Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Людє і сабакі. Хоча які то люди...

Людє і сабакі. Хоча які то люди...

Одеса. Йобнута баба повішала собаку.



Останнє редагування: 19 серпня 2017 14:08:49 від PRom
   
Re: Людє і сабакі. Хоча які то люди...

а я б убил. Пускай меня посадят,но я с сукой сделал бы тоже самое и снял на видео.  Считаю что за такое надо садить на 10 лет с принудительным лечением в дурке.
   
Re: Людє і сабакі. Хоча які то люди...
PAL

Стаття 299. Жорстоке поводження з тваринами

1. Жорстоке поводження з тваринами, що відносяться до хребетних, у тому числі безпритульними тваринами, що вчинене умисно та призвело до каліцтва чи загибелі тварини, а також нацьковування тварин одна на одну чи інших тварин, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, публічні заклики до вчинення діянь, які мають ознаки жорстокого поводження з тваринами, а також поширення матеріалів із закликами до вчинення таких дій -

караються арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років.

2. Ті самі дії, вчинені у присутності малолітнього чи неповнолітнього, -

караються обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років або позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років.

3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені з особливою жорстокістю або у присутності малолітнього чи неповнолітнього, або щодо двох і більше тварин, або повторно, або групою осіб, або вчинені активним способом, -

караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

   
Re: Людє і сабакі. Хоча які то люди...

Одеса. Йобнута баба повішала собаку.


це вже справа для поліції
   
Re: Людє і сабакі. Хоча які то люди...

Ей это вернется(
   
Re: Людє і сабакі. Хоча які то люди...

никто никого не вешал. это подруга моего друга. скоро будет опровержение.
это зоошиза нагоняет зраду.
   
Re: Людє і сабакі. Хоча які то люди...

никто никого не вешал. это подруга моего друга. скоро будет опровержение.
это зоошиза нагоняет зраду.

Хз, мені прислали в вайбер
   
Re: Людє і сабакі. Хоча які то люди...

Якщо дійсно гон, я напишу модеру, хай гілку грохне.
   
Re: Людє і сабакі. Хоча які то люди...

В фейсбуці хтось її (Ольги) сторінку засрав тими дописами.
На відео неозброєним оком видно що то не Ольга а інша жінка.
   
Re: Людє і сабакі. Хоча які то люди...

В фейсбуці хтось її (Ольги) сторінку засрав тими дописами.
На відео неозброєним оком видно що то не Ольга а інша жінка.

Ок, ща накапаю модеру
   
Re: Людє і сабакі. Хоча які то люди...

Я одного не понимаю - все эти люди, которые так переживают за кошечек и собачек, они все мяса не едят? Они смотрели, как убивают свинок, коровок и курочек? Что они там ещё едят? Лошадку, овечку, зайчика? И накормят мясом бедного котика и собачку? Че за шиза всех косит?
   
Re: Людє і сабакі. Хоча які то люди...

Так она эту собаку сьела ?
   
Re: Людє і сабакі. Хоча які то люди...

Так она эту собаку сьела ?
Вона в Одесі тримає корейський ресторан.

Тушеная Собака (свадебное блюдо)

Инградиенты:
3 кг. собачьего мяса, 1,5 чашки уксуса, 60 ядер черного перца (перемолоть), 6 столовых ложек соли, 12 головок чеснока (раздавить), полчашки растительного масла, 6 чашек резанного лука, 3 чашки томатного соуса, 10 чашек воды, 6 чашек зеленого перца (нарезанных стручков), 6 лавровых листков, 1 чайная ложка острой перечной приправы, 1,5 чашки ливерного (или печёночного) паштета, 1 целый свежий ананас, нарезанный ломтиками толшиной в 1 см.

1. Сначала нужно убить собаку среднего размера и осмолить (сжечь шерсь).
2. Аккуратно снять шкуру пока она еще горячая после осмаливания.
3. Порезать мясо кубиками примерно 2.5 см толщиной. Замариновать мясо в смеси уксуса, перца соли и чеснока на 2 часа.
4. Обжарить мясо на масле в большом котле на сильном открытом огне, потом добавить лук и ананас и жарить до их мягкости.
5. Добавить томатный соус и воду, добавить зеленый перец, лавровый лист и острый соус..
6. Закрыть крышкой и зарыть котел в угли, тушить пока мясо не будет готово. Добавить ливерный паштет и готовить еще 5-7 минут.


Останнє редагування: 19 серпня 2017 16:57:32 від Morcheeba
   
Re: Людє і сабакі. Хоча які то люди...

Гнида....жрать друзей...шоб ты трихинеллез от нее подцепила, кулинарша гребаная!
   
Re: Людє і сабакі. Хоча які то люди...

Гнида....жрать друзей...шоб ты трихинеллез от нее подцепила, кулинарша гребаная!



Там в конце он рассказывает, как ел собаку с друзьями на флоте.
   
Re: Людє і сабакі. Хоча які то люди...

Нахуя это постить на ночь глядя Собацю жалко я б убил ту тварюку Господи прости меня в Спас... Слов нету...
   
Re: Людє і сабакі. Хоча які то люди...
lot

я бы сам эту стерву повесил бы под камеру точно так же...  и пусть меня садят за умышленное убийство
   
Re: Людє і сабакі. Хоча які то люди... Нове

Це ше не вся історія.
вона тримає в Одесі ресторан "Тосокхванг-Пальміра". Ну тіпа вона, насправді у неї чоловік кореєць.
І у тому ресторані часто трапезнічають співробітники північнокорейського консульства в Одесі.
Коротше її зараз СБУ взяло в розробку з приводу передачі корейцям технічної документації на вузол відсікання тяги першої ступені МБР.
Коротше попала тітка по повній.
Її зараз і СБУ шукає і  одеська спілка захисту тварин.
Кажуть, що й Грінпіс підключився уже.

Останнє редагування: 19 серпня 2017 19:29:09 від Morcheeba
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія