Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Рябошапка віддав крісло Матіоса Чумаку

Рябошапка віддав крісло Матіоса Чумаку

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка призначив екс-нардепа Віктора Чумака заступником генпрокурора – головним військовим прокурором.
   
Re: Рябошапка віддав крісло Матіоса Чумаку
Agh

Так військову прокуратуру мають ліквідувати? Чи вже відкатали назад? :lol:
   
Re: Рябошапка віддав крісло Матіоса Чумаку
van

Можно поддержать такое назначение . (tu)
   
Re: Рябошапка віддав крісло Матіоса Чумаку

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка призначив екс-нардепа Віктора Чумака заступником генпрокурора – головним військовим прокурором.
И? А разборки в отношении как были изолированы от общества 10 тыс добровольцев? Как из них сделали бандитов. Разборки начнуться? Или ЛиберализмЪ для номенклатуры?
   
Re: Рябошапка віддав крісло Матіоса Чумаку

Можно поддержать такое назначение . (tu)

Согласен! Супер  (tu)
   
Re: Рябошапка віддав крісло Матіоса Чумаку
van

Пора создать тему  Петя , Юра , Ира  и  прочие бегите ... :D
   
Re: Рябошапка віддав крісло Матіоса Чумаку

Я б тепер розслідував "тепловізорний напад"...
   
Re: Рябошапка віддав крісло Матіоса Чумаку

Пора создать тему  Петя , Юра , Ира  и  прочие бегите ... :D

Run, Forest, run...
   
Генеральний прокурор Руслан Рябошапка призначив екс-нардепа Віктора Чумака заступником генпрокурора – головним військовим прокурором.
рябошапка нуль, то Богдан
   
Можно поддержать такое назначение . (tu)

А обгрунтувати можете свою думку?

   
Re: Рябошапка віддав крісло Матіоса Чумаку

Пора создать тему  Петя , Юра , Ира  и  прочие бегите ... :D
а бабло  вернуть? Или либертарианствуем?
   
Re: Рябошапка віддав крісло Матіоса Чумаку

Чумак (tu)

   
Re: Рябошапка віддав крісло Матіоса Чумаку

а чим чумак кращій від матіоса?
цікаво хто з дописувачів знає щось про цих осіб НЕ З ІНТЕРНЕТУ?
   
ну, теперь еще Саквалеридзе вернуть...
   
Re: Рябошапка віддав крісло Матіоса Чумаку

Я извиняюсь, а Чумака на хлеб можно намазать? Что по этому поводу говорят Скабейчук и армия прихильники певної політсили?
   
Re: Рябошапка віддав крісло Матіоса Чумаку

новиє літца ?
   
Чумак (tu)
Чумак  (td)
"новое" ліцо пішло в клоуни
   
Re: Рябошапка віддав крісло Матіоса Чумаку

ну, теперь еще Саквалеридзе вернуть...

+++

   
Якщо панамомедведчуківсь кі посіпаки незадоволені - значить хороші сапоги!  (tu)
   
Re: Рябошапка віддав крісло Матіоса Чумаку

Якщо панамомедведчуківсь кі посіпаки незадоволені - значить хороші сапоги!  (tu)

Да, это уже закономерность -- чем больше вони от свинов, тем лучше кандидат.
   
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2360826443986566&id=100001777017817

Мені завжди везло на «життєві викрутаси» - на участь у серйозних змінах в житті сотен або навіть тисяч людей.

Напевно тому, що я люблю робити в житті щось таке, що захоплює тебе цілком та повністю і додає шаленого драйву.

1996 році, коли я служив в Академії прикордонних військ, було прийнято рішення почати в ній підготовку юристів на 6 кафедрах. Але на той час людей з юридичним дипломом там було всього двоє, один з яких я. І знаєте, за 4 місяці нам двом вдалося зі всієі України зібрати чудову командну молодих і не тільки,  людей що почали давати там якісні знання. І запустити весь навчальний процес.

Вже в 2000 році коли я працював керівником юридичного управління Прикордонних військ перед нами стало завдання перетворити, реформувати війська у правоохоронний орган - поліцейську службу європейського зразка. Саме в підрозділі яким я командував народився Закон Про прикордонну Слубу України, я вперше «познайомився» з депутатами, активно працюючи з комітетами для його прийняття. В 2002 році ми його провели і провели першу в країні інституційну правоохоронну реформу.

Потім була робота з правоохоронноі тематики в NGO - міжнародному центрі перспективних досліджень та Українському інституті публічної політики. Я брав участь у написанні всіх Концепцій реформування кримінальної юстиції.

Потім вже була Рада, із створенням нових антикорупційних органів, ДБР, та проектів законів щодо покращення всієї правоохоронноі системи.

Але я завжди розумів, що стрижнем цієї системи і ії наріжним каменем є прокуратура. Та, яка не ставила і не хотіла ставити перед собою завдання з пошуку справедливості, а завжди була органом тиску на непокірних політиків та впертих бізнесменів.
І не змінивши характер та філософію її діяльності - не змінити всю систему. Це доводила і практика.

Сьогодні такий шанс з’явився. Руслан Рябошапка з яким ми разом працювали над новим антикорупційним законодавством збирає в прокуратурі потужну команду.

Більше всього мене тішить те, що я знаю не тільки височенний професійний рівень цих людей, а головне! - їх мотивацію. І це не власна кишеня, чи непомірні амбіції, це те що у всьому світі зветься public good - суспільне благо. Я знаю точно що ніхто з цієї команди не обзаведеться «власним гаманцем» і не стане ні зливати,  ні продавати нічиї справи.
Я знаю точно, що ніхто з нас не планує «вляпалися в історію», але не проти стати абзацом в розділі «успішні зміни» в майбутньому підручнику з історії сучасної України.

Напевно будуть і помилки, і по людям, і по рішенням. Але знаю, що ми зможемо їх і визнати і виправити.
І в нас багато союзників. Весь український народ. А разом, як відомо - ми сила.
   
Руслан Рябошапка з яким ми разом
знатно підлизав
скоро посаду заступника отримає

Весь український народ
ПЗДЦ
всіх то проголосувавших зелених було 21%
   
Re: Рябошапка віддав крісло Матіоса Чумаку
MAG

А обгрунтувати можете свою думку?
Не знаєте хто то Віктор Чумак?
Живете за "...порєбріком?.." B-)

Останнє редагування: 11 вересня 2019 12:13:21 від MAG
   
Re: Рябошапка віддав крісло Матіоса Чумаку

Якщо панамомедведчуківсь кі посіпаки незадоволені - значить хороші сапоги!  (tu)

а де тут НЕЗАДОВОЛЕННЯ?
просто ПИТАННЯ...
   
Re: Рябошапка віддав крісло Матіоса Чумаку

Грузіна поверніть у команду

і ми уже не побачим тут біснуватого Євгена з питаннями про діамантових  :weep:
   
Не знаєте хто то Віктор Чумак?
Московка?
то Чумак баба?
   
Re: Рябошапка віддав крісло Матіоса Чумаку
MAG

Я извиняюсь, а Чумака на хлеб можно намазать? Что по этому поводу говорят Скабейчук и армия прихильники певної політсили?
[KA]   

 B-)
   
Re: Рябошапка віддав крісло Матіоса Чумаку
MAG

то Чумак баба?

Фу, яке гидке оце "dacko2".

По чім помиї?  :punish:
   
Re: Рябошапка віддав крісло Матіоса Чумаку

 Підтримую. Позитивний крок на кшталт повернення громадянства Сааці. Тепер дійсно треба Саквалерідзе ще працевлаштувати.
   
Re: Рябошапка віддав крісло Матіоса Чумаку

крісло я б подарував у колонію...
а посада важка.
сподіваюсь, Чумак розверне вектор роботи.

наші захисники не мають побоюватись ударів в спину від рідної держави.

врегулювати правове поле АТО - не мають цивільні суди судити дії атошників, наче те все в мирний час відбувалось,
і то не підлеглі, а кожен по своєму розумінню діяв.
 
   
Re: Рябошапка віддав крісло Матіоса Чумаку

Чувак, ни дня не работавший в следственных органах, в криминальной адвокатуре - это супер назначение, ну конечно  :laugh:
   
Re: Рябошапка віддав крісло Матіоса Чумаку

Чувак, ни дня не работавший в следственных органах, в криминальной адвокатуре - это супер назначение, ну конечно  :laugh:

 (tu)

Не те що Югка-тєлємастєр в ГПУ. Ото спєц був. Навіть без юридичної освіти рулив.


Чумак Віктор Васильович

Життєпис
Народився 5 червня 1958 року у місті Хмельницький. Закінчив Хмельницьке вище артилерійське командне училище (1977–1981) і юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, спеціальність «Правознавство» (1990–1995). Вивчав курси права ЄС та прикордонного менеджменту в Академії прикордонної поліції Німеччини.

Кандидат юридичних наук, доцент. Дисертація «Законодавче регулювання основ дисциплінарної відповідальності військовослужбовців: науково-теоретичний та прикладний аспекти» (1998).

«Юрист року» — 1999, 2000 рр. — Всеукраїнський конкурс на найкраще професійне досягнення. Автор 37 наукових праць.
   
Re: Рябошапка віддав крісло Матіоса Чумаку

А не тот ли это антикоррупционный Чумак, который из БПП?  :shuffle:
   
Re: Рябошапка віддав крісло Матіоса Чумаку

А не тот ли это антикоррупционный Чумак, который из БПП?  :shuffle:

это тот шо надо Чумак  ;)
   
Re: Рябошапка віддав крісло Матіоса Чумаку

Чувак, ни дня не работавший в следственных органах, в криминальной адвокатуре - это супер назначение, ну конечно
З таким же успіхом можна було розігнати ВСЮ українську армію, мотивуючи це відсутністю досвіду по воєнним діям. А голову НКРЄ колишнього менеджера по продажу цукерок? А телемайстер прокурор? (хіба в колонії кримінальний кодекс підовчив від місцевих). таких прикладів купа.
   
Re: Рябошапка віддав крісло Матіоса Чумаку

А не тот ли это антикоррупционный Чумак, который из БПП?  :shuffle:

Не питання. В БПП були одні патріоти. Хіба ні ?
   
Re: Рябошапка віддав крісло Матіоса Чумаку

Що мені з їх юридичних досягнень,якщо судова система-купа лайна?Що ця паскуда чумак посадить коломойського чи портнова?Чи буде розбиратись з виведеними 41 млн дол на Кіпр прихильники певної політсили в офшор?
   
Re: Рябошапка віддав крісло Матіоса Чумаку

Не питання. В БПП були одні патріоти. Хіба ні ?

Це ти кажеш.

Стосовно Чумака - забагато знаю.
Краще, мовчатиму.

Але цю тему запхну в закладки.



   
Re: Рябошапка віддав крісло Матіоса Чумаку

А правда що заступник богдана-сепар який був адвокатом Єфремова?
   
Re: Рябошапка віддав крісло Матіоса Чумаку

Пора создать тему  Петя , Юра , Ира  и  прочие бегите ... :D
========================
Х.... тебе! То вы скоро будете бежать. :fuck:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія