Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шановна УП.Чи на цьому форумі дозволяються матюки?

Такі жінки з матами характерні для Черкащини?  ;o
В Україні жінки часом лаялися, але ж зовсім не так. Чи я неправа?
Матюкаються масово майже всі, в тому числі жінки.
Але звичайно не цілодобово, а лише при конфліктах, в емоціях.
От та ж сама Кароффка, коли пише в ФЗВ чи коментує юридичні нюанси,
висловлюється цілком пристойно і спокійно...
Поки в тему не зайде Бяка чи шуша :D
   
Матюкаються масово майже всі, в тому числі жінки.
Але звичайно не цілодобово, а лише при конфліктах, в емоціях.
От та ж сама Кароффка, коли пише в ФЗВ чи коментує юридичні нюанси,
висловлюється цілком пристойно і спокійно...
Поки в тему не зайде Бяка чи шуша :D
:gigi: шариш, Тамілачька.
   
Матюкаються масово майже всі, в тому числі жінки.
Але звичайно не цілодобово, а лише при конфліктах, в емоціях.
От та ж сама Кароффка, коли пише в ФЗВ чи коментує юридичні нюанси,
висловлюється цілком пристойно і спокійно...
Поки в тему не зайде Бяка чи шуша :D

Твоє підлабузництво не має меж, Кадра! :facepalm:

Ну, то нехай Кароффка п'є заспокійливі і закріплюючі пигулки та тримає себе в руках, якщо у неї таке нєдєржаніє.

Мене її проблеми взагалі не цікавлять, на кого вона робить стійку, а на кого - ні.

Але за лайку та образи буде отримувати те, що так довго і наполегливо випрошує - доповідь, якщо людина не вміє спілкуватися спокійно та без образ. Сподіваюсь, що модери рано чи пізно повернуться.

Як гадаєш, це справедливо?

Останнє редагування: 20 грудня 2020 16:21:18 від шуша
   
Твоє підлабузництво не має меж, Кадра! :facepalm:

Ну, то нехай Кароффка п'є заспокійливі і закріплюючі пигулки та тримає себе в руках, якщо у неї таке нєдєржаніє.

Мене її проблеми взагалі не цікавлять, на кого вона робить стійку, а на кого - ні.

Але за лайку та образи буде отримувати те, що так довго і наполегливо випрошує - доповідь, якщо людина не вміє спілкуватися спокійно та без образ. Сподіваюсь, що модери рано чи пізно повернуться.

Як гадаєш, це справедливо?
посвисти-посвисти ще мені, бо почну як твоя гівнорота подружайка бажати тобі здохнути.  :K  У вас же, свиней гівноротих дна немає, то чому я не можу собі таке ж саме дозволити по відношенню до тебе, як твоя гівнорота падружайка відносно мене.


І да, шоб комплект був повним. Про діточок своїх тут розкажи, щоб я знала, в однині чи в множині вживати слово "виплодок".


Нічього лічьного - лише слідую вашому свинячеству. Я так зрозуміла, це у вас норма, шановні гівнороті.


І да, перш ніж лякати мене своїми стуками, спочатку покажи свої праведні обурення отим гівнотинням із ковирянням у чужих хворобах, обзиванням чужих дітей виплодками і побажаннями смерті.

Немає? Так іди ти нахуи, така ж сама гівнорота хабалко із прогнившим подвійним дном.

Ще вона буде вказувати мені що мені робити і як поводитися із гівноротими свиньми.

 :facepalm:
   
Твоє підлабузництво не має меж, Кадра! :facepalm:
поблажливість, і я пояснила чому не можу громічити на Кароффку.

Ну, то нехай Кароффка п'є заспокійливі і закріплюючі пигулки та тримає себе в руках, якщо у неї таке нєдєржаніє.
можна погодитись.

Мене її проблеми взагалі не цікавлять, на кого вона робить стійку, а на кого - ні.
вони з Бякою одна іншу провокують і "панєслась звізда па кочьках" :D


Але за лайку та образи буде отримувати те, що так довго і наполегливо випрошує - доповідь, якщо людина не вміє спілкуватися спокійно та без образ. Сподіваюсь, що модери рано чи пізно повернуться.
Взагалі-то це логічно, але от я наприклад не практикую доповіді,
як на ДД за увесь час спілкування там (з 2010 року), так і тут.
Може це і неправильно, адже хочу щоб на форумі було чисто,
і він був читабельним та креативним,
але чомусь більше вмовляю грубіянів заспокоїтись та не хамити,
а стукати  :nea: не можу..


Як гадаєш, це справедливо?
справедливо було б вам всім примиритися і не конфліктувати
а якщо є бажання посперечатись, то робити це культурно і спокійно.
Це стосується і Кароффки, і Бяки, і всіх інших юзерів.
   
Кароффка, я хочу запропонувати форумний експеримент -
щось типу "тиждень культури спілкування", якщо сподобається
то продовжимо його надалі.
Ти мене підтримаєш? :friends:

Останнє редагування: 21 грудня 2020 01:43:02 від Кадра
   
посвисти-посвисти ще мені, бо почну як твоя гівнорота подружайка бажати тобі здохнути.  :K  У вас же, свиней гівноротих дна немає, то чому я не можу собі таке ж саме дозволити по відношенню до тебе, як твоя гівнорота падружайка відносно мене.


І да, шоб комплект був повним. Про діточок своїх тут розкажи, щоб я знала, в однині чи в множині вживати слово "виплодок".


Нічього лічьного - лише слідую вашому свинячеству. Я так зрозуміла, це у вас норма, шановні гівнороті.


І да, перш ніж лякати мене своїми стуками, спочатку покажи свої праведні обурення отим гівнотинням із ковирянням у чужих хворобах, обзиванням чужих дітей виплодками і побажаннями смерті.

Немає? Так іди ти нахуи, така ж сама гівнорота хабалко із прогнившим подвійним дном.

Ще вона буде вказувати мені що мені робити і як поводитися із гівноротими свиньми.

 :facepalm:


 :bueee:

 :dopovid:

Останнє редагування: 21 грудня 2020 02:02:50 від шуша
   
шо, шушенька, про діточок тобі не пондравилося? А чому ж ти тоді свій сраний язик тримала у своєму гівнороті, коли те твоє миргородське бидло зачіпало мою дитину? своє не смердить?

То тепер заткни свою смердючу пащу і взагалі не ляпай своїм дрислинням у мій бік, шавко гівнорота із подвійним дном.




Використовувати інформацію про здоровля, про дітей для того, щоб проклинати, та ще й при цьому маючи власних малолітніх дітей - на таке тільки бидлосвині здатні.





ЯК із таким гівнобидлом можна нормально тут спілкуватися? :facepalm:

Останнє редагування: 21 грудня 2020 08:31:38 від Karoffka
   
шо, шушенька, про діточок тобі не пондравилося? А чому ж ти тоді свій сраний язик тримала у своєму гівнороті, коли те твоє миргородське бидло зачіпало мою дитину? своє не смердить?

То тепер заткни свою смердючу пащу і взагалі не ляпай своїм дрислинням у мій бік, шавко гівнорота із подвійним дном.




Використовувати інформацію про здоровля, про дітей для того, щоб проклинати, та ще й при цьому маючи власних малолітніх дітей - на таке тільки бидлосвині здатні.





ЯК із таким гівнобидлом можна нормально тут спілкуватися? :facepalm:
:dopovid:
   
Кароффка, я хочу запропонувати форумний експеримент -
щось типу "тиждень культури спілкування", якщо сподобається
то продовжимо його надалі.
Ти мене підтримаєш? :friends:
Хоча б "день без выстрела на Земле".  :weep:
   
приєднуюсь до сажба.
припиніть писати матюки, уєбани.
   
приєднуюсь до сажба.
припиніть писати матюки, уєбани.
(tu) "кто матюкаєцца, тот куйово воспітан"(ц) :gigi:
   
Вдруге звертаюся і вже виразніше питаюся:
Чи дозволяється тепер на форумі Української Правди закидувати дописувачів матюками?
Оскільки на мій перший допис не було ніякої реакції, то costashu глумиться вже постійно.

ФУП переходить на українську  мову  з 16  січня?
costashu
займись кацапомовними порохоскотами, ТП.
Прикро, бо це український ресурс. І ніби в Правилах є запис

4.3. Заборонені: погрози будь-кому з учасників ФУПу (юзеру, модератору, адміністратору), зловживання матом


А де тут матюки, ТП?  :fool:
   
Правди більше нема.
Епоха пост правди.
   
Ну вибирайте, що Вам більше до смаку. Косташу, мабуть, вибрав перше пояснення. B-)



По запросу что такое ТП?

1) Тупая Пиzда - девушка, которая не представляет из себя ничего, но пытается показать всем, что она приличная и умная.

2) Техническая поддержка - часть сайта, на котором вам помогут с возникшей проблемой.

3) Телепорт (тп) - аббревиатура часто используется в онлайн играх MMORPG.


А тобі більше перше подобається, ТП?  :fool:
   
У Дідуся познєє зжиганіє приключилося?  :lol:

Схаменувся, БГГ.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія