Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

У цій кацапській баюрі мені робити нічого, просто шкода часу. Зайду лише раз в понеділок у свій приват. Мабуть таки варто показати охуївшим генераторам контенту і споживачам згенерованого, яким буде форум української правди без українців.
Мій телефон є у всіх, кому це було потрібно. А кому буде потрібно ще- візьміть у того, в кого він є. Таких людей дуже багато.
Сподіваюся, монетизація не постраждає.
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

гонор?
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

Не здавайся!
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

а в чем прикол? Ну... говорят злые языки, что я типо не самый плохой консультант коммуникаций. Так вот скажу, что это глупый ход. Мир как правило не замечает суицидов - мир прагматичен и миру покуй на все кроме красивой картинку смерти. Срок жизни такой картинки - 30 минут.
СОВЕТ: не борись ни с кем... борьба с пропагандой - глупа. Она лишь усиливает пропаганду. Создавай альтернативу... свою пропаганду.
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

та не треба. Ні Вам, ні нам краще не буде, а тоді для чого?  А тут багато цікавих дискусій, ця гілка, наприклад, - відірватися не можна.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1005856.0
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

У цій кацапській баюрі мені робити нічого, просто шкода часу. Зайду лише раз в понеділок у свій приват. Мабуть таки варто показати охуївшим генераторам контенту і споживачам згенерованого, яким буде форум української правди без українців.
Мій телефон є у всіх, кому це було потрібно. А кому буде потрібно ще- візьміть у того, в кого він є. Таких людей дуже багато.
Сподіваюся, монетизація не постраждає.
Перо (нехай пані назве улюбленого птаха) пані в гузно! :read:
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

приєднуюсь.
зайду днів через 10-14, щоб висловити подяку одній людині.
все решта - ніразу не шановна адміністрація, успіхів вам у самознищенні.
аревідерчі.
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

Ні, україномовним не треба йти.
Москалоту потрохи витискатимемо з форуму.
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

а в чем прикол? Ну... говорят злые языки, что я типо не самый плохой консультант коммуникаций. Так вот скажу, что это глупый ход. Мир как правило не замечает суицидов - мир прагматичен и миру покуй на все кроме красивой картинку смерти. Срок жизни такой картинки - 30 минут.
СОВЕТ: не борись ни с кем... борьба с пропагандой - глупа. Она лишь усиливает пропаганду. Создавай альтернативу... свою пропаганду.
Это не прикол. Это приглашение сторонников Петра Алексеевича к перфомансу-демаршу против администрации. Чтоб бы все ушли и ФУП осиротел без их контента.
 Продолжение кампании "верните кнопку взад".
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

Мій телефон є у всіх, кому це було потрібно.

Перекладаю людською мовою - проплачений бот змінює явку та паролі, штабні знають як зв’язатися. 
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

   Я бы всё же очень попросил пани остаться и не делать подобных эмоциональных поступков. Форум (и я лично) от Вашего ухода много потеряет...
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

Ні, україномовним не треба йти.
Москалоту потрохи витискатимемо з форуму.
:laugh: успехов
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.
VYR

Ксеня,

після 10 років ви вирішили йти з ФУП?
Дарма.
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

Розумієш..
Кожен з нас вже такий, який є.
Якщо я народився тим кацапом, то вже не зміниш.
Корчити з себе перефарбованого клоуна не буду.
Через дві хвилини спілкування мовою я перейду на язик.

Кожен з нас робить свій вклад у розвиток суспільства (у тому числі і негативний). Переломити це неможливо.
Знач, так бажано єволюції.
Продовжуй робити свій, спостерігай, спілкуйся.

Дуже гарне імя, залишайся )
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

зря, ксения, но это ваш выбор. может и правильный, время покажет
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

Шкода.  :(  Краще залишайтесь - ми щось разом придумаємо.
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

а в чем прикол? Ну... говорят злые языки, что я типо не самый плохой консультант коммуникаций. Так вот скажу, что это глупый ход. Мир как правило не замечает суицидов - мир прагматичен и миру покуй на все кроме красивой картинку смерти. Срок жизни такой картинки - 30 минут.
СОВЕТ: не борись ни с кем... борьба с пропагандой - глупа. Она лишь усиливает пропаганду. Создавай альтернативу... свою пропаганду.

Золотые слова.
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

Розумієш..
Кожен з нас вже такий, який є.
Якщо я народився тим кацапом, то вже не зміниш.
Корчити з себе перефарбованого клоуна не буду.
Через дві хвилини спілкування мовою я перейду на язик.

Кожен з нас робить свій вклад у розвиток суспільства (у тому числі і негативний). Переломити це неможливо.
Знач, так бажано єволюції.
Продовжуй робити свій, спостерігай, спілкуйся.

Дуже гарне імя, залишайся )

То варто подумати про повернення на батьківщину. Україна вже не ваша колонія.
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

:laugh: успехов

Впевнені, що Ваші переможуть?
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

А хто буде кацапів дрючити?
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

Перекладаю людською мовою - проплачений бот змінює явку та паролі, штабні знають як зв’язатися. 
Предложение  прихильники певної політсили уйти на пару недель, и пусть все увидят, как опустела без них земля звучало от автора в какой-то ветке раньше. Видимо процесс гражданского протеста вступил в организационную стадию. Каритна будет называться "Исход гонимых из Иерусалима". :D
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

А зачем так хлопать дверью , уйдите по тихому, пафос раздражает
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

Впевнені, що Ваші переможуть?
кто наши, милый? и где переможуть? на форуме?  :laugh: пад сталом

зы - не офтоплю, поки споки
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

Ксеня, Морчиба, не займайтеся глупостяме! Раззі шо паузу взять. :-B
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

борьба с пропагандой - глупа. Она лишь усиливает пропаганду. Создавай альтернативу... свою пропаганду.

оце правильно
але патріоти дуже слабко виглядають в дискусіях з ватанами :(
тому й  збиваються на матюки\істерики та  неминуче переходять на особистість опонента
ну й доповіді ,вимоги заборонити\забанити
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

Я давно предлагал сделать нам кацапам отдельное гетто. Чтоб не оскорблять тонкие чуйства сами знаете кого. Так нет же! Не хотят. Идите, ксеня. Флаг в руки, ветер в спину.
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

кто наши, милый? и где переможуть? на форуме?  :laugh: пад сталом

зы - не офтоплю, поки споки

Будь ласка без тупої фамільярності.
І ми знаємо хто наші і ваші.
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

Я давно предлагал сделать нам кацапам отдельное гетто. Чтоб не оскорблять тонкие чуйства сами знаете кого. Так нет же! Не хотят. Идите, ксеня. Флаг в руки, ветер в спину.

та ну,як так можна...
а хто ж буде умовляти не йти :S 
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

У цій кацапській баюрі мені робити нічого, просто шкода часу. Зайду лише раз в понеділок у свій приват. Мабуть таки варто показати охуївшим генераторам контенту і споживачам згенерованого, яким буде форум української правди без українців.
Мій телефон є у всіх, кому це було потрібно. А кому буде потрібно ще- візьміть у того, в кого він є. Таких людей дуже багато.
Сподіваюся, монетизація не постраждає.
 

...здуріла мала    8-:
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

 ксеня  не йди. :pooh_on_b:
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

оце правильно
але патріоти дуже слабко виглядають в дискусіях з ватанами :(
тому й  збиваються на матюки\істерики та  неминуче переходять на особистість опонента
ну й доповіді ,вимоги заборонити\забанити
конечно слабо, русские свиньи работают с готовыми тезисами, там все поставлено на профессиональном уровне, это государственный пропагандон вещает их устами, вернее, пальцами. А что я, доморощенный писака, могу противопоставить мощной пропагандистской машине?
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

То варто подумати про повернення на батьківщину. Україна вже не ваша колонія.

вони швидше нас в канаду повернуть
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

ксеня  не йди. :pooh_on_b:

активніше,плз
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

Я давно предлагал сделать нам кацапам отдельное гетто. Чтоб не оскорблять тонкие чуйства сами знаете кого. Так нет же! Не хотят. Идите, ксеня. Флаг в руки, ветер в спину.

Це багато хто пропонував.
Автономні розділи для україно і москвомовних з окремою модерацією це варіант рішення. Свій розділ ви звичайно відразу перетворите на клоаку як інші відомі приклади але україномовні нарешті отримають нормальний форум.
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

конечно слабо, русские свиньи работают с готовыми тезисами, там все поставлено на профессиональном уровне, это государственный пропагандон вещает их устами, вернее, пальцами. А что я, доморощенный писака, могу противопоставить мощной пропагандистской машине?

Например свой мозг
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

ксеня, якби з вашим уходом ви забрали з собою десяток кацапів...
а так відсоток кацапів лише збільшиться
без вас складніше буде їм протистояти ...
краще візьміть паузу на пару днів і повертайтесь
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

щось слабенько умовляємо
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

ксеня, є шанс, що наші вмовляння не йти з форуму , змінять ваше рішення?
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

А ось вона ніколи не здавалась. Мабуть тому, що зі спини весь час була захищена. Тобі також такий захист не завадить. :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія