Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Міністр Смерть від Зеленського ;o

Міністр Смерть від Зеленського ;o
Пшениця

Утром я случайно посмотрела видео выступления Максима Степанова в ВР. И видела как депутат символически принесла ему 2 гвоздики с траурной лентой, как символ того, что за каждую смерть он в ответе.
И даже, о боги, я смогла заставить себя послушать, что он орал ей, как истеричка, в ответ. А орал он следующее: «что именно вы сделали, чтобы этих смертей не было?».





Дорогой Максим, мы все сами можем.

Удалять себе аппендиксы, собирать для анестезии опиаты, будем лечить сами себе зубы и вырывать гланды, делать операции на сердце друг другу, собирать на концентраторы. Потому что с такими эпическими идиотами, которые просрали абсолютно все, и получили цифру по смертности на сейчас в 3 раза выше, чем погибло у нас в АТО военных за 7 лет войны, выход у нас один - расчитывать только на себя. Потому что с таким министром здравоохранения мы далеко пойдём.

Только есть один вопрос - нахрена вы нам нужны в таком случае?

Dana Yarovaya
   
Re: Міністр Смерть від Зеленського ;o

С другой стороны - ему сказали "асфальт". Но конечно доктор смерть

Если он остаётся на своем посту, значит ответственность лежит на зеленском. Шлюха народа сделала выбор между здоровьем украинцев и асфальтом, в сторону асфальта

Останнє редагування: 17 квітня 2021 06:43:06 від Palermo
   
Re: Міністр Смерть від Зеленського ;o

Тим не менш ковідні відділення забезпечені всім необхідним, хворим навіть ліків не треба ніяких закуповувати.
   
Re: Міністр Смерть від Зеленського ;o

Тим не менш ковідні відділення забезпечені всім необхідним, хворим навіть ліків не треба ніяких закуповувати.

Пєдалік жалівся Яніні Соколовій, що відомчі лікарні не хочуть віддавати свої ліжка для ковід-хворих. Тільки лікарня УЗ виділила 400 ліжок і все. Із 11000. ;o

   
Re: Міністр Смерть від Зеленського ;o

В плані матеріального забезпечення лікарні зараз на голову вищі ніж при патлатій супрунисі.
Такшо це йопаним порохоботам треба такі букетики дарувати.
Якби супруниха довела свою справу до кінця , зврвз би взагалі була полнєйша срака.
   
Re: Міністр Смерть від Зеленського ;o

Пєдалік жалівся Яніні Соколовій, що відомчі лікарні не хочуть віддавати свої ліжка для ковід-хворих. Тільки лікарня УЗ виділила 400 ліжок і все. Із 11000. ;o
Супруниха скоротила ліжка в стаціонарах, тепер доводиться відомчі лікарні трусити.
   
Re: Міністр Смерть від Зеленського ;o

Тим не менш ковідні відділення забезпечені всім необхідним, хворим навіть ліків не треба ніяких закуповувати.

Ні. І не були забезпечені, і навіть гроші не завжди допомагали.

Отака хуйня, малята.
   
Re: Міністр Смерть від Зеленського ;o

Ні. І не були забезпечені, і навіть гроші не завжди допомагали.

Отака хуйня, малята.
Не знаю може багато що залежить від керівництва конкретної лікарні і місцевої влади.
У нас в районній лікарні ковідне відділення забезпечено усім необхідним.
   
Re: Міністр Смерть від Зеленського ;o

Супруниха скоротила ліжка в стаціонарах, тепер доводиться відомчі лікарні трусити.

А навіщо вони взагалі потрібні? Тим більше за бюджетний кошт. Якщо підприємство не дотаційне і заробляє гроші, хай собі тримає лікарню. У нас всі рівні. Я ще можу зрозуміти військовий шпиталь, але оці менти, міністри та залізнички - :facepalm:
Коли мій брат потрапив у Лікарню швидкої допомоги, то ми платили старшій медсестрі кешем за окрему палату, яку тримають (і не одну) під всіляких дідиваєвалє. А могла би ці гроші отримувати держава і привести до ладу інші палати.
   
Re: Міністр Смерть від Зеленського ;o

Не знаю може багато що залежить від керівництва конкретної лікарні і місцевої влади.
У нас в районній лікарні ковідне відділення забезпечено усім необхідним.

Да, те заведения, которые были реформированы Супрун — там все есть. Так что вам повезло.
   
Re: Міністр Смерть від Зеленського ;o

У 40 мілн. державі в будь якому випадку і за будь якого уряду помиратиме 1300-1500 людей кожен день.

Беремо будь який конкретний випадок і йдемо до Ради з квітами... (td)  Степанов правий на 100% - та пані не просто маніпуляторка та ще й ідіотка.

Якщо хтось ставить питання так, щоб люди жили не 30 000 діб, приблизно, а вічно, і кожен конкретний день ніхто не від чого не помирав - то то до Бога, а не міністерства... Йдіть молитеся, Бог подасть... 
   
Re: Міністр Смерть від Зеленського ;o

О, байки зеленого п***а про квітучу медицину жить стала лучша жить стала вєсеєлєє
   
Re: Міністр Смерть від Зеленського ;o

Тим не менш ковідні відділення забезпечені всім необхідним, хворим навіть ліків не треба ніяких закуповувати.
Трудно сказать, что там есть, туда никого не пускают, но система вся гнилая.
https://20.ua/ru/kyiv/zdorove/bolnitsyi/kievskaya-gorodskaya-klinicheskaya-bolnitsa-3.html
   
Re: Міністр Смерть від Зеленського ;o

Наскільки я знаю, то безкоштовно повністю від Ковіда лікували до 1 жовтня 2020 року, а потім так і сказали: - платітє тепер дєнєжку, в середньому для тяжкохворих до 1000грв в день...
   
Re: Міністр Смерть від Зеленського ;o

Ну такий варварський провал вакцінації, розкрадання на "Великому Крадівництві" де покрали дурні гроші... це ж тре було зробити! Ось прихильники певної політсили ви й зробили це разом. Звісно,що мруть і там де вакцинують,але ж скількох можна було врятувати! Невдовзі,дуже скоро, за все це доведеться відповідати. Навіть якщо Бубочка досидить до кінця каденції завдяки Ковиду та усіляких (побачимо) кацапів, то все одно не довго.

 Тобто :" Весна прийде-саджати будемо!"
   
Re: Міністр Смерть від Зеленського ;o

В плані матеріального забезпечення лікарні зараз на голову вищі ніж при патлатій супрунисі.
Такшо це йопаним порохоботам треба такі букетики дарувати.
Якби супруниха довела свою справу до кінця , зврвз би взагалі була полнєйша срака.
Типичная логика прихильники певної політсили

Этим гордиться не нужно. Гордиться нужно тем, что не допустили такого. А это вакцины

И ещё раз, зе6ил - ему подарили цветы с могилы, потому что врачи не могли спасти. Могла спасти вакцина, вовремя привезенная и вовремя введённая

Вместо этого жри асфальт
   
Re: Міністр Смерть від Зеленського ;o

Второй год продолжаются котлы Зеленского - Дебальцево и Иловайск

Шлюха не может справиться. Погибают люди

Шлюха ворует на дорогах
   
Re: Міністр Смерть від Зеленського ;o

Наскільки я знаю, то безкоштовно повністю від Ковіда лікували до 1 жовтня 2020 року, а потім так і сказали: - платітє тепер дєнєжку, в середньому для тяжкохворих до 1000грв в день...
Не тринди, ніхто зараз гроші не бере, навіть ліки від лікарні, такого ніколи не було, я сам в шоці.
   
Re: Міністр Смерть від Зеленського ;o

Типичная логика прихильники певної політсили

Этим гордиться не нужно. Гордиться нужно тем, что не допустили такого. А это вакцины

И ещё раз, зе6ил - ему подарили цветы с могилы, потому что врачи не могли спасти. Могла спасти вакцина, вовремя привезенная и вовремя введённая

Вместо этого жри асфальт
Зараз не вистачає вакцин навіть у тих країнах, де їх виробляють.
І тим не менш вдалося отримати вакцини щоб вакцинувати тих хто у зоні ризику.
А ще підписали контракти, такшо якщо дивитися об'єктивно, роблять все що можуть.
   
Re: Міністр Смерть від Зеленського ;o
U2

Зараз не вистачає вакцин навіть у тих країнах, де їх виробляють.
І тим не менш вдалося отримати вакцини щоб вакцинувати тих хто у зоні ризику.
А ще підписали контракти, такшо якщо дивитися об'єктивно, роблять все що можуть.
.    А где же укрвакцина? Тут же все укрнауку хаяли.
   
Re: Міністр Смерть від Зеленського ;o

Опять подонки спекулируют на всемирной болезнью людей  :S
   
Re: Міністр Смерть від Зеленського ;o
U2

Опять подонки спекулируют на всемирной болезнью людей  :S
.     Ты вакцину сделал?
   
Re: Міністр Смерть від Зеленського ;o


Зараз не вистачає вакцин навіть у тих країнах, де їх виробляють.
І тим не менш вдалося отримати вакцини щоб вакцинувати тих хто у зоні ризику.
Это кого? Депутатов с диджеями? Хотя, справедливости ради, можно было и им букетики поднести.
   
Re: Міністр Смерть від Зеленського ;o

У 40 мілн. державі в будь якому випадку і за будь якого уряду помиратиме 1300-1500 людей кожен день.

Беремо будь який конкретний випадок і йдемо до Ради з квітами... (td)  Степанов правий на 100% - та пані не просто маніпуляторка та ще й ідіотка.

Якщо хтось ставить питання так, щоб люди жили не 30 000 діб, приблизно, а вічно, і кожен конкретний день ніхто не від чого не помирав - то то до Бога, а не міністерства... Йдіть молитеся, Бог подасть... 

Тогда непонятно зачем вообще государство выделяет какието деньги на медицину и министра в частности.
Люди и так и итак умирать будут.
   
Re: Міністр Смерть від Зеленського ;o

За 50000 грн в місяць хуцпатий міністр тільки те і робить, що ходить на передачі по різних каналах і повторює одну і ту ж беліберду.
Добре влаштувався, зрештою як і всі свої.
Вчора приперся у ВР замість Шмигаля, котрого викликали депутати.
Що Крадуцький, що Степанов - зухвалі морди, що не проб'єш.
Всьо хорошо, прекрасная маркиза.

Тільки от міністром його називати не варто, бо він ним не є. Максік Смерть. Отак.

Останнє редагування: 17 квітня 2021 14:02:45 від ЛАРТА
   
Re: Міністр Смерть від Зеленського ;o

Слава україні
   
Re: Міністр Смерть від Зеленського ;o

В плані матеріального забезпечення лікарні зараз на голову вищі ніж при патлатій супрунисі.
Такшо це йопаним порохоботам треба такі букетики дарувати.
Якби супруниха довела свою справу до кінця , зврвз би взагалі була полнєйша срака.

Який ти аналітик тут вже всі побачили
Тому не звізди
   
Re: Міністр Смерть від Зеленського ;o

   
Re: Міністр Смерть від Зеленського ;o

До речі вчора були цікаві новини з Торонто
Де лікар інфекціоніст розповідав як прийняв за годину трьох людей в реанімацію, про чому усі по віку мали доступ до вакцинації але «не захотіли»
Тепер гарантовано 2 з 3х помре - бо після підключення на примусову оксигенацію вмирає 50%
   
Re: Міністр Смерть від Зеленського ;o

В плані матеріального забезпечення лікарні зараз на голову вищі ніж при патлатій супрунисі.
Такшо це йопаним порохоботам треба такі букетики дарувати.
Якби супруниха довела свою справу до кінця , зврвз би взагалі була полнєйша срака.
Слелал для себя вывод, что все zebily это condom редкостной пробы. В харьковской области куча умерших, которых можно было спасти просто концентраторами. Мест в больницах нет
. На черное говорить белое, а на белое черное они мастера.
И если сейчас не полная срака, когда заболеашего некуда ложить. Нет мест.  Даже не знаю что сказать на это вранье.
   
Re: Міністр Смерть від Зеленського ;o

Навіщо паніка. Мій дід отримав щеплення безкоштовно. Поступово вакцинація просувається
   
Re: Міністр Смерть від Зеленського ;o

Слелал для себя вывод, что все zebily это condom редкостной пробы. В харьковской области куча умерших, которых можно было спасти просто концентраторами. Мест в больницах нет
. На черное говорить белое, а на белое черное они мастера.
И если сейчас не полная срака, когда заболеашего некуда ложить. Нет мест.  Даже не знаю что сказать на это вранье.

Так то ж дописувач «аналітик», в просто народді «пістабол»
   
Re: Міністр Смерть від Зеленського ;o

Навіщо паніка. Мій дід отримав щеплення безкоштовно. Поступово вакцинація просувається
Крім вашого діда є ще 40 млн на черзі. Через рік треба робити вже нове щеплення, бо штами міняються, а темпи теперішньої вакцинації ще на 6-7 років.

Моя знайома була записана на вакцинацію на 11 год. Протримали її на холоді до 12.30 - 1, 5 год!!! поки зробили. Вона задубіла на бурульку.
Отака у нас вакцинація.

Останнє редагування: 17 квітня 2021 19:27:45 від ЛАРТА
   
Re: Міністр Смерть від Зеленського ;o

Крім вашого діда є ще 40 млн на черзі.
Які там мільйони. Навіть півмільйона не записалися в список на вакцінацію.
   
Re: Міністр Смерть від Зеленського ;o

Які там мільйони. Навіть півмільйона не записалися в список на вакцінацію.
То півмільйона пенсів. Для решти команди ще не було, ніхто і не записується.
У мене зараз брат в лікарні на кисні - 59 років. 45% уражених легень. Чи він би зволікав з вакцинацією? Але таким як він ніхто нічого не робить і просто виганяють, якщо прийшов і просишся.
   
Re: Міністр Смерть від Зеленського ;o

хіба лише міністр винний?

от вам статистика по ЄС де непогана медицина 

As of week 2021-14, 645 412 deaths have been reported in the EU/EEA: Italy (114 254), France (98 778), Germany (78 452), Spain (76 525), Poland (58 481), Czechia (27 918), Romania (25 248), Hungary (23 708), Belgium (23 518), Portugal (16 918), Netherlands (16 770), Bulgaria (14 418), Sweden (13 718), Slovakia (10 630), Austria (9 411), Greece (8 885), Croatia (6 333), Ireland (4 785), Slovenia (4 411), Lithuania (3 697), Denmark (2 443), Latvia (1 986), Estonia (1 037), Finland (874), Luxembourg (768), Norway (687), Malta (402), Cyprus (272), Liechtenstein (56) and Iceland (29).

То ж справа не у медицині, а у виришенні безпекових питань до яких відносяться і біологічні загрози.


У Китаї пандемію погасили пандемію за 5 місяців, в демократичній Австралії взагалі вчасно закрили кордони під крики лівацькіх урядів ЄС типу "расисти", а в Європі і США вирішили чекати на вакцини... Пам"ятаєте як Меркель сказала: "перехворіє 60% і буде стадний імунитет..."
   
Re: Міністр Смерть від Зеленського ;o

То півмільйона пенсів. Для решти команди ще не було, ніхто і не записується.
У мене зараз брат в лікарні на кисні - 59 років. 45% уражених легень. Чи він би зволікав з вакцинацією? Але таким як він ніхто нічого не робить і просто виганяють, якщо прийшов і просишся.
Повезло. Что за город? У нас такой возраст уже не везут в больницу. 
Хоть где то есть места с кислородом?
Или вы заплатили за госпитализацию и положили на блатное место?
   
Re: Міністр Смерть від Зеленського ;o

Повезло. Что за город? У нас такой возраст уже не везут в больницу. 
Хоть где то есть места с кислородом?
Или вы заплатили за госпитализацию и положили на блатное место?
Слово "повезло" не зовсім вдале для того, хто лежить під киснем. У Львові офіційно 63% заповнених місць.
На останнє питання - нічого не знаю, направду. Я взагалі з ним не розмовляла. Він лише пише моєму сину.
   
Re: Міністр Смерть від Зеленського ;o



То півмільйона пенсів. Для решти команди ще не було, ніхто і не записується.
У мене зараз брат в лікарні на кисні - 59 років. 45% уражених легень. Чи він би зволікав з вакцинацією? Але таким як він ніхто нічого не робить і просто виганяють, якщо прийшов і просишся.
Повезло. Что за город? У нас такой возраст уже не везут в больницу. 
Хоть где то есть места с кислородом?
Или вы заплатили за госпитализацию и положили на блатное место?
Слово "повезло" не зовсім вдале для того, хто лежить під киснем. У Львові офіційно 63% заповнених місць.
На останнє питання - нічого не знаю, направду. Я взагалі з ним не розмовляла. Він лише пише моєму сину.
Я мав на увазі що є ліжко з киснем. Бо в Харкові і області повний триндець. Якщо молодий або заможний то ще є шанс , що швидка  забере і буде місце з киснем.
Одужання брату.  Навіть з 90% пораженням при наявності кисню рятують людей.

   
Re: Міністр Смерть від Зеленського ;o



Я мав на увазі що є ліжко з киснем. Бо в Харкові і області повний триндець. Якщо молодий або заможний то ще є шанс , що швидка  забере і буде місце з киснем.
Одужання брату.  Навіть з 90% пораженням при наявності кисню рятують людей.
Дякую. Я Вас розумію, що для багатьох, кого влада кидає напризволяще, це дійсно називається повезло. Який жах на рівному місці.
А Харків мовчить у такій ситуації?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія