Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Супрун повідомила, які медпослуги стануть платними в 2019 році

   

В українських поліклініках з 2019 року при зверненні до вузькопрофільних спеціалістів і при здачі аналізів (інструментальні дослідження, рентгени, УЗД та інші) без направлення сімейного лікаря, терапевта чи педіатра потрібно буде оплачувати всі ці послуги.

Про це повідомила в.о. глави МОЗ Уляна Супрун на своїй сторінці в Facebook.



“З другої половини 2019 за медичні послуги в поліклініках почне платити Національна служба здоров’я. Тоді без направлення сімейного лікаря медичні послуги в установах, які отримують оплати від Нацслужби здоров’я, будуть для пацієнтів платними. Звернення без направлень будуть оплачуватися НСЗУ тільки в строго визначеному переліку випадків”, – написала Супрун.

Таким чином, в поліклініках людям доведеться спочатку півдня витрачати в черзі до кабінету сімейного лікаря, а потім вже годинами чекати під кабінетом фахівця. “Досить часто люди думають, що їм краще відразу йти до вузьких спеціалістів, але помиляються. Без медичної освіти неможливо самостійно встановити собі діагноз і вибрати лікаря, який може допомогти. Сімейний лікар краще допоможе розібратися в проблемі”, – пояснює Супрун ці ​​нововведення.

Водночас, з липня 2019 почне діяти програма Безкоштовна діагностика, в якій зможуть взяти участь комунальні та приватні поліклініки і поліклінічні відділення при лікарнях. До програми увійдуть понад 50 медичних послуг – аналізи, інструментальні дослідження (рентгени, УЗД та інші) та послуги вузькопрофільних фахівців. Ці медичні послуги на 100% оплатить Національна служба здоров’я.
   
Нарешті
   
молодець Супрун.

хоть щось робить.

з усієї когорти бездельніків
   
а ось люди кажуть, що аналізи вже платні в клініках -незалежно від того, є направлення від сімейного лікаря,чи нема
причому, прайси просто списано з аналогічних  в комерційних закладах
   
молодець Супрун.

хоть щось робить.

з усієї когорти бездельніків
--------------------------------------------------------
 Феноменальний довб...йоп! І де ж тут вона "робить"?!!! Що в цьому нормального? Дебіле?!!! Це ж діверсія. Унікальна тупорилість! :fool:  :facepalm:  І до того дільничний лікар виписував  призначення до спеціаліста,але ЗАРАЗ тебе направлять тільки к конкретній особі,а не тому,кому є довіра. Ми всі завжди перевіряємо діагнох мінімум у двох спеціалістів,бо часто діагнози та призначення  взагалі протилежні! Якщо ти знаєш,что в іншій лікарні якісь там ендокринолог гарний в твоєї тупій як дуб,то тепер будеш платити,щоб то того потрапити.

Останнє редагування: 12 грудня 2018 10:06:35 від Wolter
   
Нарешті
============================
Що "нарешті"? Чи ти це так ляпнув,щоб тільки до розмови стати? B-)  :facepalm:
   
а ось люди кажуть, що аналізи вже платні в клініках -незалежно від того, є направлення від сімейного лікаря,чи нема
причому, прайси просто списано з аналогічних  в комерційних закладах

  :laugh: ще й крім того обов'язкові добровільні внески
   
--------------------------------------------------------
 Феноменальний довб...йоп! І де ж тут вона "робить"?!!! Що в цьому нормального? Дебіле?!!! Це ж діверсія. Унікальна тупорилість! :fool:  :facepalm:

Вольтер,

я аксалів фупу дуже поважаю, тому не буду відповідати на ваші образи.. :laugh:
   
--------------------------------------------------------
 Феноменальний довб...йоп! І де ж тут вона "робить"?!!! Що в цьому нормального? Дебіле?!!! Це ж діверсія. Унікальна тупорилість! :fool:  :facepalm:

+1
супруніха клята сісілістка  :laugh:
   
а ось люди кажуть, що аналізи вже платні в клініках -незалежно від того, є направлення від сімейного лікаря,чи нема

Это сейчас называется благодийный внесок и аргументируется тем, что якобы поликлиники не финансируют.
С момента, когда услуга станет официально платной, у поликлиник не будет никаких благодийных внескив
   
  :laugh: ще й крім того обов'язкові добровільні внески

А вот это брехня.
Именно через внесок услугу и оформляют
Потому что брать официально плату госклиникам запрещёно
   
Это сейчас называется благодийный внесок и аргументируется тем, что якобы поликлиники не финансируют.
С момента, когда услуга станет официально платной, у поликлиник не будет никаких благодийных внескив

ніякі не внески, а все розписане  -- скільки коштує прийом лікаря,аналізи,процедури й т.д.
все затверджено головним .
гроші до каси,чек дають
   
не буває безкоштовно якісного ані сервісу, ані продукту...
бо, як і було, колись плівка чи ресурс апарату вичерпується. і все. кінець соціалізму.

щодо сімейного лікаря, як проміжної ланки.
це має сенс, але за умови існування страховки (роль якої виконує НСЗ),
кошти якої і повинні бути таким чином зекономлені.
Якщо платиш сам, йди до кого завгодно.

Німці, що більш вільні у виборі, скаржаться, що до спеціаліста місячні черги... та стрімкий ріст ціни страховки.
Голландці, що мусять йти через сімейного, скаржаться на додатковий крок, але не чув про черги.

плюси і мінуси.
перевірено на собі (родині).
 
   
Это сейчас называется благодийный внесок и аргументируется тем, что якобы поликлиники не финансируют.
С момента, когда услуга станет официально платной, у поликлиник не будет никаких благодийных внескив
Внески і зараз незаконні, але они є. То з чого ти взяв що вони будуть відмінені?  :facepalm:
   
Як ви не розумієте? До того дільничний лікар виписував  призначення до спеціаліста,але ЗАРАЗ тебе направлять тільки к конкретній особі,а не тому,кому є довіра. Ми всі завжди перевіряємо діагноз мінімум у двох спеціалістів,бо часто діагнози та призначення  взагалі протилежні! Якщо ти знаєш,что в іншій лікарні якісь там ендокринолог гарний в твоєї тупій як дуб,то тепер будеш платити,щоб то того потрапити. Ця потвора тягне нас повністтю в дуже дорогу платну медицину,причому корупцію ніхто не відміняв. Взагалі у цієї тварюки смертність виросла до найвищої у Європі.
Вам що? Повилазило? :facepalm:
  Чи тут мерзенні ковбасники,які тільки радіють з цього?
   
Это сейчас называется благодийный внесок и аргументируется тем, что якобы поликлиники не финансируют.
С момента, когда услуга станет официально платной, у поликлиник не будет никаких благодийных внескив
почему?
будет внесок на титрадки.
и официальная плата за анализы.
это медики.
медики даже за деньги нормально не работают.
я вот делал рентген.
записался по времени.
заплатил 980 грн.
и ждал 20 минут.
вангую даже за 980 евро я бы все равно ждал.
был ноготь сорвал на море в Италии, заплатил 380 евро чтобы отрезали остальное и замотали, но все равно каждый раз ждал перевязку.
   
============================
Що "нарешті"? Чи ти це так ляпнув,щоб тільки до розмови стати? B-)  :facepalm:

Колись я прийшов в воєнкомат, і мене питають яка в мене група крові. А я хз, на дитячій картці написано 2, а на дорослій 3. Якось дожив до 30 років і воно мене не бентежило. Але військомат послав в поліклінніку щоб з'ясували. Направлення, всі діла...

Приходжу я значить туди а там сидить бабєнь і каже у нас нема реактивів їдьте на троєщину (+15км). Я думаю це кому треба мені чи військомату? Та я навіть згоден заплатити тих 50 грн але щоб негайно результати були. Нетреба зі всіх зубожілих робити...зубожілі хай їздять по троєщинам - у них часу багато.

А я підтримую платний але сервіс. Бо просто поставити тарифи приватних клінік, а сервіс залишити такимже - ума не треба.
   
не буває безкоштовно якісного ані сервісу, ані продукту...
Ну у Канаді наприклад безкоштовна якісна медицина, чи у Барселоні. Так що тт ніякого зв'язку між якістю і грошима нема.
   
Таким чином, в поліклініках людям доведеться спочатку півдня витрачати в черзі до кабінету сімейного лікаря,

Долбоёб!
В договоре с семейным доктором указан его телефон - ето обязаловка. Звоните и договариваетесь на время и место встречи.
   
А вот это брехня.
Именно через внесок услугу и оформляют
Потому что брать официально плату госклиникам запрещёно

 Угу брехня. Не далі як на минулій неділі платив добровільний внесок, без якого мені б навіть не видали картку в реестратурі, а потім ще і за аналізи. Ти правий лише в одному - все проводилось через одну кассу і все проводилось як благодійний внесок.
   
почему?
будет внесок на титрадки.
и официальная плата за анализы.
это медики.
медики даже за деньги нормально не работают.
я вот делал рентген.
записался по времени.
заплатил 980 грн.
и ждал 20 минут.
вангую даже за 980 евро я бы все равно ждал.
был ноготь сорвал на море в Италии, заплатил 380 евро чтобы отрезали остальное и замотали, но все равно каждый раз ждал перевязку.
------------------------------------------
 380 евро за ноготь... и это Италия-сравнительно недорогая страна! Наши долбо....бы хотят того же. А 380 евров у них есть? :D
   
------------------------------------------
 380 евро за ноготь... и это Италия-сравнительно недорогая страна! Наши долбо....бы хотят того же. А 380 евров у них есть? :D
ну там серьёзный ноготь был с шитьем и кройкой.
затянуло цепью в блок и пожевало.
   
Долбоёб!
В договоре с семейным доктором указан его телефон - ето обязаловка. Звоните и договариваетесь на время и место встречи.
Ну так він і призначить в понеділок з 9 00. 50-ти пацієнтам. І сиди півдня у черзі  :facepalm:
   
Супрун: 50% украинцев – носители туберкулеза (Гордон)
   
Ну так він і призначить в понеділок з 9 00. 50-ти пацієнтам. І сиди півдня у черзі  :facepalm:

Ну если доктор такой придурок, то просто идёшь и заключаешь договор с другим доктором, у которого в голове не опилки, а мозги.
   
оце нововведення мені нагадує таку чудову фішку наших лікарень-ось вам рецептик-сходіть в оту аптеку і купіть ось саме цей препарат. потім дивишся на ціну в іншій аптеці-і тихенько такохуєваєш.
   
Ну у Канаді наприклад безкоштовна якісна медицина, чи у Барселоні. Так що тт ніякого зв'язку між якістю і грошима нема.
:)
та то янголи там безкоштовно працюють...

ніяких податків, ніяких страховок...
 
   
Ну так він і призначить в понеділок з 9 00. 50-ти пацієнтам. І сиди півдня у черзі  :facepalm:
100500%
эта дичь неискоренима.
приходишь по талону на время, а там живая очередь.
живая очередь с талонами по времени.
я когда впервые столкнулся стал оглядываться.
не мягкие ли вокруг стены.
нед.
обычные.
и все сидят, ждут.
это нормально аказуеццо. :(
   
Ну если доктор такой придурок, то просто идёшь и заключаешь договор с другим доктором, у которого в голове не опилки, а мозги.
Він не придурок, він просто не має секретарки чи регістратури. В СРСР талончики на конкретну годину видавала регістратура. Там працювали спеціяльні люди, які отримували за це гроші. А зараз Супрун що пропонує - дзвонити на приватний телефон дохтора? А він оплачується МОЗ?
   
Класика: святий манюпас хоче одночасно займатися контрабандою блях і мати "безкоштовну якісну медицину".
Нічого, скоро Люля прійдьот, дозволить і перше і зробить друге.
   
Ну у Канаді наприклад безкоштовна якісна медицина, чи у Барселоні. Так що тт ніякого зв'язку між якістю і грошима нема.

--------------------------------------------
Правильно! Бо у Канаді медицина ДЕРЖАВНА і оплачується з податків,яки зазвичай вище ніж у США.  У США податки трохи нижче,але медицина захмарно дорога. За якісну страховку треба платити дурні гроші. Якщо страхових грошей не вистачило,то ти сплачуєш дурний борг,на який ще й нараховуються відсотки! Люди дома продають,щоб розплатитися. Ця патлата потвора тягне нас у американську модель. Але в США ще люди й грошики по більше наших в рази заробляють. На канадський варіант ця потвора не йде. Бо Гросі хочуть відкати.

 Лохів хочуть доїти,а вони слюні рожеві пускають... Придурки! :fool:

Останнє редагування: 12 грудня 2018 10:24:06 від Wolter
   
Класика: святий манюпас хоче одночасно займатися контрабандою блях і мати "безкоштовну якісну медицину".
Нічого, скоро Люля прійдьот, дозволить і перше і зробить друге.
её уже 30 лет нет бесплатной.
о чем вы вообще?
   
её уже 30 лет нет бесплатной.
о чем вы вообще?

Ну так вам і роблять платну, ліквідуючи кАрупцію.
Чого ви виєте?
Чи очікуєте халявної медицини?
   
её уже 30 лет нет бесплатной.
о чем вы вообще?
----------------------------------------------
В Канаде есть, почему не идти по этому пути?
   
мабуть, з податками в нас проблема...
ні?
   
 Учитывая уровень коррупции  украинцам придумают еще десяток разных очередей пока последние не достанет и не пойдет к частному врачу.Вы видели как работают в селах врачи ? Ему надо покормить  свиней , покосить бурьян , прополоть огород   ,   если останется время  окажет помощь . Мне рассказывала соседка как с лестницы стремянки сельский врач ведет прием ,одной рукой красит  потолок другой держится за лестницу чтобы не упасть  и одновременно ставит диагноз не слазя с лестницы.
   
Він не придурок, він просто не має секретарки чи регістратури. В СРСР талончики на конкретну годину видавала регістратура. Там працювали спеціяльні люди, які отримували за це гроші. А зараз Супрун що пропонує - дзвонити на приватний телефон дохтора? А він оплачується МОЗ?

Между гражданином и доктором заключается договор, который является правовым документом.
Доктор, как исполнитель, обязан указать свой телефон, по которому ему ЛИЧНО можно дозвонится.
За кажново гражданина МОЗ платит доктору сумму денег, от 400 до 700 гривен в год.
Доктор может их хоть все пропить, а может на них покупать себе нужные для работы вещи или нанимать например секретаршу. Ето решение доктора - как тратить деньги, которые он зарабатывает.
   
----------------------------------------------
В Канаде есть, почему не идти по этому пути?
потому, что зарплаты в конвертах и бабки в офшорах.
   
Что току придумали программу  бесплатным лекарств больным гипертоникам, лекарство для нищих и бомжей ! Сами врачи говорят что такими препаратами что предлагают гражданам можно только еще больше усугубить болезнь.  Пример мой родственник ему задал этот вопрос  .
   
Ну так вам і роблять платну, ліквідуючи кАрупцію.
Чого ви виєте?
Чи очікуєте халявної медицини?
я бы хотел чтобы государство в сфере медицины проследовало нахер.
мы тут сами разберёмся.
кому сколько платить и к кому записываться.
вот не лезло государство в интернет и частную стоматологию.
и все отлично здесь.
вот бы и в медицину не лезло.
пусть вон улицы переименовывают.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія