Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

VVV_VVV - ніколи??? ;o

Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Порошенка патріотом вважають ті, хто в 90-х політикою не цікавився, чи ще не народився. В'ячеслава Чорновола і інших лише у підручниках бачив...
та якби його шкідницька діяльність обмежилася лише 90-ми роками...
я не стверджую, що завжди вона було свідомо шкідницькою саме з метою нанесення конкретної шкоди..
Все дуже просто : ніколи фінансові інтереси Порошенка не співпадали з інтересами держави Україна..
навіть у осоружного Бені один такий момент був..
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Уті-путі - миросиного однояйцевого близнюка захедшотили  :weep:
Не плакуняй: в тебе залишився ще Південня Б. - йому будєш поклоняться  :pooh_lol:
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Добавлю
AK73 Дата реєстрації: 24 вересня 2014 
bart01 Дата реєстрації: 20 жовтня 2014
bismark Дата реєстрації: 24 вересня 2014 
Топа Дата реєстрації: 24 вересня 2014 
а ви спробуйте головою об стінку
раптом хоч це допоможе?
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Их там большой десант однотипных ботов был. Может их бан как то связан с работой СБУ. Это список однотипных ботов, от которых практически нет никакой полезной информации

DFMB Дата реєстрації: 24 вересня 2014
SOUTH BLOOD Дата реєстрації: 24 вересня 2014
 tom_cat Дата реєстрації: 25 вересня 2014
ElGuider Дата реєстрації: 28 вересня 2014
costashu Дата реєстрації: 2 жовтня 2014 

2014 році злитіла платформа, двіжок ФУП, базу зашили в новий двіжок. Робив це растіч. Мені данні модератор підправляв. Мій нік не відновився, то його ввели в ручну, і данні і кількість дописів і час створення ввели в ручну.
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Уті-путі - миросиного однояйцевого близнюка захедшотили  :weep:
Не плакуняй: в тебе залишився ще Південня Б. - йому будєш поклоняться  :pooh_lol:
Ничего ты не понимаешь.  Они вместе на ФУП призывались  :take_exam:
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Ничего ты не понимаешь.  Они вместе на ФУП призывались  :take_exam:

Да там и понимать не нужно: видно, как они синхронно тут срут.
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

2014 році злитіла платформа, двіжок ФУП, базу зашили в новий двіжок. Робив це растіч. Мені данні модератор підправляв. Мій нік не відновився, то його ввели в ручну, і данні і кількість дописів і час створення ввели в ручну.

Т.е. это все старые ФУПчеки? Которые были на ФУПе и до осени 2014?

Или это новые ники? Которые пачками стали регистрировать,  как только появилась такая возможность?
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Да там и понимать не нужно: видно, как они синхронно тут срут.
Бякусю, ну тобі то хоч про срання на форумі може скромно помовчати у куточку?
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Т.е. это все старые ФУПчеки? Которые были на ФУПе и до осени 2014?

Или это новые ники? Которые пачками стали регистрировать,  как только появилась такая возможность?
Хтось старий, хтось новий, хтось вскочив під чужим старим ніком. Мені модератори відновили данні що мій нік старий. Хоча я реєструвався заново. :)
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Бякусю, ну тобі то хоч про срання на форумі може скромно помовчати у куточку?

Так і тобі теж, мирося :) Твоє серління стало вже легендарним - крутіше тільки коровині купи. Ну там мата за очі і вище. Ти поки що без мата, це правда.
Ось тому ти - друга  :laugh:  і все-таки не розумію: чого ти камлаєш ? Відкрила гілку і побиваєшся за v-образним, у котрого жодного  - взагалі жодного !! - адекватного поста не було: тільки лайно з усіх дир лилося. Ти реально вважаєш, що це втрата для ФУПа більша, ніж втрата Комарика ?

Останнє редагування: 9 квітня 2020 18:24:24 від Бяка
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Ахметкина воща изображает из себя мисис Марпл. Ведет расследование. Не зря Ахметка уходит в минуса - с такими менагерами без штанов останешься. :laugh:
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

а ви спробуйте головою об стінку
раптом хоч це допоможе?
Ты пытаешься что-то объяснять идиоту? Оно изображает из себя старожила, а само не помнит когда открыли регистрацию, Может это уже третье поколение раба Ахметки?. Прежний был сепар, рыг и за кацапов. Этот патриот куды там Степан Андрийовычу. :facepalm1:
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Так і тобі теж, мирося :) Твоє серління стало вже легендарним - крутіше тільки коровині купи. Ну там мата за очі і вище. Ти поки що без мата, це правда.
Ось тому ти - друга  :laugh:  і все-таки не розумію: чого ти камлаєш ? Відкрила гілку і побиваєшся за v-образним, у котрого жодного  - взагалі жодного !! - адекватного поста не було: тільки лайно з усіх дир лилося. Ти реально вважаєш, що це втрата для ФУПа більша, ніж втрата Комарика ?
"Ось тому ти - друга" (с)
Але обгрунтування вкрай непереконливі вийшли..
Як я могла тебе випередити, коли ти без брудного мату жодного поста не спроможна видати?
Вважаєш, що від твоїх постів тхне адекватністю, а не чимсь іншим? То ти помиляєшся, Бякуся.
Ти ж як скажена брудно кидаєшся на КОЖНОГО, в кому вбачаєш опонента.
Тут таких як ти ще один-два не більше...
І та ж сама кароффка, яку ти тут недобре згадуєш - і знову ж таки цілком ініціативно! не вона тебе, а саме ти її! - цілком адекватно і спокійно спілкується з опонентами на відсторонені теми.
А ти навіть на відсторонені на адекватність схоже не здатна, на жаль.
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Ты пытаешься что-то объяснять идиоту? Оно изображает из себя старожила, а само не помнит когда открыли регистрацию, Может это уже третье поколение раба Ахметки?. Прежний был сепар, рыг и за кацапов. Этот патриот куды там Степан Андрийовычу. :facepalm1:
я мало його знаю
тому напевно так і не визначилася : він косить під дурачка, не розуміючого таких простих і зрозумілих речей як створення ніка тоді, коли є така фізична можливість, а не тоді коли можливості немає, але дуже хочеться, чи ото так воно і є...
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

"Ось тому ти - друга" (с)
Але обгрунтування вкрай непереконливі вийшли..
Як я могла тебе випередити, коли ти без брудного мату жодного поста не спроможна видати?
Вважаєш, що від твоїх постів тхне адекватністю, а не чимсь іншим? То ти помиляєшся, Бякуся.
Ти ж як скажена брудно кидаєшся на КОЖНОГО, в кому вбачаєш опонента.
Тут таких як ти ще один-два не більше...
І та ж сама кароффка, яку ти тут недобре згадуєш - і знову ж таки цілком ініціативно! не вона тебе, а саме ти її! - цілком адекватно і спокійно спілкується з опонентами на відсторонені теми.
А ти навіть на відсторонені на адекватність схоже не здатна, на жаль.

*позіхаючи* - навіть ліньки твою брехню коментувати. Бо ти брешеш як завжди - це вже увійшло в твою кров та плоть.
І теєто: почитай корову і себе - і подивись, на кого ви кидаєтесь і як переходите на особистості. Там є що почитати, але ж  - у тебе проблеми із вбачанням колоди в своєму оці. Так що продовжуй оплакувать копрофага V-образного: він дійсно близький тобі по духу. І такий культурний, такий вже гречний - ну просто як ти !  :laugh:
 
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Ніколи то занадто. У всіх трьох випадках.
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

*позіхаючи* - навіть ліньки твою брехню коментувати. Бо ти брешеш як завжди - це вже увійшло в твою кров та плоть.
І теєто: почитай корову і себе - і подивись, на кого ви кидаєтесь і як переходите на особистості. Там є що почитати, але ж  - у тебе проблеми із вбачанням колоди в своєму оці. Так що продовжуй оплакувать копрофага V-образного: він дійсно близький тобі по духу. І такий культурний, такий вже гречний - ну просто як ти !  :laugh:

Бяко , копрофагами тут всі вважають всіх хто має протилежну думку. Ми ж українці.
Так що весь форум у ніколи банити ?
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Бякусю, адресуй самій собі все те, що ти тут понаписувала на чужу адресу. І щодо бачення порошинок у чужому оці з одночасним не помічанням колод у власному і зі схильностями до копрофагії теж.
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

VVV_VVV, Ruza, DRIM  Ніколи - це розправа.
Чим керувався модер, скоріш за все так і залишиться у тумані.
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Передивився можливі причини таких жорстких санкцій аж до ніколи. . Не знайшов. Мабуть, я занадто тупий. Піду трохи думати на деякий час.

Треба перекурити ета дєло...

   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Ахметкина воща изображает из себя мисис Марпл. Ведет расследование. Не зря Ахметка уходит в минуса - с такими менагерами без штанов останешься. :laugh:

А ты зачем себе запасной ник осенью 2014 зарегистрировал? И почему перестал пользоваться своим асмодеем?
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Нрмально так, бригаду юльков, по совместительству прихильники певної політсили, проредили...
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Мене вистачило тільки дописи vvvvvvv подивитись, не дивно що забанили, дописи саме лайно та помиї, до всіх чіпляеться. Нарешті вже модерація притомна ?
(tu)  І як завжди мирося і решта секти тут як тут-дуже цікавий дописувач.а що він хам -то є боротьба з ворогами. нещадна. :)
 захищаєте,то захищайте ВСІХ без поділу на свій і чужий.ось тоді  і будете захисниками "знедолених" а не просто штабними лоєрами.

Останнє редагування: 9 квітня 2020 22:36:51 від cynic
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Нрмально так, бригаду юльков, по совместительству прихильники певної політсили, проредили...
Тобто ви схвалюєте бан за політичні погляди?
Чого ж боїтеся так юльків і зелених?
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Бякусю, адресуй самій собі все те, що ти тут понаписувала на чужу адресу. І щодо бачення порошинок у чужому оці з одночасним не помічанням колод у власному і зі схильностями до копрофагії теж.
а ти в свому дзеркалі. Чи своє як тій цариці-всєх мілєє і краснєє. :D
 Хочеш тут штатним адвокатом забанених бути-вперд,але бери по порядку одного за іншим забаненого і стукай до модерів. Так роблять СПРАВЖНІ "правозахисниці" а не штабні рвальники волосся в "сумнівному " розпачі.
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Тобто ви схвалюєте бан за політичні погляди?
Чого ж боїтеся так юльків і зелених?
там нема політичних поглядів,там злоба,спроба образити і просто хамство. Так ніби по "злободневним" політичним подіям,але то тільки поверхневе. Злоба до опоненнта (в силу його вміння роздразнити) а не до його політпристрастя.
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

я мало його знаю
тому напевно так і не визначилася : він косить під дурачка, не розуміючого таких простих і зрозумілих речей як створення ніка тоді, коли є така фізична можливість, а не тоді коли можливості немає, але дуже хочеться, чи ото так воно і є...
Тобто створення другого,третього ніка на всяк випадок (коли чітко сказано-заборона таких спроб) то все ОК,коли то "свій".
 А скільки тільки ми тут "рожків" викорчували.То виходить по твому то той теж мав право і дуже добре.бо була можливість?
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Супіку, ти зараз тупо спалився.
Я - на відміну від вас, педрюків, які радісно відмітилися у поточній гілці - не стрибала від радості через бан, наприклад, комарика.
Ти виглядав би щонайменше розумним, якби сам показав приклад у тому, до чого закликаєш мене.
Але це виявилося надто складним для тебе.
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Тобто створення другого,третього ніка на всяк випадок (коли чітко сказано-заборона таких спроб) то все ОК,коли то "свій".
 А скільки тільки ми тут "рожків" викорчували.То виходить по твому то той теж мав право і дуже добре.бо була можливість?
я не знаю, про що ти зараз наполегливо намагаєшся розповісти.
У мене один нік на ФУПі.
Скільки у тебе - я не знаю, і якщо чесно то й пофіг.
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

пи3да форуму
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Их там большой десант однотипных ботов был. Может их бан как то связан с работой СБУ. Это список однотипных ботов, от которых практически нет никакой полезной информации

DFMB Дата реєстрації: 24 вересня 2014
SOUTH BLOOD Дата реєстрації: 24 вересня 2014
 tom_cat Дата реєстрації: 25 вересня 2014
ElGuider Дата реєстрації: 28 вересня 2014
costashu Дата реєстрації: 2 жовтня 2014 
із вересня відкрили реєстрацію.
про це тіки боти типу тебе не знають  :fuck:
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Це не помилка при виставленні терміну бану?  :(
відповідь на ваше питання:

Чому не банять Мовника? https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1073032.0


угагась
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

із вересня відкрили реєстрацію.
про це тіки боти типу тебе не знають  :fuck:
Оно бы может и знало, но ему передали ник по команде старшего, а легенду до конца не выучил. Был синим, стал шоколадным. Дело житейское.  ;)
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

пи3да форуму

навіщо ти так про топікстартершу  :(
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Тонкий свынячый йумор.  БГГГГ. :laugh:
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Тонкий свынячый йумор.  БГГГГ. :laugh:
петросян
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

із вересня відкрили реєстрацію.
про це тіки боти типу тебе не знають  :fuck:

И зачем асмодей себе зарегистрировал второй ник?
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

И зачем асмодей себе зарегистрировал второй ник?
може втратив доступ до першого
і воще, тут під ніком асмодей хтось пише? Нє? То чо скавулиш?  :S
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

зебуїни збиваються в зграї та виють на місяць - сцена достойна кисті живописця   (tu)
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

зебуїни збиваються в зграї та виють на місяць - сцена достойна кисті живописця   (tu)
не зубеїни, а педрили, не виють, а стучать, і не на місяць, а модерам, а так все вірно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія