Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

ZAEBALI
за высказывание своего мнения банить- это уже занадто

Не вискакуй з штанів!  :punish:

Він гардіцца.  :pooh_lol:

   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Дідусь, біловатний має бути теж в ніколи за провокацію.  :facepalm1:
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

ГЕО ніхто б не банив, як би він не чіпав УП
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

ГЕО ніхто б не банив, як би він не чіпав УП
Поряд цього разу міє бути Дідусь, Поряд...
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Дідусь, біловатний має бути теж в ніколи за провокацію.  :facepalm1:

 :snooks:

Ти дебіл? Те що стукач, всі знають.  :bueee:   

   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

:snooks:

Ти дебіл? Те що стукач, всі знають.  :bueee:

 ;o Серйозно? А я думаю, чого він мені такі дебільні запитання ставить, шо так і хочецця його послать-послать-послать..... Он ано чьо, Міхаличь...
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

;o Серйозно? А я думаю, чого він мені такі дебільні запитання ставить, шо так і хочецця його послать-послать-послать..... Он ано чьо, Міхаличь...

Серйозно.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

он воевал в АТО на передке, а так?

та знає каловка   що воював, ватна вона на всю свою широченну сраку, от і падає на мороз
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

;o Серйозно? А я думаю, чого він мені такі дебільні запитання ставить, шо так і хочецця його послать-послать-послать..... Он ано чьо, Міхаличь...
Він по собі судить, тому мені свої дії приписує. :bueee:
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

та знає каловка   що воював, ватна вона на всю свою широченну сраку, от і падає на мороз
Просто його позиція руйнує її рожевий світ.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Я извиняюсь, а нельзя єту тему в админку снести ?

Припарил припадошньій Гео и обсуждение его вьісера на главной.

   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

та знає каловка   що воював, ватна вона на всю свою широченну сраку, от і падає на мороз

Я твої дебільні висери ніколи не чіпаю. Постарайся і ти просто ігнорувати мої пости, даби не буть одхуєсосеним по повній, не зважаючи на те, що я жінка. Всьому є своя межа, 3,14здавед.
І не твоє собаче діло, яка у кого срака - дивися за своєю бабською сракою і такими ж самими бабськими цицьками, будучи мужиком, срань господня.  :bueee:
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Він по собі судить, тому мені свої дії приписує. :bueee:

Не-не-не, ти не оправдовуйся, бо мене вже попереджували раз за реакцію на твої провокації, так що мимо.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Просто його позиція руйнує її рожевий світ.

Та не зобов*язана я ні про кого нічого знати. Для мене ВСІ рівні. Це ВИ кожен хочете для себе урвати привілейованіше становище, от і вигадуєте, що саме завдяки перебуванню в АТО маєте право іншим вказувати, за кого їм голосувати, якого політичного погляду притримуватися. ЗАПАМ*ЯТАЙТЕ: що стосується політичного вибору я НІКОМУ НІЧОГО не должна, скільки б разів ви собі там щось не приписували і якими б героями не були. На форумі, а тим більше, на ПОЛІТИЧНОМУ всі рівні. А хочете привілеїв - ідіть на профільні форуми і там вказуйте іншим відповідно до військового звання, посади, заслуг перед....

У мене світ такий, яким він є, і не вам рішать, яким йому бути.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

У Ростові йому буде краще...

Більш огидних відчуттів чим істерія "героя", що намагається приватизувати, натягти на себе суспільне, не варто і шукати. Все правильно,  у Ростов.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

чому тема не в адмінфорумі створена.
Правила тут не для всіх писані?
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

  А Ви  його  самого  запитайте  ,  здається  людина  свідомо  все  написала   Ну  мо  Geo    хильнув  трохи . Але  свідомо писав  й  шов  на  конфлікт  з  адміністрацією

.З  тією  писанино від A.I. треба  розібратись .  Таким  "  висерам"  точно  не  місце  на  фупі  та  й  іншому  УКРАЇНСЬКОМУ    ресурсі .

Але  це  фуп  це  ФУП !!!   ,  а  не  притон  імені  петьки  типу супа . Тут  мають  бути різні  думки .  І до вчора  всі  хто  критикував  петьку  кондитера  у  Geo     були  ворогами ,  що  випливає  з  його  дописів .

 От  такого  в  громадянському  суспільстві  немає ,  і Geo   очевидно  нехоче  його  в  Україні  бачити .  І  хай  спробує  доказати  свою  позицію ,    бо  зі  своїм  петькою  він  реально  вже  з@єбав .

 

Останнє редагування: 24 січня 2019 10:23:37 від ElGuider
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

м'я користувача:
    Кацавейка
Дата реєстрації:
    14 січня 2006 19:30:00
Повідомлень:
    58 (~0 в день)
Вік:
    не зазначений

Час:
    23 січня 2019 21:05:30
Остання активність:
    cьогодні в 21:04

какой редкий гость зашел замовить слово B-)

Це злочин? Тебе їбе? Попустися.
Я свого часу свої 999 днів бану ні за що відседів.
А те що я мало пишу, ну то мені достатньо почитати дурню багатьох тут дописувачів, щоб зрозуміти: "У світі все стабільно".
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

 ;o то ти ще й не дєвочька?

А чого такий нік брав? Вже б "Кацавей" взяв - так би нам було зрозуміліше. А то читаю такий крутий нахуєник на початку спічя від дівчачого ніка, а потім ше й оказуєцця, шо ти зовсім не дєвачька.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

;o то ти ще й не дєвочька?

А чого такий нік брав? Вже б "Кацавей" взяв - так би нам було зрозуміліше. А то читаю такий крутий нахуєник на початку спічя від дівчачого ніка, а потім ше й оказуєцця, шо ти зовсім не дєвачька.

Карофка, не апай цю дурну тему, хай потоне...

   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

 pravda абіділась... "какіє ви нєжниє...я іпу"(с) Л.П.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

;o то ти ще й не дєвочька?

А чого такий нік брав? Вже б "Кацавей" взяв - так би нам було зрозуміліше. А то читаю такий крутий нахуєник на початку спічя від дівчачого ніка, а потім ше й оказуєцця, шо ти зовсім не дєвачька.

Із заплющеними очима відкрив орфографічний словник української мови Київ-1977 та на осліп ткнув у нього пальцем, відкрив очі і на тобі. Рандом є рандом.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

pravda абіділась... "какіє ви нєжниє...я іпу"(с) Л.П.
свєта  бикова  за меньші наїзди  банила  ,  ну  всих  крім  гео  та  андреаса .  Чому  мовчав ?
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Між іншим ситуація з ГЕО цікава тим, що показує у всій красі інтелектуальний та моральний "потенціал" ФУПу. Тут часто проводять опитування про кандидатів на пост президента. Шановні, ви вибрали розумово неповноцінну та психічно неврівноважену людину на пост президента ФУПу, вам ще й поради давати щодо президента країни?  :facepalm1: 
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Між іншим ситуація з ГЕО цікава тим, що показує у всій красі інтелектуальний та моральний "потенціал" ФУПу. Тут часто проводять опитування про кандидатів на пост президента. Шановні, ви вибрали розумово неповноцінну та психічно неврівноважену людину на пост президента ФУПу, вам ще й поради давати щодо президента країни?  :facepalm1: 
(tu)
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Між іншим ситуація з ГЕО цікава тим, що показує у всій красі інтелектуальний та моральний "потенціал" ФУПу. Тут часто проводять опитування про кандидатів на пост президента. Шановні, ви вибрали розумово неповноцінну та психічно неврівноважену людину на пост президента ФУПу, вам ще й поради давати щодо президента країни?  :facepalm1: 

Яке йшло таке й здибало.
Працює не тільки на ФУПі а й по всій країні
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Між іншим ситуація з ГЕО цікава тим, що показує у всій красі інтелектуальний та моральний "потенціал" ФУПу. Тут часто проводять опитування про кандидатів на пост президента. Шановні, ви вибрали розумово неповноцінну та психічно неврівноважену людину на пост президента ФУПу, вам ще й поради давати щодо президента країни?  :facepalm1: 

 (tu)  :laugh:
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Пи.Си., поки не улітєла. Хто за те, щоб замість Гео забанить на "ніколи" Ізю і Звіада - вони дуже просють, а Гео натомість забанити на 999 - все ж строковий бан?

эээээ, нет!
Я прошу только за Изю!
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Між іншим ситуація з ГЕО цікава тим, що показує у всій красі інтелектуальний та моральний "потенціал" ФУПу. Тут часто проводять опитування про кандидатів на пост президента. Шановні, ви вибрали розумово неповноцінну та психічно неврівноважену людину на пост президента ФУПу, вам ще й поради давати щодо президента країни?  :facepalm1: 

Тоді він доречі був більш адекватний.

А форум був зачищений від "інакомислячих" агресивно запетротською істеричкою.

Тож не дивно.

   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Предлагаю переизбрать Президента ФУПа, это не През, а припёздок какой-то
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Ну привіт зібрання генераторів контенту для упячки. Мені давно насрати на фуп і те в шо його перетворили такі як ви але ваші випорожнення на ГЕО дали мені підставу зайти до вашої вигрібної ями. Звичайно вам приємно зранку до вечора плавати в такому теплому і приємно "пахнущому" середовищі але це вже даано не ФУП і давно не вільне та нормальне місце. Хто тут є нормальний ? Тут хтось зараз "обєктивний" якшо не проти України? Якшо не камлає проплачені штабні пости з ранку до вечора? Це вже давно не фуп але й не цуг бо не дотягуєте але вірно туди йдете. А ГЕО правий навіть якшо бухий і ви це знаєте...
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X
slp

  А Ви  його  самого  запитайте  ,  здається  людина  свідомо  все  написала   Ну  мо  Geo    хильнув  трохи . Але  свідомо писав  й  шов  на  конфлікт  з  адміністрацією

.З  тією  писанино від A.I. треба  розібратись .  Таким  "  висерам"  точно  не  місце  на  фупі  та  й  іншому  УКРАЇНСЬКОМУ    ресурсі .

Але  це  фуп  це  ФУП !!!   ,  а  не  притон  імені  петьки  типу супа . Тут  мають  бути різні  думки .  І до вчора  всі  хто  критикував  петьку  кондитера  у  Geo     були  ворогами ,  що  випливає  з  його  дописів .

 От  такого  в  громадянському  суспільстві  немає ,  і Geo   очевидно  нехоче  його  в  Україні  бачити .  І  хай  спробує  доказати  свою  позицію ,    бо  зі  своїм  петькою  він  реально  вже  з@єбав .

Ошибаетесь
Время споров закончилось в 2014
Им не место на фупе
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Баньте нафуй всіх, крім старих хлопчиків з дідулями та іншими юльковськими прошмандовками. Ну і сепарів залишити з ним на пару. Щоб вже в повній мірі відповідало вмісту. Ну і форум перевищувати в форум новососійської кривди.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Ну привіт зібрання генераторів контенту для упячки. Мені давно насрати на фуп

Ну так і упе3туй хутко звідси. Далі не читаю.

   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

эээээ, нет!
Я прошу только за Изю!

Та цю. Я побачила, шо ти йому підмахнув, то подумала, шо хочеш составить компанію. Ну, тади ой. Ізю вичьорківаєм - баньте тіке Звіада.

Ніпаніла: ти хочеш, шоб забанили Ізю? Оце ти такий йому друх?
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X
slp

Ну так і упе3туй хутко звідси. Далі не читаю.

или заставить администрацию изменить свою политику
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Не-не-не, ти не оправдовуйся, бо мене вже попереджували раз за реакцію на твої провокації, так що мимо.
:facepalm1:

Фантазії, фантазії.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

или заставить администрацию изменить свою политику

Сейчас вполне адекватная политика.

   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Теж прошу розбанити Гео або зменшити йому термін бану.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Ошибаетесь
Время споров закончилось в 2014
Им не место на фупе

 не  помиляюсь ,  пишу  правду    . Ясно що  вона  штабу  рошена  неподобається .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія