Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зе найкраще з можливого

Re: Зе найкраще з можливого

Кого підтримати-богдана чи баканова?

обидвох!!!

Незхай пи3дять один одного до переможного кінця!!!  X( 
   
Re: Зе найкраще з можливого

Ніколи інтелігенція не агітувала за владу,завжди нещадно критикувала.На цих виборах-сталося чудо,буквально вся інтелігенція закликала голосувати за Петра.Причому не за гроші,не за коврижки або медальки-вона побачила яка повинна бути справжня Україна,і Петро дав їм 5 років справжньоїУкраїни.А ле народ був розпропогандований десятками проросійських і олігархічних каналів,пропоганда лилася звідусіль.Шансів не було.Зараз Зе губить Україну.Це недолуга аморальна ватна тупа істота,яка взагалі не розуміє що діється.Є в Дрюона книжка-Король губить Францію-як безумний корольгубить Францію.Тому інтелігенція зараз каже-емігруйте!Перечекайте злі часи!В путлєра для вас тільки одна опція-знищення всього Українського,геноцид українців,як путлєр згуив сирійський народ.
Виню народ за те,що не послухав еліти,кращих,пішов за ницим ватним тупим подонком.
Курва згадка за укр інтелегенцію просто прекрасно)))
Рухівське сміття насправді.

Дрюон задавня історія.
Якщо вже Франція
То знайди щось новіше.
Людовік 16 зачіпив генеральні штати з достатньо невиноі ситуацьовини і що з того вилізло?
Марат робеспьер і дантон.
І пішов на плаху.
Петро двійку з історіі мав?)

Сила лідера не в заграванні з низами з надією знайти там грунт а якраз навпаки в протистоянні проти низів що підігріті лібероідними ідеями ставлять гільотину і рубають першими  тих хто ім ту йухню в вуха наклав.
Петру не двох радників з одного тернопільского села потрібно було слухати а найняти команду кризисменеджерів і тиснути зразу хохлів і козаченьок що хохлів юзають.
Говорити з народом не зверхньо по хохлобатьківськи (я знаю свій народ)  а як Вовка: йдіть у сраку. ( тобто я вас хохли знати не хочу)

"Помер за свободу слова" то може виявитися не віртуальний спітч шустрому а реальне майбутнє 5го гетьмана. ХЗ що жидочок в голові носить. Хай навіть Петрова плаха без реального ножа.
Є ще не вечір для рошена.
Світ досить хитка штукенція.
Доведено королем Франціі сином Дофіна.
   
Re: Зе найкраще з можливого

краще ЗЕ дійсно поки не проглядається

але йому треба  закрити Петра, адже він шатає наш човен
   
Re: Зе найкраще з можливого

навіщо це тобі?прихильники певної політсили залишатись і терпіти.А ми-в вільний світ.Читаємо на фейсбуці Вячеслав Гришковський-пригоди дальнобойщика в Європі.Інтелігентна людина,порошенківець,почала нову долю як дальнобойщик вже в зрілому віці.
Що, москаль, щоб тикати незнайомій жінці? Інтєлігент-порошенківець :D
   
Re: Зе найкраще з можливого



   
Re: Зе найкраще з можливого Нове

оставлю тут:



Володимир Вердер

Это уже перешло все границы. Порохоботы, странно что после вашего ПеЦи мы вообще еще существуем. Страна развалена и обворована. 28 лет беспощадной коррупции. 5 лет войны. Бесстыжие политики и безжалостные олигархи. Обезумевшие чиновники и продажные журналюги. Весь мир наблюдает, удастся ли парню из Кривого Рога вытащить Украину из столь глубокой бездны. Кто-то говорит, что это уже невозможно. Это и вправду ПОЧТИ НЕВОЗМОЖНО. И порохоботи на все готовы, лишь бы у Зеленского ничего не получилось. И президент, вместо того, что б полностью окунуться в дела, заняться экономикой, окончить войну, вынужден каждый Божий день принимать удары от обезумевших мародёров, убийц, воров. Он вынужден бороться с фейками. Он должен лично ездить, проверять, пинать, что б работали.
Я знаю, что вы, порохоботи, никогда не признаете, что Порох и мизинца Зеленского не стоит. Вам не важно, что Петя воровал, убивал и продлевал войну. Вам то при нем было хорошо. Вы уютненько устроились и не важно что будет с Украиной. Я не знаю ни одного сторонника Порошенко, который работал бы физически или который хотя бы заработал свои деньги честным трудом.
Ну неужели оно того стоит? Неужели не болит душа, оглядываясь вокруг?!!! Вы ни разу не бывали в обычных больницах? Не ездите по нашим дорогам? Не общались с людьми, которые не воруют и живут на минималку? Неужели среди ваших знакомых нет никого, кто потерял близкого человека на войне? Вы не дышите вместе с нами одним воздухом? Вас ни на грамм не смущают ужасающие последствия прежней власти? Неужто вы с полным кошельком испытываете радость, когда возле вас в аптеке или в магазине старушка вытаскивает последние копейки? Скажите мне, вот эта вся картина вокруг, последствия власти Пети-мародера (ведь именно при нем мы стали самыми бедными в Европе, а он на миллиарды богаче), не вызывают ни малейших эмоций?
Жажда наживы и в то же время нежелание работать побеждает в вас человеческие чувства?
Просто знайте, что кровь погибших в этой войне на руках того, за кого вы отдали свои голоса, порохоботи!
Какая-то хрень, несусветный набор дебильных кацапских пропагандонских штампов, начиная от "Петя убивал" и заканчивая классическим "збагатывся на мильярды".
И самая голимая хрень это "ни один сторонник Порошенко не заработал деньги честным трудом"  :weep:
Зачем ты тащишь это говно на форум?  :facepalm1:

Останнє редагування: 6 листопада 2019 14:33:01 від Засіб
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія