Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Когда манюпас начинает обсуждать вопрос олигархов, то на это страшно смотреть.

Колись тут вже казали, як ти спалив свій профіль у фейсбуці - старий задрочений пенс в халупі сидить, але піздить про "структуру бізнеса" та олігархів.


вот если бы ты не был таким говном то могли бы в виннице встретиться и тогда бы у тебя раз и навсегда пропало желание обсуждать мои физические кондиции ))))
   
Тоді нічого дивного, що ті хто платить за ту олію більше ніж у всьому світі, хочуть трішечки повбивати тих, хто заробляє на ній більше ніж у всьому світі.
От і весь секрет.
Щоб трішечки виховати останніх.
А зарабатываю на этой олии все по цепочке ниже:

-Хозяева и работники магазина, ее продающего.
-Хозяева и работники компании ее доставляющей в магазин.
-Хозяева и работники оптового склада, где она хранилась.
-Хозяева и работники оптовой компании, которая ее закупила.
-Хозяева и работники компании, доставившей ее на склад.
-Хозяева и работники компании, ее вырастившей и переработавшей (для простоты не расписываю подробнее).
-Бюджетники и пенсионеры, получившие деньги с налогов ото всех вышеупомянутых персонажей.

Так что воспитывать и убивать прийдется очень многих. B-)
   
Вольтарен обережно набирає обертів....
Так он сначал дриснул про Быдло, а потом, перелякався и сделал правку и модерам три раза поклонился. "небыдло". :facepalm:
   
А зарабатываю на этой олии все по цепочке ниже:

-Хозяева и работники магазина, ее продающго.
-Хозяева и работники компании ее доставляющей в магазин.
-Хозяева и работники оптового склада, где она хранилась.
-Хозяева и работники оптовой компании, которая ее закупила.
-Хозяева и работники компании, доставившей ее на склад.
-Хозяева и работники компании, ее вырастившей.
-Бюджетники и пенсионеры, получившие деньги с налогов ото всех вышеупомянутых персонажей.

Так что воспитывать и убивать прийдется очень многих. B-)
Ну, у випадку Бунге чи Кернела, там ланцюг простий: виробник/рітейлер.
   
вот если бы ты не был таким говном то могли бы в виннице встретиться и тогда бы у тебя раз и навсегда пропало желание обсуждать мои физические кондиции ))))
Нафуй ти кому всрався.  :lol:

"Наша Кіяша":

   
Ну, у випадку Бунге чи Кернела, там ланцюг простий: виробник/рітейлер.
Не знаю как там у Бунге, а у нас на каждом этапе еще нужно заплатить куеву тучу налогов на ЗП и не только.
   
е придерживался их взяглядов и пострил свою жизнь по иным правилма и "почему-то" стал миллионером

звісно правила не вкради, не надури ближнього, для олігархів ніколи не стояв

тому і стали мільйонерами

а манюпас нехай живе по правилах
   
звісно правила не вкради, не надури ближнього, для олігархів ніколи не стояв

тому і стали мільйонерами

в отличие от тебя я многих из них видел вживую и работал или в их структурах или иногда даже лично

не видел ни одного кто ворует или считает это нормальным.

большинстов обеспеченных людей в разы более законопослушны чем среднестатистически й украинец .. в разы!! ..  и более моральн если это правильно выражение ... более чем я)))  точно т.к. я предлагал схемы оптимизации некоторым - законные!! и я не видел в этом ничего плохого, а они видели и отказывались.

так тчо ваши представления о морали "олигархов" очень и очень ошибочны....

подлецов среди них точно меньше чем среди протсого народа... статистически меньше .. было бы интересно сделать такое исследование кстати.
   
Мєн/суддя/прокурор- хабарник, це успіх?
Це добре?

Так це успіх, отримати освіту і фах. А взяти хабар - кримінальний злочин, такий само як хабар менту, судді, прокурору, який дає "бідний бо дурний".
Аморальність з самого низу до верху - це спадок рабства в імперії і совку. І це не викорінити, ганяючи лише тих хто зверху, бо їх меншість, а отих моральних уродів внизу більшість і вони породжують загальну атмосферу затхлого постсовка, де ти хороший бо бідний, а успішний завжди  поганий.

Отой "простий народ" живе і діє поза законом і мораллю в 80-90% всього свого життя. І він хороший, бо бідний - не зміг накрасти і наколядувати так багато як інший, більш кмітливий та активний. 
Бідні бо дурні програють навіть в щурячих перегонах асоціальних верств. Вони завжди і всюди, в будь-яких умовах будуть бідними і на соціальному дні. І нема на то ради. Вони мають право лише на соц допомогу щоб не вмерти від голоду і холоду. Але не мають права вимагати таких же умов життя як ті, хто вирвався з-під плінтуса, бо це не справедливо і небезпечно для суспільства

   
в отличие от тебя я многих из них видел вживую и работал или в их структурах или иногда даже лично

не видел ни одного кто ворует или считает это нормальным.

большинстов обеспеченных людей в разы более законопослушны чем среднестатистически й украинец .. в разы!! ..  и более моральн если это правильно выражение ... более чем я)))  точно т.к. я предлагал схемы оптимизации некоторым - законные!! и я не видел в этом ничего плохого, а они видели и отказывались.

так тчо ваши представления о морали "олигархов" очень и очень ошибочны....

подлецов среди них точно меньше чем среди протсого народа... статистически меньше .. было бы интересно сделать такое исследование кстати.

То так і пиши, що не олігархи падлюки, а їх менеджери моральне гівно.
Класика- царь хароший...
   
вы вчера обосрались пытаясь выдумать где и что он получает от государства чтобы быть олигархом.
ты ушел от ответа
   
не видел ни одного кто ворует или считает это нормальным.
бла-бла-бла
ну да, не воруют, этому же честное умное слово придумано - лоббирует
   
коли манюпас починає обсуждать хоч щось, що складніше ніж посмажити яєшню, то завжди пздць
   
картинка правильна
саме тому і боротьба з олігархами, а не з багатими людьми
бо не всі багаті люди в Україні - олігархи
   
саме тому і боротьба з олігархами, а не з багатими людьми

только в олигархи у вас как-то попадает и порошенко и косюк и гереги ...
   
только в олигархи у вас как-то попадает и порошенко и косюк и гереги ...

списку ще нема, поки що ніхто не попав
   
списку ще нема, поки що ніхто не попав

я не про официоз а про обсуждения в обществе так сказать... и это еще по божески - некоторые вообще утверждают что у нас сотня олигархов .. вот кто в форбсе - тот и олигарх!
   
я не про официоз а про обсуждения в обществе так сказать... и это еще по божески - некоторые вообще утверждают что у нас сотня олигархов .. вот кто в форбсе - тот и олигарх!

ну так для того і закон потрібен, для цього і критерії, щоб всі бачили хто і чому є олігархом
в тому і сенс
   
Не знаю как там у Бунге, а у нас на каждом этапе еще нужно заплатить куеву тучу налогов на ЗП и не только.
У вас, це де?
В Кернелі?
   
Так це успіх, отримати освіту і фах.
Бачиш, стати корумпантом- успіх для тебе.
   
я ни на что не намекаю я прямо говорю что проблема в самих "обездоленных", а не в тех кто не придерживался их взяглядов и пострил свою жизнь по иным правилма и "почему-то" стал миллионером
Здавалось би, теза прощє парєной рєпи.
А так туго заходить в совком покалічені макітри..
   
средневековый оскал тупой черни
Я вот тоже удивляюсь, ведь если самый богатый, значит самый лучший, а с протестантской точки зрения еще и сильно любимый богом  :lol:

как в 30-е годы прошлого столетия начинали определять кулаков от того что есть земля, а заканчивали подсчётом количества окон в хате – если на одно больше то кулак и расстрелять.
Основной критерий был наличие средств производства + использование наемного труда.

большинство этого люмпенского биомусора – это потомки тех кто считал окна в хатах у соседей
Автор же сих строк восходит своей родословной к королевским династиям Европы.  Думаю, Виндзоры не меньше.

пока есть «олигархи»
И в обозримом будущем вряд ли куда-то денутся. Просто украинских заменят "западные" или российские.

Если вы думаете что вы контролируете это стадо то вы очень ошибаетесь – вас сожрут
До того, кто контнолирует, не дотянутся.

P.S. Наймите для написания подобных текстов кого-нибудь, кто закончил школу. Ну читать же невозможно.
   
вы вчера обосрались пытаясь выдумать где и что он получает от государства чтобы быть олигархом.
нардеп взагалі по закону не повинен займатися бізнесом
   
Бачиш, стати корумпантом- успіх для тебе.

Ні, отримати освіту і фах, стати поліцейським, суддею чи прокурором - успіх однозначно. І приналежність до таких фахівців зовсім не аналог приналежності до корумпантів. Як і до прибиральників чи землекопів не є приналежністю до високоморальної еліти.

А корумпанти то злодії і такі є серед всіх верств населення і в усіх ґалузах.
   
только в олигархи у вас как-то попадает и порошенко и косюк и гереги ...
порошенко - нардеп та екс-президент, герега - нардеп, косюк - екс-заступник голови ап президента
   
порошенко - нардеп та екс-президент, герега - нардеп, косюк - екс-заступник голови ап президента


и?

а трамп миллиардер

так и что имено делает их олигархами?
   
так и что имено делает их олигархами?
олігархія це зрощення политичної влади та великого бізнесу в одних руках
що ми наглядно і бачимо в наведених прикладах
   
олігархія це зрощення политичної влади та великого бізнесу в одних руках
що ми наглядно і бачимо в наведених прикладах

нет.

у вас весьма странные предстваления о олигархии.

этим тезисом вы устнавливаете запрет на профессию.. а это противоречит правам человека.
   
нет.

у вас весьма странные предстваления о олигархии.

этим тезисом вы устнавливаете запрет на профессию.. а это противоречит правам человека.
Сам розумієш, що хню написав?
   
этим тезисом вы устнавливаете запрет на профессию.. а это противоречит правам человека.
це не я встановлюю.
це закони України такі
президентам, міністрам, нардепам законодавчо заборонено займатися бізнесом
   
на цих посадах взагалі заборонено займатися будь-якою діяльністю з метою отримання прибутку
єдині виключення - це викладацька або медична діяльність
ми всі знаємо, що ні порошенко, ні герега, ні косюк не є викладачами або медиками
   
До речі, цікаво, чи в Україні хоч одна справді багата людина, яка користується пошаною, симпатією, схваленням "простих людей"? Про яку не кажуть "міроєд", грабіжник, етц.
А якщо очікувано - ніт, то чи є в світі ще одна така країна, де - ніт.
   
Окуєть... Ось хто пєрєворт організовує... Забули 1917... Могут же повторіть... Дебіли бля (с)  :facepalm:

Йух а не "павтаріть", бидло саме не може повстати, його можуть лише поюзати. Одні олігархи можуть поюзати бидла проти іншого, от і все.

Повстати може тільки середній клас, але він зараз зайнятий споживанням поп корну :beach:
   
на цих посадах взагалі заборонено займатися будь-якою діяльністю з метою отримання прибутку
єдині виключення - це викладацька або медична діяльність
ми всі знаємо, що ні порошенко, ні герега, ні косюк не є викладачами або медиками

еще раз

человек который был бизнесменом имеет право быть политком иначе вы нарушаете его права человека.

во время своей политческой карьеры он безуслвоно не может рабоать директором своего предприятия .. так они и не рабоатют - они ВЛАДЕЛЬЦЫ. .. владеть не запрещается.

так что делает их олигархами???
   
інша справа, що на закони наші бізнесмени та політики клали великого фуя, починаючи ще з кучмового зятя пінчука, який за президентства свого тестя був одночасно і нардепом і другим найбагатшим українським бізнесменом
   
во время своей политческой карьеры он безуслвоно не может рабоать директором своего предприятия .. так ни и нерабоатют - они ВЛАДЕЛЬЦЫ. .. владеть не запрещается.
ви хочете сказати, що всі ці порошенки, ахметки, пінчуки, ярославські, новінські, бойки, мудачуки, богуслаєви, гереги та інші нардепи-мільярдери - просто рантьє???
   
ви хочете сказати, що всі ці порошенки, ахметки, пінчуки, ярославські, новінські, бойки, мудачуки, богуслаєви, гереги та інші нардепи-мільярдери - просто рантьє???

владельцы

работают у них наемные менеджеры а они лишь владеют активами.

или может вы думали что то загадочное звирятко, которое конфеты крутит- это порошенко??     :lol:  :weep:
   
до речі в США своїм парламентарям заборонили навіть сліпі трасти, щоби не було зловживань
   
до речі в США своїм парламентарям заборонили навіть сліпі трасти, щоби не було зловживань

дайте ссыль
не слышал
слепой траст да - там половина сенаторов так живет
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія