Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

A.I., безробіття і коронавірус

Re: A.I., безробіття і коронавірус

ти розумієш, що це аргумент проти тебе?
-----------------------
Явно не розуміє.

І він ще одного не розуміє- щоб впровадити та замінити все роботами, треба фуєва гора грошей,
технологій та ПРАЦІВНИКІВ,які будуть тих роботів клепать. :weep:  От незадача! Роботи не продукують роботів. :weep:

В умовах, коли не залишилось заводів і як наслідок нема доходів в бюджет, Україні взагалі таке не загрожує. B-)
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

я тобі радив подумати ще. Не треба. Не допоможе

Якщо ти такий гігант думок, то краще іди подумай що робити з коронавірусом і економічним ефектом від нього.
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

-----------------------
Явно не розуміє.

І він ще одного не розуміє- щоб впровадити та замінити все роботами, треба фуєва гора грошей,
технологій та ПРАЦІВНИКІВ,які будуть тих роботів клепать. :weep:  От незадача! Роботи не продукують роботів. :weep:

Дурень тішиться в своєму безумстві (с).  Де я писав що все замінять роботами? Звичайно будуть і інженери і програмісти і купа людей в сфері обслуговування.
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

Якщо ти такий гігант думок, то краще іди подумай що робити з коронавірусом і економічним ефектом від нього.
я тобі вже скажу - твої такі любі власники будуть збирати трускавку поряд зі своїми колишніми найманцями
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

я тобі вже скажу - твої такі любі власники будуть збирати трускавку поряд зі своїми колишніми найманцями

а ти будеш сракомиєм?
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

а ти будеш сракомиєм?
нє, власником трускавки
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

нє, власником трускавки

хіба що своїх вологих мріях. Або будеш але недовго, з таким мисленням тобі в сракомиї.

От якби ти щось таке запропонував:



Останнє редагування: 16 березня 2020 03:34:05 від sergyj
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

хіба що своїх вологих мріях.
а ти будеш збирати мені трускавки, бо продукцію твого заводу нема кому буде купувати
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

От якби ти щось таке запропонував:

https://www.youtube.com/watch?v=fegDRCC0DI0
нафіг. Я буду за твою роботу платити тобі трускавками, які ти будеш збирати. А нащо трускавки тому одороблу? Нє-нє, хай стоїть в гаражі
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

а ти будеш збирати мені трускавки, бо продукцію твого заводу нема кому буде купувати

да ви збоченець. Ніхто на вас працювати не буде бо в майбутньому ви банкрот. Все автоматизовується а вас робітників армія потрібна.

   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

да ви збоченець. Ніхто на вас працювати не буде бо в майбутньому ви банкрот. Все автоматизовується а вас робітників армія потрібна.

https://www.youtube.com/watch?v=ockm-tySABg
от скажи, нащо оце роботам, га?
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

от скажи, нащо оце роботам, га?

ну не для зарплати це точно  :laugh:
Програму для них зробили вони і роблять.

Зрозумійте, часи з неграми на плантаціях вже пройшли. І те що зараз є теж зміниться. Таке життя.
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

ну не для зарплати це точно  :laugh:
Програму для них зробили вони і роблять.

Зрозумійте, часи з неграми на плантаціях вже пройшли. І те що зараз є теж зміниться. Таке життя.
патологія. Ну добре. Для КОГО роботам ото збирати?
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

патологія. Ну добре. Для КОГО роботам ото збирати?

та я бачу що патологія. Ну добре. КОГО возить автопілот тесла?

   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

Предлагаю вашему вниманию любопытную статью из газеты "Статскій физкультурникъ" от 31 августа 1915 года. Мне кажется, сегодня рассуждения автора снова как никогда актуальны.

Нѣкоторыя горячіе головы пишутъ, что пройдетъ совсѣмъ немного времени, и старая добрая лошадка отойдетъ на обочину, чтобы уступить дорогу мощному стальному коню. Конечно же, это не болѣе чѣмъ фантазіи: существуетъ сразу нѣсколько неустранимыхъ препятствій, не позволяющихъ получить автомобилямъ сколько-нибудь серьезное распространеніе… по крайней мѣрѣ, въ ближайшія 50-100 лѣтъ.

1. Автомобили требовательны къ дорогамъ. Тамъ, гдѣ лошадь пройдетъ, лишь слегка испачкавъ копыта, шины автомобиля завязнутъ, а самъ онъ не сможетъ сдвинуться съ мѣста. Говоря по совѣсти, для автомобилей вполнѣ пригодны развѣ что Невскій проспектъ и еще нѣкоторыя столичныя улицы: вся же огромная территорія Россіи была, ѣсть и остается законной вотчиной четвероногаго транспорта.

2. Автомобили очень капризны. Имъ нуженъ бензинъ, причемъ непремѣнно чистый, имъ нужны запчасти и воздухъ для шинъ. Автомобилямъ нуженъ опытный шоферъ и хорошій механикъ. Гдѣ же взять всю эту инфраструктуру? Сама собой она не появится, а тратить на нея деньги никто не будетъ. Автомобилямъ суждено остаться игрушкой для богатой публики, совершенно неподходящей ни для работы, ни для ежедневныхъ перемѣщеній простого люда.

3. Автомобили опасны. Онѣ ѣдутъ сами по себѣ: тамъ, гдѣ лошадь остановится или перешагнетъ упавшаго человѣка, автомобиль безъ колебаній собъетъ и задавитъ несчастнаго. Шоферъ же въ такомъ случаѣ только разведетъ руками: "Моей вины тутъ нѣтъ, автомобиль ѣхалъ самъ".

4. Автомобиль является настоящимъ подаркомъ для террористовъ. Если автомобилей будетъ много, имъ больше не надо будетъ подбираться къ кортежу Государя Императора съ бомбой въ рукѣ, достаточно будетъ начинить взрывчаткой автомобиль и направить этотъ импровизированный брандеръ къ цѣли: къ намѣченному зданію или экипажу.

5. Наконецъ, какъ же быть съ удовольствіемъ отъ верховой ѣзды? Неужели многіе добровольно согласятся помѣнять живаго, трепещушего подъ сѣдломъ могучаго коня на бездушную механическую куклу съ поршнями вмѣсто сердца? Да, господа, мы должны смотрѣть правдѣ въ лицо. Если лошадямъ когда-нибудь и суждено будетъ отойти на второй планъ, произойдетъ это явно не въ нашемъ XX векѣ.
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

та я бачу що патологія. Ну добре. КОГО возить автопілот тесла?

https://www.youtube.com/watch?v=0yO70MSKnvo
пасажирів. А тобі вони не потрібні. Кого буде возити тесла?
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

пасажирів. А тобі вони не потрібні. Кого буде возити тесла?

відповідь правильна.

І скільки людей від загальної кількості населення мають Теслу, щоб бути пасажирами?

П.С. то як автомобіль замінить конячку чи ні? :laugh:



Останнє редагування: 16 березня 2020 04:22:19 від sergyj
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

відповідь правильна.

І скільки людей мають Теслу, щоб бути пасажирами?

П.С. то як автомобіль замінить конячку чи ні? :laugh:
пропоную не зупинятись на теслі і пересісти на бугатті. Один завод на весь шарик, вистачить
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

Re: A.I., безробіття і коронавірус

во тупые немцы нууу тупые ... (с).

Ти й будеш:
Показати зображення...
їх не буде, для них олігархи розробили коронавірус. Перечитай старт пост. О, так він же твій!)))
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

Re: A.I., безробіття і коронавірус

їх не буде, для них олігархи розробили коронавірус. Перечитай старт пост. О, так він же твій!)))


Краще ти перечитай, я ніде не писав, що людство вимре. Хіба зараз немає простою вже 3 міс. в Китаї? Хіба не буде карантину в інших країнах?
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

мільярди, які ти вважаєш зайвими

брехня. Я ніде не писав, що вважаю мільярди зайвими. І де люди на складі Amazon? Як жеж так самі роботи  :laugh:
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

брехня. Я ніде не писав, що вважаю мільярди зайвими. І де люди на складі Amazon? Як жеж так самі роботи  :laugh:
Роботи потрібні для того, щоб виготовляти речі, які потрібні 500 млн. - 1 млрд. людей.
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

Краще ти перечитай, я ніде не писав, що людство вимре. Хіба зараз немає простою вже 3 міс. в Китаї? Хіба не буде карантину в інших країнах?
Пропонувалося, як вирішення проблеми бунтів - видавати безумовний базовий дохід. Але це не сподобалось олігархам. Вірус - влаштував всіх: і політиків і олігархів.
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

мені цікаво, наскільки можна бути упоротим
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус


це не я так вважаю. Ніколи не чув про золотий мільярд? І ці люди ще хочуть бути власниками підприємтв!!!
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

мені цікаво, наскільки можна бути упоротим

і мені. Як можна жити шаблонами 19 сторічча?  Зрозумійте автоматизація відбувається вже і сьогодні. Будь який керівник підприємства зацікавлений в нероздутому штаті працівників.
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

це не я так вважаю. Ніколи не чув про золотий мільярд? І ці люди ще хочуть бути власниками підприємтв!!!
то не твій пост? Не твоя тема, як ШІ забезпечить життя олігархам, які розробили вірус для інших?
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

то не твій пост? Не твоя тема, як ШІ забезпечить життя олігархам, які розробили вірус для інших?

Тема моя, пост мій і навіть клован в темі мій  :laugh:

Думай Те.

Поддерживайте численность населения Земли в пределах 500 миллионов человек, дабы не нарушалось равновесие с природной средою;

   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

Думай Те.

Поддерживайте численность населения Земли в пределах 500 миллионов человек, дабы не нарушалось равновесие с природной средою;
Я ніде не писав, що вважаю мільярди зайвими.
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус


ага, древні укри вирили море а я зробив надпис про 500 млн. населення на монументі. Пост на монументі не мій.

Жгі далі клован :laugh:
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

ага, древні укри вирили море а я зробив надпис про 500 млн. на монументі. Пост на монументі не мій.

Жгі далі клован :laugh:
Роботи потрібні для того, щоб виготовляти речі, які потрібні 500 млн. - 1 млрд. людей.
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус


слухай а коронавірус теж я придумав, бо я шото вже сумніваюсь  :laugh:
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

слухай а коронавірус теж я придумав, бо я шото вже сумніваюсь  :laugh:
Вірус - влаштував всіх: і політиків і олігархів.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія