Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:


так, є ж свобода вибору, клацніть кнопкою на пульті і дивіться Г + Г, там не шкодуючи беніним гівном по губах мажуть. Або вас саме ця свобода вибору і муляє?
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

сегодня закрывают Пороха за херню без масла
  Не закрывают. Просто будет дома сидеть, или залог. Там денег на 100 таких залогов легко хватит. Но я согласен что это х-ня, его надо судить за Иловайск, за Дебальцево, за Минск. За то что его управление было контрреволюцией относительно Майдана, хотя это уже политическая ответственность.
   
Хто там вас вже зобіжає? Біжу.
Не мене..Просто реально дістало: свині, зебуїни...і тому подібне.
Жодної нормальної дискусії та аналітики...
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:
dmp

Должен согласится, посмотрел сегодня немного трансляцию, очень тяжело воспринимается непрерывная истерика.
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Давно не включал Прямой. Даже не знал, что Мухарский уже ведущий. :)
Мухарський як раз більш-менш, у нього імідж такий екзальтований, йому можна пробачити.
Взагалі я його фанат. Особливо за цей кліп.
   
Дивився кілька випусків Мосейчучки, там не так відверто ссять в очі, і вилизує вона Зе більш завуальовано.

Та ладно. Там теж вистачає.

Я вже не кажу про серіал Свати з ранку до ночі, яких Г+Г крутить при будь-якій нагоді, та інший говнопродукт 95 Кварталу, який там транслюється великими дозами.
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Порохоботи якісь примітивні, посилають на Г+Г, живуть у двовимірному світі, біднесенькі. Наче існує тільки прямий і г+г.
   
Порохоботи якісь примітивні, посилають на Г+Г, живуть у двовимірному світі, біднесенькі. Наче існує тільки прямий і г+г.

От дивина. Ви ж самі відкрили гілку про Перший канал, а потім дивуєтеся, а що ж такоє? Хто ж це зробив????Бач, порохоботи тільки Прямий і дивляться!

До речі, ще  є російськомовний Інтер.  Чому не пишете свої враження від нього?
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Не мене..Просто реально дістало: свині, зебуїни...і тому подібне.
Жодної нормальної дискусії та аналітики...

так і так півфоруму в бані
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Матвєюшка їбанувся остаточно. Таке відверте пропагандонство. Порохоботики, ви дійсно жерете це лайно смакуючи? Наче на рашаТБ сходив, на Скабєєву.

йой мля!
Як можна дивитися цього лайнюка??
Це ж філіал єха маскви - "йєхо украіни"

Це ж вєнідіктав приїзжав, тьоркі потьор з ЗЕ і пробив відкриття свого філіалу. З агентом Моня гавнопольскій  "во главє".
   
А нафіга ви дивитеся  :S
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:


так, є ж свобода вибору, клацніть кнопкою на пульті і дивіться Г + Г, там не шкодуючи беніним гівном по губах мажуть. Або вас саме ця свобода вибору і муляє?
На самом деле Бенин 1+1 - это не новостной, не политический канал.  Да, там новости и политические передачи бывают, но занимают только часть времени, причем не самую большую. А "Прямой" - это непрерывная говорильня.
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

От дивина. Ви ж самі відкрили гілку про Перший канал, а потім дивуєтеся, а що ж такоє? Хто ж це зробив????Бач, порохоботи тільки Прямий і дивляться!

До речі, ще  є російськомовний Інтер.  Чому не пишете свої враження від нього?

Я забов'язаний кожне лайно передивлятися? Просто подивився чим годують порохоботів (я б і не заходив, але моніторю, що там з Петром, сподіваюсь власний канал краще за все висвітлить підарешт). прихильники певної політсили годують трішки краще, маю на увазі політичні програми і новини, свати мене теж не цікавлять.
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Матвєюшка їбанувся остаточно. Таке відверте пропагандонство. Порохоботики, ви дійсно жерете це лайно смакуючи? Наче на рашаТБ сходив, на Скабєєву.

У них вже тупий предмет в ікспердах ...  :pooh_lol:



   
Я забов'язаний кожне лайно передивлятися? Просто подивися чим годують порохоботів. прихильники певної політсили годують трішки краще, маю на увазі політичні програми і новини, свати мене теж не цікавлять.

Амід, Ви зараз намагаєтеся зробити вигляд, що ви - над схваткою. Але це не працює, повірте.  B-)

Притомні люди не дивляться ні Прямий канал, ні Г+Г, і я не думаю, що відкрила для Вас якусь новину.

До речі, Свати дуже цікавлять Росію. І нових, свіжих Сватів крутили в Росії синхронно цілий день разом з Г+Г, але навіщо я це розповідаю?
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Ганапольський просто досить таки неприємний тип. може після хвороби, хз.
Може йому вже досить бути телеведучим.
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Ганапольський просто досить таки неприємний тип. може після хвороби, хз.
Може йому вже досить бути телеведучим.
Он всегда был неприятным. Это его фишка - "неприятный ведущий".
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Давно свободівець Мирошниченко на порохобота перевзувся?
Ну от як тільки поридав "крокодилом" в ефірі за загиблими на Майдані, то зрозумів що треба "до переможців" зразу перебігати, бо є шанс як Чечетов "вистрибнути з вікна".
Нагадаю, це радник президента януковоча в Раді. Й зараз порошки його на "прямому" за рідного тримають, власне як й кацапського покидька Гончаренка.
Щось забагато "синього ригожопого гівна" в рядах "Єбанутих Сектантів", й порошки на цю тему взагалі води в рота набрали.
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

До речі, Свати дуже цікавлять Росію. І нових, свіжих Сватів крутили в Росії синхронно цілий день разом з Г+Г, але навіщо я це розповідаю?
Дійсно навіщо, тільки на фупі інфу про сватів я вже разів сто читав, запам'ятав.

Мушу з свого боку попередити тих хто дивиться Ганапольского і вважає це журналістикою, вас наїбали. Краще вже Шустера дивіться.
   
так і так півфоруму в бані
Може ще тре половину з половини? Залишити тільки притомних....на кшталт мене, тебе, Вольтера, шуші...та ще деяких...
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Може ще тре половину з половини? Залишити тільки притомних....на кшталт мене, тебе, Вольтера, шуші...та ще деяких...

У Вольтера бувають напади злісного флуду, його викреслюєм.
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Порохоботи якісь примітивні, посилають на Г+Г, живуть у двовимірному світі, біднесенькі. Наче існує тільки прямий і г+г.
Ви там обіцяли трошки форум від свиноферми "Пєтькіно" почистити, бо реально спілкуватися неможливо?
Одні свино-штабні методички, особливо від "канадців". 8-:
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Ну в останній час бубочка не балує нас відосіками.
От нам нічого не залишається як дивитися Прямий канал.
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

На самом деле Бенин 1+1 - это не новостной, не политический канал.  Да, там новости и политические передачи бывают, но занимают только часть времени, причем не самую большую. А "Прямой" - это непрерывная говорильня.

как по вашему разумению сриал про голобродьку это политический форма подачи информации, или просто художественный фильмец? 95-й квартал это политика, или безобидные смеху@чки? Касаемо меня, я уже два года как отключил кабельное, и телевизор не смотрю, довольствуюсь интернетом. И, в сообщении моем основным посылом было что есть свобода слова, и это нужно ценить. Тошнит кого-то от 5-го, или "прямого", или какого любого другого, есть функция заблокировать в собственном телевизоре, но не насаждать свои хотелки другим гражданам, у которы могут быть иные предпчтения.
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Ну в останній час бубочка не балує нас відосіками.
От нам нічого не залишається як дивитися Прямий канал.

А як же Гордон?
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Ганапольський просто досить таки неприємний тип. може після хвороби, хз.
Може йому вже досить бути телеведучим.

хм..
прогавив - а шо таке?
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

У них вже тупий предмет в ікспердах ...  :pooh_lol:

Іксперд Охвісу (і то вже колишній)

   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Ви там обіцяли трошки форум від свиноферми "Пєтькіно" почистити, бо реально спілкуватися неможливо?
Одні свино-штабні методички, особливо від "канадців". 8-:

Не вийде поки, як не крути,  поки їх більшість. І взагалі, нам ще Майдан проти Зе з ними організовувати.
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:
LVV

Не вийде поки, як не крути,  поки їх більшість. І взагалі, нам ще Майдан проти Зе з ними організовувати.
А ти на майдан прийдеш з зеленим прапором?
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

А ти на майдан прийдеш з зеленим прапором?

Якісь тупі підйобки.
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:
LVV

Якісь тупі підйобки.
Тупим пупі.
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

как по вашему разумению сриал про голобродьку это политический форма подачи информации, или просто художественный фильмец? 95-й квартал это политика, или безобидные смеху@чки? Касаемо меня, я уже два года как отключил кабельное, и телевизор не смотрю, довольствуюсь интернетом. И, в сообщении моем основным посылом было что есть свобода слова, и это нужно ценить. Тошнит кого-то от 5-го, или "прямого", или какого любого другого, есть функция заблокировать в собственном телевизоре, но не насаждать свои хотелки другим гражданам, у которы могут быть иные предпчтения.

Совершенно с вами согласен. Но здесь речь идет конкретно об одном из каналов. О "Прямом".
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Іксперд Охвісу (і то вже колишній)

https://youtu.be/UOBggWPw7GY

йопта!..
дякую, проригався!

І це воно ще за часів "савєтніка"??

   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

От дивина. Ви ж самі відкрили гілку про Перший канал, а потім дивуєтеся, а що ж такоє? Хто ж це зробив????Бач, порохоботи тільки Прямий і дивляться!

До речі, ще  є російськомовний Інтер.  Чому не пишете свої враження від нього?
Шуша, ну нарешті мені твою фотку скинули, все не міг зрозуміти як еталонні порохоботки виглядають.

   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Не вийде поки, як не крути,  поки їх більшість. І взагалі, нам ще Майдан проти Зе з ними організовувати.
А ну да я забув. Добре, Майдан так Майдан.
5 літрів бензина з мене вистачить щоб їх підпалювати?
   
 :( Ну це вже нижче....плінтуса мічігане...
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Дійсно навіщо, тільки на фупі інфу про сватів я вже разів сто читав, запам'ятав.

Мушу з свого боку попередити тих хто дивиться Ганапольского і вважає це журналістикою, вас наїбали. Краще вже Шустера дивіться.

В неї там якась проблема з Сватами )) може то щось глибоко сімейне  :laugh:
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Не вийде поки, як не крути,  поки їх більшість. І взагалі, нам ще Майдан проти Зе з ними організовувати.

Я вже казала сьогодні )) з ними Майдану не буде )
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

А нафіга ви дивитеся  :S

Мазохисты мабудь.
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Совершенно с вами согласен. Но здесь речь идет конкретно об одном из каналов. О "Прямом".

на каждом канале есть свои особенности. Полагаю истерика на прямом обусловлена сложившимися обстоятельствами. Почему-то в свое время телемарафоны на 5-м приуроченные к определенным событиям встречали понимание и у йульков и у свободовцев, и т.д., а сейчас их видите ли тошнит. Но, то такое, все до поры. На данном этапе важно сохранить свободу слова.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія