Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Технічне: телефон в армії

Технічне: телефон в армії

Є питання до тих хто вже в ЗСУ - є якась визнана так би мовити модель телефону, яку має сенс брати в польові умови?
   
Re: Технічне: телефон в армії

Смартфон на дві карти. Зв'язок скрізь різний. Якщо нема то через старлінк. Спілкування 99 процентів у месенжерах зеленка/синька
   
Re: Технічне: телефон в армії
PAL

як я розумію, тут скоріше питання не у кількості карт, а у захищеності та автономності телефону
   
Re: Технічне: телефон в армії

як я розумію, тут скоріше питання не у кількості карт, а у захищеності та автономності телефону
У мене звичайний сяомі. дргий рік живий, до цого тягав айхфона. Плівка на екран та ризовий чохол. Усі ці типу захищені смартфони понти та трата грошей
   
Re: Технічне: телефон в армії
N88

Не рекомендують айфони бо софт під андроїд.
Особисто я б не радив китайські бренди.
   
Re: Технічне: телефон в армії

як я розумію, тут скоріше питання не у кількості карт, а у захищеності та автономності телефону

Саме так, дзвонять вони усі, і все одно переважну більшість часу я так зрозумів мобільний зв'язок вимикають. Звичайно питання в специфічних властивостях - можливості працювати з відповідним софтом (навряд чи початковий смартфон буде швидко працювати, iOS також я так розумію не варіант), та живучості телефону.
   
Re: Технічне: телефон в армії

До речі, рекомендую поставити OsmAnd - офлайн топографічні карти та навігація.
   
Re: Технічне: телефон в армії

Не буду нічого радити, бо не в зсу, і саме тому мій допис краще цілком ігнорувати, але десь рік oukitel wp19 користувався, батарея тримає добу якщо без перерви дивитися чи грати в ігри, зв'язок (радіо модуль) тримає дуже добре, до 50 км від базової станції ловив.

Мив його в калюжі та під краном, не протікає
   
Re: Технічне: телефон в армії

Є питання до тих хто вже в ЗСУ - є якась визнана так би мовити модель телефону, яку має сенс брати в польові умови?

Краще южнокорейськи..
Не кітайськи - бо столкнувся з тим що майже всі чінайськи телефони чомусь включають лампочку на екрані (мабуть для визначення обличчя) - і ніяк її не вимкнути - або незадекларована функція або техничний баг..
Без ПНБ навколо темень ... через ПНБ - смартфон як стробоскоп кожні 0,5 сек блим блим блим..  стає видно як днем. У когось в кішені у когось у  збросі.. 
   
Re: Технічне: телефон в армії

Краще южнокорейськи..
Не кітайськи - бо столкнувся з тим що майже всі чінайськи телефони чомусь включають лампочку на екрані (мабуть для визначення обличчя) - і ніяк її не вимкнути - або незадекларована функція або техничний баг..
Без ПНБ навколо темень ... через ПНБ - смартфон як стробоскоп кожні 0,5 сек блим блим блим..  стає видно як днем. У когось в кішені у когось у  збросі.. 

Яку лампочку?  8-:
Ніколи такого не бачив.
   
Re: Технічне: телефон в армії

Яку лампочку?  8-:
Ніколи такого не бачив.
ИК датчик приближения наверное
   
Re: Технічне: телефон в армії

А со встроенным тепловизором? Или это просто игрушки?
   
Re: Технічне: телефон в армії

Яку лампочку?  8-:
Ніколи такого не бачив.

Недочитав... через ПНБ... тоді можливо...  :-)o
   
Re: Технічне: телефон в армії

прочитала чоловіку каже - нема, беруть кому що подобається
   
Re: Технічне: телефон в армії

прочитала чоловіку каже - нема, беруть кому що подобається

Найголовніше...

Ємність акумулятора - 22000 мАг

   
Re: Технічне: телефон в армії

Найголовніше...

Ємність акумулятора - 22000 мАг
і вага 647 грамів...
   
Re: Технічне: телефон в армії

і вага 647 грамів...
Это фактически телефон и повербанк 20000 по весу. Не знаю, тяжёлая штуковина
   
Re: Технічне: телефон в армії

Круто....

Ємність акумулятора - 22000 мАг  (tu) 
Хто б сумнівався! Це ж юліфон  :love:
   
Re: Технічне: телефон в армії

F150 Air1 Utra+
   
Re: Технічне: телефон в армії

Re: Технічне: телефон в армії

один любий смартфон на 2 карточки з інтернет-пакетом від двох різних операторів. модель значення не має - головне щоб месенджери працювали, напряму по мобільному якщо дзвонять то тільки щоб попросити зайти в месенджер. ємність акумулятора теж другорядне - все одно доведеться з собою павербанк тягати. обовязково закритий футляр для телефону, обовязково вхід по пінкоду, ніяких відбитків пальців чи фейсайді. а також один "аварійний" якийсь самий простий кнопочний телефон з карточкою третього оператора і максимально маленьких розмірів, він постійно виключений. Різні оператори потрібні бо ніколи не вгадаєш що буде працювати з інтернетом  в даному конкретному місці.Також по можливості - домовляєтесь з побратимами, купуєте спільний смартфон (ну або хтось ділиться своїм) , ставите його на роздачу інтернету по вайфай, на своїх телефонах виключаєте мобільний звязок, користуєтесь тільки вайфай-месенджерами.
   
Re: Технічне: телефон в армії

Є питання до тих хто вже в ЗСУ - є якась визнана так би мовити модель телефону, яку має сенс брати в польові умови?

Ти зібрався на фронт? На чий бік?
   
Re: Технічне: телефон в армії

Ти зібрався на фронт? На чий бік?

Банальність скажу - є відчуття що скоро прийде черга). Фронт чи друга лінія (спеціальність не хірургічна), але в польові умови думаю що потрапити просто.
   
Re: Технічне: телефон в армії

Не телефон, але технічне.  :-)o

   
Re: Технічне: телефон в армії

Банальність скажу - є відчуття що скоро прийде черга). Фронт чи друга лінія (спеціальність не хірургічна), але в польові умови думаю що потрапити просто.
є підвищена потреба в лікарях терапевтичних спеціальностей?
   
Re: Технічне: телефон в армії

Я от думав чи не треба воїнам мати капшучка що блокує сигнал як от аpple pay? Ну щоб їх не могли вичистити по сигналу? Чи ті прометалені капшучки не спрацюють?
   
Re: Технічне: телефон в армії

Я от думав чи не треба воїнам мати капшучка що блокує сигнал як от аpple pay? Ну щоб їх не могли вичистити по сигналу? Чи ті прометалені капшучки не спрацюють?
Краще коліщатка, навіть як вирахують, то воїни завжди в русі, як зерня на коліщатках (ц)
   
Re: Технічне: телефон в армії

є підвищена потреба в лікарях терапевтичних спеціальностей?
До госпиталя обязанности врачей не сильно отличаются. Да и бумажной работы куда больше чем лечебной. Всем работа есть. Вот недавно погибла при бомбежке доктор, семейный врач , работала начальником медпункта кажется. В общей массе так. Хирурги и анестезиологи конечно полезнее, но их и мало и все таки тоже не очень рационально оперировать на коленке где то в подвале. Хотя сейчас говорят что есть такие потребности, дроны и прочее не дают эвакуировать быстро.  Мед служба Азова показала фильм про их работу в Мариуполе.
   
Re: Технічне: телефон в армії
PAL

Я от думав чи не треба воїнам мати капшучка що блокує сигнал як от аpple pay? Ну щоб їх не могли вичистити по сигналу? Чи ті прометалені капшучки не спрацюють?

а що, на яблуках NFC кнопочкою не вимикається?  ;o
яка відсталість!
на дроїді є така кнопочка - хочеш ввімкнув, хочеш - вимкнув
   
Re: Технічне: телефон в армії

Один добрий знайомий звернув увагу,що смартфон у війску повинен мати функцію WoLTE,або WoWiFi.Краще обидві..Тоді спокійно можна розмовляти за відсутністю мережі..
Приклад від одного з операторів
https://www.lifecell.ua/uk/volte/
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія