Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Там два варіанта- або дирка б'еця справа ( так проще) і тянеця по вулиці магістраль ( тут трошки + по дєнюшкам), або бьєця дирка в тій вредній стіні і магістраль трошки меньша, але там +++ за дирдочку... Якось так. Але це бачить нада.

Замірщик ще додав, що якщо під час гарантійного сроку щось не буде працювати нормально і прийдеться їм приїздить на ремонт, то ми маємо кожен раз доплачувати за те, що у нас такий незвичний хід дирки , через весь угод будинку, це ускладнює виявлення місця поломки і обслуговування,  якось так... 
То Ви вважаєте обидва варіанти нормальними чи один з них таки надійніший?   З доплатою то то таке вже, хочется щоб нормально працювало  і меньше мороки при обслуговуванні і ремонті
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Я хочу підкреслити, шо у нас Південь Херсонщини і людей, які ставили Дайкін можна одной рукой перещітать. Там сама проста модель від 800 баксів. Коли курс був 5- 8, то люди хотьтрошки ставили нормальні машини. Зараз я по понятним причінам трошки відстав від свіжої інформаціі, але зовсім її не загубив. До Війни я сотруднічав з "Даїчі- Крим".... На сьгодні по Дайкіну одна із неплохих контор- "Даічі- Україна" і ще хтось. Єслі ДУЖЕ інтєрєсно, завтра гляну в пошту і шось підкажу.ю Сьодні звиняйте- треба йти додому песів кормить....
Большое спасибо!
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

і шо з"єднання в стіні будеш робити?ну в тому варіанті шо попрощє?нє,ну тоже варіант,сімку викинув і парядак :gigi:
Дядя, ти дурак, чи просто так розбираєшся в цьму як і в політиці та польотами на Марс?.Єлі дуже пече- почитай котзогланіана- там все популярно для таких як ти написано. Ото такі вам і "замєри" з "установками " дєлають...
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

і шо з"єднання в стіні будеш робити?ну в тому варіанті шо попрощє?нє,ну тоже варіант,сімку викинув і парядак :gigi:

Ясно, з'єднання в стіні не бажано, так?  :shuffle:
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Дядя, ти дурак, чи просто так розбираєшся в цьму як і в політиці та польотами на Марс?.Єлі дуже пече- почитай котзогланіана- там все популярно для таких як ти написано. Ото такі вам і "замєри" з "установками " дєлають...
ооо,ти чув про котзаогланиана.ну це уровєнь,синку,б.п. :gigi:
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Ясно, з'єднання в стіні не бажано, так?  :shuffle:
скажем так,таке з"єднання проблемне.якщо продавець і монтажник одне лице і надійна фірма,шо не відкажеться від гарантійних зобов"язань-то можна ризикнути.
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

нарисуй план квартиры
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Японці все отличніе.
Но лидирует таки Дайкин.
В мене два японця вже років надцять хітачать. Майстер був ще при установці- до цього часу здається не підзаряжав.  Проглядав сьогодні ціни- десь на 20% дорожче куперів а позитивних відгуків в неті більше. В спальні потрібна річ, Зараз думаю не завадив би в кухні. А з іншого боку може краще трохи природньої атмосфери між автомобілем і нічним відпочинком.
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

 брав місяць назад в розетке купер хантер 24 , по скидке за 17500 (20800)
установщик сказав шо хороша марка цей купер
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Порохоботы просто обязаны испытывать все жаркие минуты и часы славы на собственном теле, какой нах кондишн, йепта....
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Порохоботы просто обязаны испытывать все жаркие минуты и часы славы на собственном теле, какой нах кондишн, йепта....
(tu)
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

скажем так,таке з"єднання проблемне.якщо продавець і монтажник одне лице і надійна фірма,шо не відкажеться від гарантійних зобов"язань-то можна ризикнути.
Оце нормальниа відповідь, а то начинаєш тут піськами міряця  :new_russi:
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

брав місяць назад в розетке купер хантер 24 , по скидке за 17500 (20800)
установщик сказав шо хороша марка цей купер
Ніхто не каже , що купєр поганий, йде мова за різні уровні обладнання. Це як в автомобілях- є жигуль, та є мєрін, обидва їздять!
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Замірщик ще додав, що якщо під час гарантійного сроку щось не буде працювати нормально і прийдеться їм приїздить на ремонт, то ми маємо кожен раз доплачувати за те, що у нас такий незвичний хід дирки , через весь угод будинку, це ускладнює виявлення місця поломки і обслуговування,  якось так... 
То Ви вважаєте обидва варіанти нормальними чи один з них таки надійніший?   З доплатою то то таке вже, хочется щоб нормально працювало  і меньше мороки при обслуговуванні і ремонті
Це шо ще за брєд? Якщо ВОНИ монтують через ліву сторону, то в тій "цікавій" дірці НЕ МОЖЕ бути ніяких слабких місць крім їхнього прйоба з дренажем (уклоном в низ). Ще  раз кажу- гоніть їх нах, а то вони нароблять....
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

http://cooperhunter.net.ua/bytovye-konditsionery/byudzhetnye-konditsionery або міцики...

Хтось може пояснити: якщо йти по вище наданому лінку, то там побутові  кондиціонери поділяються на  бюджетні, інверторні і теплові насоси ( повітря-повітря в тому числі)...  так як всі тут радять інверторний кондиціонер  купувати,  а майстер з фірми запропонував тепловий насос (я потім  по коду  розшукала цого на цим лінком) , то прошу  пояснити - чим інверторний кондиціонер відрізняється від теплового насосу класу повітря-повітря ?  Мене в першу чергу цікавить опалення взимку при температурі -мінус  20/25 `C зовні.   Дякую.

Останнє редагування: 21 липня 2019 14:41:18 від ценительница алей
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Жизнь складывается так, что примерно месяц этим летом придется провести в киевской квартире, летом, в бетонном доме, на солнечной стороне  :weep:
Какой кондиционер выбрать, чтобы: не слишком дорого, не слишком вредно для здоровья - мылся легко или что там.
?
спасибо!  :love:
1) Запам'ятайте самі та скажіть знайомим, що кондиціонер НЕ Є ОСНОВНОЮ системою опалення, у нього трохи інша функція.
2)Нє слішком дорого- Купер
3) Миюця і чьототам  вони всі трошки сложно ( для цього єсть спєціально обучєниє люді)
4)На счот врєда для здоровля єсть елєментарний тест (не багато людей про нього чули). Вибрали допустім Ви собі оптімальну модель цена\качество, не постісняйтесь попросить розкрити внутрєнній блок! от як його ослобонять від картона Ви ЛІЧНО откриваєте целофан і НЮХАЄТЕ! Якщо в носі не свербить, сльози не потекли, запаха китайської ядовитої ігрушки немає- беріть смєло! От тою юхньою Ви будете дихати все життя і потім удівляцця, звідки алергія або (не дай Господь) онкологія!
 От тоді Ви зрозумієте чим брендовий кондєй отлічаєця від китайського шлаку...
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Хтось може пояснити: якщо йти по вище наданому лінку, то там побутові  кондиціонери поділяються на  бюджетні, інверторні і теплові насоси ( повітря-повітря в тому числі)...  так як всі тут радять інверторний кондиціонер  купувати,  а майстер з фірми запропонував тепловий насос (я потім  по коду  розшукала цого на цим лінком) , то прошу  пояснити - чим інверторний кондиціонер відрізняється від теплового насосу класу повітря-повітря ?  Мене в першу чергу цікавить опалення взимку при температурі -мінус  20/25 `C зовні.   Дякую.
ЛЮБА холодильна машина то є тепловий насос. Вони бувають повітря- повітря ( класичний кондєй або холагрегат), повітря- вода( через проточку або градірні з бризгальними басейнами(то єсть фонтан)), повітря- земля ( т.є. геотермальники) та прочіє нам не нужні вєщі. Зараз модно стало називать класичний інверторний кондєй тепловим насосом, кажуть продажі виросли за счьот умного і нєобичного названія обичной вєщі :new_russi:
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Зараз модно стало називать класичний інверторний кондєй тепловим насосом, кажуть продажі виросли за счьот умного і нєобичного названія обичной вєщі
(tu)
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Ще добавлю- Купєру буде важкувато навіть при -15, якщо хочете -20,то краще міцик хеві, а якщо до -25, то або дайкін, або міцик елєктрік.
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Щось я розійшовся  :drinks: Хочу предложить невеличкий лікбєз.
Чим отлічаєця брендова вєщ від какашки?
1) ЦІНА!
2) БРЕНДОМ ( т.є. відповідальністю та відношенням ізготовітєля до прєдлагаємого нам товару, та своєму десятиліттями напрацьованому іміджу, який просрать можна за три сєкунди)
3) випливає з п.2.- качеством іспользуємих матєріалов (від припоя на платі до покраски )
4)Качєством персонала (від двірника до найвищого диреторату)
5) НАУКА! З нову ж випливає з 2 -го пункту
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Дякую ,  шановний Тоros- е,   за роз'яснення та цінні поради  (tu) ....  от так  стисло і вичерпно  потрібну інфу  від хорошого спеціаліста мало де і отримаєш  ( ну ще може на фаховому форумі)....
Назріло ще  одна запитання : наскільки шумливими є ці інвекторні кондиціонери?     що, якщо перед тим, як вибрати фірму чи модель теплового насоса  (інвекторного кондиціонера) , то попросити  включити на фірмі потрібну модель і послухати , наскільки тихо він працює...  це повинно бути можливо, думаю?  У моєї матері дуже вразливий слух,  якщо кондей буде занадто  голосним, то вона просто не зможе спати в тій кімнаті...     потрібно самому почути,  як голосно  вони працюють в режимі опалення приміщення... можете з цього приводу  щось порадити?
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Дякую ,  шановний Тоros- е,   за роз'яснення та цінні поради  (tu) ....  от так  стисло і вичерпно  потрібну інфу  від хорошого спеціаліста мало де і отримаєш  ( ну ще може на фаховому форумі)....
Назріло ще  одна запитання : наскільки шумливими є ці інвекторні кондиціонери?     що, якщо перед тим, як вибрати фірму чи модель теплового насоса  (інвекторного кондиціонера) , то попросити  включити на фірмі потрібну модель і послухати , наскільки тихо він працює...  це повинно бути можливо, думаю?  У моєї матері дуже вразливий слух,  якщо кондей буде занадто  голосним, то вона просто не зможе спати в тій кімнаті...     потрібно самому почути,  як голосно  вони працюють в режимі опалення приміщення... можете з цього приводу  щось порадити?
да он бесшумный!шумит блок за окном
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

да он бесшумный!шумит блок за окном

Та мабуть по  різному буває....  у мого двоюрідного брата в квартирі в спальні для охолодження  стоїть Мітцубіші ( років 6 десь вже), то його дружина влітку взагплі не спить поряд, каже що таки  шумить , вона також не може заснути..      а у Вас, Наітлі,  кондей якої фірми?
Хоча в  Німеччині я часто   в офісах, праксисах різних  помічала, що Мітцубіші  ( в Німеччині скрізь  в основному ця фірма)  таки дійсно дуже тихо працюють

Останнє редагування: 24 липня 2019 14:12:43 від ценительница алей
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

купер
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

купер

Інверторний? А яка модель?
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

да я не помню,инверторный,цифра 9 в названии,то есть на .... 25 что ли метров.самый обычный
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

да я не помню,инверторный,цифра 9 в названии,то есть на .... 25 что ли метров.самый обычный

Ок, дякую
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Mitsubishi, Toshiba, Hitachi, Panasonic, Daikin - особливо японського виробництва - найкращі, але і найдорожчі. Там менше ніж на 1000$ можна особливо не розраховувати.
С&H - Китай, але компресор в них від Daikin (принаймі в деяких моделях), а ціна, робить його дуже солодким варіантом.
В тих ж межах ціни і якості ще можна подивитися на LG, Samsung, Gree, Carrier, можливо ще Midea, але компресори в них свої, або дешевші.
Решта кондиціонерів: ті які ще мають відомі бренди, наприклад Electrolux, Zanussi, GE і тд. - найгірший варіант; і ті, які мають невідомі бренди - шлак.

Для звичайного дому/квартири, я б брав C&H, найдешевший Mitsubishi (якщо він підходить по характеристиках), або в крайньому разі LG/Samsung, і то, якщо на них буде нижча ціна ніж C&H.
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

CH-S09LHR2
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Mitsubishi, Toshiba, Hitachi, Panasonic, Daikin - особливо японського виробництва - найкращі, але і найдорожчі. Там менше ніж на 1000$ можна особливо не розраховувати.
С&H - Китай, але компресор в них від Daikin (принаймі в деяких моделях), а ціна, робить його дуже солодким варіантом.
В тих ж межах ціни і якості ще можна подивитися на LG, Samsung, Gree, Carrier, можливо ще Midea, але компресори в них свої, або дешевші.
Решта кондиціонерів: ті які ще мають відомі бренди, наприклад Electrolux, Zanussi, GE і тд. - найгірший варіант; і ті, які мають невідомі бренди - шлак.

Для звичайного дому/квартири, я б брав C&H, найдешевший Mitsubishi (якщо він підходить по характеристиках), або в крайньому разі LG/Samsung, і то, якщо на них буде нижча ціна ніж C&H.

Sl@d, нам мастер з C&H порадив такі   куперської моделі   S12FTXN- NG  (S24 FTXN- NG)...    що скажете стосовно них?
Які моделі Мітцубіші можете порадити?
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Дякую ,  шановний Тоros- е,   за роз'яснення та цінні поради  (tu) ....  от так  стисло і вичерпно  потрібну інфу  від хорошого спеціаліста мало де і отримаєш  ( ну ще може на фаховому форумі)....
Назріло ще  одна запитання : наскільки шумливими є ці інвекторні кондиціонери?     що, якщо перед тим, як вибрати фірму чи модель теплового насоса  (інвекторного кондиціонера) , то попросити  включити на фірмі потрібну модель і послухати , наскільки тихо він працює...  це повинно бути можливо, думаю?  У моєї матері дуже вразливий слух,  якщо кондей буде занадто  голосним, то вона просто не зможе спати в тій кімнаті...     потрібно самому почути,  як голосно  вони працюють в режимі опалення приміщення... можете з цього приводу  щось порадити?
  Найбезшумніші кондеї- це інверторні. Уровень шуму напряму залежить ще й від бренду! У тіх же дайкіна або м.елєкрік в районі 26- 40 децибел ( це приблизно як ваша сусіка двома поверхами нижче стогне під час розваг з чоловіком)
2) Перевірити шумність в салоні побтехніки НЕМОЖЛИВО апріорі! Ще багато на шумність ЛЮБОГО бренду впливає ГРАМОТНІСТЬ МОНТАЖУ- манесенький бочок, і все, припливли. Наведу приклад зі своєї практики. Поставив людині нормальну машину, АЛЕ!!!! ЇЇ квартира виходила зовнішньою стіною на в'їзд до двору і там була практично "труба". Сквозняк ТАК їй свистів в дренажну трубку, що й таракани потікали :not_i:  Мусив разів з три нанімать вишку ( без неї там ніяк) та угадувать угол атаки вітру так,що б свистіло поменьше...  От саме тому я й кажу- шукайте не установщіків, а МОНТАЖНИКІВ!!!!
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Sl@d, нам мастер з C&H порадив такі   куперської моделі   S12FTXN- NG  (S24 FTXN- NG)...    що скажете стосовно них?
Які моделі Мітцубіші можете порадити?

Кондиціонер буде використовуватися для обігріву? якщо так. То як єдине джерело, чи лише додаткове.
Яка площа приміщення?
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

греть потолок?баловство
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

  Найбезшумніші кондеї- це інверторні. Уровень шуму напряму залежить ще й від бренду! У тіх же дайкіна або м.елєкрік в районі 26- 40 децибел ( це приблизно як ваша сусіка двома поверхами нижче стогне під час розваг з чоловіком)
2) Перевірити шумність в салоні побтехніки НЕМОЖЛИВО апріорі! Ще багато на шумність ЛЮБОГО бренду впливає ГРАМОТНІСТЬ МОНТАЖУ- манесенький бочок, і все, припливли. Наведу приклад зі своєї практики. Поставив людині нормальну машину, АЛЕ!!!! ЇЇ квартира виходила зовнішньою стіною на в'їзд до двору і там була практично "труба". Сквозняк ТАК їй свистів в дренажну трубку, що й таракани потікали :not_i:  Мусив разів з три нанімать вишку ( без неї там ніяк) та угадувать угол атаки вітру так,що б свистіло поменьше...  От саме тому я й кажу- шукайте не установщіків, а МОНТАЖНИКІВ!!!!

Дякую
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Mitsubishi, Toshiba, Hitachi, Panasonic, Daikin - особливо японського виробництва - найкращі, але і найдорожчі. Там менше ніж на 1000$ можна особливо не розраховувати.
С&H - Китай, але компресор в них від Daikin (принаймі в деяких моделях), а ціна, робить його дуже солодким варіантом.
В тих ж межах ціни і якості ще можна подивитися на LG, Samsung, Gree, Carrier, можливо ще Midea, але компресори в них свої, або дешевші.
Решта кондиціонерів: ті які ще мають відомі бренди, наприклад Electrolux, Zanussi, GE і тд. - найгірший варіант; і ті, які мають невідомі бренди - шлак.

Для звичайного дому/квартири, я б брав C&H, найдешевший Mitsubishi (якщо він підходить по характеристиках), або в крайньому разі LG/Samsung, і то, якщо на них буде нижча ціна ніж C&H.
Все сказане вірно за виключеням того, що у купера компресор дайкін. НЕ дайкін, але зроблений по дайкінівській ліцензії. Читайте уважно шильдик на кампрессорі! :friends:
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Кондиціонер буде використовуватися для обігріву? якщо так. То як єдине джерело, чи лише додаткове.
Яка площа приміщення?
Бачу, що на ФУПі надибав собі колєгу!Вітаю! :drinks:
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Кондиціонер буде використовуватися для обігріву? якщо так. То як єдине джерело, чи лише додаткове.
Яка площа приміщення?

Площа приміщення 25 м2...   на нічь мама практикує маленьку шпаринку залишати в відчинених дверях в коридор ( 10 м2)..   кімната висока,  під 3 метра
Є газове опалення,   але в силу того , що останнім часом облгази практикують газ під малою напругою подавати в систему,  то лічильник тільки качає, а тепла в приміщенні   :(  нема..  тому і вирішили підстрахуватись

Останнє редагування: 24 липня 2019 14:45:35 від ценительница алей
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Бачу, що на ФУПі надибав собі колєгу!Вітаю! :drinks:
чесно кажучи кондиціонери не мій основний профіль, але  :-B
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

чесно кажучи кондиціонери не мій основний профіль, але  :-B
Я їх тоже не люблю- тупа робота... Я 36-й рік в торговому холоді, люблю холкамери пощітать, змонувать, получить адреналіну від качєственно зробленої роботи, набухаця в гівно з клієнтом, потім привезти катлетку дєнюх жінці і заслужено получить від неї прочухана.... ЄХ! РАМАНТІКА!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія