Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кажуть шо порох сьогодні переграв банкову..

Кажуть шо порох сьогодні переграв банкову..

Ну не знаю...
Я як не голосував за сивочолого так і не буду.

У чому перемога?
   
не переграв а виграв, щоправда ще не в усі отвори але куди поспішати
   
У чому перемога?

А мне интересно стало с этого цирка. Суд в совещательной комнате .Это обозначает ,что суд закончился и теперь Порошенко являться в здание суда совершенно не обязательно . И принудительно его доставить нет законных оснований никаких. Вот это шаркание ногами судьей это явная паника.Это не решение по делу ,а всего лишь мера пресечения. Там нечего думать три дня.

Это явно указывает на то ,что клоун вместе со своим мордатым кремлёвским агентом Ермаком как всегда  обосрались.
   
Re: Кажуть шо порох сьогодні переграв банкову..

не переграв а виграв, щоправда ще не в усі отвори але куди поспішати
Козу під плотом він виграв….
Петя заявив що так він боровся з офшорами
Гандон, разом з Медведчуком він боровся з офшорами…
   
Re: Кажуть шо порох сьогодні переграв банкову..

А мне интересно стало с этого цирка. Суд в совещательной комнате .Это обозначает ,что суд закончился и теперь Порошенко являться в здание суда совершенно не обязательно . И принудительно его доставить нет законных оснований никаких. Вот это шаркание ногами судьей это явная паника.Это не решение по делу ,а всего лишь мера пресечения. Там нечего думать три дня.

Это явно указывает на то ,что клоун вместе со своим мордатым кремлёвским агентом Ермаком как всегда  обосрались.

а у чому плюс для України?
   
а у чому плюс для України?

Какие плюсы от деятельности этого недоумка , его банды умственно недоразвитых шаурмячников и его кремлёвских мордатых агентов, в принципе? У этих квартальных шлюх исключительно одни минусы. 
   
Re: Кажуть шо порох сьогодні переграв банкову..

кажуть шо порох сьогодні переграв

а вони колись казали шось інше?
   
Re: Кажуть шо порох сьогодні переграв банкову..

А мне интересно стало с этого цирка. Суд в совещательной комнате .Это обозначает ,что суд закончился и теперь Порошенко являться в здание суда совершенно не обязательно . И принудительно его доставить нет законных оснований никаких. Вот это шаркание ногами судьей это явная паника.Это не решение по делу ,а всего лишь мера пресечения. Там нечего думать три дня.

Это явно указывает на то ,что клоун вместе со своим мордатым кремлёвским агентом Ермаком как всегда  обосрались.

Или указывает на то, что в этот раз Грановский готовое решение не заносил, и судья мучительно пишет простыню постановы сам... своими руками. :)
   
Re: Кажуть шо порох сьогодні переграв банкову..

Ну не знаю...
Я як не голосував за сивочолого так і не буду.

У чому перемога?
ти такий важливий ,що пеця старався тебе переконати? :facepalm1:  Чи він просто грає у свою гру на противагу опаришу і там ставки не на сьогоднішні рейтинги і "виграші"",а показати всю гниль і дебілізм механізму тиску української влади на когось,що їм не  до вподоби. Показати не тільки співвітчизникам але і партнерам,з якими опариш пробує мати справу.
 Любий такий "концерт" з любим складом виконавців є ДОБРОЮ штукою для виховання у людей розуміння ЩО таке українська влада і як вона ментально далека від еталонів Заходу,до якого вона на словах прагне долучитися. на словах=ми західні,а в ділі-від каців відрізняються тільки відсутністю НА СЬОГОДНІ технічних і матеріальних можливостей. Бо ментально мінікацівці- такі собі опариші. B-)
   
Или указывает на то, что в этот раз Грановский готовое решение не заносил, и судья мучительно пишет простыню постановы сам... своими руками. :)

Твой выскер указывает на тебе как на прихильники певної політсили , а это обозначает что ты конченный дебил, как и все ваше зелёное дерьмо. Вы прихильники певної політсили как не может отличить реального человека от вымышленного сказочного колобка на лисапеде ,так не в состоянии отделить факты и свои дебильные фантазии.
   
Re: Кажуть шо порох сьогодні переграв банкову..

а у чому плюс для України?
  в показі всієї суті "молодої,розумної,нової "влади і її ментальності,майже ідентичної хуйлівській адміністрації. І якщо хуйла і його прибічників ще можна зрозуміти-совок і методи совка та орди,то наша "молода команда" звідки того набралася?  невже "вундеркінди" і то в крові? :D  Що значить для манюпаса(такого як ти)- розкинь мізками і перестань шукати ПРОТИ когось а шукай ЗА . Тобто тих,у кого ЗОВСІМ витравлено то,ще з совкового минулого бачення що таке влада і як вона повинна керувати країною та реагувати на щось,що їй допікає-опозицію,корупцію,кумівство.не професійність і решту поганих речей. А такі є,тільки їм мало і вони не горлопани та не працюють маріонетками когось за ніштяки. Вчіться таких розрізняти-це і є основний урок таких судилищ,провалі в керуванні і самих персонажах "нє пущать" .
  Розумні вчаться.а мудре 73% населення і далі бродить по "пустелі з очікуванням манни з неба" і стаючи впевнено і з вмінням на чергові ТІ САМІ граблі-лапша на вуха-море обіцянок-фантазійні мрії не підкріплені ніяким реальним ресурсом ні правовим ні особовим- повільне розчарування-....і знову по колу.  А в той час "васька кушаєт да єст" і підсміхається з дурбецадлів.Яких вдається щоразу розвести як лохів.  І виглядає,що ще не раз вони ту саму програму застосують у майбутньому (розумков (як приклад) чудово то екстраполює на майбуття).
  І справа не в персоналіях опариша чи пеці (сьогоднішня ситуація).а в тенденції "розумінання" пересічного виборця іщо його приваблює в його ж охмуренні. B-)

Останнє редагування: 18 січня 2022 03:01:49 від cynic
   
Re: Кажуть шо порох сьогодні переграв банкову..

Твой выскер указывает на тебе как на прихильники певної політсили , а это обозначает что ты конченный дебил, как и все ваше зелёное дерьмо. Вы прихильники певної політсили как не может отличить реального человека от вымышленного сказочного колобка на лисапеде ,так не в состоянии отделить факты и свои дебильные фантазии.

Судя по твоей хамовитой истерике, моя незатейливая шутка оказалсь действительностью.. . И ты об этом знаешь. Херасе, Я угадал... Хотя, что тут гадать. Судебная реформа - это был пройоб Петра номер 2 из 3-х, о которых я писал тут года 4 назад.

Ну а ты - гавкай дальше, вряд ли это поможет как-то твоему лидеру...
   
Судя по твоей хамовитой истерике, моя незатейливая шутка оказалсь действительностью.. . И ты об этом знаешь. Херасе, Я угадал... Хотя, что тут гадать. Судебная реформа - это был пройоб Петра номер 2 из 3-х, о которых я писал тут года 4 назад.

Ну а ты - гавкай дальше, вряд ли это поможет как-то твоему лидеру...

Я презираю вас всех прихильники певної політсили скотов  ,потому что прихильники певної політсили это крайне тупое ничтожное существо . И то что ты недоразвитый называешь шуткой является результатом твоего врожденного идиотизма. Ты расскажи как маломерная криворогая тварь квартальная под руководством мордатого агента кремля проводит  судебную реформу сегодня. 
   
Re: Кажуть шо порох сьогодні переграв банкову..

  З поверненням він здобув собі плюсів.
  А з судом - підсилив мінуси.
  Житрожопі українцям не до вподоби.
  Імхо. B-)
   
Re: Кажуть шо порох сьогодні переграв банкову..

Розумні вчаться

  Ті "розумні" є банальними сектантами.
  Уся їх поведінка підпадає під це визначення. B-) 
   
Re: Кажуть шо порох сьогодні переграв банкову..

Судя по твоей хамовитой истерике, моя незатейливая шутка оказалсь действительностью.. . И ты об этом знаешь. Херасе, Я угадал... Хотя, что тут гадать. Судебная реформа - это был пройоб Петра номер 2 из 3-х, о которых я писал тут года 4 назад.

Ну а ты - гавкай дальше, вряд ли это поможет как-то твоему лидеру...
так -реформа був пройоб.Але не тому,що реформа не вдалася.а тому що реформувати то НЕ МОЖЛИВО. не можна ремонтувати цілковито зігнивчу річ.То трбе будувати з нового,здорового матеріалу в першу чергу і на нових.цілком відірваних від совкових правил і понять законах,вимогах до їх виконання та контролю за матеріалом ,щоб не пробував знову вернутися на старі рейки спробами оточуючого старого середовища. АРХИ складне завдання і мало хто тут ,не говорячи про манюпаса ,то розуміє. і це видно з розмов тут. Добрі наміри без розуміння складності і навіть не можливості того досягти на сьогодні. А судова гілка влади власне КОНТРОЛЮЮЧА і без неї ніяких змін в цілому навіть НЕ може бути  В ПРИНЦИПІ. Гнила вона-гнила вся вертикаль і горизонталь всієї управлінчої системи і держава в цілому.
   
Re: Кажуть шо порох сьогодні переграв банкову..

  Ті "розумні" є банальними сектантами.
  Уся їх поведінка підпадає під це визначення. B-) 
це пусті без змісту слова. Секта працює за своїми правилами і там вживаються тільки специфічні по мисленню персонажі. і таких не багато ,відносно загалу-тому вона секта а не церква( в термінах віри і релігії.але то можна перенсти і на іншу діяльність,як різновидність ніби одного і того ж). Ну і розумні не тому ,що вони розумні а тому що вчаться на своїх і інших помилках,а не "твердо вірують" і з натхненням ходять по ь тих самих граблях в кулко,
   
Петролюбы, ваши братья кацапы.
У них тоже, что царь не вякнет, то победа.
Причем над всеми и всегда.
   
Re: Кажуть шо порох сьогодні переграв банкову..

це пусті без змісту слова. Секта працює за своїми правилами і там вживаються тільки специфічні по мисленню персонажі. і таких не багато ,відносно загалу-тому вона секта а не церква( в термінах віри і релігії.але то можна перенсти і на іншу діяльність,як різновидність ніби одного і того ж). Ну і розумні не тому ,що вони розумні а тому що вчаться на своїх і інших помилках,а не "твердо вірують" і з натхненням ходять по ь тих самих граблях в кулко,

  Тобто одних Мінських , Іловайську, корабля-розвідника порохоботам мало.

  Перший же висновок, який зробили українці після Майдану - не пускати ПР до влади.
  І тут їх тупо ошукали патріотичною риторикою.
  Коли не вдалася ошукати вдруге, перефарбовані ПРдуни об'явили українців дебілами, розігрують третій рік поспіль вертеп "Зє-По" та гвалтують Україну і надалі.
  Втім, народ вже зрозумів, що поки не прибрати номенклатуру з її виводками мажорів, нічого покращитись не може навіть теоретично.
  У По і Зє нема шансів.
 
   
Re: Кажуть шо порох сьогодні переграв банкову..

Я презираю вас всех прихильники певної політсили скотов  ,потому что Зе это крайне тупое ничтожное существо . И то что ты недоразвитый называешь шуткой является результатом твоего врожденного идиотизма. Ты расскажи как маломерная криворогая тварь квартальная под руководством мордатого агента кремля проводит  судебную реформу сегодня. 
(tu)
   
Re: Кажуть шо порох сьогодні переграв банкову..

Втім, народ вже зрозумів, що поки не прибрати номенклатуру з її виводками мажорів, нічого покращитись не може навіть теоретично.
  У По і Зє нема шансів.

станом на зараз iх рейтинги кажуть протилежне вашому висловлюванню

   
Re: Кажуть шо порох сьогодні переграв банкову..

Ну не знаю...
Я як не голосував за сивочолого так і не буду.

У чому перемога?
в утвердившемся союзе мажоров, папашки коммуняки которых разокрали страну и виромовной черни. Малочисленная, но гавкучая быдлота с дебильными шнобелями фэдын просто запугала коррумпированых судей. Теперь эта гопота в бусах и с бубнами по планам мажоров будет на руках их нести к свинному корыту, чтобы немножко почавкать. Виромовное быдло надется на то, что мажоры немного дадут и им покушать. Во всяком случае у дебильных фэдын иного шанса на еду в нищей стране нет. Таким образом  мажор пэтро вбил осиновый кол в государственость страны. Что вообщем то и следовало ожидать. Ну а картинка-это платные журношлюхи. Без них разграбление страны стало бы не возможным. Теперь понимаете причины успеха хуйло на постсовке и почему много бурятов для контроля над Украиной не понадобится. Почему? Да кто будет ззащищать страну коррупционеров, дебильных фэдын, и коррупмированых судей? Вот вам и весь план по дестабилизации Украины. Да, кто выиграл? Олигархи, региональные ОПГ. Теперь они смело могут дальше грабить. Может, часть слуг к ним примкнет. В регионах уже примкнуло. КВН теперь сдуется. Выиграют еще  судьи, журналісти. Ну а настоящим профессионалам простое пожелание-прекращайте работать в этой стране фэдын. Пусть сами, сами, сами.Удачи.
   
Re: Кажуть шо порох сьогодні переграв банкову..

станом на зараз iх рейтинги кажуть протилежне вашому висловлюванню

   Рейтинги-шмейтинги.
   Не по паспорту будуть бить, а по морді.
   Косорукий Зє не вміє вправно кричати про покращення.
   З нього і почнеться.
   Імхо.
   
Re: Кажуть шо порох сьогодні переграв банкову..

Кнуру дали ще один шанс "стати на лижі"?
   
Re: Кажуть шо порох сьогодні переграв банкову..

членограй уже ищет билет до Ростова
   
Re: Кажуть шо порох сьогодні переграв банкову..

а у чому плюс для України?

А повинен бути плюс?
   
Кожний більш-менш притомний суддя розуміє, що приписування державної зради і сприяння ОРДЛОвським терористам -
повний юридичний треш, і що за не правосудне рішення рано чи пізно доведеться відповідати (як Кирєєву, який навіки забіг у Кримські гори))
   
и его кремлёвских мордатых агентов, в принципе?
А какая была польза от мордатого агента и кума всех кумовьев в передыдущие 5 лет, ну кроме может что тебе капало?
Мы выиграли войну и вернули Крым и Донбасс?
Или может цены на эл. и тепло упали? 8-:
Вы барыги такие барыги :-G
   
А какая была польза от мордатого агента и кума всех кумовьев в передыдущие 5 лет, ну кроме может что тебе капало?
Мы выиграли войну и вернули Крым и Донбасс?
Или может цены на эл. и тепло упали? 8-:
Вы барыги такие барыги :-G
================================
 Ідіоти ЗЕлені! Та пох з вами гавкатися. Це ЗЕлена клініка. :facepalm:  Гнати вас тре,всю ЗЕлень сратою метлою.
   
в утвердившемся союзе мажоров, папашки коммуняки которых разокрали страну и виромовной черни. Малочисленная, но гавкучая быдлота с дебильными шнобелями фэдын просто запугала коррумпированых судей. Теперь эта гопота в бусах и с бубнами по планам мажоров будет на руках их нести к свинному корыту, чтобы немножко почавкать. Виромовное быдло надется на то, что мажоры немного дадут и им покушать. Во всяком случае у дебильных фэдын иного шанса на еду в нищей стране нет. Таким образом  мажор пэтро вбил осиновый кол в государственость страны. Что вообщем то и следовало ожидать. Ну а картинка-это платные журношлюхи. Без них разграбление страны стало бы не возможным. Теперь понимаете причины успеха хуйло на постсовке и почему много бурятов для контроля над Украиной не понадобится. Почему? Да кто будет ззащищать страну коррупционеров, дебильных фэдын, и коррупмированых судей? Вот вам и весь план по дестабилизации Украины. Да, кто выиграл? Олигархи, региональные ОПГ. Теперь они смело могут дальше грабить. Может, часть слуг к ним примкнет. В регионах уже примкнуло. КВН теперь сдуется. Выиграют еще  судьи, журналісти. Ну а настоящим профессионалам простое пожелание-прекращайте работать в этой стране фэдын. Пусть сами, сами, сами.Удачи.
___________________________________

Точно по фсбшнім темникам глаголітє....Успех Путлера - в особенностях рассейской немовной нации. которая привыкла жить в покорности и дерьме...И в Мсковии столько жэ с дэбильными шнобелями и пузами можновладцев-бюрократов, которые доят россиян. а те и рады в рабской покорности....Поэто му, не надо тут нас учить успехам Путлера, они дутые, пропагандистские и имеют мало общего с реальным положением дел в Московии...
   
Re: Кажуть шо порох сьогодні переграв банкову..

   Рейтинги-шмейтинги.
   Не по паспорту будуть бить, а по морді.
   Косорукий Зє не вміє вправно кричати про покращення.
   З нього і почнеться.
   Імхо.

в питаннi виборiв бiльш надiйна iнформацiя це рейтiнги а не ваше хо ..

   
Re: Кажуть шо порох сьогодні переграв банкову..

___________________________________

Точно по фсбшнім темникам глаголітє....Успех Путлера - в особенностях рассейской немовной нации. которая привыкла жить в покорности и дерьме...И в Мсковии столько жэ с дэбильными шнобелями и пузами можновладцев-бюрократов, которые доят россиян. а те и рады в рабской покорности....Поэто му, не надо тут нас учить успехам Путлера, они дутые, пропагандистские и имеют мало общего с реальным положением дел в Московии...
так ты и есть чмо фсбешное. почему? да недалекий
   
так ты и есть чмо фсбешное. почему? да недалекий
да конечно, синепогонный, украинцу в голову не придёт ставить в пример коррупционера путлера, как защитника от коррупции...иди вешай лапшу своим москальским соотечественникам
   
в питаннi виборiв бiльш надiйна iнформацiя це рейтiнги а не ваше хо ..
ну, рейтинги теж не святі малюють, а на замовлення тої чи іншої політичної сили....
   
Re: Кажуть шо порох сьогодні переграв банкову..

да конечно, синепогонный, украинцу в голову не придёт ставить в пример коррупционера путлера, как защитника от коррупции...иди вешай лапшу своим москальским соотечественникам
недалекий. Старна разграблена красными директорами, их мажорами (парашенками-луцненками-мураевыми). А такие подонки журношлюхи как ты просто пропагандой занимаются. Вот тогда и получается, что адекватые украинцы уезжают, а остается такое дерьмо как ты. Рукодупое. Но вложения мажора, папашка которого участвовал в разграблении страны, оправдались. Собрались дебильные тыловики фэдыны и вместе с сывочелым подонком ползут к дырявому корыту. Почему фины дали в зубы СССР? Да там было  что защищать. Т.е. ты и есть 5 коллона разрушающая страну изнутри. Потому что на деле создаешь условия, когда граждане понимают-защищают они обогащение региональных ОПГ. Вот почему именно, именнто такие как ты виромовныки и есть пособник и чекистов. Ты, па...ль поняла?
   
Re: Кажуть шо порох сьогодні переграв банкову..
abg

  Тобто одних Мінських , Іловайську, корабля-розвідника порохоботам мало.

  Перший же висновок, який зробили українці після Майдану - не пускати ПР до влади.
  І тут їх тупо ошукали патріотичною риторикою.
  Коли не вдалася ошукати вдруге, перефарбовані ПРдуни об'явили українців дебілами, розігрують третій рік поспіль вертеп "Зє-По" та гвалтують Україну і надалі.
  Втім, народ вже зрозумів, що поки не прибрати номенклатуру з її виводками мажорів, нічого покращитись не може навіть теоретично.
  У По і Зє нема шансів.
 

В мене мало оптимізму стосовно того, що „народ вже зрозумів“, але те, що - відчув, це - точно.
   
Ну не знаю...
Я як не голосував за сивочолого так і не буду.
....
а Ви з банкової? :)
   
Re: Кажуть шо порох сьогодні переграв банкову..

Як можна було не обіграти тупорилого нікчем у?
Він же сам на це пішов
   
Re: Кажуть шо порох сьогодні переграв банкову..

Кажуть шо порох сьогодні переграв банкову..

это банковая сама себя переиграла
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія