
Звісно, я - ворог всій вашій прокоцабській кодлі.
   
Re: Ще раз про Аelit'а

...то ти вважаєш, що якщо є олігархи корупціонери, то дозволяється паскудити весь народ та державу...
навіть у правилах ФУП Є:
4.6. Під час війни категорично заборонені спроби приниження національних символів України та атрибутів української державності, її суверенітету, підтримка терористичної діяльності, глум над постраждалими та вбитими, незалежно від того, з чиєї сторони втрати.
...до речі, таке повинно бути заборонене не тільки під час війни...

Я  привожу лишь только факты.И при чем тут атрибуты?Кто то издевается над гербом,гимном,мовой ? Все обиженные напоминают мне бомжа спящего на теплотрассе в коробке от холодильника,который обижается что его назвали бомжом и начинает рассказывать что раньше он был профессором или миллионером,а это все просто временные трудности.Поймите,что для решения проблемы первое что нужно сделать это признать ее наличие.Потому что если делать вид что у нас все ок,то мы еще 300 лет проживем в говне и отстанем от соседей на столетия
   
Re: Ще раз про Аelit'а

то мы еще 300 лет проживем в говне и отстанем от соседей на столетия
То треба стверджувати, що ми найгірші? Дайте відповідь.
   
Re: Ще раз про Аelit'а

Звісно, я - ворог всій вашій прокоцабській кодлі.
Тобто сама собі ворог?  :laugh:

   
Re: Ще раз про Аelit'а

Ларта то ти наведеш прояви української честі? Це тебе ж так обурило
   
Re: Ще раз про Аelit'а

То треба стверджувати, що ми найгірші? Дайте відповідь.

Правду завжди казати легко в приємно. А брехати є кому. Для цього й є такі поцрєоти як ти.
   
Re: Ще раз про Аelit'а

Головне що у поцрєотів нічим заперечити по суті. А як і їх славетні предки - волають про цензуру)пишуть доноси і колективні листи)
І чим ви відрізняєтесь від своїх колєг руссопоцрєотів)))))

Оце вже точно Європа. Станція дно. Злазьте

Але ж знизу щоразу стукають))))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія