Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Купер И Хантер
(tu)  Інвертоний з можливістю працювати на обігрів взику до -20С
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

У мене запитання до тих, у кого вже є вдома  С&Н чи Міцубіші:  ота трубка,  яка йде від внутрішньої частини кондиціонера до зовнішньої,  де вона відходить від внутрішньої частини кондиціонера  - зліва чи справа ( якщо людина стоїть спиною  до кондиціонера)? А то у нас вдома був замірщик від C&H і сказав, що тільки справа, а справа в нас не виходить  і потрібно дирку пробивати косо,  відповідно це робить сам процес установлювання  дорожчим, і обслуговування потім також.   Запитала чи нема лівосторонього варіанта, відповіли що ні, нема.   Це правда,  що нема?

Останнє редагування: 2 липня 2019 15:59:41 від ценительница алей
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

зліва чи справа
У Мицубиси с двух сторон подключение.
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

У Мицубиси с двух сторон подключение.

О, класно, дякую.     Ще один аргумент Міцик ставитити....
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

У мене запитання до тих, у кого вже є вдома  H&C  чи Міцубіші:  ота трубка,  яка йде від внутрішньої частини кондиціонера до зовнішньої,  де вона відхлдить від внутрішньох частини кондиціонера  - зліва чи справа ( якщо людина стоїть спиною  до кондиціонера)? А то у нас вдома був замірщик від C&H і сказав, що тільки справа,а справа в нас не виходить  і потрібно дирку пробивати косо,  відповідно це робить сам процес установлювання  дорожчим, і обслуговування потім також.   Запитала чи нема лівосторонього варіанта, відповіли що ні, нема.   Це правда,  що нема?

Внутрішні блоки здається всі мають можливість, або з лівої сторони, або з правої сторони, все залежить від установщика як він загне ті трубки в блоці. В новому заглушки стоять з обох боків.
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Ще один аргумент Міцик ставитити
Мицык- это 15-20 лет непрерывной работы в условиях тропиков.
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Внутрішні блоки здається всі мають можливість, або з лівої сторони, або з правої сторони, все залежить від установщика як він загне ті трубки в блоці. В новому заглушки стоять з обох боків.

Мені так само відповіли у фірмі C&Н,  з якими розмовляла в Німеччині...   а  в  замірщик в БЦ сказав, що тільки справа, йптв....   (td)
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Мицык- это 15-20 лет непрерывной работы в условиях тропиков.

Мені головне на обігрів взимку, для батьків...   бо якість газу( тиск подачі)  іноді просто дратує:  лічильник працює що скажений, а  оселя  не нагрівається геть   :X
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Мені головне на обігрів взимку,
Тут не скажу.
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

якщо стояти лицем до внутр.блока,то трубки виходять з правої сторони(98% конд.),відповідно отвір на вулицю пробивається зліва.з"єднання трубок під внутрішнім блоком.
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

У мене запитання до тих, у кого вже є вдома  С&Н чи Міцубіші:  ота трубка,  яка йде від внутрішньої частини кондиціонера до зовнішньої,  де вона відходить від внутрішньої частини кондиціонера  - зліва чи справа ( якщо людина стоїть спиною  до кондиціонера)? А то у нас вдома був замірщик від C&H і сказав, що тільки справа, а справа в нас не виходить  і потрібно дирку пробивати косо,  відповідно це робить сам процес установлювання  дорожчим, і обслуговування потім також.   Запитала чи нема лівосторонього варіанта, відповіли що ні, нема.   Це правда,  що нема?
Гоніть цьго "мастєра" нафуй! Вмєстє з його хотєлками і доплатами. Можливість виходу холодильної магістралі до зовнішньго блоку у ВСІХ настінних кондиціонерів- СІМ - ДЕВ'ЯТЬ варіантів. От з дрєнажом, то таки да- мінімум ЧОТИРИ. І на стоїмость монтажа не може вліять нєудобства монтажніка, тільки дліна магістралі та етажность. То у Вас був не МОНТАЖНІК а "установщік"..
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

В кого є досвід стосовно опалення інверторними кодиціонерами ( ТН системи  повітря-повітря) , яка фірма надійніше і якісніше?
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Гоніть цьго "мастєра" нафуй! Вмєстє з його хотєлками і доплатами. Можливість виходу холодильної магістралі до зовнішньго блоку у ВСІХ настінних кондиціонерів- СІМ - ДЕВ'ЯТЬ варіантів. От з дрєнажом, то таки да- мінімум ЧОТИРИ. І на стоїмость монтажа не може вліять нєудобства монтажніка, тільки дліна магістралі та етажность. То у Вас був не МОНТАЖНІК а "установщік"..

Ні, був таки не установщик, а замірщик...    я ще перепитала, чи він і встановлювати буде, сказав:  " ні, я тільки замірами займаюсь".   Але він телефонував з кимось з фірми і радився чи він правильно думає стосовно нашого варіанту, ну а потім ото такий варіант мені видав.... :S
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

В кого є досвід стосовно опалення інверторними кодиціонерами ( ТН системи  повітря-повітря) , яка фірма надійніше і якісніше?
ZUBADAN
дивіться напівпромислову серію
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Друзья олигархи, кодеры и прочие мильйёнеры!

Неужели ни у кого нету кондиционера Дайкин?

Есть, 2 штука. а что?
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Есть, 2 штука. а что?
Тихий?
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

У мене запитання до тих, у кого вже є вдома  С&Н чи Міцубіші:  ота трубка,  яка йде від внутрішньої частини кондиціонера до зовнішньої,  де вона відходить від внутрішньої частини кондиціонера  - зліва чи справа ( якщо людина стоїть спиною  до кондиціонера)? А то у нас вдома був замірщик від C&H і сказав, що тільки справа, а справа в нас не виходить  і потрібно дирку пробивати косо,  відповідно це робить сам процес установлювання  дорожчим, і обслуговування потім також.   Запитала чи нема лівосторонього варіанта, відповіли що ні, нема.   Це правда,  що нема?

У меня 1 Дайкин с лева подключен, а другой с права.
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Гоніть цьго "мастєра" нафуй! Вмєстє з його хотєлками і доплатами. Можливість виходу холодильної магістралі до зовнішньго блоку у ВСІХ настінних кондиціонерів- СІМ - ДЕВ'ЯТЬ варіантів. От з дрєнажом, то таки да- мінімум ЧОТИРИ. І на стоїмость монтажа не може вліять нєудобства монтажніка, тільки дліна магістралі та етажность. То у Вас був не МОНТАЖНІК а "установщік"..
ну 7-9 варіантів хіба в гаражі або на складі.якщо в житловому приміщенні-то нормальний,не уродський-то хіба 1 :)
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Тихий?

В режиме "сон" вообще не слышно. А если "турбо", то гудит конечно.
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

В кого є досвід стосовно опалення інверторними кодиціонерами ( ТН системи  повітря-повітря) , яка фірма надійніше і якісніше?
Купєр став нормальний як для китайця. Якщо б я брав собі, то взяв би з серії "Нортіка"- по отзивам вродє нічого. Якщо брати Міцубана, то я б брав Хеві а не Елєктрік, Хевка-гіпєрінвєртор 12-ка уже років 4-5 працює як основна система охлаждєнія- обогрєва в одних моїх клієнтів. Правда це Південь Херсонщини. Хеві дешевша і нічим не хуже, Елєктрік дорожче, трошки кручє-практіческі в ціновому діапазоні з Дайкіном. Рекомендую звернуть свою увагу на ФУДЖИТСУ- НОКРІЯ! Машина прсто самальот! В Кийові офіціали- "Юнайтед Елемєнтс". У них є й монтажніки, й добра ремонтна база. По Міцикам- "Сан- Айс" нормальні пацани.
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

А если "турбо", то гудит конечно.
Вот, блин...
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Купєр став нормальний як для китайця. Якщо б я брав собі, то взяв би з серії "Нортіка"- по отзивам вродє нічого. Якщо брати Міцубана, то я б брав Хеві а не Елєктрік, Хевка-гіпєрінвєртор 12-ка уже років 4-5 працює як основна система охлаждєнія- обогрєва в одних моїх клієнтів. Правда це Південь Херсонщини. Хеві дешевша і нічим не хуже, Елєктрік дорожче, трошки кручє-практіческі в ціновому діапазоні з Дайкіном. Рекомендую звернуть свою увагу на ФУДЖИТСУ- НОКРІЯ! Машина прсто самальот! В Кийові офіціали- "Юнайтед Елемєнтс". У них є й монтажніки, й добра ремонтна база. По Міцикам- "Сан- Айс" нормальні пацани.
А по Дайкинам подскажешь?
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

ну 7-9 варіантів хіба в гаражі або на складі.якщо в житловому приміщенні-то нормальний,не уродський-то хіба 1 :)
Канєшно вибираєця 1 САМИЙ ОПТІМАЛЬНИЙ варіант, але можливостей таки 7-9. Повір мені
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

А по Дайкинам подскажешь?
Шо підказать- модель чи продавців монтажніків при памяті?
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Вот, блин...

Что не правильно? "Турбо" включаешь только, когда тебе быстро надо охладить помещение по какой то причине. Я за 9 лет раза 2 пользовался.
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

У мене запитання до тих, у кого вже є вдома  С&Н чи Міцубіші:  ота трубка,  яка йде від внутрішньої частини кондиціонера до зовнішньої,  де вона відходить від внутрішньої частини кондиціонера  - зліва чи справа ( якщо людина стоїть спиною  до кондиціонера)? А то у нас вдома був замірщик від C&H і сказав, що тільки справа, а справа в нас не виходить  і потрібно дирку пробивати косо,  відповідно це робить сам процес установлювання  дорожчим, і обслуговування потім також.   Запитала чи нема лівосторонього варіанта, відповіли що ні, нема.   Це правда,  що нема?
справа
но я задумалась об этом впервые. если бы мне нужно было повесить кондиционер по другому то я бы офигела от неожиданности наверное
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Мені головне на обігрів взимку, для батьків...   бо якість газу( тиск подачі)  іноді просто дратує:  лічильник працює що скажений, а  оселя  не нагрівається геть   :X
самый простой С&H у меня стоит и греет и охлаждает только кофе не варит
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

якщо стояти лицем до внутр.блока,то трубки виходять з правої сторони(98% конд.),відповідно отвір на вулицю пробивається зліва.з"єднання трубок під внутрішнім блоком.

А він мені якомь навпаки розповів:  якщо стояти лицем до внутрішнього , то трубки зліва виходять...  а зліва у нас товста стіна, яка саме в тому місці під кутом в 90 градусів поєднується зі стіною іншої частини будинку ( яка перпендикулярна до неї), тому дирку назовні  бити потрібно через весь угол будинку ...  збрехав, виходить?
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

А він мені якомь навпаки розповів:  якщо стояти лицем до внутрішнього , то трубки зліва виходять...  а зліва у нас товста стіна, яка саме в тому місці під кутом в 90 градусів поєднується зі стіною іншої частини будинку ( яка перпендикулярна до неї), тому дирку назовні  бити потрібно через весь угол будинку ...  збрехав, виходить?
Він не збрехав- він просто "замєрщік" ( хоя я собі дуже слабо представляю в бригаді монтажніков сеціальну должность замєрщіка) Гроші за визов зідрав?
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.


ну 7-9 варіантів хіба в гаражі або на складі.якщо в житловому приміщенні-то нормальний,не уродський-то хіба 1 :)
[/quote]
Канєшно вибираєця 1 САМИЙ ОПТІМАЛЬНИЙ варіант, але можливостей таки 7-9. Повір мені
[/quote]
повір мені....ета аргумєнт.вірю,а шо дєлать :gigi:
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Шо підказать- модель чи продавців монтажніків при памяті?
Модель/комплект, продавцов, монтажников.
Если не сложно.
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

"Турбо" включаешь только, когда тебе быстро надо охладить помещение по какой то причине. Я за 9 лет раза 2 пользовался.
Ото я не умею кондеем пользоваться.
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

А він мені якомь навпаки розповів:  якщо стояти лицем до внутрішнього , то трубки зліва виходять...  а зліва у нас товста стіна, яка саме в тому місці під кутом в 90 градусів поєднується зі стіною іншої частини будинку ( яка перпендикулярна до неї), тому дирку назовні  бити потрібно через весь угол будинку ...  збрехав, виходить?
нічо не збрехав.отвір під трубки якраз і треба бити зліва.з внутрішнього блоку виходять трубки по півметра.виходять вони зправа.від вуличного блока тубки заходять зліва.і з"єднуються під внутрішнім блоком.посередині приблизно
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Купєр став нормальний як для китайця. Якщо б я брав собі, то взяв би з серії "Нортіка"- по отзивам вродє нічого. Якщо брати Міцубана, то я б брав Хеві а не Елєктрік, Хевка-гіпєрінвєртор 12-ка уже років 4-5 працює як основна система охлаждєнія- обогрєва в одних моїх клієнтів. Правда це Південь Херсонщини. Хеві дешевша і нічим не хуже, Елєктрік дорожче, трошки кручє-практіческі в ціновому діапазоні з Дайкіном. Рекомендую звернуть свою увагу на ФУДЖИТСУ- НОКРІЯ! Машина прсто самальот! В Кийові офіціали- "Юнайтед Елемєнтс". У них є й монтажніки, й добра ремонтна база. По Міцикам- "Сан- Айс" нормальні пацани.

Дякую, буду думати
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Там два варіанта- або дирка б'еця справа ( так проще) і тянеця по вулиці магістраль ( тут трошки + по дєнюшкам), або бьєця дирка в тій вредній стіні і магістраль трошки меньша, але там +++ за дирдочку... Якось так. Але це бачить нада.
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.


Херачит без остановки. Ничего не слышно за стеклопакетами. Системник громче шумит. Но ставь в прихожую. Если все плохо тяни Прямо по лестничной клетке. У нас многие так делают. По быдлячему но нет аыхода
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Там два варіанта- або дирка б'еця справа ( так проще) і тянеця по вулиці магістраль ( тут трошки + по дєнюшкам), або бьєця дирка в тій вредній стіні і магістраль трошки меньша, але там +++ за дирдочку... Якось так. Але це бачить нада.
і шо з"єднання в стіні будеш робити?ну в тому варіанті шо попрощє?нє,ну тоже варіант,сімку викинув і парядак :gigi:
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

у знайомого стоїть - не жалівся

Ну, краще з ним, ніж без нього. Але гімно.
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Модель/комплект, продавцов, монтажников.
Если не сложно.
Я хочу підкреслити, шо у нас Південь Херсонщини і людей, які ставили Дайкін можна одной рукой перещітать. Там сама проста модель від 800 баксів. Коли курс був 5- 8, то люди хотьтрошки ставили нормальні машини. Зараз я по понятним причінам трошки відстав від свіжої інформаціі, але зовсім її не загубив. До Війни я сотруднічав з "Даїчі- Крим".... На сьгодні по Дайкіну одна із неплохих контор- "Даічі- Україна" і ще хтось. Єслі ДУЖЕ інтєрєсно, завтра гляну в пошту і шось підкажу.ю Сьодні звиняйте- треба йти додому песів кормить....
   
Re: ФЗВ: посоветуйте кондишен.

Люди начали ставить над входной дверью
 В подьездах теперь удивительнейшие дизайны. Наружный блок вешают под окном подьезда. На глухих стенах. Никому шум не мешает
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія