Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Не понимаю, почему нельзя считать русских братьями ??

Видишь ли(с). Ты - один из тех перелицованных коммуняк, шо считали, шо людей, как собак можно дрессировкой переделать, природу - покорить, и "сказку сделать  былью". Не хочется тебя разочаровывать, но общество (любое) развивается по определенным законам, и навязать большинству свою волю меньшинство может, но на очень ограниченное время. А потом река возвращается в свое русло.
Рейх просуществовал 12 лет, Совок - 59. и на том все эксперименты построения будущего "по собственному хотению" закончились.

людєй можна пєрєдєлать - я дійсно в це вірю
мільйони русифікованих українців, які прекрасно знають українську мову але бояться її використовувати - тому доказ
   
Видишь ли(с). Ты - один из тех перелицованных коммуняк, шо считали, шо людей, как собак можно дрессировкой переделать, природу - покорить, и "сказку сделать  былью". Не хочется тебя разочаровывать, но общество (любое) развивается по определенным законам, и навязать большинству свою волю меньшинство может, но на очень ограниченное время. А потом река возвращается в свое русло.



тим більше якби меншість хоч була розмазана рівномірним шаром

а то ж по Збручу більшість перетворюється взагалі у мізерну меншість
   
генетика така смішна річ що, наприклад, у угорців давно уже залишилось дуже мало угро-фінського, просто мізер.
+===============+
Конкретно: чого?
   
людєй можна пєрєдєлать - я дійсно в це вірю
мільйони русифікованих українців, які прекрасно знають українську мову але бояться її використовувати - тому доказ


хто боїться і чого?  :S
   
демоны)) лучше б вы всю свою энергию да направили в русло нормальное созидательное)
ім, Володя, башляють не за те.
   
Коротше, гілка сходить на пси, тому просто скажу  по темі.
Дурне питання "почему нельзя считать русских братьями ?" задає зазвичай той, в кого нема рідні в Раші й сам він в Раші  перебував максимум туристом, на ермітаж дивився та по "залатому кальцу" катався.
Оскільки в мене є трохи рідні в Раші й я "трохи" там був не туристом, то однозначно можу сказати ніякого братства там в принципі не може бути, особливо на рівні нижчому за ма-а-а-а-сковську чи пітерську інтелігенцію. Геть різні люди, різний "уклад", різне світосприйняття. А зараз, взагалі як інші галактики. Немає навіть тих напівштучних "точок дотику", які культивувались й підтримувались за совдепії. Й  навіть мова кацапська,  яку юзають українці "во всех сферах", вже не та мова, яку юзають сучасні кацапи.

Останнє редагування: 28 липня 2021 21:41:49 від птах Сорока
   
+===============+
Конкретно: чого?


гаплогрупи відповідної
   
хто боїться і чого?  :S

в основному, ті хто прекрасно знають українську мову але не використовують її бояться втратити статус носія мови колонізаторів
   
в основному, ті хто прекрасно знають українську мову але не використовують її бояться втратити статус носія мови колонізаторів



а що дає статус носія мови колонізаторів, щоб боятися його втратити?
   
людєй можна пєрєдєлать - я дійсно в це вірю
мільйони русифікованих українців, які прекрасно знають українську мову але бояться її використовувати - тому доказ
Да не смеши людей хоть. КОГО они боятся? :laugh:
   
в основному, ті хто прекрасно знають українську мову але не використовують її бояться втратити статус носія мови колонізаторів
И в чем этот "статус" выражается? 8-:
   
а що дає статус носія мови колонізаторів, щоб боятися його втратити?

ну а що дає належність до касти брахманів в Індії?
визнання іншими брахманами твого статусу

якщо брахман порушує норми - втрачає статус
що страшного? нічого, але як правило ніхто не хоче втрачати статус
   
Коротше, гілка сходить на пси, тому просто скажу  по темі.
Дурне питання "почему нельзя считать русских братьями ?" задає зазвичай той, в кого нема рідні в Раші й сам він в Раші  перебував максимум туристом, на ермітаж дивився та по "залатому кальцу" катався.
Оскільки в мене є трохи рідні в Раші й я "трохи" там був не туристом, то однозначно можу сказати ніякого братства там в принципі не може бути, особливо на рівні нижчому за ма-а-а-а-сковську чи пітерську інтелігенцію. Геть різні люди, різний "уклад", різне світосприйняття. А зараз, взагалі як інші галактики. Немає навіть тих напівштучних "точок дотику", які культивувались й підтримувались за совдепії. Й  навіть мова кацапська,  яку юзають українці "во всех сферах", вже не та мова, яку юзають сучасні кацапи.
А полЯкы или евреи нам братья? :gigi:
   
Коротше, гілка сходить на пси, тому просто скажу  по темі.
Дурне питання "почему нельзя считать русских братьями ?" задає зазвичай той, в кого нема рідні в Раші й сам він в Раші  перебував максимум туристом, на ермітаж дивився та по "залатому кальцу" катався.
Оскільки в мене є трохи рідні в Раші й я "трохи" там був не туристом, то однозначно можу сказати ніякого братства там в принципі не може бути, особливо на рівні нижчому за ма-а-а-а-сковську чи пітерську інтелігенцію. Геть різні люди, різний "уклад", різне світосприйняття. А зараз, взагалі як інші галактики. Немає навіть тих напівштучних "точок дотику", які культивувались й підтримувались за совдепії. Й  навіть мова кацапська,  яку юзають українці "во всех сферах", вже не та мова, яку юзають сучасні кацапи.
також про це подумав, згадуючи детальні розповіді численних старших колег про перебування в «стройотрядах» у Вооогодській області. Різні планети
   
================================
Генетика пусть тебя не сбивает с толку. Человек вообще на 95% генетически схож с жабами. Ферштейн? На 95%!!!!  Генотипы народностей могут во многом совпадать,но АДЫН МАЛЕНЬКИЙ ГЭН все пересере. :D
+======================================================+
Після котрого літру шмурдяка зелені чортики тобі таке набрехали?
Бо ВСЕ живе на планеті використовує лише 20 амінокислот, з яких
всі, окрім амінооцтової є лівообертаючі.
   
ну а що дає належність до касти брахманів в Індії?
визнання іншими брахманами твого статусу

якщо брахман порушує норми - втрачає статус
що страшного? нічого, але як правило ніхто не хоче втрачати статус
Бля, этот Статус у тебя в макитре от ощущения меньшовартости.  Кацапы-брахманы. Похоже ты заговариваться начал. :facepalm:
   
А полЯкы или евреи нам братья?
Ну, якшо історично брати Правобережжя, де кого в селах не пошкрябай, то в родичах десь вилізе або поляк або єврей а також з власного досвіду, між українцями, євреями та поляками спільного набагато більше за менталітетом аніж з кацапами з усяких мурманськів, челябінськів, та іншого зауралья.
Багато хто чомусь асоціює Рашу лише з "европейской частью рассии", де живуть  переважно понаєхавші.

Останнє редагування: 28 липня 2021 21:51:08 від птах Сорока
   
Бля, этот Статус у тебя в макитре от ощущения меньшовартости.  Кацапы-брахманы. Похоже ты заговариваться начал. :facepalm:

брахмани це як приклад
це будь-яка відносно замкнена група
інший приклад - належність до кримінального світу, субкультури

ціна виходу відрізняється, але часто це веде до розриву соціальних зв'язків
це відповідь на питання "чого бояться"
   
я так розумію жовта, R1A - це слов'янська група?
тут не дуже зрозуміло як вона опинилась в Ісландії
адже Ісландія - це досить таки ізольований народ
тому я не дуже розумію чому вона саме "слов'янська"
+===========================================================+
Бо заселили її вікінги. А Тур Хейєрдал відкрив що прабатьківщина данів
та норгів є степи приазов"я, звідки їх турнули римляни у І-у сторіччі н.е.
   
ну а що дає належність до касти брахманів в Індії?
визнання іншими брахманами твого статусу

якщо брахман порушує норми - втрачає статус
що страшного? нічого, але як правило ніхто не хоче втрачати статус


так це ж примітивне суспільство, архаїка.

які касти у ХХ ст у Європі?  це все відголоски колоніального минулого і спроби подолати власну меншовартість. Ото уже нас ляхи із москалями топтали так тепер ми на них відіграємось, ми тепер титульні, носитимемо червоні кальсони а вони при зустрічі хай кланяються. запануєм у свої сторонці

це архаїчно і убого. запанувати на якийсь час можу і вийде але загалом це сторонку саму остаточно зажене у деградацію
   
Коцапи:
1) Не слов'яни
2) Не русини
3) В людському плані просто довбодятли
На грунті чого їх в брати записувати?  :gigi: Я краще запишу в брати якогось негра-бразила. Вони хоч люди веселі і позитивні  :facepalm: 
   
+===========================================================+
Бо заселили її вікінги. А Тур Хейєрдал відкрив що прабатьківщина данів
та норгів є степи приазов"я, звідки їх турнули римляни у І-у сторіччі н.е.


ну і де ж та гаплогрупа у норгів і данців за межами ісландії?
   
наша беда в том, что титульная нация недолугая и отлично об этом подозревая боится взять ответственность за страну..
   
а хз
там коли починаєш читати ці дослідження, то дуже смішно буває.

сербські гени Гітлера, походження балтійських аристократів із Ухані (тієї самої) і тому подібне
+===================================+
Спробуй заперечити!
Цитата:
На этом фоне генетика, вторгшаяся в историческую науку, выглядит этаким образцом строгости и однозначности, почти что математикой.

Дело в том, что генетика, как и любая естественная наука, имеет неоспоримое преимущество перед историей – она воспроизводима. То есть можно поставить эксперимент сколько угодно раз и убедиться, что он не врёт. А уже потом браться за древние кости, чтобы выудить из них информацию по отработанным методикам.
Ещё одним интересным моментом в генетике является наличие абстрактной "митохондриальной Евы" – женщины, по материнской линии являющейся нашим общим предком. Нет, это не означает, что кроме неё женщин не было. Просто не у всех из них были дочери... или у их дочерей... или дочерей их дочерей... В общем, рано или поздно прямые линии пресекались.

Аналогично существует и "ядерный Адам", которому мы все приходимся прямыми потомками по мужской линии.

И, нет, "митохондриальная Ева" и "ядерный Адам" не были мужем и женой. Более того, они жили в разное время и в разных местах Африки
Поскольку человечество прошло через несколько очень узких "горлышек", то кроме Адама с Евой можно ввести и понятия нескольких "праматерей" и "праотцев" для ряда народов (настолько древних народов, что и имена их не сохранились). Брайан Сайкс, открывший способ расшифровки генетического наследования по материнской линии, проанализировал европейскую популяцию и выделил несколько женщин, живших от 35 до 10 тыс. лет назад, к чьему наследию сводятся все митохондриальные ДНК современных европейцев. Он поэтически назвал их "Семь дочерей Евы" и дал имена, созвучные кодам в научной классификации: Урсула (гаплогруппа U, исключая её подгруппу K), Ксения (X), Елена (H), Вельда (V), Тара (T), Катрин (K), Жасмин (J). Потом оказалось, что их не 7, а 10 (а то и 12), но ситуации это не меняет.

Мы ещё не раз вспомним эти имена далее.

В мире же все люди сводятся к потомкам 29 женщин, из которых половина принадлежит к африканскому субтропическому населению.
"Потомкам Адама" повезло меньше, и имён им никто не дал. Приходится обходиться кодовыми обозначениями. Тем не менее, их гаплогруппы (группы по общим генетическим мутациям) тоже довольно легко определяются в современном человечестве.
   
Можна не в бан, а в окремий підфорум :)

Для кацапів, для прихильники певної політсили, для антиваксерів :)
Эти полумеры и накуй ненадо.
   
Коцапи:
1) Не слов'яни
2) Не русини
3) В людському плані просто довбодятли
На грунті чого їх в брати записувати?  :gigi: Я краще запишу в брати якогось негра-бразила. Вони хоч люди веселі і позитивні  :facepalm:


та харош уже

Русь то був не тільки Київ із полянами, але і Суздаль, Ростов, Рязань. Зі словянами, мордвою, ерзя і тому подібне.  Нікого тоді не хвилювало топтати словян чи мордву, із них раби однакові виходили


і мова їх староболгарський вплив значний має тільки тому, що її згори до низу впорядковували. У Росії як і у більшості європейських держав тривалий час існувала мова знаті і мова простолюдинів. Потім мову упорядкували і створили одну, із домінуванням староболгарської, мови освіченої частини суспільства. А українці оскільки держави не мали, то продовжували говорити мовою простолюдинів аж до часів Котляревського.

Останнє редагування: 28 липня 2021 21:59:05 від OldBoy
   
так це ж примітивне суспільство, архаїка.

які касти у ХХ ст у Європі?  це все відголоски колоніального минулого і спроби подолати власну меншовартість. Ото уже нас ляхи із москалями топтали так тепер ми на них відіграємось, ми тепер титульні, носитимемо червоні кальсони а вони при зустрічі хай кланяються. запануєм у свої сторонці

це архаїчно і убого. запанувати на якийсь час можу і вийде але загалом це сторонку саму остаточно зажене у деградацію

касти - це просто приклад
подібні процеси відбувались в багатьох європейських країнах
в Чехії, Словакії, Польщі в 20-му столітті
можливо щось подібне було в балтійських країнах з німецькою елітою
в Росії в 19-му столітті (коли викорінювали французький вплив, і потім в 20-му коли німецький)

саме подібна консолідація, і "подолання власної меншовартості" (чому власної? це подолання, або примус до подолання меншовартості тих хто боїться говорити українською мовою)
більше того після завершення цього процесу ніяких "вони" не буде
як не лишилось франкомовних аристократів, які розказували про узкоязику дєрєвєнщіну через яку спалили москву

Останнє редагування: 28 липня 2021 22:00:26 від рино
   
касти - це просто приклад
подібні процеси відбувались в багатьох європейських країнах
в Чехії, Словакії, Польщі в 20-му столітті
можливо щось подібне було в балтійських країнах з німецькою елітою
в Росії в 19-му столітті (коли викорінювали французький вплив, і потім в 20-му коли німецький)

саме подібна консолідація, і "подолання власної меншовартості" (чому власної? це подолання, або примус до подолання меншовартості тих хто боїться говорити українською мовою)
більше того після завершення цього процесу ніяких "вони" не буде
як не лишилось франкомовних аристократів, які розказували про узкоязику дєрєвєнщіну через яку спалили москву
Ну так та сама Чехія взагалі майже силоміць  виперла німецьку мову з загального вжитку.
До того чеська вважалась відсталою мовою селян та чмошників.

А Чехія з німцями була інтегрована я їпу,майже так само як й Україна з кацапами.
   
і мова їх староболгарський вплив значний має тільки тому, що її згори до низу впорядковували. У Росії як і у більшості європейських держав тривалий час існувала мова знаті і мова простолюдинів. Потім мову упорядкували і створили одну, із домінуванням староболгарської, мови освіченої частини суспільства. А українці оскільки держави не мали, то продовжували говорити мовою простолюдинів аж до часів Котляревського.

Мовою кацапської знаті була французька  :facepalm: Ти ж не фрацузів пропонуєш в брати записати, а якусь чухню. Чому?  :gigi:
   
Ну, якшо історично брати Правобережжя, де кого в селах не пошкрябай, то в родичах десь вилізе або поляк або єврей а також з власного досвіду, між українцями, євреями та поляками спільного набагато більше за менталітетом аніж з кацапами з усяких мурманськів, челябінськів, та іншого зауралья.
Багато хто чомусь асоціює Рашу лише з "европейской частью рассии", де живуть  переважно понаєхавші.
Ну я бывал за Уралом. Так они сами называю москвичей кацапами, а себя чалдонами. Нет как такового "типичного кацапа", как нет "типичного украинца". Это все мифыи попытки натянуть гандон на кавуна.
Как я заметил, практически все эти борцуны за мову, веру, скрепы, царя и отечество, рахнообразные кизяки всех мастей и паланок - люди с комплексами, несосотоявшиеся. И поэтому вместо того, шоб принять реальность, пытаются всеми этими искусственными построения и играми придать себе значительность и вес..
Скучно это все.. после тридцати лет независимости все еще пытаться шось "розбудовувать". значит тако ежелание или умение, если результатов - пердь и Кузюка.
Германия через 10 лет половину России и всю Европу захывтила, Совок Через тридцать лет уже успел провести индустриализацию аграрной страны, выиграть Мировую войну и в 52 году уже почти восстановить все разрушенное войной.
А мы все розбудовываем. Да так розбудувалы, шо скоро в куренях жить будем. B-)
И этот результат - именно заслуга вот таких "розбудовувачив", которые вместо фундамента, начали строить дымоход, и цеплять правильные вывески.
   
Ну я бывал за Уралом. Так они сами называю москвичей кацапами, а себя чалдонами. Нет как такового "типичного кацапа", как нет "типичного украинца". Это все мифыи попытки натянуть гандон на кавуна.
Как я заметил, практически все эти борцуны за мову, веру, скрепы, царя и отечество, рахнообразные кизяки всех мастей и паланок - люди с комплексами, несосотоявшиеся. И поэтому вместо того, шоб принять реальность, пытаются всеми этими искусственными построения и играми придать себе значительность и вес..
Скучно это все.. после тридцати лет независимости все еще пытаться шось "розбудовувать". значит тако ежелание или умение, если результатов - пердь и Кузюка.
Германия через 10 лет половину России и всю Европу захывтила, Совок Через тридцать лет уже успел провести индустриализацию аграрной страны, выиграть Мировую войну и в 52 году уже почти восстановить все разрушенное войной.
А мы все розбудовываем. Да так розбудувалы, шо скоро в куренях жить будем. B-)
И этот результат - именно заслуга вот таких "розбудовувачив", которые вместо фундамента, начали строить дымоход, и цеплять правильные вывески.

мова - це і є фундамент
совок провьол індустріалізацію, виіграл войну і розвалився як трухлява халупа

насправді, той факт що мову так важко відновити і робить її відновлення корисним, бо і забрати її потім дуже важко
це створює бар'єр який потім дуже важко подолати
   
Так они сами называю москвичей кацапами, а себя чалдонами. Нет как такового "типичного кацапа", как нет "типичного украинца". Это все мифыи попытки натянуть гандон на кавуна.
Ага, "фуйонами" називали.
За Уралом міста-заводи оборонки з найупоротішими кацапами "без роду и племени", дофуя татар, а в "деревнях" лютий трешак - срач, бухло й гімно  й це для місцевих норм й заїпісь.
І за совдепії так й було.  Хто хоче відчути відмінність від українцями та кацапами, просто порівняйте село в наших їпенях, навіть зараз, й в кацапській "глубінкє".
Причому питання не в тому шо кацапи там в "глубінкє" бідніші, а просто їм в кайф жити в "дзен-срачі", але якщо "родина позовет" то одразу в бій.
Українець ще й подумає,  як від того воєнкома відкупитись )))

"Чалдони", пляць )))

Останнє редагування: 28 липня 2021 22:15:49 від птах Сорока
   
а оце українець чи росіянин?

Показати зображення...
а оце мокшанка чи пані львівська?

Показати зображення...
+======================================================+
Ну, якщо ти по фото робиш генетичний аналіз, то хто тобі дохтур?
Бо вартість такого для жінки від 300 баксів, для чоловіків - від 700...
   
Французів я, до речі, не проти розглянути як кандидатів в брати  :gigi: Тільки боюсь, що самі франузи будуть проти  :gigi:
   
мова - це і є фундамент
совок провьол індустріалізацію, виіграл войну і розвалився як трухлява халупа

насправді, той факт що мову так важко відновити і робить її відновлення корисним, бо і забрати її потім дуже важко
це створює бар'єр який потім дуже важко подолати
Ну да - вывеска - это фундамент. Как я тебя понимаю.. :gigi:  Совок развалился на 69 году. А вот чы будет чему разваливаться еще через 39 лет - оччень большой воприс. Судя по стараниям таких будивнычых как ты, скорей всего и траншеи под фундамент бурьяном зарастут. Как на Ликарни майбутнього. Это кстати прекрасный пример вашего розбудовування. B-)
   
Французів я, до речі, не проти розглянути як кандидатів в брати  :gigi: Тільки боюсь, що самі франузи будуть проти  :gigi:
танунах, вони скупі і скандальні.
   
назовите мне хоть один народ, который был бы столь близок по менталитету, языку и традициям к украинцам ?? Зачем отрицать очевидное ??
Устраивая истерики и скулеж на этому тему, вы лишь играете на руку российском пропаганде, которая подсвечивает наиболее бесноватых из вас и делает сильное обобщение  :laugh:

Ну а если продолжить метафору, то разве не может быть смертельной вражды между родными братьями? Может и еще какая, причем она будет  ожесточённей нежели вражда между чужими!

Ну а в целом, народы это настолько аморфное понятие в современном мире, что переживать по этому поводу могут только те, у кого ничего кроме национальности и нет.  Судить нужно по конкретным людям и их поступкам, все остальное не более чем пропаганда в нужную сторону. По умолчанию нет плохих русских или украинцев, просто потому что они русские или украинцы.

Киевская Русь — это мать нашей истории. 24 области Украины и полуостров Крым — ее родные дети.
И они по праву — ее наследники.
А двоюродным племянникам и очень дальним родственникам не нужно посягать на ее наследство.
И пытаться доказать свою причастность к истории тысячи лет и тысячи событий, находясь от мест, где они происходили, за тысячи километров.© Президент Зеленський
   
Ага, "фуйонами" називали.
За Уралом міста-заводи оборонки з найупоротішими кацапами "без роду и племени", дофуя татар, а в "деревнях" лютий трешак - срач, бухло й гімно  й це для місцевих норм й заїпісь.
І за совдепії так й було.  Хто хоче відчути відмінність від українцями та кацапами, просто порівняйте село в наших їпенях, навіть зараз, й в кацапській "глубінкє". Причому питання не в тому шо кацапи там в "глубінкє" бідніші, а просто їм в кайф жити в "дзен-срачі",але якщо "родина позовет" то одразу в бій.

"Чалдони", пляць )))
Та ты прям Марко Поло, перебшийся с Афанасием Никитиным. Все видал, везде бывал. :laugh: и за Уралом не все в городах живут, как не все у нас в Киеве, и все там разные - и татары, и башкиры, и сибиряки. как разные у нас галычане и волыняки и одесситы. Эти агитки ты рассказывай поросячей пастве, она любит определенность и строгие формулировки. :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія