Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Канада підписала FTA - ЗВТ з Україною.

Re: Кину і я  :bomb:

Буде підписано важливий документ.
ЗВТ? так це вже всі знають..

Але я й дату знав! ;)
   
Re: Кину і я  :bomb:

Завалим Канадщину зразами и чебуреками.... Из кацапов, прошли времена корейской кухни  :gigi:
   
Re: Кину і я  :bomb:

Нальют нам кленового сиропу досхочу?
   
Re: Кину і я  :bomb:

Нальют нам кленового сиропу досхочу?

І смажених бобрячих хвостів! ;)
   
Re: Кину і я  :bomb:

Головне, шоб не "бімба" була
   
Re: Кину і я  :bomb:

Так шо там?
Приймуть Неньку до складу Українською провінцією Канади?
   
Re: Кину і я  :bomb:

http://www.ctvnews.ca/politics/harper-ukrainian-pm-expected-to-sign-trade-deal-1.2468356

Harper, Ukrainian PM expected to sign trade deal

 CHELSEA, Que. - Stephen Harper is set to send another signal of support to the embattled government of Ukraine as he meets with that country's prime minister.

Harper and Arseniy Yatsenyuk are expected to sign a trade deal, although details of the agreement have not yet been divulged.

 A spokesman for the prime minister says Harper sees the deal as another opportunity to build relations between Canada and Ukraine and to create jobs.

Canada's trade with Ukraine was worth $244 million last year, down from $322 million the previous year and less than the $400 million in low-interest loans Canada has provided to Ukraine since a political crisis erupted there in 2013.

Canada has concluded free trade agreements with 39 countries since 2006, most notably with the countries of the European Union, although details of the Canada-EU tentative deal have yet to be finalized nearly two years after it was announced.

Harper spokesman Stephen Lecce says the two leaders will also discuss Ukraine's efforts to combat aggression by Russia's Vladimir Putin in eastern Ukraine.

Спостерігайте наживо: Гарпер вітає українського ПМ в Челсі (QC) в 11:45 - за 25 хв:

http://www.ctvnews.ca/video?clipId=373266&playlistId=1.2468381&binId=1.810401&playlistPageNum=1&binPageNum=1
   
Re: Кину і я  :bomb:

http://www.ctvnews.ca/politics/harper-ukrainian-pm-expected-to-sign-trade-deal-1.2468356

Harper, Ukrainian PM expected to sign trade deal

 CHELSEA, Que. - Stephen Harper is set to send another signal of support to the embattled government of Ukraine as he meets with that country's prime minister.

Harper and Arseniy Yatsenyuk are expected to sign a trade deal, although details of the agreement have not yet been divulged.

 A spokesman for the prime minister says Harper sees the deal as another opportunity to build relations between Canada and Ukraine and to create jobs.

Canada's trade with Ukraine was worth $244 million last year, down from $322 million the previous year and less than the $400 million in low-interest loans Canada has provided to Ukraine since a political crisis erupted there in 2013.

Canada has concluded free trade agreements with 39 countries since 2006, most notably with the countries of the European Union, although details of the Canada-EU tentative deal have yet to be finalized nearly two years after it was announced.

Harper spokesman Stephen Lecce says the two leaders will also discuss Ukraine's efforts to combat aggression by Russia's Vladimir Putin in eastern Ukraine.

Спостерігайте наживо: Гарпер вітає українського ПМ в Челсі (QC) в 11:45 - за 25 хв:

http://www.ctvnews.ca/video?clipId=373266&playlistId=1.2468381&binId=1.810401&playlistPageNum=1&binPageNum=1

не беруть.  :(  :weep:
   
Re: Кину і я  :bomb:

Та ясно і так: канада надішле своіх людей)
   
Re: Кину і я  :bomb:

Так шо, зря я чемодан собирал? :weep:
   
Re: Кину і я  :bomb:

не беруть.  :(  :weep:

Хто кого/що куди не бере?
   
Re: Кину і я  :bomb:

Хто кого/що куди не бере?

В провінцію.
   
Re: Кину і я  :bomb:

В провінцію.

Не треба так поспішати! Всьому свій час! Спочатку Канада економічно узалежнить Україну, а Україна - Канаду, потім - залежність політична, теж взаємна, а потім Україна стає провінцією Домініону. Але для цього кожен українець має бути готовий скласти присягу на вірність Її Величності Королеві бритів і її нащадкам. А зараз - не знаю, чи кожен був би готовий стати підданим Корони! ;)
   
Re: Кину і я  :bomb:

Бату-Хан: бо можеш собі уявити, що ОСЬ ЦЕ мало б стати вірним підданим Її Величності:



?
   
Re: Кину і я  :bomb:

Чекайте на добру новину, браття українці. З дня на день. Інсайд з канадського МЗС.
Більше наразі не скажу.

 B-)

Гарні вони фотки з космосу роблять.
   
Re: Кину і я  :bomb:

Бату-Хан: бо можеш собі уявити, що ОСЬ ЦЕ мало б стати вірним підданим Її Величності:

Показати зображення...
?

та не дай Бог.
   
Re: Кину і я  :bomb:

Гарні вони фотки з космосу роблять.
Показати зображення...

В нас і наводять точно! ;)
   
Re: Кину і я  :bomb:

Гарні вони фотки з космосу роблять.
Показати зображення...

Слухай, до речі, майже забув. Ще десь півроку тому була новина, що канадці пообіцяли Україні надавати всі власні супутникові знімки для контролю над орками. Тобто весь цей час всі події як на долоні, так? 
   
Re: Кину і я  :bomb:

Кляти канадцы знов обманули. А я уже навить походну ложку купив шоб их обьидать.
   
Re: Кину і я  :bomb:

Кляти канадцы знов обманули. А я уже навить походну ложку купив шоб их обьидать.

Ха, ложку. Я вже з кленом селфі зробив.
   
Re: Кину і я  :bomb:

Наші запізнюються, як завжди... Думаю, Гарпер не дочекається і поїде собі по своїх справах. І вірно вчинить.
   
Re: Кину і я  :bomb:

Нальют нам кленового сиропу досхочу?
а он зараза вкустный... :D
   
Re: Кину і я  :bomb:

а он зараза вкустный... :D

В нас не лише кленовий сироп кленовий. Тут є ще й бекон зі смаком кленового сиропу, печиво, вино, віскі, квасоля, вівсянка, лососина, ним мащуть індика, коли запікають, etc etc.
   
Re: Кину і я  :bomb:

Bummer. Але прошу зауважити, коли я відкрив пост і визнати в мені справжнього бомбера!  B-)

Ну все - теперь ты главный бомбовоз ФУПа... Спарцмен нервно курти под теннисным солом... :D
   
Re: Кину і я  :bomb:

Ну все - теперь ты главный бомбовоз ФУПа... Спарцмен нервно курти под теннисным солом... :D

А ніхто не казав, що нам, бобмовозам, легко!!!  :pooh_lol:

Останнє редагування: 14 липня 2015 19:54:06 від GizmoGremlin
   
Re: Кину і я  :bomb:

Кажуть, що вже підписали:       

Last updated Tuesday, Jul. 14, 2015 12:21PM EDT

Canada has struck a free-trade deal with Ukraine, an accord that represents more of a gesture of solidarity than a commercial breakthrough as beleaguered Kiev struggles with pro-Russian separatists, crippling government debt and an economy expected to shrink by as much as 9 per cent this year.

Stephen Harper and Ukrainian Prime Minister Arseniy Yatsenyuk announced the agreement on Tuesday when the Kiev politician visited Canada.

It is another measure for Ukraine, the ancestral homeland of more than one million Canadians, from a Conservative government that has made aid and support for Kiev one of its top foreign policies in the past 18 months.
   
Re: Кину і я  :bomb:

Кажуть, що вже підписали:       

Last updated Tuesday, Jul. 14, 2015 12:21PM EDT

Canada has struck a free-trade deal with Ukraine, an accord that represents more of a gesture of solidarity than a commercial breakthrough as beleaguered Kiev struggles with pro-Russian separatists, crippling government debt and an economy expected to shrink by as much as 9 per cent this year.

Stephen Harper and Ukrainian Prime Minister Arseniy Yatsenyuk announced the agreement on Tuesday when the Kiev politician visited Canada.

It is another measure for Ukraine, the ancestral homeland of more than one million Canadians, from a Conservative government that has made aid and support for Kiev one of its top foreign policies in the past 18 months.

Ну і слава Богу! Бо відеокасту так і не було чомусь.  :-o
   
Справедливості ради, потрібно відмітити, що в коментарях під новиною досить важко помітити хоча б якийсь позитив зі сторони простих канадців. При тому, що у якійсь особливій ватності середнього канадця звинуватити важко:

"...Wow, that's almost as impressive as getting a free trade deal with Greece...."

"... Why would we want to do a deal with a bankrupt totally corrupt country (ranking 32nd barely above Zimbabwe)..."

"...What on earth is Harper doing now to curry favor with the base?
Ukraine is a corrupt, bankrupt country with a war going on.
What kind of trade deal is that?
Maybe we should sign one with Greece now, there are a lot of people here with Greek ancestry..."

"...Cheaper perogies and cabbage rolls? Sounds like a huge win for the Canadian people..."

"...As someone who generally favours free trade, I support this, but in reality this is a drop in the bucket and meaningless. The big one that matters is one with the EU which is still ongoing, that would be much bigger news..."
   
Re: Канада підписала FTA - ЗВТ з Україною.

То не вата. В нас скоро вибори, то ліберали і социки жовчю стікають з будь-якої причини і без.

Ну, тобто - уявіть собі, ЯК юльки стікали б жовчю, якби Порошенко підписав угоду про співпрацю зі, скажімо, Португалією.

Останнє редагування: 14 липня 2015 20:14:57 від GizmoGremlin
   
Re: Кину і я  :bomb:

а он зараза вкустный... :D
Чесно кажучі..... шось на зразок березового соку. Такий само практично без смаку(просто цукор густий з запахом), і так само дуже на любітєля.  :)
   
Re: Кину і я  :bomb:

Чесно кажучі..... шось на зразок березового соку. Такий само практично без смаку(просто цукор густий з запахом), і так само дуже на любітєля.  :)

Друже NUNU, і не соромно Тобі з домену .uk розповідати домену .ua про смак сиропу в домені .ca? ;)

P.S. Для початку прогугли "типи кленових сиропів" та котрі з них і куди експортуються.
   
То не вата. В нас скоро вибори, то ліберали і социки жовчю стікають з будь-якої причини і без.

Ну, тобто - уявіть собі, ЯК юльки стікали б жовчю, якби Порошенко підписав угоду про співпрацю зі, скажімо, Португалією.

а по суті, хіба вони не праві?
Ukraine is a corrupt, bankrupt country with a war going on
   
Re: Канада підписала FTA - ЗВТ з Україною.

а по суті, хіба вони не праві?
Ukraine is a corrupt, bankrupt country with a war going on

Суть не в ліпленні ярликів на Україну, а у факті всеможливої підтримки України Канадою.
   
Re: Канада підписала FTA - ЗВТ з Україною.
den

О в канаді теж повно любителів зради та всепропало
   
Суть не в ліпленні ярликів на Україну, а у факті всеможливої підтримки України Канадою.

це я і ти розумієм. а пересічні канадійці?
   
Re: Кину і я  :bomb:

Друже NUNU, і не соромно Тобі з домену .uk розповідати домену .ua про смак сиропу в домені .ca? ;)

P.S. Для початку прогугли "типи кленових сиропів" та котрі з них і куди експортуються.
А шо, в UK експортують якийсь особливий, безсмаковий мейпл сіреп?
Бо те шо ми тут купували декілька разів, це шось тіпа увареного цукру з присмаком деревини ;)
Хоча звичайно шо солодке завжди смачно :)
   
Re: Канада підписала FTA - ЗВТ з Україною.

Справедливості ради, потрібно відмітити, що в коментарях під новиною досить важко помітити хоча б якийсь позитив зі сторони простих канадців. При тому, що у якійсь особливій ватності середнього канадця звинуватити важко:

"...Wow, that's almost as impressive as getting a free trade deal with Greece...."

"... Why would we want to do a deal with a bankrupt totally corrupt country (ranking 32nd barely above Zimbabwe)..."

"...What on earth is Harper doing now to curry favor with the base?
Ukraine is a corrupt, bankrupt country with a war going on.
What kind of trade deal is that?
Maybe we should sign one with Greece now, there are a lot of people here with Greek ancestry..."

"...Cheaper perogies and cabbage rolls? Sounds like a huge win for the Canadian people..."

"...As someone who generally favours free trade, I support this, but in reality this is a drop in the bucket and meaningless. The big one that matters is one with the EU which is still ongoing, that would be much bigger news..."

Ви вважаєте, що вата не знає англійської? Ігнатьєв не пройшов на виборах... Вам це нічого не говорить?
   
Re: Канада підписала FTA - ЗВТ з Україною.

це я і ти розумієм. а пересічні канадійці?

Нікому не подобається мати справи з лузерами
   
Re: Канада підписала FTA - ЗВТ з Україною.

О в канаді теж повно любителів зради та всепропало

Уяви якби Президент підписав, наприклад, договір про вільну торгівлю з зімбабве - ти б стрибав від радості?
   
Re: Канада підписала FTA - ЗВТ з Україною.

це я і ти розумієм. а пересічні канадійці?

А хто це такі, "пересічні канадійці"?  Англосакси розуміють, слов"яни - через одного. Але всі не хочуть погіршення якості свого життя із-за підтримки будь-якого закордону. :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія