Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Уряд планує скасувати нульові акцизи на ввезення електромобілів в Україну

   

В Україні не продовжать дію нульових акцизів на ввезення електромобілів, які діють до кінця 2018 року.

Таке рішення прийняли Міністерство фінансів і Державна фіскальна служба, написала народний депутат Тетяна Острикова в Facebook.



“Великий “привіт” шанувальникам електромобілів від прогресивних “драйверів реформ” Мінфін і ДФС. Вони дали негативний висновок за пропозицією продовжити на 2 роки пільгу з ПДВ при імпорті електрокарів, яка діє до кінця цього року”, – написала Острикова.

Чиновниця наголосила, що в відомствах не підтримали її поправки до законопроектів 8487 і 8488. Вони пов’язані з розвитком галузі електрокарів в Україні: ввезенням комплектуючих до електрокарів і устаткування для заводів, які будуватимуть електричні авто, за заниженими акцизами.

Серед іншого в законопроектах передбачено занижені ставки на ввезення електрокарів.

“Законопроекти про зниження акцизів при митному очищенні авто є однією з найактуальніших тем в суспільстві. І навіть такому важливому питанню державні органи з мільярдними бюджетами та тисячами працівників не можуть приділити достатньо професійної уваги”, – обурилася чиновниця.
   
#твердозагройсмана.!
#твердозапетра!
   
поспішайте, доки є час
   
Яких заводів? Що , хтось щось чув за будівництво якихось заводів електрокарів?
   
ЗаПетра  :weep: ні блях ні електрокарів, твердо за бензин  :weep:

За допомогою доплат при купівлі електромобілів та гібридних авто німецький уряд планував стимулювати попит на екологічні транспортні засоби.

   
без власного виробництва виглядає 100% прокацапським рішенням.

завжди вважав Краз крутішим за Теслу.
а якщо на електротязі...  :shuffle:

(богданів не пропонувати)
   
Правильно. Давити всіх. І бляхи і електробляхи. Чому це всі мають платити акцизи , а електробляхи ні ?
   
До речі, всіх хто понаставив  собі газові варіанти давити теж. Хай купляють бензин як люди .
   
єлектрокарщики я щітає ше більше хитро-виєбані ніж бляхарі

мало того не платять ПДВ, так шей їздять до дорогах які ремонтують і роблять за рахунок тих, хто їздить на бензо-газі  :K

Дави їх Ліксеіч  :weep: 

прально я тут написав противники євроблях ? про іліктрокари ?  :weep:
   
звідси можна зрозуміти шо у підарасів у кабінетах не проблема з екологією і Євро-5  :weep:
   
#твердозабензин і петра
 [ua]
   
Молодці в уряді ! !  Дави бляхи та електробляхи !

Більше грошей в бюджет!
   
#твердозабензин і петра
 [ua]

  (tu)

#тікобензин + #тікопетро
   
Я сподіваюсь всі прибічники Петра Олексійовича вітають рішення уряду ! Спочатку електробляхи - потім бляхи !

До речі за безгаз теж !
   
Оце повний дибілізм.  Електромобілі окуповуються торговим балансом, забрудненням середовища, особливо у містах.
У цивілізованих країнах держава часто навпаки, субсидує купівлю електомобіля. А тут що скажеш, ДБ.
   
Оце повний дибілізм.  Електромобілі окуповуються торговим балансом, забрудненням середовища, особливо у містах.

Нах ! Геть субсидії ! Всі мусять платити однаково.
   
Оце повний дибілізм.  Електромобілі окуповуються торговим балансом, забрудненням середовища, особливо у містах.
У цивілізованих країнах держава часто навпаки субсидує купівлю електомобіля. А тут що скажеш, ДБ.

ті падлюки не платять за ремонт доріг  :X
   





Пропозицію ускладнити продаж кацапських авто до закінчення ООС, також відхилено. Не хочуть ображати кацапів )))

Останнє редагування: 11 жовтня 2018 17:03:13 від птах Сорока
   
кацапи партньори  [ua]
   
ті падлюки не платять за ремонт доріг

Ти думаєш, що легкові авто якось помітно впливають на стан доріг?
Тим більше, той нещасний % електричних.
Буде їх хоча б третина, тоді можна буде брати, а так - флуктуації на рівні шуму.
   
Десь засіли кацапи, ось і усе пояснення.
   
Ти думаєш, що легкові авто якось помітно впливають на стан доріг?
Тим більше, той нещасний % електричних.
Буде їх хоча б третина, тоді можна буде брати, а так - флуктуації на рівні шуму.

Чому всі інші легковики мають платити ?
   
А де в цій гілці ті, хто #твердозапетра?... :shuffle:
Може вони нам пояснять керуючу роль партії сенс такої заборони?
   
Для мене особисто це буде ключовим показником за кого голосувати.
Якщо влада не схаменеться, то голосуватиму за Садового.
Петрові й Томос не допоможе.
   
А де в цій гілці ті, хто #твердозапетра?... :shuffle:
Може вони нам пояснять керуючу роль партії сенс такої заборони?

я  %твердозапетра
и поясняю..


вот выберете макаку и она вам сделает бесплатный бензин
и бесплатные акцизы


на всё

Останнє редагування: 11 жовтня 2018 17:17:43 від Strangeways
   
я  %твердозапетра
и поясняю..


вот выберете макаку и она вам сделает бесплатный бензин
Ні...не примазуйтесь... :)
Ви - ще той троляка.)
Я хочу почути пояснення від справжніх ленініців, ой, порохоботів!
   
я  %твердозапетра
и поясняю..
вот выберете макаку и она вам сделает бесплатный бензин

До чого тут бензин до гілки про електрокари? :facepalm1:  :lol:

   
підроти
валіть всьо на заочника
адже всі знають шо Гетьман за іканоміку не відповідає  :weep:
   
я встиг)))

а що ви хотіли. треба наповнювати бюджет. на армію он не вистачає. луценко бідкається що й з фінансуванням прокуратур проблеми і судів. аваков теж каже що на новупаліцію не вистачає. працюйте. заробляйте . платіть податки штрафи тарифи. а як ви хотіли. оце і є європа ))0 а ви що думали ? що німці вам будуть трильйони єврів дарувать?

работаь негри сонце ще високо (tu)  [ua]

Слава Україні.

щиро дякую петру олексійовичу. пєтруха - пори скот і далі (tu)
   
До чого тут бензин до гілки про електрокари? :facepalm1:  :lol:
а мы %твердыезапетра
всегда не в тему и всюду макаку суем
разве не замечали раньше?
   
всегда не в тему и всюду макаку суем
Тимокаку можна всувати куди завгодно.

Я чув що вона у своєму "новому всрусі" окремим пунктом наголосила, що   не лише відминить акциз на електрокари, але й кожному їх власнику виплатить "юлину тисячу" та подарує медичну маску, щоб той не заразився макакячим грипом. Гадаю, що ця передвиборча обіцянка спрацює! [ua]
   
Ти думаєш, що легкові авто якось помітно впливають на стан доріг?
Тим більше, той нещасний % електричних.
Буде їх хоча б третина, тоді можна буде брати, а так - флуктуації на рівні шуму.
це мені щось нагадує.
поки син порошенка не...
платити дорожній збір повинні всі і самі хитровиєбані також.
   
Тимокаку можна всувати куди завгодно.

Я чув що вона у своєму "новому всрусі" окремим пунктом наголосила, що   не лише відминить акциз на електрокари, але й кожному їх власнику виплатить "юлину тисячу" та подарує медичну маску, щоб той не заразився макакячим грипом. Гадаю, що ця передвиборча обіцянка спрацює! [ua]

та пусть что угодно мелет
мы то %твердохапетра не дадим ей на табуретку
даже медвечука или бойко выберем если чё, лиш бы не вона
опыт имеем 10 го года..
   
даже медвечука или бойко выберем если чё
Обирайте! :K
   
Предлагаю переименовать Украину в Зимбабве-2. Можно в Северное Зимбабве.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія