Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
10 квітня 2024 18:11:58
І не використовуйте цей ресурс як джерело достовірної інформації.

Тут постійно працюють боти, що поширюють інфу, що не відповідає дійності, у тому числі з різних джерел, які були багато раз спіймані на брехні.

Сподіваюсь, що після "шашликів" і "війни не буде" за декілька годин до нападу, ніхто не сприймає слова українських можновладців буквально і не довіряє їм.

Думайте критично, якщо хочете вижити.

Ваше виживання і виживання вашої родини - ваша відповідальність, особливо в умовах війни, де ресурси обмежені.

Best of luck - you will need it.
2
10 квітня 2024 18:06:11
Тому якщо потрібно, жінки і діти повинні евакуюватись вже зараз.

Тим більше що доступ до відповідних ресурсів на Заході буде все менше і менше, не кажучи вже про можливість виїзду.

А якщо не вірите, просто згадайте, що було в Сирії з мирним населенням.

І так, світ трошки подіпконсернив, поламав руки і проковтнув.

Або що зараз відбувається в Газі.

Як ви зараз виправдовуєте вбивство палестинськихт немовлят, що вони майбутні терористи, так світ виправдає вбивство українців, що вони нацисти і не хотіли домовлятися.
3
10 квітня 2024 18:01:31
До речі, по темі обговорення, біженців, виїзду за кордон, бла бла.

Я ржу, коли читаю дописи деяких ухилянтів типу Ігната, які готові вже віддати  території, аби їх тільки не зачіпали.

Тому що хід їх думки - що відкриють кордони і всі бажаючі звалять.

Бугага! Ще один приклад низького інтелекту цієї спільноти.

Якщо кацапи навіть дійдуть до західного кордону, це скоріше, гарантуватиме, що кордони З ТОГО БОКУ ніхто НЕ відкриє!

Ви би хоч трохи шурупали залишками своїх нещасних мізків :facepalm:.
4
10 квітня 2024 17:54:17
вже 40 сторінок на гілці з беззмістовною назвою :facepalm:

начебто про повернення з іншої планети. А в новинах про те як в Харкові діти гинуть під бомбами. Правильне (гуманітарне) запитання - чому вони звідти не евакуйовані? :S

Так це ж посил з мого поста вище.

Тупі юзери поширюють фейки, що нібито там все добре, що може комусь вилізти боком.

А такі, як Але, зафлужують крихти цінної інфи лайном.

Я думаю, це його функція тут. Один із варіантів укроіпсо, if you know what I mean.

Щоб люди вірили, що "Україна вже перемогла" - це юзер писав посеред контрнаступу літом минулого (!) року, коли ЗСУ підривалися на мінах і втрачали людей тисячами!

І постійно поливає лайном емігрантів, у яких більш достовірна інформація по тому, що відбувається.

Він навіть неодноразово закликав усіх емігрантів взагалі забанити. Це ж не просто так.

Думай-те.
5
10 квітня 2024 17:49:24
ПС. Зараз клозетник буде відповідати на кожний мій пост :facepalm: .

Тисніть на нього доповідь, кацап повинен сидіти в бані :X .

Хоча я сподіваюсь, що він затихне через інше. Хлопці із ЗСУ таки знайдуть його і витягнуть за шкірку, як паршивого щура.

І - просто в окопи (tu) .

Довідкою не прикриється :super: .
6
10 квітня 2024 17:43:25

Самое интересное — ты и своих шавок презираешь точно так же, как и они тебя. Что не удивительно, когда в одном месте собралось несколько нарциссов.

Паноптикум уродов. Вот чтоб вас там увидеть, я туда и хожу. Где ж еще такое увидишь!

Оціночне судження виродка, нарциса, газлайтера і змії на грудях. Моя повага виражається моїми діями і моїми словами навіть у цій темі.

Але тобі і таким, як ти, не зрозуміти, що таке лояльність, вдячність і to have someone's back.

Може, це і на краще.

Dixi.
7
10 квітня 2024 17:41:59
когда ты начинаешь рассуждать об оставшихся тут.

Я не поважаю велику кількість дописувачів тут  і це правда. Причини наведені вище.

Але я і не зобов"язана. Маю право, як і маю право висловлювати свою позицію у культурній формі у рамках правил чи цього, чи нашого ресурсу.

А за що мені поважати таку людину, як Медведило? Який створював непристойні картинки на інших юзерів, який брав участь у бридкому багаторічному булінгу, користуючись відсутністю модерації, який не гребував переходити навіть на родини та дітей опонентів, причому у цинічній непристойній в цивілізованих спільнотах формі? Який нездатний виконати власні обіцянки? Який нездатний не брехати і не поширювати наклепи про інших?

Або поважати юзера, яка декількома постами вище із сотень ухилянтів і десятків емігрантів на цьому форумі вибрала саме Сергія і хижо вчепилася в нього?  Шо є неприкритим махровим булінгом і потворною поведінкою на публічному ресурсі під час війни :X .

Або поважати особу, яка розповідає, як в Харкові все чудесно, коли треба було евакуювати  дітей ще вчора, бо різниця між "добре" і "погано" і "живий" і "мертвий" - всього один прильот?

Або поважати юзера, який роками поширює проросійську імперську пропаганду і мутить "футбол головами", коли інші просто в той же момент помирають?

Або поважати 90 відсотків дописувачів, які дивляться на все і нічого йому не кажуть?

Соррі, але це не відповідає моїм стандартам. Я не збираюсь поважати таких людей.

8
10 квітня 2024 17:39:27
Из тебя просто сочится яд

Щодо отрути. У нас на форумі був пост з притчею про змію, яку сердобольна дівчина підібрала і пригріла на грудях. Ну ви в курсі, чим це закінчується. Так ось, ви можете здогадатися, про кого був той пост.

Адже я особисто запросила Медведила туди - і це після того, як він обливав мене лайном до війни і намагався заткнути мені рота і випиляти з ФУПу, хоча я ніколи не порушувала ніяких правил. Мені стало шкода дивитися, як він постійно сидить у дострокових банах тільки за те, що говорить неприємну правду. Коли він прийшов до нас, я ще і билася за нього, захищаючи його право дописувати там російською (у нас це не заборонено).

І як же він мені віддячив? Всі можуть побачити, піднявши його дописи за останній рік. І навіть після цього я все одно написала, що він може прийти і дописувати, якщо захоче, і якщо він буде дотримуватись правил.

І що ми бачимо? Він просто тупо бреше і перевертає все на голову. Така він людина. Де б йому хтось добре щось не зробив, розвертається і "дякує" тонами добірного лайна, як ось просто зараз.
9
10 квітня 2024 17:38:11
Ты — умная, но циничная и безжалостная тварь. Ты не смогла даже хотя бы на время заткнуть свою ненависть и презрение ко всем вокруг ради того, чтоб переманить умирающий фуп к себе на бложик и сделать его форумом.

Оце, власне, суть, чому я вирішила відповісти і тут, щоб всі бачили.

Суть і цієї людини взагалі, і багатьох на цьому ресурсі - цинічна, неприкрита брехня. Я не знаю, нащо вони це роблять, якщо це дуже легко перевірити.

Я ніколи не збиралась нікого переманювати, дописувачі тут - не вівці, а люди, у яких є власна воля, і які можуть вільно робити вибір, де і що їм писати.

Але я тисячу раз запрошувала всіх (навіть своїх хейтерів, крім дуже короткого списку небажаних, до якого дефакто додалася карова) реєструватися і дописувати, якщо хочуть.

У нас навіть тема є в адмінці - Запрошення забаненим на фупі, де кожного разу, коли тут черговий покіс, ми пропонуємо вам опцію нашого форуму, якщо хочете, щоб ваші думки були почуті.

Останнє повідомлення - за 2 квітня!

В зв'язку з постійними обстрілами України і необхідністю обмінюватися критичною інформацією, а також враховуючи, що інші онлайн-спільноти можуть бути з різних причин недоступними, всі бажаючі можуть користуватися цим ресурсом.


Я також тисячу раз казала, що розрізняю свої особисті стосунки з кимось і їх участь у нашому ресурсі. Якщо вони будуть дописувати у рамках правил, то які у мене можуть бути до них претензії?

І конкретно тобі я прямим текстом написала, і ти це прочитав і чудово це знаєш, що ти можеш прийти і дописувати там. Як і будь-який інший зареєстрований юзер.

Але ж ти знаєш, що і 5 секунд там не протримаєшся, щоб у грубій формі не нахамити Сергію, мені, вчергове вихлюпнути свою ненависть до емігрантів (хоча твої власні діти емігранти теж).

Тому що багато речей, за які не банять тут - образи воїнів ЗСУ, булінг, наклепи, поширення персональної інформації, поширення брехні, ІПСО - у нас не пройдуть.

Незважаючи на жорсткий булінг і переслідування нас на цьому та інших ресурсах, ми на своєму не відкрили жодної іменної теми, і не запостили жодної огидної фотожаби - хоча б могли. Одного разу була запощена персональна інфа мого хейтера (який сам у свій час вільно поширював мою). Вона була витерта негайно. Коментуємо інших? Це правда. Але тільки і виключно як АТВЄТКУ.

Ви ніколи не знайдете жодного поганого слова від мене чи інших про нейтральних дописувачів типу Блоха, Орельки і багатьох інших. Тому що вони поводять себе достойно, спілкуються адекватно і не принижуються до булінгу, бруду і нечистот. А ті, що не бажають поводитися як люди - отримують відповідь.

Підсумовуючи, просто скажу, що запрошення на наш ресурс залишається в силі для всіх бажаючих.

Незважаючи на зусилля деяких тут (хто безпосередньо, а хто за кулісами) знищити його і мене як його організатора. Ніби я не знаю, що дехто працює по приватах і переконує людей не дописувати у нас і дехто вже практично продемонстрував це своїми діями. Я не переймаюсь - це питання їх совісті.

А що в нас дописує небагато людей, то це в чомусь і позитив. Якби туди перейшла велика кількість фупівців, наш ресурс би відразу перетворився на інформаційну помийку. Ніби і банити нема за що, а інфа - шлак, іпсо, Швець, армія Венка на підході, Україна вже перемогла. В цьому контексті я рекомендую читати Медведила, він один із небатьох, хто дивиться на речі реалістично в цьому плані.

10
10 квітня 2024 17:36:37
Эмигранты, ненавидящие тех, кто тут остался

Проекція, бо ненависть якраз від вас до емігрантів. Які просто могли б забити на вас, але ні, допомагають як можуть, і дехто життя за вас віддав. Але ж тут є ряд дописувачів і дописувачок, який постійно обливає "емігрантішок" лайном. І у нас є про це тема на декілька сторінок з купою прикладів. На нашому форумі вас взагалі ніхто не обговорює, крім мене - ні Сергій, ні Хорват, ні інші не дописують про ФУП чи щось з ним пов"язане, а якщо дописують, то дуже рідко.

  И ваши показные "донаты" — это только для повышения собственной самооценки, с постоянными приговариваниями, как же вы всех тут презираете, но вот донатите, чтоб лузеры знали свое место и знали, кому они всем обязаны. Это просто плата вами за удовольствие полюбоваться собою, а на ЗСУ вам насрать там всем.

Цинічна, неприкрита брехня - внутрішній світ цього індивіда просто на долоні! Я про це багато раз писала і якщо донатила сюди, то з почуття емпатії, побачивши камлання на протязі тижнів і навіть місяців - дайте грошей. За твоєю логікою, чомусь інші не бажали "покрасуватися" та "підвищити свою самооцінку", інакше наші донати тут були б не потрібні.

Для ЗСУ все одно, якою була мотивація тих, хто придбав їм потрібне обладнання. Більшість юзерів тут пишаються собою і без донатів, але ніколи ні на що не донують.

І, як я уже писала тисячу раз, проблема не в подяках. Мені ніколи не треба було ніяких подяк. Мені була потрібна відсутність лайна тим, хто донатили. А що відбулося? Самі ж "волонтери" спочатку брали велике бабло, а потім розверталися на 360 градусів і обливали донаторів лайном і навіть гірше.  А треба було просто бути нейтральними і поводити себе професійно, і не займатися булінгом, і ніхто б ні до кого не мав ніяких претензій.
11
10 квітня 2024 17:35:42
да, ты умная... Но ты и больная на голову. [/quote]

Я клінічно здорова і високофункціональна у всіх царинах особа. Не треба плутати контроверсійність, харизматичність і challenging others, відстоюючи свої переконання, з психічними проблемами. Якщо ви нездатні зрозуміти мою суть, то це говорить, що ви інтелектуально і психологічно недолугі, що проектуєте і насправді ці проблеми - у вас.

украинцев

Define 'українці". Ти - житель України з українським паспортом, але ти не етнічний українець. Але це в даній дискусії нерелевантне.

Релевантне те, що в контексті українського державотворення і війни я ділю всіх на патріотів і непатріотів. Я це недавно пояснила і хто хоче, може ознайомитись з відповідними дописами. Це теж в даній дискусії нерелевантно.


И ты презираешь украинцев

Я зневажаю конкретних індивідів за булінг, слабкість, відмову нести відповідальність за свої дії, брехливість, подвійну мораль, невдячність, дволичність і лицемірство. За емігрантохейт. За тупість. Тому що тупість в умовах війни - а саме поширення свідомо чи несвідомо неправильної інформації - може коштувати комусь життя. І так, я жорстко висміюю цих індивідів на своєму ресурсі, тому що є за що. Причому не просто так, як ви всі тут, а на конкретних прикладах з цитатами.

А українців в цілому як народ я конструктивно критикую, тому що профукали свою країну і навіть під час війни не здатні консолідуватися для власного ж виживання і перестати красти - але це теж поза scope цього обговорення. Ви всі тут робите те ж саме в одній чи іншій формі.
12
10 квітня 2024 16:31:59
Я не збиралася більше тут дописувати і це, безперечно, офтоп, за що прошу вибачити.

Але тут написана відверта брехня і наклепи, тому дозволю собі відповісти.

13
10 квітня 2024 16:30:45
Ти пила пігулки сьогодні?)

Кому тут потрібні пігулки, легко побачити, просто піднявши історію дописів цієї істоти.

Вважаєте, що таке спілкування - норма? Ну то енджой, в нього ще багато такого в місці, звідки його анальна пробка стирчить.

І головне, всі інші мовчать, ніби нічого й не сталося!

Говорить багато про здоров"я цієї онлайн-спільноти!  (td)
14
10 квітня 2024 09:19:50
на хуй иди на свой блаженный бложек — це чотыры

И Нумерного прихвати, бо он тупой и неинтересный
Так ти, за твоєю логікою, з нього і не злазиш, бо з того бложика практично не вилазиш  :laugh:.

Як писала одна Шановна Українська ЖінкаТМ, скачеш на ньому, весело хохоча (С).  :lol:  :lol:  :lol:

Що стосується Сергія, це твоє оціночне судження. А те, що він за тебе і тобі подібних у тисячу раз більший чоловік і у тисячу раз порядніша людина, це знають всі, і це не оціночне судження, а об"єктивний факт.

До речі, тобі і тут недовго скакати доведеться - українізація-с  :K .

І куди ж підеш? Ти практично на всіх ресурсах, де був, накакав - і тут теж клявся, як підеш, а слова свого так і не виконав.
я тебе уже писал: хожу на твой бложик как в зоопарк — посмотреть, как обезьяны в клетке друг другу доставляют удовольствие.  :K

Піпець, він буквально вкрав і присвоїв мою фразу, яку я написала на нашому ресурсі ;o .

Ну, не треба робити вигляд, що ти не писав, що я розумна. До речі, я по всіх пунктах виявилась правою - а особливо по тому, як вас кинув Бідон і здав хуйло, як склотару. А я ще осінню 2022 про це писала, але ж ви не слухали.

А так фундаментальна різниця між нами і вами у тому, що ми - вільні, а ви плазуєте, поки вас лупцюють батогом і принижують. Тільки тому що не маєте власної честі і достоїнства навіть виконати те, що обіцяли самі собі - піти звідси  :K

Так що оцінки таких, як ти, і слова таких, як ти - нерелевантні, бо вони порожні і нічого не означають.

Навіть для тебе самого  :K

15
10 квітня 2024 09:13:34
Доречі звідки проста луцька шльондра так обізнана в анальних пробках?
Може вона того - сидить з тою пробкою а потім через тиждень виймає і вивалює все на фуп?)

Сподіваюся, цей дегенерат поклянеться здоров"ям і життям своїх дітей, що все, що тут воно пише про інших - свята правда?

Чи просто екстраполює власний сумний досвід?

Смоктання чоловічих членів, жінці потрібно не більше раза на місяць, тягання по дітях вдвічі молодших за нього в 43 (сумна історія про дискотеку), психічні хвороби і пігулки, незнання англійської, незнання юриспруденції, відсутність професійної діяльності,  нездатність мислити логічно, постійні образи практично кожного ніку на цьому ресурсі - я вам так скажу, це не від хорошого життя :( .

Анальна пробка - тому що він Anus Ale, в кожній темі і в кожній розмові затичка ;o. 120 постів за 24 години - в кого тут манія??

Але це не мої проблеми, а постійних учасників цього ресурсу, модераторів і власників. Їх повинно хвилювати, як цей форум презентує себе світу.

А для мене верески неадекватних лузерів - еквіваленту бомжів під мостом - нерелевантні.

І мені навіть не треба фото, щоб знати, що ця істота страшна і негарна і з низькою самооцінкою.

Тому що привабливі бажані високорангові чоловіки ніколи - я підкреслюю, НІКОЛИ - не ображають і не принижують жінок.

Тому що у них просто нема в цьому потреби.

Ось так!
16
10 квітня 2024 08:57:01
Мушу зазначити, що на цьому ресурсі стало помітно чистіше після того, як один відомий булі спєрдалав за власним бажанням, інший заходить викакатись лише час від часу, а карова з її нечистотами вчергове заперта у Передбанник (сподіваюсь, надовго) (tu) .

I don't acknowledge degenerates, але зазначу, що Але, ця карова з членом (allegedly), завалила нечистотами цей нещасний ресурс не менше. Особливо безсоромно транслюючи на публіку свої клозетні фантазії про смоктання ЧОЛОВІЧИХ статевих органів практично у кожному своєму пості ;o , що може свідчити про його справжню орієнтацію (not that there is anything wrong with that (C)).

Сподіваюсь, його теж приберуть. Мені важко зрозуміти, чому тутешні дописувачі витримують цей бруд on a daily basis  :(. Навіть нік медвед (який там же в Передбаннику) не настільки вульгарний, ниций і deranged, як ОЦЕ  ;o .

Ну і щоб два рази не вставати.

Я не принижую нічиїх заслуг і з повагою ставлюся до роботи Вуйка по підтримці ЗСУ, але я себе теж в цьому плані не на помийці знайшла, і всі це знають.

Це раз.

По-друге, "clear" в англійській мові не означає "чистий" у розумінні "не брудний". У моїй фразі це слово вжито в розумінні "прозорий"/"зрозумілий".

Це два.

І всі ниці ухилянти типу димерівської анальної пробки та заганяльщики емігрантів в ЗСУ - go f**ck yourself :K .

Це три!
на хуй иди на свой блаженный бложек — це чотыры

И Нумерного прихвати, бо он тупой и неинтересный

Так ти, за твоєю логікою, з нього і не злазиш, бо з того бложика практично не вилазиш  :laugh:.

Як писала одна Шановна Українська ЖінкаТМ, скачеш на ньому, весело хохоча (С).  :lol:  :lol:  :lol:

Що стосується Сергія, це твоє оціночне судження. А те, що він за тебе і тобі подібних у тисячу раз більший чоловік і у тисячу раз порядніша людина, це знають всі, і це не оціночне судження, а об"єктивний факт.

До речі, тобі і тут недовго скакати доведеться - українізація-с  :K .

І куди ж підеш? Ти практично на всіх ресурсах, де був, накакав - і тут теж клявся, як підеш, а слова свого так і не виконав.17
10 квітня 2024 08:24:17
Мушу зазначити, що на цьому ресурсі стало помітно чистіше після того, як один відомий булі спєрдалав за власним бажанням, інший заходить викакатись лише час від часу, а карова з її нечистотами вчергове заперта у Передбанник (сподіваюсь, надовго) (tu) .

I don't acknowledge degenerates, але зазначу, що Але, ця карова з членом (allegedly), завалила нечистотами цей нещасний ресурс не менше. Особливо безсоромно транслюючи на публіку свої клозетні фантазії про смоктання ЧОЛОВІЧИХ статевих органів практично у кожному своєму пості ;o , що може свідчити про його справжню орієнтацію (not that there is anything wrong with that (C)).

Сподіваюсь, його теж приберуть. Мені важко зрозуміти, чому тутешні дописувачі витримують цей бруд on a daily basis  :(. Навіть нік медвед (який там же в Передбаннику) не настільки вульгарний, ниций і deranged, як ОЦЕ  ;o .

Ну і щоб два рази не вставати.

Я не принижую нічиїх заслуг і з повагою ставлюся до роботи Вуйка по підтримці ЗСУ, але я себе теж в цьому плані не на помийці знайшла, і всі це знають.

Це раз.

По-друге, "clear" в англійській мові не означає "чистий" у розумінні "не брудний". У моїй фразі це слово вжито в розумінні "прозорий"/"зрозумілий".

Це два.

І всі ниці ухилянти типу димерівської анальної пробки та заганяльщики емігрантів в ЗСУ - go f**ck yourself :K .

Це три!
18
10 квітня 2024 01:19:43
Україна ще не прийняла подвійне громадянство. отримаєш німецький - здай український паспорт і спи спокійно. для чого ці танці з бубном ? розмова взагалі ніпрощо.
Його українське громадянство релевантне лише для України, в Німеччині чи в будь-якій іншій країні світу воно нічого не означає і ніякий паспорт нікуди здавати не треба.

Можеш спитати у своєї сестри-емігрантки, after all.

Кожен, хто буде закликати емігрантів їхати і воювати за них, коли вони особисто, їх чоловіки, жінки, сини та доньки сидять під спідницями, диванами, або за кордоном, вигрібатиме жорстко.

А особливо по відношенню до мегадонора і мегаволонтера ЗСУ Сергія, завдяки якому різні підрозділи отримали пожертв і продукції на декілька тисяч євро :K .

Hope I have made myself clear! :X
слухай ти не перегібай. будь який паспорт крім українського - це рішення людини. до речі, можна мати купу паспортів і Україна не зобовязує віддати український.
це я вам емігрантішкам підказку кинув. ваш вибір.

А я, що не те саме написала?

вам емігрантішкам

Просто цікаво: звідки така ненависть і зневага?

Твій дружок з Лондона, волонтер Вуйко з Онтаріо і купа емігрантів, які вам задонували купу бабла в різний час  - це теж "емігрантішки" чи ето другоє?

Ти трохи слідкуй за базаром, бо це кагбе контрпродуктивно for your purposes.

Не кажучи вже про бридко, невдячно і непорядно  :X .
19
10 квітня 2024 00:59:19
А повертаючись до теми——
Чим ближче до моменту остаточного прийняття закону про "подвійне громадянство"

Україна ще не прийняла подвійне громадянство. отримаєш німецький - здай український паспорт і спи спокійно. для чого ці танці з бубном ? розмова взагалі ніпрощо.

Його українське громадянство релевантне лише для України, в Німеччині чи в будь-якій іншій країні світу воно нічого не означає і ніякий паспорт нікуди здавати не треба.

Можеш спитати у своєї сестри-емігрантки, after all.

Кожен, хто буде закликати емігрантів їхати і воювати за них, коли вони особисто, їх чоловіки, жінки, сини та доньки сидять під спідницями, диванами, або за кордоном, вигрібатиме жорстко.

А особливо по відношенню до мегадонора і мегаволонтера ЗСУ Сергія, завдяки якому різні підрозділи отримали пожертв і продукції на декілька тисяч євро :K .

Hope I have made myself clear! :X
20
10 квітня 2024 00:54:59
А Сергій та інші емігранти тобі нічого не винні!

ваша правда пані. ви великі молодці  (tu)

Не плутайся під ногами, бо ще і ти зараз вигребеш під гарячу руку. Ти теж під воєнкоматом двері не оббивав, так шта ...

До речі, з ювілеєм. На нашому форумі ми навіть привітали тебе в окремому треді. Не знаю, чи бачив.
21
10 квітня 2024 00:39:48
А повертаючись до теми——
Чим ближче до моменту остаточного прийняття закону про "подвійне громадянство"——тим більше ажіотажу навколи тих сертифікатів та всіляких мовних курсів.
Насправді не дуже потрібен такий сертифікат наприклад для того щоб тебе взяли на роботу——якщо ти на співбесіді даш зрозуміти що ти ім потрібен——тебе візьмуть і німого.
А тема з сертифікатами——це люди дивляться в майбутнє .
Европейцы, сержик, это щас пацаны, которым там разбирают позиции, и их жены, которые понимают, что происходит.
Вот они держатся все, как держались эти крепости и замки, что мы их тут видим.
А ты щас за рашку б воевал, если б попал туда.
Хоть десять европейских паспортов получи, каким ты боком по сути.
Был у тебя шанс, и сейчас есть.
Люди там гибнут, п.ч. такие как ты не пошли им помогать.
Прямо сейчас все это происходит.
Ссыкло. Какая европа, где она и где ты.

Закрий пащу, дурепа ватна, і досить показувати на увесь світ, як ти на нашого Сергія запала  :bueee:. Тому що претензії тільки і виключно до нього чомусь! :laugh:

Не пішли допомагати ЗСУ купа ухилянтів у цій темі, які ЗОБОВ"ЯЗАНІ воювати, бо є резидентами і громадянами України.

Оця вся шваль типу плешивого кацапа, якому більше нічим зайнятися, як булінгом та переслідуваннями бійців та донаторів ЗСУ, фейкового юриста Але, сепарського псевдоменеджера Алєжки, чоловіків та синів місцевих бабів, яких вони поховали під спідницями або повивозили за кордон, ваша так звана "іліта" - синачки Авакова, Порошенка і інша шушера :X .

Вимагай з них або сама приїдь з Німеччини, якщо така розумна. Тут 19-річні дівчатка та 55-річні жінки на контракті в ЗСУ, аж гай шумить. І ти зможеш  :K

А Сергій та інші емігранти тобі нічого не винні!

Україна їй болить - мразь ізична, яка навіть двох слів українською на публічному форумі зв"язати не здатна  :X.
22
29 березня 2024 03:13:02
Ок, останній пост із просто бомбезною цифрою!  (tu)

Щось десь там мукнуло (of course, I wouldn't acknowledge stinky cattle, would I?) про мову. Ні, це не приватне спілкування, а відкрита дискусія на публічно доступному в будь-якій точці земної кулі майданчику. Тому мова тут повинна бути сучасною і відображати нові реалії лінгвістичного сьогодення (у тому числі неологізми, запозичення та coined words).

По питаннях Кадри - до Кадри. Може, вона зробила переказ, але не дала скрін. На даний момент в мене нема підстав підозрювати її в нечесності. Всі позитивні речі, які я раніше казала про Кадру, залишаються в силі, поки в мене не з"являться підстави вважати по-іншому.

Якщо будуть подальші коментарі в мій бік, на які мені захочеться відповісти, я зроблю це на своєму ресурсі.

Українцям - wake the hell up і робіть щось для власного порятунку!

Станьте нарешті  не об"єктом, а суб"єктом!

Починайте тягнути себе за bootstraps!

Ви насправді дуже багата країна і навіть ще й не починали жити за законами воєнного часу і використовувати величезні ресурси, які є в наявності у ВАС!

Звісно, ми  будемо продовжувати вам допомагати, як тільки можемо, але саме зараз, як ніколи, серед жахливих випробувань, крові і болю у вас є шанс стати справді незалежними і творити своє майбутнє власними руками [ua] .

Через ВАШІ рішення.

Через ВАШІ дії.

Через ВАШИХ лідерів.

Через ВАШУ відповідальність.

Ну а я залишаю вас у досвічених руках Бульки і ко. Enjpy!  :laugh:
23
29 березня 2024 02:53:19
Опять мимо, дружочек. :)
Я тобі не дружочек, бомж)
Ти б не сидів на українському форумі якби зміг інтегруватися в іншомовне суспільство)
Ти як олдвуд - такий же ібонько, - років 70 тому тебе б просто викинули б при пологах у тазік - але ти застав епоху гуманізму)
Да-да-да, тебе за 70, ибо чувствуется школа старой советской контрпропаганды. :)

Ні, це просто укроюрист, ака укролузер (бо в жодній цивілізованій країні ні його скілсет, ні досвід визнаний не буде).  Ще й вигнаний з роботи - див. вище.

А ось ми з Булькою можемо поїхати в будь-яку англомовну країну і знайти там роботу за професією. Тому що наш і досвід роботи, і скілсет - конкурентноздатний.

Тому чорнороту істоту і ковбасить  :facepalm1:.

А на цьому ресурсі він виконує специфічну роль - і не тільки він.

Забовтати, замазати, затерти гострі питання та проблеми - особливо до укровлади. Загавкати, знищити, дискредитувати всіх тих, хто ці питання задають і говорять про ці проблеми.

Це - не випадково. Це - стратегія.

З цих же причин тут купка реально тупих істот, які  2023-07 писали "Україна вже перемогла" творять тут  "контент" нон-стоп.

Частково саме тому я коментую їх на своєму ресурсі.

З одного боку, тупо стібаюсь над ідіотизмом та недолугістю.

А з іншого, пояснюю і роз"яснюю їх шкідливі та токсичні наративи - саме тому, що українське суспільство не може дозволити собі бути заколисаним, не може не бути on top of things, не може вірити у "армію Венка".

Якщо хоче вижити.
24
29 березня 2024 02:42:59
Ви всі йобнулись. Борщу вам, сцуко, не вистачає... Через рік з великою ймовірністю не буде України. З дуже великою ймовірністю. Через кілька років не буде світу взагалі. Якщо усі зараз не впряжуться по максимуму. Усі. Реально впряжуться. Всі хто може. А не тільки 10% небайдужих які вже закінчуються. Інакше п***а. Всім. прихильники певної політсили, порохоботам, юлькам, противсіхам, трампістам, байденістам. Всім. Вам, вашим батькам, дітям. Наскільки б серйозну бронь ви собі не вибили і наскільки б глибокий бункер ви собі не викопали. Де б ви не жили. В Києві, Одесі, Львові, Ужгороді, Берліні, Лондоні, Дубліні чи навіть Велінгтоні. п***а. ВАМ ВСІМ. Розумним і тупим. Хитрим і не дуже. Красивим і багатим. п***а усім. Фукуяма, сцуко, був правий. Але є нюанс. Кінець історії підкрався непомітно.
Ти звідки пишеш, воїн?)
Звідти куди ти обісцявся прийти, муділа. Щось я дивлюсь на упячці ухилянти вже взагалі берега втратили.

Та то місцевий спитий вигнаний з роботи лузер. У практикуючого юриста просто нема часу на сидіння онлайн.

Я ось тут порахувала заради приколу, за менш ніж 24 години воно нагенерувало 120 дописів :facepalm:.

До того ж бвшний, з надлишковою вагою і величезними комплексами, які компенсує чорним ротом і грубими образами інших. Нажерся і вивалив:Чувак 1976 року народженння  ;o Жжерсть!

Уявляєте, приходить 120-кілограмовий 43-річний пузотьор напівлисий на дискотеку в пошуках pussy - де 17-18- річні тусуються ... Можу уявити, як ті дівчата насміхалися і хіхікали у нього за спиною ... Sad! (C)За моїми спостереженнями, ті, що пишуть про нібито мої "пігулки", самі на них і сидять.

Тут, безперечно, клінічний випадок :facepalm1:.
25
29 березня 2024 02:29:00
хто такі пундіти?
в укр.мові такого слова немає.
пиши українською.
а то висока комісія забанить.
 :gigi:

Ви маєте рацію, що відомі словники української мови не мають цього слова. Я використовую його як кальку, тому що вважаю, що українські відповідники неточно передають його суть.

Ось визначення у вікіпедії:

https://en.wikipedia.org/wiki/Pundit

A pundit is a learned person who offers opinion in an authoritative manner on a particular subject area (typically politics, the social sciences, technology or sport), usually through the mass media.

Це визначення говорить про професіоналів, яким платять за їх опінії. Але з розвитком соціальних медіа це контекст пундітства значно розширився.

A pundit now combines the roles of a public intellectual and has a certain expertise as a media practitioner.

Українська вікіпедія перекладає це як "коментатор":

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80
Коментатор — у газеті, журналі, на радіо й телебаченні автор коментарів з певного кола подій (суспільно-політичних, спортивних тощо). В редакторському апараті посаду коментатора зазвичай обіймає професійний журналіст, який спеціалізується у певній галузі; функції коментатора виконує також оглядач. Як коментаторів часто залучають позаштатних спеціалістів у певній сфері (сільське господарство, мистецтво тощо).

Тобто це значення не відображає пундітство у соцмедіа і тому є дефакто застарілим.

26
29 березня 2024 02:18:55
Інанно, то була на вашому бложику чесна і справедлива оцінка ганьби Кадри з донатом на ЗСУ?
(Сподіваюся, ви чудово знаєте, у чому та ганьба полягала, а ні, то можу й нагадати)

По донатах Кадри.

Всі бажаючі можуть зайти в тему про флуд на нашому форумі і знайти мій допис, де я сказала, що якщо Кадра дійсно пообіцяла зробити донат на ті дрони, лінк на які дав Мастіфо, то звісно, що вона повинна виконати свою обіцянку.

Кадра не дописує на нашому ресурсі і я не спілкуюсь з нею поза ним. В мене нема ніякої інформації по тому, зробила вона цей донат чи ні.

Запитайте у неї напряму, адже вона член цієї онлайн-спільноти.

На її місці я або б не робила таких обіцянок, а якщо зробила, то б виконала її та публічно дала б скрін переказу, щоб зняти всі питання, як я це завжди роблю із своїми донатами.
27
29 березня 2024 02:13:22
Про "глупий".

Ці недолугі укроски не володіють українською вільно і не розуміють стилістичних нюансів :facepalm: .

https://sum.in.ua/s/ghlupstvo

ГЛУ́ПСТВО, а, сер., рідко.
1. Властивість за значенням глупий. — Ви велика людина і добре розпізнасте глупства і доброчинність у суспільстві (Натан Рибак, Помилка.., 1956, 274).
2. Нерозумний вчинок, задум, вислів. [Ярош:] Ні, поки ти молодий, ти не забезпечений від глупства (Іван Микитенко, I, 1957, 510); — Не кажи, вуйку, глупства, — зашипіла озираючись Вінцусиха (Ігор Муратов, Буковинська повість, 1959, 152).
Словник української мови: в 11 томах. — Том 2, 1971. — Стор. 88.

https://sum.in.ua/s/ghlupyj
ГЛУ́ПИЙ, а, е, рідко. Нерозсудливий, нерозумний. Його жінка, глупе.. сотворіння.. півдня сиділа на ґанку спеціально для того, аби відбирати шану, бачити поклони і принижене згинання (Гнат Хоткевич, II, 1966, 117); — Лишім ту глупу суперечку, Доро… — обізвалася [мати] (Ольга Кобилянська, III, 1956, 235);
//  Непродуманий. Я, здається, трохи глупий режим їди тримала під час першої половини нашої зими в Києві (Леся Українка, V, 1956, 154);
//  у знач. ім. глупий, його, чол. Нерозсудлива, нерозумна людина. Кажуть, ніби в ступі Їздить [яга] без коня... Мало чого глупі Плещуть навмання (Павло Грабовський, I, 1959, 371); Прокажи, як мовлять українці, глупому молитву, то він рідного батька вилає нею (Іван Ле, Україна, 1940, 132).
♦ Глупа ніч (північ, осінь) — пізній час ночі, пізня осінь. Кажуть, що в глупу ніч буває така година, коли засипає все на світі (Нечуй-Левицький, I, 1956, 53); Стужа осінньої глупої півночі Просто ступить не дає (Павло Грабовський, I, 1959, 606); Одного разу, коли в селі стояла глупа осінь, по вулицях роз'їздили козаки і не можна було світити світла, він затривожився зовсім (Іван Микитенко, II, 1957, 77).

Словник української мови: в 11 томах. — Том 2, 1971. — Стор. 88.

Слово "глупий" в значенні "дурний, нерозумний" застаріле і рідко вживається в сучасній українській мові  :facepalm:.
28
29 березня 2024 02:06:22
Ти знаєш більше  :lol:  :lol:  :weep:

Хосподи бабо ти навіть не уявляєш наскільки твої понти тхнуть 90-ми (ти видно десь виїхала в ті славетні часи рекету, гоп-стопу і спортивних штанів з підборами. Причому прямо з оптового ринку з сумкою в клітинку)

Я думав такі динозаври вимерли. Ти не вудова теща часом? Риторика один в один!
Флуд, демагогія і ad hominem attacks. Це все, на що ви здатні.

А ось перед посольством США вийти з benign плакатиком попросити зброї - нафіг нада.

Лендліз же невигідний, ЗСУ перетопчуться, і взагалі Редько сказав, що скільки б чого не дали, Україна все одно програє.

І какая разніца, какая власть в Кієвє, ми люді мірниє.

Ну так жє, українці??
Хуєсоска, Україна успішно воює вже третій рік - чого ти верещиш? Про яких мирних людей ти торочиш?)

На жаль, наразі не успішно, а зовсім навпаки. І ви всі це чудово знаєте.

Перемога визначається кількістю звільнених територій. Подивіться на карту.

Якщо кацапи безперешкодно залітають і скидають важкі бомби на міста далеко від кордону, це "успішно"?

Якщо  ракети на Львів нічим збивати і шахеди летять безкарно в критичну інфраструктуру, це "успішно"?

Цей бот спалився, несіть нового.

ПС.

Я все-таки сподіваюсь на новий закон від респів, який надасть "лендліз-2", але якщо деми завалять його, ви ж розумієте, що відбудеться.

29
29 березня 2024 02:01:35
Про повчати українців.

Ну це ж було вже тут, тисячу раз  :facepalm:.

Ми не повчаємо, а критикуємо конструктивно.

В цьому не тільки нема нічого поганого, а адекватні люди ще й дякують за це. Тому що конструктивна критика допомагає вдосконалитися і покращити статус кво. В країнах Заходу просунуті керівники навіть просять підлеглих конструктивно критикувати їх (називається 360-degree review).

Це раз.

А по друге, якщо брати до уваги реалії сьогодення, читайте мій пост, де я написала про лайк для трололо. Нас не було поряд з вами, коли ви 30 років розвалювали Україну. Ми не брали в цьому участі, це робили ви. І ви несете за це відповідальність на всіх рівнях.

І коли ми про це вам кажемо, це не повчання, а констатація факта. Ми просто фіксуємо це.

Це два.

І нарешті, я вже повторюю себе, але якщо не дійшло, то я скажу ще раз. Ви не є незалежною державою, бо не здатні вести війну самостійно і залежите від збройної, фінансової та політичної допомоги інших країн.

Ми - неформальні представники цих країн на цьому ресурсі з усіма витікаючими, подобається вам це чи ні. І якщо ми висловлюємо свої думки з цього приводу в рамках правил цього ресурсу, ви хоч лусніть, але ви нічого не зможете з цим зробити.

І це - ТРИ  :K .
30
29 березня 2024 01:52:40
БУДЬ-ЯКИХ претензій у бік Українців, які зара захищають і ТВОЮ в тому числі товстелезну сраку, розїдену на чужих канадійських харчах від кацапської імперської навали?
Саме так, Кароффко.
Йде третя світова війна, і Україна сьогодні захищає весь світ (щонайменше - Європу) від цього пекельного лиха на планеті.
І тому вкрай огидно чути всі ці нескінченні "Ми вас кормім! Ви живете на наші податки! ми не зобов"язані вам допомагати у цій війні!".
Огидно, тупо, примітивно.

Ось ще один фейковий, абсолютно заколисуючий і дуже шкідливий наратив.

"Україна захищає світ".

Та коли ви вже нарешті увіб"єте у свої thick skulls, що поки товстий схудне, тонкий здохне?

Вже третій рік війни, і чомусь ця теза не працює ... Не здогадуєтесь, чому?

Коли на наші країни хтось нападе, ми будемо вирішувати цю проблему. А ось вам треба вижити ще вчора.

І є ще одна, досить страшна причина. Але я навіть не хочу її тут писати - розумні люди і так знають, про що я, а тупим воно і не треба.
31
29 березня 2024 01:47:58
НУ шо панове

4 ТУ-95 вже в повітрі

Панам емігам - смачно посрати та солодко поїсти!

Українці - спати 3 години і калідори паркинги як каже Ваньок!

Ну, це ж нормально - нащо стояти перед посольством США і вимагати в Байдена "подачок"?

Хай бомблять і пофіг, що ракет для Патріотів не дали (tu).
32
29 березня 2024 01:46:09
Ви всі йобнулись. Борщу вам, сцуко, не вистачає... Через рік з великою ймовірністю не буде України. З дуже великою ймовірністю. Через кілька років не буде світу взагалі. Якщо усі зараз не впряжуться по максимуму. Усі. Реально впряжуться. Всі хто може. А не тільки 10% небайдужих які вже закінчуються. Інакше п***а. Всім. прихильники певної політсили, порохоботам, юлькам, противсіхам, трампістам, байденістам. Всім. Вам, вашим батькам, дітям. Наскільки б серйозну бронь ви собі не вибили і наскільки б глибокий бункер ви собі не викопали. Де б ви не жили. В Києві, Одесі, Львові, Ужгороді, Берліні, Лондоні, Дубліні чи навіть Велінгтоні. п***а. ВАМ ВСІМ. Розумним і тупим. Хитрим і не дуже. Красивим і багатим. п***а усім. Фукуяма, сцуко, був правий. Але є нюанс. Кінець історії підкрався непомітно.

Ну, імпліцитно я це і намагалася донести.

Їм треба виживання та перемога чи імітація боротьби?

Розплющення нарешті очей і acknowledgement їх жорсткої реальності чи заколихування брехнею уряду та маячнею місцевих ботів? Армія Венка Макрон уведе війська, Ф-16 не потрібні, скільки не дай, нема різниці, але наші котики ЗСУ все одно переможуть?

Облити лайном емігрантів і на 30 хвилин відчути себе хєрроєм чи записатися в ТРО?

Вірити дописам місцевих юродивих  про "ми вже перемогли" чи вийти рити окопи з плакатиком перед посольством?

Я думаю, ви побачили їх позиції і преференції, але це теж - вибір  :(.
33
29 березня 2024 01:35:43
чи може нормальна людина постійно вести диалог з тими, хто ніколи їй не буде відповідати і приділяти цьому стільки часу кожен день? .

Поясню для всіх:

Це називається бути пундітом. Не "вести діалог", а реагувати на думки інших своїми коментарями.

Наприклад, політичні пундіти на своїх блогах коментують те, що сказали інші пундіти на інших блогах, у мас-медіа, у газетах, тощо.

Це абсолютно нормальний процес сучасного соціально-політичного дискурсу.

Деякі особи тут навіть не розуміють не те що цей процес, а навіть не знають значення слова "дискурс" :facepalm1: . І що в цьому процесі відповідь того, чию думку аналізують, не тільки ніким не очікується, а і взагалі не обов"язкова :facepalm: .

Я не бачу різниці між коментуванням цитати з цього ресурсу і коментуванням чийогось твіта чи поста у фейсбук.

Для мене важлива можливість ВИСЛОВИТИ ВЛАСНУ думку, а не почути відповідь умовних шуш, яка мені в принципі нецікава.

А ті люди, чия думка мені була реально цікава, тут практично не пишуть  :X .

Але ви все одно заходьте і читайте - навіть шуші  :laugh:

I do appreciate that  :shuffle:.
34
29 березня 2024 01:27:19
Звісно, що ні. Там просто класніший контент, тому що - ну давайте назвемо речі своїми іменами - я реально розумна і вербально харизматична і людям цікаво читати мої дописи.
Нє-а. Ви - глупа, самозакохана, з кричущими подвійними стандартами, примітивна особа. Я думаю, що частково заходять на ваш бложик (якщо справді заходять), щоб вчергове вщипнути себе - "але ж таке божевілля не вигадка, воно справді існує".

Скажіть цій укросці, щоб не калічила українську мову.

"Глупий" - це русизм.

Адже скоро тут будуть банити за російську (tu) .

Хоть паржом! (С)
35
29 березня 2024 01:25:04
А якщо шуші непритаманно вихвалятися, вимагати для себе подяки, звітувати невідомо перед ким про свої донування? Якщо їй огидно і принизливо так поводитися ? Що їй робити, порадьте.
Якщо вона обвинувачує інших, то резонно запитати - а судді хто?

Особливо коли їй сказати на цю тему нічого.

А в наданні доказів нічого принизливого нема. Навпаки, відкритість, чесність та здатність відповідати за свої слова - характеристика зрілої людини.
Кого і в чому я овинуватила?

Я перерахувала все те, що ти зазвичай  робиш, коли приходи сюди щоб, як тобі здається, "царствєнной рукой" вказати недолугим українцям, як їм треба жити.

І ти виправдала очікування - ти зробила все те, як по нотах. Ти не пропустила жодного мого пункту.

Але мені не потрібно, на відміну від тебе, щоб мене хтось постійно вихваляв за те чи інше. Я зазвичай мовчки роблю те, що можу зробити, і ніколи не хизуюсь цим. І жалітися, якщо щось трапляється , теж не люблю.

Коли Сергій влаштував те недолуге парі, я перерахувала гроші, на відміну від твоєї подруги Кадри, яка зажмотилася бодай 50 гривень перерахувати на ЗСУ, хоча перед тим бігала і х сміялася з інших, що вони зажабили ті ж самі 50 гривень. І це саме її сини  ще з 2014 року виїхали до Америки, щоб не воювати. Але до неї в тебе претензій немає, бо вона тебе зазвичай вихваляє. Зате ти вимагаєш звіту від інших.

І ще - якщо б у тебе не так швидко починала виділятися липка слина, коли ти раптово десь читаєш щось про сім'ї фупчеків, і якщо б ти потім не використовувала цю інформацію у своїх постійних хейтах, намагаючись принизити членів сім'ї ненависного тобі фупчека, можливо, я була б більш відкритою.

А так - вибач, ні, я не буду задовольняти твою цікавість.  Ти ж як вампир, живишся плітками та тим, що тобі вдається вичитати про чужі сім'ї, і потім довго обсмоктуєш все це у себе в норі зі своїми двома васалами.

Не читала це довге простирадло.

За фактом, якщо хтось в Україні і їх родина не в ЗСУ і особисто не вигрібає всю ношу цього на власній шкурі (а таких родин, на жаль, на сьогодні сотні тисяч), вони повинні заткнутися. Так ось, члени моєї родини  - в ЗСУ, хоч я особисто живу за кордоном.

І тим більше такі особи НЕ СМІЮТЬ щось вимагати від інших,  а особливо емігранттів.

ВСЕ!
36
29 березня 2024 01:20:17
Погоджуюсь нарцисизм.

Причому вже такий - на діагноз

Видно сама як дурепа, немає перед ким виступати!

Не переживай, я тут тимчасово.

Просто не люблю брехні і дволичності, а також дешевих театральних перформансів на "слабо".

Тренуйтесь на кішечках деінде.

Скотт треба час від часу пороти, як заповідав один місцевий кацап.

Вам, очевидно, це подобається, and I am happy to oblige  :laugh:.
37
29 березня 2024 01:15:53
зараз ти звалила в одну купу і мух і котлети. Втім, як завжди.

І ти прекрасно знаєш, що з Комариком сперечались зовсім з іншого приводу. Але ти про нього промовчала.

І ще - не тобі з Канади сортирувати українців, хто і як страждає під бомбами.

Це зрозуміло?
Я не відповідаю їй прямо, як але, тому що she does not deserve to be acknowledged.

Просто коментую закидони для інших.

Всі прекрасно знають, що відбулося з Комарик. Вона просто стала для зграї булєрів новим Сергієм. Їм пожерти нікого зараз, він тут не пише, ось накинулись на неї. І практично майже всі usual suspects.

Хоча тут є особи, які роками ведуть російську імперську пропаганду і які заслуговують не тільки бути жертими, а взагалі випиляними з цього ресурсу. Але це свої, їм можна.

Я з Канади як кого хочу, так і сортую, а the likes of shusha можуть хоч тріснути від люті. А як вона і їй подібні "страждають" під бомбами, всі можуть спостерігати наочно.

Під бомбами, шановні, не до дописів і не до пожирання собі подібних.

Тому що це технічно просто неможливо  :X .
Ти під тими бомбами була що ти пистиш як воно?   :lol:

В нас діти вчаться по підвалах!

Приїдь хоч в Ужгород, бариня

Скажи це своїм співвітчизникам. Наприклад, тій дамі з Одеси. Її бомбардування в Одесі чомусь не бентежать - погугли, скільки коштує сумка Біркс.

Так само як Сєрю Лєщенка в пір"ї на тусні, поки хтось в окопах.

Переконай його, що у нього бомби.

Не працюють ваші дешеві прийоми, зрозумій.

Ми все знаємо і бачимо, а за набиті нашим баблом дивани ви несете колективну відповідальність, бо толеруєте це під час війни. Ви вибрали цих покидьків, а не ми.

І це теж - "під бомбами"  :X
38
29 березня 2024 01:12:34
Ви не зрозуміли.
Можливо, для когось трагедія, якщо не вистачає десятка тисяч Євро для покупки Ламборгіні. Але то ОСОБИСТА трагедія тієї людини. Вона може поділитися, поскаржитися на свою гірку долю лише у колі тих, кому вистачило. Але не розповідати про цю свою "трагедію" багатадітній матері з обмеженими матеріальними можливостями.
Сподіваюся, ця аналогія хоч і притягнута за вуха, але зрозуміла.
Комарік може розповідати про цю свою "трагедію" сусідці-емігрантці, але АЖ НІЯК не людям, які виснажені вже більш як дворічним стресом страху за життя своїх дітей і близьких.
Комарик - юзер цього форуму. Вона може розповідати про що завгодно тут, якщо це не порушує правил форуму. А ви можете не погоджуватись, але не треба жерти і накидатись з булінгом, а просто аргументувати свою точку зору конструктивно (що дехто і зробив).

Розповіді про "страждання під бомбами" ... ну хто страждає, а хто ні. Тема про авто і футбол постійно в топі на цьому форумі.

В соцмедіа дама з Одеси похваляється сумочкою Біркс (в мене такої нема, вважаю блюзнірством витрачати тисячі доларів на сумочку, якщо я знаю, що ці гроші підуть воїну ЗСУ на реабілітацію канадськими хірургами).

Київські мажори тусять по дискотеках і так далі і тому подібне. Включаючи українське керівництво.

Українські політики брешуть, що служать на передку, але спіймані на тусні в Києві.

Все це в нашій темі про гнид. Кому війна, а кому мать родна.

Але у всьому винна старша жінка Комарик! Ату її  :X.
Чергова порція маячні.
Комарик має право, але і інші теж мають право на свою власну оцінку реалізації нею цього свого права.
І не тим, хто зараз з тих чи інших причин знаходиться поза зоною досягання рашистських ракет, визначати на яку реакцію мають право ті наші українці, які зараз у самому епіцентрі справжньої трагедії.

Ракети тут ні до чого. Йдеться про булінг і хамство з піною з рота. Було? Було.

Так ніякі бомби на це не дають вам права, і якби тут були модератори, то озвірілі від вседозволеності істоти, які хижо гризли 70+ жінку, мали б бути в бані.
39
29 березня 2024 01:10:17
Потім вона грозно вчергове перепитує, чому той чи інший фупчек не в армії?
Ответ прост. Броня. И когда истечет текущая, будет другая. Но это лирика.

А физика состоит в том, что той Украины 91-го года уже не будет никогда… В этом тоже эмигранты виноваты? Или все-таки личности типа ахметовского холуя, чей хозяин, да и он сам, поскольку получал деньги с награбленного, напрямую причастен к уничтожению страны? Страны в 52 миллиона, житницы Европы, некогда строившей ракеты и ракетные двигатели? То поясните, будьте любезны, почему депрессивный дотационный регион кормила вся страна, десятилетиями? Кацы в соседней области позыкрывали шахты к хуям, осталось 8 из 62, а этих генетически ущербных тянула вся страна? И которые впоследствии эту страну и уничтожили? То з якого це дива оці люди ниньки патріоти, прясніть нам, будь ласка. :)

Лайк (tu) .

Вони мали 30 років, щоб побудувати фортецю і як мінімум стати членом НАТО (маленьких балтів з 0 ресурсів взяли без проблем), але замість цього завели у керівництво відвертих зрадників (в Україні не було жодного  президента з державницьким баченням), робили бізнес з кацапами і навіть зараз роблять, під час війни (!), розпродали армію і вибрали істоту, якій російський уряд давав гроші з бюджету (!), президентом своєї країни під час війни!

А тепер, ховаючи власних чоловіків під спідницями і евакуювавши власних синів, вони закликають, щоб бульки, сергії та хорвати їхали за них воювати!

Це жеррррсть  ...
40
29 березня 2024 01:04:52
Якщо це не просто жага до дешевих понтів, золота на всіх пальцях купи фоточок "пожраль-посраль" та тачки з каршерингу

"Добрі справи роблять тихо, а все інше - це театр"

Характеристика зрілої людини - не вихвалятися як дешева хвойда після Дубаю
Флуд і ад хомінем аттакс.

Для мене це констатація факту, а для вас - вихваляння.

Це говорить більше про вас, ніж про мене.

І за фактом нічого не змінює у вашому статусі від слова взагалі.

Хоч щодня кожної секунди обливайте емігрантів лайном, це для вас нічого не змінить.
:lol:  :lol:

А ти всерйоз думаєш що я сподіваюсь на якісь зміни від спілкування з тобою?

Бля це ж наскільки все має бути хріново в житті щоб сидіти і вихвалятися на форумі

Собаку б собі завела чи що. їй би хвалилася. Інстаблог заведи, може хоч три турки дурних геронтофіли підпишуться

Бля а наскільки ж дешево оці цитати англійською...

В нас зараз меми гуляють "падружейка після місяця в Польщі повернулася в село" - ото звідти, дешеві понти хвойди, акцент і типу мову забула

І знову персональні образи, які нічого для вас не змінять.

Як то кажуть у нас, whatever ...

Повна версія