Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

Це багато хто пропонував.
Автономні розділи для україно і москвомовних з окремою модерацією це варіант рішення. Свій розділ ви звичайно відразу перетворите на клоаку як інші відомі приклади але україномовні нарешті отримають нормальний форум.

Во что мы превратим наш подфорум, вас волновать не должно. Главное, не ходите в наше гетто.
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

щось слабенько умовляємо
Это будет страниц двадцать. Слез, соплей и клятв в вечной верности идеалам партии.
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

Це багато хто пропонував.
Автономні розділи для україно і москвомовних з окремою модерацією це варіант рішення. Свій розділ ви звичайно відразу перетворите на клоаку як інші відомі приклади але україномовні нарешті отримають нормальний форум.
  Я свободно пишу и общаюсь на ДВУХ языках (мовах). Мне что , разорваться? И да, давайте, давайте позагоняем сами себя в национальные гетто. Вот москали поржут. Им и делать ничего не придётся...
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.
YuriS

Во что мы превратим наш подфорум, вас волновать не должно. Главное, не ходите в наше гетто.

 [ua]
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

кто наши, милый? и где переможуть? на форуме?  :laugh: пад сталом

Ну ось... Пужалуста...
Донбасс forever!
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

  Я свободно пишу и общаюсь на ДВУХ языках (мовах). Мне что , разорваться? И да, давайте, давайте позагоняем сами себя в национальные гетто. Вот москали поржут. Им и делать ничего не придётся...

заміть того,аби шукати друзів --- весь час витрачаємо на пошуки ворогів
якщо не знаходимо -придумуємо
 :(
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

Во что мы превратим наш подфорум, вас волновать не должно. Главное, не ходите в наше гетто.

Даруйте пане московите але це переважно ви до нас лізете.
І не лише до нас.
Не сидиться вам у дома. Весь світ хочете перетворити на таку ж дупу, як у вас.
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

конечно слабо, русские свиньи работают с готовыми тезисами, там все поставлено на профессиональном уровне, это государственный пропагандон вещает их устами, вернее, пальцами. А что я, доморощенный писака, могу противопоставить мощной пропагандистской машине?

Розбирай та вивчай методи пропаганди та маніпуляцій, потім розкладай все по поличках для інших. Треба виробляти імунітет проти цієї державної пропагандистської машини ворога
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

щось слабенько умовляємо

Мені як новачку форума кілька разів писали, що я маю поважати учасників які тут пишуть багато років.

Хтось може пояснити, яка може бути повага до такого гімна?
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

Ксеня - нещира порохоботка, яка роками не помічала кацапонацизм багатьох відомих тут інших порохоботів.
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

Например свой мозг
та причем тут мозг, это как матч между дворовой командой и каким-то именитым футбольным клубом, в который влито куча бабла, массажисты, врачи, все такое. Исход однозначно предсказуем.
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

Мені як новачку форума кілька разів писали

Лівандовий, харош прикалуватися і п***а :)
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

Розбирай та вивчай методи пропаганди та маніпуляцій, потім розкладай все по поличках для інших. Треба виробляти імунітет проти цієї державної пропагандистської машини ворога
та с иммунитетом все у меня в порядке, я не за то пишу, я за разные весовые категории участников.
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

конечно слабо, русские свиньи работают с готовыми тезисами, там все поставлено на профессиональном уровне, это государственный пропагандон вещает их устами, вернее, пальцами. А что я, доморощенный писака, могу противопоставить мощной пропагандистской машине?

А можна зразки цих тезисів?
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

Мені як новачку форума кілька разів писали, що я маю поважати учасників які тут пишуть багато років.

Хтось може пояснити, яка може бути повага до такого гімна?

"...Полюбіть ворогів своїх..."
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

та причем тут мозг, это как матч между дворовой командой и каким-то именитым футбольным клубом, в который влито куча бабла, массажисты, врачи, все такое. Исход однозначно предсказуем.
А що в Мінстеця нема масажистів???  ;o Не порядок! Срочно пишіть маляву кураторам!  :facepalm1:
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

та с иммунитетом все у меня в порядке, я не за то пишу, я за разные весовые категории участников.

Ну так набувай досвіду, і пох будуть вагові категорії
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

Лівандовий, харош прикалуватися і п***а :)

Пятисотий нік якогось там тупого рівненського московита!
Вашим гебістським предкам було б соромно за Вашу недолугість.
Ну але це нове лице форуму.
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

А що, без камінг-ауту не можна якось йти? На фіга ці сеанси ексгібіціонізму?
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

варто було мені попрацювати півдня в дворі - і почався ісход пидріотів.

   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

Мені як новачку форума кілька разів писали, що я маю поважати учасників які тут пишуть багато років.

Хтось може пояснити, яка може бути повага до такого гімна?

та пох
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

Мені як новачку форума кілька разів писали, що я маю поважати учасників які тут пишуть багато років.

Хтось може пояснити, яка може бути повага до такого гімна?

це звичайна дєдовщина  :K
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

Розумієш..
Кожен з нас вже такий, який є.
Якщо я народився тим кацапом, то вже не зміниш.
Корчити з себе перефарбованого клоуна не буду.
Через дві хвилини спілкування мовою я перейду на язик.

Кожен з нас робить свій вклад у розвиток суспільства (у тому числі і негативний). Переломити це неможливо.
Знач, так бажано єволюції.
Продовжуй робити свій, спостерігай, спілкуйся.

Дуже гарне імя, залишайся )

ти не народився кацапом
просто лінь тебе доїдає
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

Пля ,хто все єті люди?
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

та пох

І ото 55 000 (!!!) дописів з таким інтелектуальним наповненням.
І це одне з облич ФУПу який на думку декого з ніком pravda був набагато кращим і до якого схоже хочуть повернутися.
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

А що в Мінстеця нема масажистів???  ;o Не порядок! Срочно пишіть маляву кураторам!  :facepalm1:
та хз что есть у того минстеця. Единственное, что его оправдывает, возможно он не хочет опускаться до откровенной геббельсовщины, которая рулит на росии. Но это все равно что тихо и вежливо увещевать гопника тебя не грабить.
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

Пятисотий нік якогось там тупого рівненського московита!

Як для новачка, ти, брехунець, непогано обізнаний :)
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

та хз что есть у того минстеця. Единственное, что его оправдывает, возможно он не хочет опускаться до откровенной геббельсовщины, которая рулит на росии. Но это все равно что тихо и вежливо увещевать гопника тебя не грабить.
Тобто використовуючи ботоферму він не опскається а от найняти масажиста для ботів так то вже геббельсовщина ;o  :S
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

ксеня, зря. не уходи.
не, я не сдамся)))

я отето подумаю та может решусь модерировать.

гы... если мне платить за это будут)

   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

це звичайна дєдовщина  :K

Ну от ще один яскравий приклад того про що я писав.
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

І ото 55 000 (!!!) дописів з таким інтелектуальним наповненням.
І це одне з облич ФУПу який на думку декого з ніком pravda був набагато кращим і до якого схоже хочуть повернутися.

ви перебільшуєте значення форуму стосовно реального життя
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

це Славік винний
затхлість і аморфність виплеканого ним кола спілкування, позбавила порохоботів імунітету
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

 :weep:  :weep:
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

Ну от ще один яскравий приклад того про що я писав.

ти від мене чув вимоги поважати старі ніки? от бачиш )) от чому ти брешеш. імхо не лише на форумі а у всій Україні небакгато людей вартих поваги. що природньо для тотально корумпованого суспільства .
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

Тобто використовуючи ботоферму він не опскається а от найняти масажиста для ботів так то вже геббельсовщина ;o  :S
та задрал. Я за кацапских ботов, а он выводит опять на то, что "враг не в кремле". Вот же сука.
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

це Славік винний
затхлість і аморфність виплеканого ним кола спілкування, позбавила порохоботів імунітету

для тебе кацапи друзі ми це знаєм
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

для тебе кацапи друзі ми це знаєм
Да в тебе всі кацапи хто не згоден з твоїм самомнєнієм  :facepalm1:
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

Почалося.... Ксеня, може досить переносити фуп до власного реального життя ? Досить формувати свою точку зору завдяки інтернету та монітору ? 
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

Пля ,хто все єті люди?

 :weep:   :lol:
   
Re: Йду з форуму. Ймовірно- назавжди.

це Славік винний
затхлість і аморфність виплеканого ним кола спілкування, позбавила порохоботів імунітету

Так, це очевидно.
Порохоботи, навіть перебуваючи в більшості на ФУПі, втратили відчуття зони комфорту.
Наростає паніка.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія