Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський звернувся до українців з приводу можливого наступу РФ

Кацапи трохи спалилися, коли почали виставляти умови.
Якби вони їх з доброго дива виставили, то всі б просто посміялися з дурачків.
А тут спочатку надулися, випустили на арену найбільш йобнутих, мол ми псіховані, справка навіть є.
Дайом паслєдній шанс.

Якось то підозріло, хто хоче підступно напасти та мінімізувати втрати не дає стільки місяців на підготовку та звезення зброї з усього світу.

Хоча ніщо не може відмінити залізного аргументу - хуйло йобнутий. Може він і справді вірить, що вони попадуть в рай, а всі інші просто здохнуть.
   
Зрозуміло, західні ЗМІ ведуть ведуть спецоперацію проти бубочки і Єрмака  :facepalm:
   
Ну понятно, значит Блинкин среди всего прочего принуждал Бубочку выполнить минские соглашения.
А мені понятно що після зустрічі з Блінкеном,Зеленський мав записати два відео.Одне окремо для порохоботів.
Ну не може він вам прямим текстом сказати те чому американські мас медія  нагнітають. Якщо ви самі не спроможні цієї тактики осягнути.
   
до кого звертався такі і тези.

Фактаж то для закритих засідань, для обмеженого кола, як і можливі сценарії.
А це промова для Степана Сраки та його Мотрі, котрі кожен день ведуть ратний бій на просторах фейсбука, а потім зайобують лікарів через свої гіпертонічні кризи.
:D  (tu)
 Плюс сто
   
якщо вже 8 років війна то фортифікаційні споруди на небезпечних напрямках треба було будувати замість доріг.

Та да. Ну, Вова вірий що фартовий, але так виглядає, що цього разу він не пропетляє...

Об'єктивно Хуйлу треба якась перемога, бо по іншому йому тапки...

   
Все правильно він каже. Це всі дії Московії і мали на меті викликати падіння настроїв і економіки.
   
:D  (tu)
 Плюс сто

Тобто ви вважаєте, що готувати "тривожні рюкзаки" ще рано ?

Ну не знаю. Я, наприклад, переживаю щоб потім, ось такі заспокійливі спічі не були причиною масової неготовності мирного населення до евакуації...
   
Как-то спокойней не стало после такого успокоения.

Угу.
А шо хотел сказать, вовик ?? типа, не психуйте ? Это - ВСЕ ?????
   
Логічно сказано у відео - хуйло не нападе до кінця Китайської Олімпіади, саме 20 лютого закінчуються і військові навчання з Біларусью.

Бо Китай їм не пробачить..
   
Кацапи трохи спалилися, коли почали виставляти умови.
Якби вони їх з доброго дива виставили, то всі б просто посміялися з дурачків.
А тут спочатку надулися, випустили на арену найбільш йобнутих, мол ми псіховані, справка навіть є.
Дайом паслєдній шанс.

Якось то підозріло, хто хоче підступно напасти та мінімізувати втрати не дає стільки місяців на підготовку та звезення зброї з усього світу.

Хоча ніщо не може відмінити залізного аргументу - хуйло йобнутий. Може він і справді вірить, що вони попадуть в рай, а всі інші просто здохнуть.

Це просто обгрунтування війни для свого населення.

Хуйло провокує озброєння українців, щоб потім сказати : "Бачите, що Нато витворяє, вони озброюють нациків, які нападуть на прекрасну Росію. Ми мусимо захищатися".
   
Я конечно не сторонник Зелени, но он правильно сделал что успокоил людей. А что надо было панику поднимать, типа все завтра война, готовтесь типа, после этого и вторжение не надо было. Тут бы экономике жопа бы сразу была
   
Зеленський: Без кассапопаніки. З вірою в Україну та мир!
4,483 views • Jan 19, 2022 •

Не панікуймо - Данбасс і Крим вже успішно проґавили та непропанікували!

Бо ми не живемо отепер в українському теперішньому часі - коли треба розумно панікувати (і ніколи не жили, а що не воювали по-українськи - й поготів), а в россосуржикосїйчасі та в москвовимірах та в москвовійні:

Тож саме коли треба чи не треба панікувати? - Питання часу!

Зеленський попросив українців не панікувати: Не бігти по гречку й сірники
СЕРЕДА, 19 СІЧНЯ 2022, 20:41
https://www.pravda.com.ua/news/2022/01/19/7321021/

Пряма мова [прямий россосуржик - а також і москвомислення] Зеленського: "А в чому, власне, новина? Хіба це не реальність уже 8 років? Хіба вторгнення почалось не у 2014? Хіба загроза масштабної війни з’явилась тільки зараз_ІБА_СЇЙЧАС ТЕПЕР? Ці ризики існують не один день. І вони не стали більшими. Більшим став ажіотаж навколо них. І зараз_ІБА_СЇЙЧАС ТЕПЕР активно нападають не на нашу землю, а на ваші нерви. Щоб у вас було постійне відчуття тривоги."

Ось отут пояснено чому россосуржиконедорік и - немічні вчасно стріляти, а думати чи мовити вчасно - й поготів! Все в умі зкорельоване - яко мововійна! Лиш недоумкам отеє - "какая разнїца"!
   
по суті є щось? чи тільки істерики?

по суті ти просто зникнеш з форуму, коли почнеться і цей виблядок зі своїми шашликами здрисне з країни.
   
Хуйло не хоче наступати підступно. Він хоче довести ситуацію до активного і повноцінного перекидання зброї в Україну і аргументувати чергову "Священну війну"
   
те шо бомбосховища раніше не перевіряли - це не тому що ризику не було,
а тому що ума не було

їх завжди треба перевіряти
треба виходити з того що ситуація загрози з боку Росії - надовго
а якщо так - то висновок дійсно - "головне - не відлякати інвесторів".
:facepalm: Яке їхало, таке здибало...
   
хочеш миру? готуйся до війни.
   
Ну понятно, значит Блинкин среди всего прочего принуждал Бубочку выполнить минские соглашения.
А ось і нова методичка...
   
У середу, 19 січня, Президент Володимир Зеленський виступив зі звернення до українців з приводу можливого наступу російських військ. Відео опубліковано на офіційній сторінці глави держави в Facebook.
«Зараз всі новини та інформаційний простір сповнені схожими повідомленнями про війну з Росією, про те, що вторгнення може початися прямо завтра. А в чому, власне, новина? Хіба це не реальність вже 8 років? Хіба вторгнення почалося не в 2014 році? Хіба загроза війни з'явилася тільки зараз? Ці ризики існують не один день і зараз вони не стали більше, зараз став більше ажіотаж навколо них», - заявив Зеленський.
Президент додав, що українцям не потрібно панікувати і накручувати себе через новини про можливе вторгнення російських військ в Україну.
«Всім нашим громадянам, особливо похилого віку, потрібно це зрозуміти, потрібно видихнути, заспокоїтися. Всім нашим партнерам бути дієвими, і не на словах. Важлива не тільки інформація про те, що буде робити світ», - додав Зеленський.

   
Подивимось, як завтра фінансові ринки відреагують на таке заспокійливе
   
Зьєбобіки, скиньте весь виступ текстом, бо слухати голос торчка жодних сил не вистачає.
   
От уйобок. :facepalm1:
Амери, падли, паніку роздувають, брити котрий день нонстоп зброю Україні тягають, а у бубочки всьо, как всегда.

та він по ходу тим нав'язливим бритам і натякає, що нехер перти сюди свої залізяки і дратувати партньорав...
   
Прокинулась жаба зелена.
   
та він по ходу тим нав'язливим бритам і натякає, що нехер перти сюди свої залізяки і дратувати партньорав...

Текст дали і сказали - читай, скоморох, бо не заспокоїш прихильники певної політсили то завтра буде паніка і курс по 40
   
"В травні нас чекає шашлик і День Перемоги" - так і сказав, між іншим.
   
Текст дали і сказали - читай, скоморох, бо не заспокоїш прихильники певної політсили то завтра буде паніка і курс по 40

та після таких "заспокоєнь" точно шо буде
   
"В травні нас чекає шашлик і День Перенмоги" - так і сказав, між іншим.

Точно до українців звертався а не до кацапів?
   
"В травні нас чекає шашлик і День Перенмоги" - так і сказав, між іншим.

я думав ви тролите :facepalm1: шо рілі так і сказав? бляха й-й совок :facepalm1:
   
Volodymyr Ariev
56 хв 

Щойно від надійного джерела отримав інформацію, що привезена днями британська протитанкова зброя, яку так потребує українська армія опинилась на митних складах і досі ніхто навіть не займався її розмитненням і передачею Збройним Силам України.
Я попереджаю владу, що нехлюйство і саботаж в такий час, як зараз, і є справжня державна зрада. Якщо і завтра ситуація не зміниться, потім будуть наслідки для всіх причетних.
   
я думав ви тролите :facepalm1: шо рілі так і сказав? бляха й-й совок :facepalm1:
Я ПРОСЛУХАВ всю промову. орієнтовно на 5-6 хвилині. ТАК І СКАЗАВ.
   
яка гречка, коли тікають закордонні інвестори, скидають українські цінні папери, гривня падає,
хай блазень ще більше катається на лижах та переживає про чемпіонат по баскетболу,
хай Рада відпочиває місяць,
коли західники кричать про рашистську загрозу та їдуть в Україну нагадати прихильники певної політсили, що в нього війна
   
Тобто ви вважаєте, що готувати "тривожні рюкзаки" ще рано ?

Ну не знаю. Я, наприклад, переживаю щоб потім, ось такі заспокійливі спічі не були причиною масової неготовності мирного населення до евакуації...
якої ще евакуації? куди евакуації???
 :S

бомбосховищ як і таборів для евакуйованих осіб- НЕМАЄ. як результат 30 років ринкової економіки в козаченьківському варіанті, де кожен сам за себе а держава жодних глобальних планів не має.
   
Я ПРОСЛУХАВ всю промову. орієнтовно на 5-6 хвилині. ТАК І СКАЗАВ.

дякую за тайминг. послухав :facepalm1: 
   
якої ще евакуації? куди евакуації???
 :S

бомбосховищ як і таборів для евакуйованих осіб- НЕМАЄ. як результат 30 років ринкової економіки в козаченьківському варіанті, де кожен сам за себе а держава жодних глобальних планів не має.

З великих міст в разі війни людям обов'язково треба буде евакуюватися, бо інакше - жопа буде просто всеосяжна.
   
пора таки шмайссер готовить
   
Взагалі страусина політика ніхєра не допоможе в разі піздарєза.
   
За мерзенну жабу і Гетьманцова українці ніколи не воюватимуть.
   
"В травні нас чекає шашлик і День Перемоги" - так і сказав, між іншим.
Черчіль - "Я не можу запропонувати нічого, крім крові, важкої праці, сліз і поту".
Зеленський - "Я не можу запропонувати нічого, крім шашлика"  :lol: 
   
За мерзенну жабу і Гетьманцова українці ніколи не воюватимуть.

Та похуй на них, за себе будемо воювати.
   
З великих міст в разі війни людям обов'язково треба буде евакуюватися, бо інакше - жопа буде просто всеосяжна.
наприклад куди евакуювати 1 000 000 людей?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія