Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чудна бабуся :suicide2:

Чудна бабуся  :suicide2:

Малому бувае мультики в ютубi пускаю украiнською. Сьогоднi випадково вискочила ця пiсенька про бабусю,я почав слухати з малим  i вiдразу зрозумiв що автори це писали пiд наркотою,при чому не травою а бiльш серьйозною. Послухайте-це просто винос мозку,бiднi дiточки  :weep:                                           В цiй сбiрцi пiсень йде як перша.                                                                                                                                                                                         
                           
   
Re: Чудна бабуся  :suicide2:

не тре шукати глибокий сенс в пісеньках з дитячих мультів
вони заточені не під філософське виховання дитини а орієнтовані на вдовблювання слів та словосполучень асоційованих з візуалізацією
   
Re: Чудна бабуся  :suicide2:
ska

Нормально, на фоне бесконечных овечек, автобусов и.т.д. на эту мелодию. Поставлю завтра своему под завтрак
   
Re: Чудна бабуся  :suicide2:

а мне понравилось
развивает латеральное мышление
   
Re: Чудна бабуся  :suicide2:

Ну незнаю, решта там нормальні пісенькі, а від ціеї в мене відразу закипів мозок. Не повірю що писав не наркоман.
   
Re: Чудна бабуся  :suicide2:

"чудить", "кострюля" -  то так чисто українською...
   
Re: Чудна бабуся  :suicide2:

А на заставке - бактеріофагі
Бггг..
   
Re: Чудна бабуся  :suicide2:

Ну незнаю, решта там нормальні пісенькі, а від ціеї в мене відразу закипів мозок. Не повірю що писав не наркоман.

Ну то дивіться класику :)

   
Re: Чудна бабуся  :suicide2:

 :lol:
   
Re: Чудна бабуся  :suicide2:

Версия песенки про бабушку для взрослых :D  :

   
Re: Чудна бабуся  :suicide2:

Трохи є російськомовних бздур типу "кастрюля", що чітко вказує на "штучне" авторство.
А так то норм.
   
Re: Чудна бабуся  :suicide2:

Малому бувае мультики в ютубi пускаю украiнською. Сьогоднi випадково вискочила ця пiсенька про бабусю,я почав слухати з малим  i вiдразу зрозумiв що автори це писали пiд наркотою,при чому не травою а бiльш серьйозною. Послухайте-це просто винос мозку,бiднi дiточки  :weep:                                           В цiй сбiрцi пiсень йде як перша.                                                                                                                                                                                          https://www.youtube.com/watch?v=-YWjZ_Vpic4                           

у дітей після трьох або чотирьох в дитячих садках починають формуватися музичні уподобання, своя мода, свої хіти

це якась відома композиція --І ось вона на німецькому



то, що Україна це обробила це чудо, це прогрес, це треба вітати
я зараз нижче дам 2 хіта 10 річної давнини , (я їх вже тут постив) які були на всіх мовах ЕС навить латишскою, а українські діти співали їх на російській бо Україні на це було пох .......
   
Re: Чудна бабуся  :suicide2:


угорцi орігінал




на всiх мовах Европи переклад існуе лишь Україна спивае кацапьскою





Останнє редагування: 16 листопада 2018 20:17:16 від bassarabia
   
Це німецька пісенька

Мої діти дуріють від тієї пісеньки, тільки вони її німецькою слухають дивляться, мабуть вона в оригіналі німецька и є.
Не рівняйте українсько-малороську культуру з іншими, бо ми досить різні.
У німців є ще кілька вбивчих дитячих пісеньок, від яких ми б здуріли.









Останнє редагування: 16 листопада 2018 20:28:11 від umkabear
   
Re: Чудна бабуся  :suicide2:


це був хiтяра теж дочка була в захваті
впевнений що така ж була історія
  всі країни і малюки в європі співали на своїх мовах і тільки в Україні російською ,а в росіі ще і версія гальманута -у румунів-класс!

так шо молитись на тих хтось ту бабцю переклав! І не чіпляйтися до слів в дітячих хітах.
А взагалі на це гроші держава повина давати. Я не впевнений що gummi bear в країнах Балтіі бізнес перекладав

Останнє редагування: 16 листопада 2018 23:06:45 від bassarabia
   
Re: Чудна бабуся  :suicide2:

Класна тема. Моя мала фанатіє від тієї Бусі ))
   
Re: Чудна бабуся  :suicide2:

Малому майже три роки, зараз присів на "козаків "ще тих що я малим дивився, але зайшли тількі "як козаки на свадьбі гуляли" може підряд три рази дивитись та "як наречених виручали".
З сучасних дивились про "котигорошка " чотири серії але вже набридло.

Хто порадить добрі мультики  українські для малих дітей?
   
Re: Чудна бабуся  :suicide2:

Ви ще дитячи казочки з точки зору кримінального кедексу розглянте... Туж таки Червону шапочку.
   
Re: Чудна бабуся  :suicide2:

зараз дивлюся pocoyó :) класний мультик, не український правда.
   
Re: Чудна бабуся  :suicide2:

Малому бувае мультики в ютубi пускаю украiнською. Сьогоднi випадково вискочила ця пiсенька про бабусю,я почав слухати з малим  i вiдразу зрозумiв що автори це писали пiд наркотою,при чому не травою а бiльш серьйозною. Послухайте-це просто винос мозку,бiднi дiточки  :weep:                                           В цiй сбiрцi пiсень йде як перша.                                                                                                                                                                                          https://www.youtube.com/watch?v=-YWjZ_Vpic4                           

А мені подобається. (tu)
   
Re: Це німецька пісенька

Мої діти дуріють від тієї пісеньки, тільки вони її німецькою слухають дивляться, мабуть вона в оригіналі німецька и є.
Не рівняйте українсько-малороську культуру з іншими, бо ми досить різні.
У німців є ще кілька вбивчих дитячих пісеньок, від яких ми б здуріли.

https://www.youtube.com/watch?v=CFLT4Q_i7Hg
https://www.youtube.com/watch?v=rHwLMz6aUEI
другий кліп мабуть більше татусям до вподоби
там такі фройляйн :blush2:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія