Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

МПЦ в [ua] всьо

Re: МПЦ в [ua]  всьо

до обмінного фонду  [ua]
1 священик - 1 азовець
Тих попів на цілу дивізію назбирається
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

а з попами шо зроблять?


хотілося аби  сталося нєпоправімоє...

нехай їдуть на родіну - в парашу..по сіті це все ФСБшники
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

[ua]

Клятий барига...
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

Деятельность УПЦ МП в Украине: Зеленский рассказал об итогах заседания СНБО
Надя Пришляк

23:52, 01.12.22

По словам Зеленского, должна быть обеспечена, в частности, духовная независимость Украины.

Президент Владимир Зеленский сообщил, что Совет национальной безопасности и обороны поручил правительству внести на рассмотрение Верховной Рады законопроект относительно того, чтобы сделать невозможной деятельность в Украине аффилированных с центрами влияния в Российской Федерации религиозных организаций. Речь идет об УПЦ МП, где в последнее время СБУ проводит проверки.

Как заявил глава государства в вечернем видеообращении, должна быть обеспечена, в частности, духовная независимость Украины.

"Мы никогда и никому не позволим строить империю внутри украинской души", – сказал Зеленский.
Президент Украины сообщил, что сегодня состоялось заседание СНБО, на котором говорилось о "многочисленных фактах связей отдельных религиозных кругов в Украине с государством-агрессором".

"К сожалению, даже российский террор и полномасштабная война не убедили некоторых деятелей в том, что стоит преодолеть соблазн зла", – отметил Зеленский.

При этом он добавил, что в Украине нужно создать такие условия, когда любые зависимые от государства-агрессора деятели не будут иметь никакой возможности манипулировать украинцами и ослаблять Украину изнутри.

Он также сообщил, что Государственной службе по этнополитики и свободы совести поручено обеспечить проведение религиоведческой экспертизы устава об управлении УПЦ на наличие церковно-канонической связи с Московским патриархатом и при необходимости принять предусмотренные законом меры.

Кроме того, Зеленский подчеркнул, что должна быть проведена проверка наличия правовых оснований и соблюдения условий пользования религиозными организациями имуществом, которое находится на территории Национального Киево-Печерского историко-культурного заповедника. никогда и никому не позволим строить империю внутри украинской души", – сказал Зеленский.
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

 (tu)  [ua]
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

Ну накінець-то!
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

а з попами шо зроблять?

заходять московскіє попи в камєру, а там стоять два стула, на одном пікі точєниє...
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

то і отець сидор з ними разом всьо в найбільшому рпц соборі в Ужгороді? https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B8%D0%B4%D0%BE%D1%80_%D0%94%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%BE_%D0%94%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

ура
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

1. Мені не треба нагадувати.
2. Хто називав?

Зеленський
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

І ось ще, що мене дивує сьогодні.
Прихожанка МП, тутешня, не заходить в цю гілку. Чому?
До війни вона була відсутня, десь там в зоні RU працювала. Але з початком війни об‘явилася. Чому пропала «велика» волонтерка за проценти так надовго ( старожили не дадуть збрехати )?
Сьогодні я бачу не Іі власні оцінки війні, а підлабузництво патріотки під чужі військові  відео і фото.
І скільки таких в Україні ще агентів глибокого залягання?Тим більше, що Служба Безпеки України, ще ТІЛЬКИ починає від «Служби Брелков» дистанціюватися?
Без явних результатів не повірю, не повірю, що ( заганять )  реально вибачився за ТЕРМОС.
У мене все.
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

Пока не забанили: бо ця прихажанка ( прошиандовка ) надто великий вплив має на Украінську Правду - кого хоче карає, кого хоче милує.
Не правда якось дивно?
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

у хуйла
 інфаркт?
йому покуй , він такий віруючий, як я балерун.
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

Аби не нарубали дров.
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

йому покуй , він такий віруючий, як я балерун.

Та до чого тут віра. Така агентурна мережа ФСБ накривається.
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

Та до чого тут віра. Така агентурна мережа ФСБ накривається.

а яке бабло...
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

так, дякуємо Порошенку за найважче - початок

Сєньор-Голодомор  батько Ющенко виховав достойне покоління  (tu)
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо
MAG

у хуйла
 інфаркт?
Вряд інфаркт, але істерика буде знатна, і не лише у воно!

 X(
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо
MAG

у хуйла
 інфаркт?
Вряд інфаркт, але істерика буде знатна, і не лише у воно!

 X(
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

Пора ієрархам УПЦ задирати плахіття та бігти до ПЦУ, поки всі хлібні місця не розібрали.
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

Ну накінець-то!

   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

- А Ви, куме, як ставитесь до пропозиції РНБО закрити церкви московського патріархату?
- Звичайно, що підтримую. Я б не проти і константинопольсько го патріархату закрити.
- А київського?
- Так київського Порошенко давно вже закрив.
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

І ось ще, що мене дивує сьогодні.
Прихожанка МП, тутешня, не заходить в цю гілку. Чому?
До війни вона була відсутня, десь там в зоні RU працювала. Але з початком війни об‘явилася. Чому пропала «велика» волонтерка за проценти так надовго ( старожили не дадуть збрехати )?
Сьогодні я бачу не Іі власні оцінки війні, а підлабузництво патріотки під чужі військові  відео і фото.
І скільки таких в Україні ще агентів глибокого залягання?Тим більше, що Служба Безпеки України, ще ТІЛЬКИ починає від «Служби Брелков» дистанціюватися?
Без явних результатів не повірю, не повірю, що ( заганять )  реально вибачився за ТЕРМОС.
У мене все.
аффірматну по всім пойнтам
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

І ось ще, що мене дивує сьогодні.
Прихожанка МП, тутешня, не заходить в цю гілку. Чому?
До війни вона була відсутня, десь там в зоні RU працювала. Але з початком війни об‘явилася. Чому пропала «велика» волонтерка за проценти так надовго ( старожили не дадуть збрехати )?
Сьогодні я бачу не Іі власні оцінки війні, а підлабузництво патріотки під чужі військові  відео і фото.
І скільки таких в Україні ще агентів глибокого залягання?Тим більше, що Служба Безпеки України, ще ТІЛЬКИ починає від «Служби Брелков» дистанціюватися?
Без явних результатів не повірю, не повірю, що ( заганять )  реально вибачився за ТЕРМОС.
У мене все.
Просто +
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

 :good:
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

https://twitter.com/view/status/1598016366694797312
а чому цей його спічь датований лише аж ПІСЛЯ того, як СБУ почала проводити обшуки? Чому не ще натретій день отримання від Варфоломія Томоса? Га? В глаза сатрєть!!!
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

перехрестився
мимоволі :beach:
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

а чому цей його спічь датований лише аж ПІСЛЯ того, як СБУ почала проводити обшуки? Чому не ще натретій день отримання від Варфоломія Томоса? Га? В глаза сатрєть!!!
Тю, ЗЕЛЕНСЬКИЙ ще рік -півтора тому назад вручав медалі московським попам і нічого.
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

Тю, ЗЕЛЕНСЬКИЙ ще рік -півтора тому назад вручав медалі московським попам і нічого.
місцевим, чи кацапським?  ;o  пакажи!
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

місцевим, чи кацапським?  ;o  пакажи!
Було нагороджено попа упц мп з західної України. Шукай, мені ліньки.
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

а втім, тримай, Karoffka, посилання на реакцію на Указ ЗЕЛЕНСЬКОГО
та кількість тих, хто був проти нагородження московського попа
https://petition.president.gov.ua/petition/106690
Скасувати указ президента стосовно ногородження Орденом «За заслуги» 2 ступеня Олександра Мамасуєва - він є митрополитом Федором у Мукачеві і Ужгороді Російської православної церкви в Україні.
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

місцевим, чи кацапським?  ;o  пакажи!
і сам Указ Президента України
https://www.president.gov.ua/documents/3352020-34805
Нагородити орденом "За заслуги" ІІ ступеня
МАМАСУЄВА Олександра Семеновича (ФЕОДОРА) - митрополита Мукачівського і Ужгородського Української православної церкви, Закарпатська область
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

і цікаво в Указі те, що не було вказано, що цей, прости Господи, митрополит приписаний до упц московського патріархату.
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

сколько чаяней украинского народа было,но его народ обманывали-пока не увижу реальный запрет этой секты-не поверю.
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

Аби не нарубали дров.

Мы все надеемся, что ген штаб и этот вопрос продумал. Ни каких осад и тем более защиты святынь на смерть, от неистово верующих не будет.
..
Всецело поддерживаю решение.  [ua]

   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

сколько чаяней украинского народа было,но его народ обманывали-пока не увижу реальный запрет этой секты-не поверю.
обманюють того, хто готовий, аби його обманули.
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

Очень-очень хочется надеяться, что наконец-то свершицца.
Но все же плохо представляю, как это возможно. Сколько вони, жопоболи подымется, какие говнища бурлить начнут, если шо. Имею сильные опасения, что все обойдется полумерами, правками уставов местных гундяевцев, формальным отречением от связи с москвой.
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

Очень-очень хочется надеяться, что наконец-то свершицца.
Но все же плохо представляю, как это возможно. Сколько вони, жопоболи подымется, какие говнища бурлить начнут, если шо. Имею сильные опасения, что все обойдется полумерами, правками уставов местных гундяевцев, формальным отречением от связи с москвой.
звершиться лише тоді, коли вірунів рпц в Україні стане в рази менше. не варто сподіватися, що з закриттям упц мп умовні ваньки-швєтки перестануть бути вірунами рпц? 
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

не варто сподіватися, що з закриттям упц мп
пазавітє Пєтра....
   
Re: МПЦ в [ua]  всьо

пазавітє Пєтра....
зачєм тібє Пєтро? :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія