Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Якби не Канада, Україна б....

Re: Якби не Канада, Україна б....

А якщо хочеш серйозно щось змінити, почни петицію на сайті президента, щоб відмовився від усіх видів іноземної допомоги. Можеш також включити відміну безвізу заодно.

Так нє пайдьот!

Повторюся:

А якщо хочеш серйозно щось змінити, почни петицію на сайті президента, щоб відмовився від усіх видів іноземної допомоги. Можеш також включити відміну безвізу заодно.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

   Давай  ты не будешь указывать мне, что делать. а я не стану объяснять, куда тебе идти. Меня нет на Фейсбуке, за Айфон я заплатил, сколько просили, так что бить не буду. А сбережения храню в золотых слитках, как предками и завещано. как же я их порву, по твоему? Думай, что говоришь.
   И ещё.Хватит нас тут поучать пытаться и из штанов от радости выпрыгивать, как только у Украины какая проблема наметится. Тошно смотреть.

То вийди у вікно, якщо "тошно".

Поки не зробиш оце:

А якщо хочеш серйозно щось змінити, почни петицію на сайті президента, щоб відмовився від усіх видів іноземної допомоги. Можеш також включити відміну безвізу заодно.

і не доб"єшся того, щоб Канада та інші країни перестали допомагати, доведеться тобі заткнути пельку.

   
Re: Якби не Канада, Україна б....

під час війни з русофашистською мерзотою, яка окупувала Крим та Донбас, яка постійно убиває українців, називатись кацапським "78rus" - це ознака ворога.
Нормальним було б гидко так себе називати.
Ти ще почепи колорадку і вийди в місто.

это твое мнение, ты имеешь на него право и я его уважаю.

со своей стороны считаю, что называться татусом во время войны - признак пассивного пидараса.
так что выдыхай, бобер канадский)
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

підтримую. Можна перерахувати на якийсь рахунок? Але ж щоб після розрахунку ця гидота пощезала гарантовано

Малавата будєт (С).

Зроби це - що, слабО?

А якщо хочеш серйозно щось змінити, почни петицію на сайті президента, щоб відмовився від усіх видів іноземної допомоги. Можеш також включити відміну безвізу заодно.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

шо туд?
гроші дають чи нє? :laugh:
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

ну да, канада помогла украинской армии на 30 млн долларов, спасибо, конечно,
но это совсем не повод вытирать об украинцев ноги...
военный бюджет украины в 2019 - 7 млрд долларов,
просто для сравнения.

представь себе, татус, у твоего соседа месячный доход 10 тыс долларов,
а ты помог ему на 50.
после чего считаешь себя в праве затыкать ему рот?))
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

під час війни з русофашистською мерзотою, яка окупувала Крим та Донбас, яка постійно убиває українців
Україна чекає тебе на фронті, американець
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

гроші де і хто дає,га? :laugh:
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

раджу канал. наш киянин розповідає правду про канаду канадців і укр діаспору (tu)

   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Ну звичайно що так. А українське весілля кацапських українців - насиліконені губи, вивалені цицьки, вульгарне знімання гартер, стирене в західній культурі, биківський чубчик у молодого, залиті беньки і обов"язковий бидлячий салют  ;o
яке є, але українське
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

   Предлагаю этот, как его, флеш-моб (чи як там?) замутить: Инанна в прямом эфире жрёт наши баксы. Те, которые в рот не лезут, два здоровенных негра (или эскимоса?) подручных...Ну, Вы меня поняли...
:gigi: ескімоси вродь щупленькі і низеньки, тому щоб картина маслом була довершеною - нехай мабуть таки залишаться негри, тим більше що канадійці толерантні до расових комбінацій - для них нігери - це звичайне явище, не те що тут в Україні. Принаймні, в Черкасах я їх бачу дуже рідко.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

підтримую. Можна перерахувати на якийсь рахунок? Але ж щоб після розрахунку ця гидота пощезала гарантовано
X(  Да! Да! і ще раз Да!
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

ленинского ссука стипендиата)
:lol:
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

під час війни з русофашистською мерзотою, яка окупувала Крим та Донбас, яка постійно убиває українців, називатись кацапським "78rus" - це ознака ворога.
Нормальним було б гидко так себе називати.
Ти ще почепи колорадку і вийди в місто.

Де той в бога 78рус, а де той в чорта Татус:

Ім'я користувача: 78rus
Дата реєстрації: 14 квітня 2005 23:01:00
Повідомлень: 17 482 (~3 в день)


Ти будеш із свого сраного закордоння і далі продовжувать вякать?
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Я не про два ф, а про те, що українською буде корІвка, а коровка - це кацапською. Тобто суть не проп"єш і не замаскуєш  :laugh:

Ти тупа, чи тільки прикидаєшся? На ДД у ніка турчинофф ВЖЕ був суфікс -офф - от саме цей суфікс -офф мені і сподобався. А твоя забаганка (до речі, дебільна, шо піздєц, ні від кого я більше такого не чула на свою адресу), мені до дупи, бо вона ніяк не корелюється із МОЇМИ уподобаннями, бо коріоффка ну, ніяк не звучить. Краще такий ідіотизм нехай існує лише у твоєму запаленому мозку - я тобі це дозволяю.  :kez_04:
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Ну звичайно що так. А українське весілля кацапських українців - насиліконені губи, вивалені цицьки, вульгарне знімання гартер, стирене в західній культурі, биківський чубчик у молодого, залиті беньки і обов"язковий бидлячий салют  ;o
;o єбба.... а де ж я їх подіну? Мені шо, іти на операцію по зменшенню грудей лише заради того, аби тобі догодить?
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Так нє пайдьот!

Повторюся:

А якщо хочеш серйозно щось змінити, почни петицію на сайті президента, щоб відмовився від усіх видів іноземної допомоги. Можеш також включити відміну безвізу заодно.

 ;o  :suicide2:
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

То вийди у вікно, якщо "тошно".

Поки не зробиш оце:

А якщо хочеш серйозно щось змінити, почни петицію на сайті президента, щоб відмовився від усіх видів іноземної допомоги. Можеш також включити відміну безвізу заодно.

і не доб"єшся того, щоб Канада та інші країни перестали допомагати, доведеться тобі заткнути пельку.
   Я  живу в частном доме, который сам проектировал и строил. У меня окна до пола. "Французское окно". Не, не слышала? А я вот люблю, когда много воздуха и света. Ну хорошо, я вышел через "окно" на террасу, тепрь ты тупить перестанешь?
    Ваша "допомога"-это плата за то, что мы делаем работу,которую вы делать просто ссыте-мочим кацапов. И потом, вы норовите доллар дать (взаймы) и  тут же десять стянуть (назавжди) Беда с вами, помощничками.
   Что до безвиза, тут я вообще не понимаю. Канада-то к нему каким боком? Как и Вы лично, кстати...
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Обсяги допомоги від Канади - сміхотворні. І кредит - це ніфуя не допомога.

Знову «Маловато будет!»

То не беріть ні кредити ні гранти допомоги, що непотрібно повертати. Думаєте західним манюпасам ці гроші зайві будуть?
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Знову «Маловато будет!»

То не беріть ні кредити ні гранти допомоги, що непотрібно повертати. Думаєте західним манюпасам ці гроші зайві будуть?
американець, ти зубожів через допомогу твого американського уряду Україні? То відкрий у себе, в Америці, петицію, що тобі гроші потрібніші. Купиш банку коли, нарешті

Останнє редагування: 1 червня 2019 22:02:37 від costashu
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Так нє пайдьот!

Повторюся:

А якщо хочеш серйозно щось змінити, почни петицію на сайті президента, щоб відмовився від усіх видів іноземної допомоги. Можеш також включити відміну безвізу заодно.

Дядя Ваня, знову проблеми ? Тебе жінки не кохають в Канаді ? Ти чого тут дрочиш сидиш вдень і вночі ?

Останнє редагування: 1 червня 2019 22:04:26 від Людас
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

;o єбба.... а де ж я їх подіну? Мені шо, іти на операцію по зменшенню грудей лише заради того, аби тобі догодить?

Karoffka, нагадую ти розмовляєш з мужиком без особистого життя. Давай пожаліємо його .
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Karoffka, нагадую ти розмовляєш з мужиком без особистого життя. Давай пожаліємо його .
Кста, а чого він замовк? Спить?
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Мені оці постійні нагадування про обязанность по гробжиздні, нагадали давній мультик. Він був не то пластиліновий, не то ляльковий.

Суть його зводилася до того, що: упав один мужик в яму і не міг вилізти. Другий мужик ішов і витягнув його звідти. Дик, поки вони ішли до кишлака, той допомігший так задрочив упавшого своїм нагадуванням, що він його врятував, що той повернувся і з розгону скочив назад у яму.

Хто пам*ятає такий мультик із совецького дитинства, притягніть, будь ласка, на нього лінк. Я цей мультик вже років із десять шукаю - не можу знайти. Він якийсь азіатський - це азіатська якась притча - не то туркменська, не то таджицька, не то казахська....
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

   Украина должна Канаде 326  миллионов долларов США (поправьте меня, если вру) Это где-то 7,5 доллара на одного украинца.У меня семья из 4-х человек. Вопрос: куда и кому засунуть этих сраных 30 баксов, чтобы эта кучка жопомлев, наконец, заткнулась и сдрыснула с форума?

Ну вот кому не понятен уровень прихильники певної політсили, попрошу полюбоваться. Должен типа 326 млн ( там только Канада пару лет назад открыла программу помощи на 1.2 млрд), нате вам тридцатку и заткнитесь все. Шариков, вы прихильники певної політсили?
Мож этта, сам сдрыснеш и пойдёшь зарабатывать чтобы за всех в Украине рассчитаться прежде чем хвост поднимать?
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

https://youtu.be/AYgj3u2-eic
пробував подивитись ,але то понад мої сили
генератор випадквих слів заунивним голосом :(
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Ну вот кому не понятен уровень прихильники певної політсили, попрошу полюбоваться. Должен типа 326 млн ( там только Канада пару лет назад открыла программу помощи на 1.2 млрд), нате вам тридцатку и заткнитесь все. Шариков, вы Зе?
Мож этта, сам сдрыснеш и пойдёшь зарабатывать чтобы за всех в Украине рассчитаться прежде чем хвост поднимать?
Герману теж треба повернути гроші. Хай купить собі пляшку пива
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Karoffka, нагадую ти розмовляєш з мужиком без особистого життя. Давай пожаліємо його .
а як ти це знаєш?
мені здається вона енергетично саме вона.
тре' покликати Сороку -він якось вміє розрізняти коли пише жінка, а коли -чоловік )))
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Мені оці постійні нагадування про обязанность по гробжиздні, нагадали давній мультик. Він був не то пластиліновий, не то ляльковий.

Суть його зводилася до того, що: упав один мужик в яму і не міг вилізти. Другий мужик ішов і витягнув його звідти. Дик, поки вони ішли до кишлака, той допомігший так задрочив упавшого своїм нагадуванням, що він його врятував, що той повернувся і з розгону скочив назад у яму.

Хто пам*ятає такий мультик із совецького дитинства, притягніть, будь ласка, на нього лінк. Я цей мультик вже років із десять шукаю - не можу знайти. Він якийсь азіатський - це азіатська якась притча - не то туркменська, не то таджицька, не то казахська....

Да всем уже понятно, что тебе, корова, нужно чтобы Украина назад в яму мордора вернулась. Тебе муляе, что Украина не в таежном союзе. Ну да, что это кто-то учит нас уму разуму, лучше назад в империю, чтобы сцарь хуйло перемалывал на мясорубку украинцев опять как все 400 лет до этого.
Правильно, корова, это отличная у тебя жизненная стратегия - бросить школу, чтобы никто не поучал и идти на панель. Удачи в этом.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Герману теж треба повернути гроші. Хай купить собі пляшку пива

Мне от тебя ничего не надо. Так что заткнись.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

это твое мнение, ты имеешь на него право и я его уважаю.

со своей стороны считаю, что называться татусом во время войны - признак пассивного пидараса.
так что выдыхай, бобер канадский)

Кацап палиться по повній програмі. :facepalm1:

Чому у  [KA] якась нездорова тяга на анальну тему? Це щось підсвідоме?
   
там только Канада пару лет назад открыла программу помощи на 1.2 млрд

И совсем не 1,2 млр, а вовсе даже 2,3 млр. Правда, в гривнях, но то таке...

Как сообщает Цензор.НЕТ, Канада выделила Украине кредит на 200 млн канадских долларов (более 2,3 млрд грн), сказано в сообщении Министерства финансов Украины.

"Министерство финансов Украины осуществило государственное внешнее заимствование путем заключения кредитного договора от 17 сентября 2014 между Украиной и Канадской экспортным агентством как агентом Ее Величества Королевы от имени Канады, на сумму 200 млн канадских долларов по ставке 2,1% годовых, со сроком погашения займа через 5 лет"
(с)
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Да всем уже понятно, что тебе, корова, нужно чтобы Украина назад в яму мордора вернулась. Тебе муляе, что Украина не в таежном союзе. Ну да, что это кто-то учит нас уму разуму, лучше назад в империю, чтобы сцарь хуйло перемалывал на мясорубку украинцев опять как все 400 лет до этого.
Правильно, корова, это отличная у тебя жизненная стратегия - бросить школу, чтобы никто не поучал и идти на панель. Удачи в этом.
Сідай, два.

Оті постійні нагадування ковбасників про постійне боргове ярмо українців перед ними, нагадали мені той мультик. І до чого тут мордор, здавалось би?

Але ти не зупиняйся, мені цікаві твої інсинуації про панель... продовжуй. Відчувається знання предмету.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Мне от тебя ничего не надо. Так что заткнись.
мені від тебе, американцю канадець, теж. Так що заткнися

Останнє редагування: 1 червня 2019 22:49:37 від costashu
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Сідай, два.

Оті постійні нагадування ковбасників про постійне боргове ярмо українців перед ними, нагадали мені той мультик. І до чого тут мордор, здавалось би?

Але ти не зупиняйся, мені цікаві твої інсинуації про панель... продовжуй. Відчувається знання предмету.

Корова, ты тупая? Какие у тебя варианты? У Украины есть три варианта - пристать к раше как белорусы или ещё большие братские объятия, кооперироваться с западом, получая оттуда помощь, модернизацию и включаться в их рынок или стать самодостаточной страной с многовекторной политикой.
Ну последний вариант пока отбрасываем, если ты не хочешь получать помощь от запада то остаётся только вариант номер один.
То есть, либо ты получаешь помощь от запада и сопротивляешься рашке-говняшке, либо ты ложишься под рашку. Вот мордор тут и притом.
Я тебе привёл пример жизненной стратегии которую ты тут рекламируешь - не учите меня жить. Такие принципы заканчиваются именно тем, что я сказал.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Мне от тебя ничего не надо. Так что заткнись.
Нє, посони Гєрман і Іонанн, ви вже між собою спочатку якось розберіцця - один канадієць каже, що ти мені винен і ПОВЕРНИ, а другий верещить, що ти мені нічого не винен і мені від тебе нічого не тре.

А нам, бідним українцям, що робити? Так, должні ми вам щось чи ми все прощаєм, кому шо должні?
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

мені від тебе, американцю канадець, теж. Так що заткнися

Ну тебе не надо, а кому то надо. Вместо того, чтобы тут выпендриваться или разберись кто там в Украине нуждается в помощи и помогай им, чтобы американцам не приходилось этого делать. А пока это так, заткнись и работай над исправлением ситуации, а не дерзи благотворителям.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Нє, посони Гєрман і Іонанн, ви вже між собою спочатку якось розберіцця - один канадієць каже, що ти мені винен і ПОВЕРНИ, а другий верещить, що ти мені нічого не винен і мені від тебе нічого не тре.

А нам, бідним українцям, що робити? Так, должні ми вам щось чи ми все прощаєм, кому шо должні?

Я тебе, корова, уже сказал что делать - идти работать, а не языком трепать, слушать что вам говорят западные партнеры чтобы хотя бы лет через 50 выбраться из выгребной ямы империи, а то своим умомивы уже забрели так, что не понятно как вам это удалось. Слепец ведёт слепца- куда они прийдут? Оба упадут в яму.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія