Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЗАЗ Сенс за 3600 долларов?

Re: ЗАЗ Сенс за 3600 долларов?
IgS

Рено чи шкоду наприклад за ті ж самі гроші, наведені у прикладі вище. І вони є зовсім поруч, але не дозволено

Нові -- за ті самі гроші?
   
Re: ЗАЗ Сенс за 3600 долларов?

Нові -- за ті самі гроші?

Renault Kwid від $4500 (у Кацапстані)




А взагалі, http://auto.vesti.ru/news/show/news_id/654480/  (сорі за кацаполінк, перше, на шо тицьнув в гуглі)
   
Re: ЗАЗ Сенс за 3600 долларов?
IgS

Renault Kwid від $4500 (у Кацапстані)

Показати зображення...
А взагалі, http://auto.vesti.ru/news/show/news_id/654480/  (сорі за кацаполінк, перше, на шо тицьнув в гуглі)

Але це ж "А" клас, він за класом менший ніж Ланос.

Це однокласнік Матіза. До того ж індійського виробництва.

Вам це краще за Ланос?
   
Re: ЗАЗ Сенс за 3600 долларов?

Вам це краще за Ланос?

 :facepalm1:

http://www.prokerala.com/automobile/renault/kwid/







Останнє редагування: 22 жовтня 2017 17:34:57 від andry
   
Re: ЗАЗ Сенс за 3600 долларов?

Нові -- за ті самі гроші?
Які нові ? Вище людина пише що придбала нещодавно СЕНС за 4500 б\в 2014 р.в
   
Re: ЗАЗ Сенс за 3600 долларов?
IgS

:facepalm1:

https://uk.wikipedia.org/wiki/Renault_Kwid

...колісні ступиці — з трьома шпильками, задня ляда -- без склоочисника, а передня панель без бардачку...

Це краще Ланосу?  :facepalm1:


Ланос, за винятком його дебільного і вже давно застарілого біодизайну кузова -- це невмирущій Опель-кадет.

Це все ж таки порода, все ж таки -- автомобіль, хоч би і лайнової якості зборки АвтоЗАЗ.

А те, що Ви пропонуєте тіпа за ті ж гроші -- це мотоколяска категорії В1.
   
Re: ЗАЗ Сенс за 3600 долларов?

Renault Kwid від $4500 (у Кацапстані)
Індії. У нас якщо і з'явиться, то за іншу ціну.

Кросовер Renault Kwid за 5000 євро може з’явитися в Європі
   
Re: ЗАЗ Сенс за 3600 долларов?

Ланос, за винятком його дебільного і вже давно застарілого біодизайну кузова -- це невмирущій Опель-кадет.
Так скільки ще років можна збирати це лайно ???
   
Re: ЗАЗ Сенс за 3600 долларов?
IgS

Так скільки ще років можна збирати це лайно ???
Поки буде попит. Як кафер.
   
Re: ЗАЗ Сенс за 3600 долларов?

Поки буде попит. Як кафер.
Попит є лише серед прошарку людей із обмеженим бюджетом, яким ЗАБОРОНЯЮТЬ або ставлять 200-300% податків на ввезення нормальних, більш безпечних за ЗАЗ б\в автомобілів, ось і все
   
Re: ЗАЗ Сенс за 3600 долларов?
IgS

Попит є лише серед прошарку людей із обмеженим бюджетом, яким ЗАБОРОНЯЮТЬ або ставлять 200-300% податків на ввезення нормальних, більш безпечних за ЗАЗ б\в автомобілів, ось і все

А... тут всі заможні! Я не знав.

Щодо безпеки, то краш-тест Ланос пройшов краще, ніж деякі більш знані машини: http://lanos-chevrolet.ru/crash-test-lanos.html
Даруйте за кацапо-ресурс.
   
Re: ЗАЗ Сенс за 3600 долларов?

А... тут всі заможні! Я не знав.
Навпаки, незаможні які не хочуть купляти відра.
Якщо потягнулись до оцінок то ось вам:
https://www.euroncap.com/ru/results/daewoo/lanos/15482
https://www.euroncap.com/en/results/skoda/fabia/15739
по дорослим пасажирам 35 балів у фабіі проти 17 ланоса

Також варто додати:
1) посадка майже на землі, наче у боліді формула або спорткарі
2) нереально височенні витрати палива для такої ваги та класу, за ХХ років жодного прогресу у цьому напрямку
3) повний ноль комфорту
   
Re: ЗАЗ Сенс за 3600 долларов?
IgS

Навпаки, незаможні які не хочуть купляти відра.
Якщо потягнулись до оцінок то ось вам:
https://www.euroncap.com/ru/results/daewoo/lanos/15482
https://www.euroncap.com/en/results/skoda/fabia/15739
по дорослим пасажирам 35 балів у фабіі проти 17 ланоса

Також варто додати:
1) посадка майже на землі, наче у боліді формула або спорткарі
2) нереально височенні витрати палива для такої ваги та класу, за ХХ років жодного прогресу у цьому напрямку
3) повний ноль комфорту

А чому ви не хочете купувати Фабії? Мо, тому, що дорожчі?

Але тоді чому ви порівнюєте Ланос з новішими і дорожчими машинами,

а не порівнюєте Ланос з ВАЗами або з китайцямі,

які з ним в одній ценовій категорії і тіпа класє?

Чи може, справа в іншому: на нову нормальну машину у вас бракує

(а ціни приблизно однакові що в Україні, що в ЄС, відмінність не більше 10%)

а новий Ланос ви брати не хочете, тощо що це лоховство?

Мо, десь так?

   
Re: ЗАЗ Сенс за 3600 долларов?

Але тоді чому ви порівнюєте Ланос з новішими і дорожчими машинами,

а не порівнюєте Ланос з ВАЗами або з китайцямі,

Тому що завдяки самі знаєте чому, у нас б\в ЗАЗ коштує як б\в Фабія в сусідніх країнах. А за ціну нового ЗАЗа його купувати то взагалі приклад нездорового глузду. Ви або власник ЗАЗу або працівник заводу, я іншних варіантів не бачу
   
Re: ЗАЗ Сенс за 3600 долларов?

Вам це краще за Ланос?
Разумеется. Там есть подушки и АБС.
На счет сравнения с китайцами - они на голову лучше т.к., в основном, являются копиями японцев 10-ти летней давности, а ланос разработка 1998 года.
   
Re: ЗАЗ Сенс за 3600 долларов?

3) повний ноль комфорту
Для его класса это не главное, а вот отсутствие подушек и АБС в 2017 - это нонсенс. Современное авто не должно убивать при авариях на скоростях, разрешенных ПДД.

Останнє редагування: 22 жовтня 2017 19:06:14 від Lecturer
   
Re: ЗАЗ Сенс за 3600 долларов?

Для его класса это не главное, а вот отсутствие подушек и АБС
Мене дивує що є ще ті, хто хоче посперечатися (знов скажу - це або працівники ЗАЗ або власники цієї продукції). Так як там ніяких змін не відбувається вже ХХ років, то можна для прикладу брати самий новий ЗАЗ із тих що випускалися, та 10-15 річну автівку Шкода-Фолькс-Сеат-Рено-Сітроен тощо. Як можна намагатися про щось сперечатися після того як покеруєш цим ведром та будь-якою автівкою із наведених брендів цих років ?
   
Re: ЗАЗ Сенс за 3600 долларов?
IgS

Тому що завдяки самі знаєте чому, у нас б\в ЗАЗ коштує як б\в Фабія в сусідніх країнах.
А за ціну нового ЗАЗа його купувати то взагалі приклад нездорового глузду.
Ви або власник ЗАЗу або працівник заводу, я іншних варіантів не бачу
Разумеется. Там есть подушки и АБС.
На счет сравнения с китайцами - они на голову лучше т.к., в основном, являются копиями японцев 10-ти летней давности, а ланос разработка 1998 года.

Я не власник ЗАЗу, і не працівник ЗАЗу (ай-пі подивіться).

І їжджу на "бляхі" (за нашою класифікацією). Але це легальна бляха в нормальній країні,
і вона коштує тут цілком адекватну ціну, а не те, що пригоняють на продажу до України, бо то вже просто металобрухт.

Стосовно китайців, то я мав чайнамобіл, і можу повідомити, що то є не копія, на жаль, а імітація автомобіля, що набагато гірше ніж ланос,
і навіть гірше і небезпечніше ніж раша-автопром (джігулі в мене також були -- 08 модель).


І стосовно критики ЗАЗУ, то я вам можу 100 балів наперед фори дати, бо я хоч би більше в темі,
навіть доводилось з деякими керманичами цього дива спілкуватись

Але реалії такі, що якщо Україна хоче вирватись із злиднів, то ввізні мита все рівно мають бути, цього просто не уникнути:

"Тому що  і Польща, і Чехія, і Словаччина, і Угорщина, і Румунія тримали високі митні бар'єри саме для того,
щоб на їх ринок прийшли не імпортери, а виробники.
Чого вони домоглися? Корпорації хотіли на ці ринки, то інвестували у виробництво.
В чому протиріччя? Заводи працюють, податки сплачуються, люди мають зарплату.

Що вам не подобається? Не подобається, що тепер ви купуєте чешські Шкоди (фольсер-лайт),
румунські Дачії (спецом розроблений для цього заводу один з найкращих ренаултов в своєму класі)
та купу інших марок, вироблених (хоч би й з машин-комплектів) на автоскладальних підприємствах інших країн?

Коли система (ринок) були сбалансовані, митні бар'єри скасували. Тільки тоді. А ви як хочете?"

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=978447.msg20228298#msg20228298
   
Re: ЗАЗ Сенс за 3600 долларов?
IgS

Для его класса это не главное, а вот отсутствие подушек и АБС в 2017 - это нонсенс. Современное авто не должно убивать при авариях на скоростях, разрешенных ПДД.
У Ланоса є комплектації з АБС та подушкою.

Принаймні, були. Як зараз і скільки це коштує, якщо є, не знаю.
   
Re: ЗАЗ Сенс за 3600 долларов?

IgS - чому Ланос втричі дешевше в Росії? :)  Ви ж знавець.
Чому в Україні він продається з ОДНІЄЮ подушкою безпеки, коли конструктивно там було дві?
Які зірки Євронкап? Про що ви розповідаєте? Порівняйте сучасний автомобіль з розробкою 1998 року, що є копією автомобіля 1980-х років.
Який національний виробник? Чому не підтримуються національні виробники лампових кінескопних телевізорів та прасок на вуглі?
   
Re: ЗАЗ Сенс за 3600 долларов?

Що вам не подобається?
Мені не подобається підтримка "національного виробника" ціною заборон. Якби за 20 років хоч одну нову модель розробили, хоч один новий технологічний економний двигун, а маємо що ? Десятиліття збирається одне й те саме, без ніяких змін. Навіть хай вже с тою новою розробкою, хоч би той самий ланос випустили із новим економним двигуном (його навіть розробляти не треба - візьміть вже готовий імпортний якийсь), зміненою оптикою, формою бампера, світлодиодними фарами, тощо. Про крупновузлову зборку китайців взагалі нічого сказати
   
Re: ЗАЗ Сенс за 3600 долларов?

Власне, якраз національні розробки: "Таврія", "Славута", ЛуАЗіки були ліквідовані і заміненті на кацапо-китайщину.
   
Re: ЗАЗ Сенс за 3600 долларов?

Мені не подобається підтримка "національного виробника" ціною заборон. Якби за 20 років хоч одну нову модель розробили, хоч один новий технологічний економний двигун, а маємо що ? Десятиліття збирається одне й те саме, без ніяких змін. Навіть хай вже с тою новою розробкою, хоч би той самий ланос випустили із новим економним двигуном (його навіть розробляти не треба - візьміть вже готовий імпортний якийсь), зміненою оптикою, формою бампера, світлодиодними фарами, тощо. Про крупновузлову зборку китайців взагалі нічого сказати

японцы делали свой движок Б18А1 лет десять или даже больше и ничего , корона не упала
   
Re: ЗАЗ Сенс за 3600 долларов?

Какой нахуй Сенс?эту машину в европе сняли с продаж и прозиводства еще в начале 2000х
На данный момент Ланос морально-это копейка в начале 90х
   
Re: ЗАЗ Сенс за 3600 долларов?

A.I.-  а де японці виробляють 30-річний двигун та ставлять його у сучасні авто? :)
   
Re: ЗАЗ Сенс за 3600 долларов?

A.I.-  а де японці виробляють 30-річний двигун та ставлять його у сучасні авто? :)

китайцы ставят японские 30-ти летние движки
   
Re: ЗАЗ Сенс за 3600 долларов?

кстати по движкам.сейчас уже все машины в европе-евро 6.
+куча новых крутых движков появилось-типо фордовского Ecoboost который на 3 цилиндрах выдает те же 150 л.с. что и на 4.
   
Re: ЗАЗ Сенс за 3600 долларов?

японцы делали свой движок Б18А1 лет десять или даже больше и ничего , корона не упала
Гарний був двигун. 1.8л атмосферник 132 к.с. (!!!) із розходом як у ланоса  :facepalm1: . Десь там на початку 90-х він і залишився у японців. А у нас це на 27 років пізніше продається
   
Re: ЗАЗ Сенс за 3600 долларов?

Гарний був двигун. 1.8л атмосферник 132 к.с. (!!!) із розходом як у ланоса  :facepalm1: . Десь там на початку 90-х він і залишився у японців. А у нас це на 27 років пізніше продається

у меня был на акуре интегре лет 20 назад, правда я его спалил , перезагонял в красную зону
   
Re: ЗАЗ Сенс за 3600 долларов?

Ну, а зараз подивимось що там у японців - 2016 хонда цивік 1.4л SOHS 100к.с - 5.5 л середній розхід євро-6
   
Re: ЗАЗ Сенс за 3600 долларов?

або ось варіант - джаз 1.3л DOHC 102 к.с. - 5.0 середній розхід євро-6
   
Re: ЗАЗ Сенс за 3600 долларов?

Ну, з японцями та китайцями трохи зрозуміло. Але чому Ланос в Росії втричі дешевше, а ВАЗи з Росіії вдвічі дорожче у нас? Питання фактично риторичне :) .
   
Re: ЗАЗ Сенс за 3600 долларов?

або ось варіант - джаз 1.3л DOHC 102 к.с. - 5.0 середній розхід євро-6

это какие то велосипедные двигатели,

 вот J35A8 это движок !
   
Re: ЗАЗ Сенс за 3600 долларов?

А я б купив нового сенса за 3600
   
Re: ЗАЗ Сенс за 3600 долларов?

куплять таксисти або шаромигі - замість жигуля коцабського. Буде вострєбувано.
   
Re: ЗАЗ Сенс за 3600 долларов?

куплять таксисти або шаромигі - замість жигуля коцабського. Буде вострєбувано.
Було б, але факт є факт = 6550$ за самий пустий барабан 2017 р.в та із нереально величезною знижкою 6400$ 2016р.в.
   
Re: ЗАЗ Сенс за 3600 долларов?

куплять таксисти або шаромигі - замість жигуля коцабського. Буде вострєбувано.

талана, для міста дітей возити в садік/школу і на вихідних в супер за покупками дружині було б саме те.
   
Re: ЗАЗ Сенс за 3600 долларов?

талана, для міста дітей возити в садік/школу і на вихідних в супер за покупками дружині було б саме те.

якшо нєшаромига - саме жінкайдіти зжеруть з гівном шо "стидно на такому їздити, кращч на маршрутці, шоб непозорицця".
   
Re: ЗАЗ Сенс за 3600 долларов?

якшо нєшаромига - саме жінкайдіти зжеруть з гівном шо "стидно на такому їздити, кращч на маршрутці, шоб непозорицця".

крокі, йди нахуй.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія