Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Chambaly відколи він став продажником?

Re: Chambaly відколи він став продажником?

 :umnik2: Я вже не перший рік зареєстрована на Алі і користуюся його послугами, але жодного разу з Алі не прилітала реклямка "Прівєді друга", тому як на мене, звинувачення на адресу забаненого по зловживанню цими приведеннями другів і нєдругів - як мінімум безпідставні.

Навіть якщо забанений якимось чином просік, що можна розшарити якісь знижки з Алі, то в цьому немає нічого поганого.

Я не думаю, що він мав якийсь гешефт із того, що якоюсь його ссилкою хтось скористався - всього лише сходивши за неї на інший сайт. Адже не кожен хто проходив по ссилкі, одразу ж робив замовлення.


Карочь, звинувачення в продажності як на мене, трішки натягнуті.

Тим більше, що якщо розібратися в реферальній ссилкі, то це ссилка, яка містить неповторний набір символів, використовуваний виключно однією особою, тобто, скільки б інших осіб по ній не пройшло, вони нею не зможуть скористатися саме так, як сам автор.

Це те саме, що коли покупець введе у свій мобільний номер скретч-картки, то після нього вже нею більше ніхто не скористається належним чином, скільки б не уводив у своєму мобільному її номер. Не обольщайтеся - той унікальний купон на знижку дійсний лише для того, хто його згенерував. Для інших нових покупців буде свій унікальний набір символів у назві купона. Це завжди так і у всіх.


Що стосується забаненого. Так, він вчинив трішки не правильно, але ці його помилки можна віднести на той рахунок, що Правила Форуму не прописані чітко у частині визначення терміну "продажник", тому юзер не може чітко усвідомлювати всю глибину і серйозність власної відповідальності за таке порушення.


На підставі викладеного прошу розбанити юзера Чамбалай, тим більше, що за його розбан просить не одна якась сторона, прибічником якої він був, а незалежно від політичних вподобань. Таке тут на форумі трапляється дуже не часто. Тобто, цього юзера поважають по обидва боки політичних барикад.


Тим більше, що це була не якась цяцька нікому не потрібна, а досить потрібна річ під час цього карантину. Тобто, відкинувши усі несуттєві дрібниці, його дії могли мати неабияку користь для багатьох.
   
Re: Chambaly відколи він став продажником?

:umnik2: Я вже не перший рік зареєстрована на Алі і користуюся його послугами, але жодного разу з Алі не прилітала реклямка "Прівєді друга", тому як на мене, звинувачення на адресу забаненого по зловживанню цими приведеннями другів і нєдругів - як мінімум безпідставні.

Навіть якщо забанений якимось чином просік, що можна розшарити якісь знижки з Алі, то в цьому немає нічого поганого.

Я не думаю, що він мав якийсь гешефт із того, що якоюсь його ссилкою хтось скористався - всього лише сходивши за неї на інший сайт. Адже не кожен хто проходив по ссилкі, одразу ж робив замовлення.


Карочь, звинувачення в продажності як на мене, трішки натягнуті.

Тим більше, що якщо розібратися в реферальній ссилкі, то це ссилка, яка містить неповторний набір символів, використовуваний виключно однією особою, тобто, скільки б інших осіб по ній не пройшло, вони нею не зможуть скористатися саме так, як сам автор.

Це те саме, що коли покупець введе у свій мобільний номер скретч-картки, то після нього вже нею більше ніхто не скористається належним чином, скільки б не уводив у своєму мобільному її номер. Не обольщайтеся - той унікальний купон на знижку дійсний лише для того, хто його згенерував. Для інших нових покупців буде свій унікальний набір символів у назві купона. Це завжди так і у всіх.


Що стосується забаненого. Так, він вчинив трішки не правильно, але ці його помилки можна віднести на той рахунок, що Правила Форуму не прописані чітко у частині визначення терміну "продажник", тому юзер не може чітко усвідомлювати всю глибину і серйозність власної відповідальності за таке порушення.


На підставі викладеного прошу розбанити юзера Чамбалай, тим більше, що за його розбан просить не одна якась сторона, прибічником якої він був, а незалежно від політичних вподобань. Таке тут на форумі трапляється дуже не часто. Тобто, цього юзера поважають по обидва боки політичних барикад.


Тим більше, що це була не якась цяцька нікому не потрібна, а досить потрібна річ під час цього карантину. Тобто, відкинувши усі несуттєві дрібниці, його дії могли мати неабияку користь для багатьох.
тот уникальный случай, когда я тебя поддерживаю. (tu)
   
Re: Chambaly відколи він став продажником?

 теж здивований ПОЯСНЕННЯМ бану. Він тут таки не проштовхує чиїсь товари.Тому "назовсім" дивне. Згідний зі всіма кольорами політспектру (форумчанами) у здивувавнні від інтерпретації бану і терміну.
   
Re: Chambaly відколи він став продажником?

А вы жмете доповидь на свои просьбы?
   
Re: Chambaly відколи він став продажником?

А вы жмете доповидь на свои просьбы?
натисла.


да, не забуваємо тиснути доповідь на свої пости у цій гілці, щоб на них звернули увагу.
   
Re: Chambaly відколи він став продажником?

цей дописувач у створеній ним гілці про портникова топить за руSSкій єзиг в Україні. Пусть пєcдуєт по холодку разом зі своім єзигом.
   
Re: Chambaly відколи він став продажником?

Освободите Чамбали!
 :-G
==================
Підтримую!!! :shuffle:
Прошу розбану Chambaly!!!
   
Re: Chambaly відколи він став продажником?

==================
Підтримую!!! :shuffle:
Прошу розбану Chambaly!!!
   
Re: Chambaly відколи він став продажником?

Поро...  8-)
   
Re: Chambaly відколи він став продажником?

Поро...  8-)
суинярчюкє! :zrada:
   
Re: Chambaly відколи він став продажником?

Дедалі все більше переконуюся, що під ніком magistr пише Зеленський, який дуже сумує за своєю основною професією
   
Re: Chambaly відколи він став продажником?

Дедалі все більше переконуюся, що під ніком magistr пише Зеленський, який дуже сумує за своєю основною професією
шо ти курила вранці?  :facepalm:
   
Re: Chambaly відколи він став продажником?

я чамбали ( чи як його нік вимовляється) особисто не знаю. але знаю людей в реалі які його знають в реалі і які за нього ручаються що він не продажник. ще раз прошу його розбанити.
   
Re: Chambaly відколи він став продажником?

ще раз прошу його розбанити.
+1
І VVV_VVV, Ruza, DRIM i комарика2008 теж!!!
   
Re: Chambaly відколи він став продажником?

+1
І VVV_VVV, Ruza, DRIM i комарика2008 теж!!!
до жопи батарейку!
   
Re: Chambaly відколи він став продажником?

до жопи батарейку!
та вже приладнай сам собі нарешті ту батарейку і припиняй вимагати щоб це зробили інші
   
Re: Chambaly відколи він став продажником?

міняю шамбалять на vvv  [A]
   
Re: Chambaly відколи він став продажником?

та вже приладнай сам собі нарешті ту батарейку і припиняй вимагати щоб це зробили інші
то припини за неї вступатися!  :gigi:
   
Re: Chambaly відколи він став продажником?

VVV_VVV, Ruza, DRIM, комарику2008, Chambaly, svalker - ВОЛЮ!  [ua]
   
Re: Chambaly відколи він став продажником?

VVV_VVV, Ruza, DRIM, комарику2008, Chambaly, svalker - ВОЛЮ!  [ua]
до жопи батарррррейку!
   
Re: Chambaly відколи він став продажником?

Разбаньте Chambaly!
   
Re: Chambaly відколи він став продажником?

Разбаньте Chambaly!
підтрімую.
єдине шо продавав шамбаляй - це себе самого. :-)o
   
Re: Chambaly відколи він став продажником?

Помер він.
RIP
   
Re: Chambaly відколи він став продажником?

Помер він.
RIP
серйозно? ;o
   
Re: Chambaly відколи він став продажником?

серйозно? ;o

Так. Читай гілку "Температура"  в основній групі
   
Re: Chambaly відколи він став продажником?
smx

Chambaly помер 13 грудня. За два тижні до цього з другої спроби (чере 2 доби після першого виклику швидкої) був госпіталізований в реанімацію Олександрівської лікарні. Сатурація була 72%, підключили до кисню і стан стабілізували. Через тиждень з сатурацією 72% перевели до іншої реанімації, де підключили до кисню з підкачкою. Ще через тиждень сатурація впала до 50%, підключили до ШВЛ, сатурацію підняли, але не витримало серце. Чотири зупинки серця, лікарі боролись до останнього.
Лікар, який виніс нам документи, сказав, що пам'ятає нашого Сашка ще з майдану, коли той привозив до лікарні поранених.
Світла пам'ять. 


 :(  :(

ужас
   
Re: Chambaly відколи він став продажником?

 :(
   
Re: Chambaly відколи він став продажником?

Алена, вас столько людей просило....
   
Re: Chambaly відколи він став продажником?

і цього вже не виправити... :(
Світла Пам"ять фупівцю Chambaly
RIP
   
Re: Chambaly відколи він став продажником?

Алена, вас столько людей просило....


Як так можна ???  :cray:
   
Re: Chambaly відколи він став продажником?

 :( Світла память
   
Re: Chambaly відколи він став продажником?

Светлая память...

И горький урок, что к просьбам людей надо всё-таки прислушиваться...
   
Re: Chambaly відколи він став продажником?

Светлая память...

И горький урок, что к просьбам людей надо всё-таки прислушиваться...
---
Це точно не наш випадок! :(
   
Re: Chambaly відколи він став продажником?

---
Це точно не наш випадок! :(

Так, на жаль...
   
Re: Chambaly відколи він став продажником?

Царство Небесне...
   
Re: Chambaly відколи він став продажником?

Вічна пам"ять... :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія