Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На Кубi орда кацапнi

На Кубi орда кацапнi

Нещодавно повернувся з Куби. Брав тижневу вiдпустку. Готель п'ять зiрок недалеко вiд санта-клари. Щонайменьше третина мешканцiв готелю - кацапи. Ще третина канадцiв, решта - європейці та аргентинці. Українців зрозуміло не було.

Кацапи всi росiйськi, тобто з Мордору. Вразило те що з Москви та з Пiтеру не багато, бiльшiсть з регiонiв, особливо з Пiвночi, з Кубанi та з Ростову. I де ж суко тi йобанi санкції?  :X

   
Re: На Кубi орда кацапнi

хорошо значит зарабатывают, не то что у нас всё хуже и хуже
   
Re: На Кубi орда кацапнi

Нещодавно повернувся з Куби. Брав тижневу вiдпустку. Готель п'ять зiрок недалеко вiд санта-клари. Щонайменьше третина мешканцiв готелю - кацапи. Ще третина канадцiв, решта - європейці та аргентинці. Українців зрозуміло не було.

Кацапи всi росiйськi, тобто з Мордору. Вразило те що з Москви та з Пiтеру не багато, бiльшiсть з регiонiв, особливо з Пiвночi, з Кубанi та з Ростову. I де ж суко тi йобанi санкції?  :X

 :lol:
   
Re: На Кубi орда кацапнi

У Куби з Ордою нема навіть візової системи. Так що взяла вата квиток і полетіла.
   
Re: На Кубi орда кацапнi

хорошо значит зарабатывают, не то что у нас всё хуже и хуже

Родіна зовйот!
   
Re: На Кубi орда кацапнi

хорошо значит зарабатывают, не то что у нас всё хуже и хуже

Я!Я! Яволь! Особенно если учесть их "неофициальные доходы"!
   
Re: На Кубi орда кацапнi

У Куби з Ордою нема навіть візової системи. Так що взяла вата квиток і полетіла.

А з України потрiбна вiза?
   
Re: На Кубi орда кацапнi

Кацапи всi росiйськi, тобто з Мордору. Вразило те що з Москви та з Пiтеру не багато, бiльшiсть з регiонiв, особливо з Пiвночi, з Кубанi та з Ростову. I де ж суко тi йобанi санкції?
А чего плохого в том, что россияне оставят свои деньги новым союзникам США?
   
Re: На Кубi орда кацапнi

А чего плохого в том, что россияне оставят свои деньги новым союзникам США?

а так це багатоходiвочка? Ну тодi ок
   
Re: На Кубi орда кацапнi

Нещодавно повернувся з Куби. Брав тижневу вiдпустку. Готель п'ять зiрок недалеко вiд санта-клари. Щонайменьше третина мешканцiв готелю - кацапи. Ще третина канадцiв, решта - європейці та аргентинці. Українців зрозуміло не було.

Кацапи всi росiйськi, тобто з Мордору. Вразило те що з Москви та з Пiтеру не багато, бiльшiсть з регiонiв, особливо з Пiвночi, з Кубанi та з Ростову. I де ж суко тi йобанi санкції?  :X

Санкции в том, что их поселили в Санта-Кларе: и моря нет, и сам городишко дыра дырой. Наверное, каждый день водили на экскурсию к Че Геваре.
   
Re: На Кубi орда кацапнi

для кацапів снижка на хотелі , о хуйло їм борг скосив
   
Re: На Кубi орда кацапнi

Кацапи геть зіпсували персонал рiзорту своїми скаженими тiпами. Персонал хто вiком за 40 рокiв всi розмовляють кацапською майже вiльно. Канадцi в ахуї вiд того що поряд з ними персонал розмовляє з москалями на якiйсь абракадабрськiй мовi, на них, канадцiв, не звертає жодної уваги.
   
Re: На Кубi орда кацапнi

Санкции в том, что их поселили в Санта-Кларе: и моря нет, и сам городишко дыра дырой. Наверное, каждый день водили на экскурсию к Че Геваре.

та да бля, рiзорт на приватному островi, живуть на окремих вiлах по два тижнi
   
Re: На Кубi орда кацапнi

а по какой причине канадийцы едут на кубу - не лучше ли в мексику или доминикану :S
   
Re: На Кубi орда кацапнi

а по какой причине канадийцы едут на кубу - не лучше ли в мексику или доминикану :S

всюди їдуть, i в Мексiку i в Домiнiкану
   
Re: На Кубi орда кацапнi

а чего удивляться
заработки в кацапстане больше украинских
родные в нижневартовске получали до девальвации в долларах на двоих 2500 долларов
и это простые рабочие кладовщик и повар в столовой
тоесть сейчас 1500 грето
в Украине простой рабочий 700 долларов сейчас не зарабатывает
хотя с работой там туже стало  тоже, а в Украине вообще ахтунг
   
Re: На Кубi орда кацапнi

Кацапи геть зіпсували персонал рiзорту своїми скаженими тiпами. Персонал хто вiком за 40 рокiв всi розмовляють кацапською майже вiльно. Канадцi в ахуї вiд того що поряд з ними персонал розмовляє з москалями на якiйсь абракадабрськiй мовi, на них, канадцiв, не звертає жодної уваги.

 :gigi:  они их еще и глупостям всяким учат
   
Re: На Кубi орда кацапнi

Кацапи геть зіпсували персонал рiзорту своїми скаженими тiпами. Персонал хто вiком за 40 рокiв всi розмовляють кацапською майже вiльно. Канадцi в ахуї вiд того що поряд з ними персонал розмовляє з москалями на якiйсь абракадабрськiй мовi, на них, канадцiв, не звертає жодної уваги.

Все правильно, ібо нєхуй.

Канадці від свого жиру отупіли і вперто не бажають задумуватись і усвідомити, що на півночі Євразії живе дика Орда, яку потрібно знищити й не гратися в толерастію і в демократію.

скоро тих канадців на курортах де багато кацапів ще й п***а почнуть.

Ібо нєхуй.
   
Re: На Кубi орда кацапнi

Дивно, щонайменше.
На Канарах їх як корова язиком злизала, долітають якісь недобитки та й ті голодранці. А на Кубу їм ще далі летіти по ідеї. Ну хіба що там проживання й їжа шарова. Інакше це нелогічно.
Або застаріла інфа.
   
Re: На Кубi орда кацапнi

аєрофолот чартери дешеві пускає
   
Re: На Кубi орда кацапнi

Я коли востаннє був, то теж пару штук було. З розмов зрозумів, що путівки дають на роботі в компаніях типу газпрому - в них якийсь договір з Кубою, а літак Аерофлот теж пільговий літав. Самі поводились як папуаси, тобто не скажеш, що багаті, а скоріше що дорвалися і ніколи такого не бачили раніше. На вечерю зсовували столи і ставили пляшки рому на стіл - бухали і "абщались" всі, включаючи немовлят  [KA]  На тріпедвайзорі в основному на 2-зіркові люди жаліються, що засилля рюсскіх. На хороших курортах майже немає (принаймні в Варадеро)
   
Re: На Кубi орда кацапнi

Дивно, щонайменше.
На Канарах їх як корова язиком злизала, долітають якісь недобитки та й ті голодранці. А на Кубу їм ще далі летіти по ідеї. Ну хіба що там проживання й їжа шарова. Інакше це нелогічно.
Або застаріла інфа.

"Канары" - нарицательное лет с десяток уже, "полетим на канары"- мечты тупых соплячек да быков   с килограммовыми цепями на шеях, не тренд уже, можешь поерничать, но это факт, поверь)
Туда вложились будьте здрасьте в свое время, может и сам на кацапа какого-нить работаешь)
   
Re: На Кубi орда кацапнi

У Куби з Ордою нема навіть візової системи. Так що взяла вата квиток і полетіла.
та и с Канадою нет.и с вами вроде тоже
   
Re: На Кубi орда кацапнi

та да бля, рiзорт на приватному островi, живуть на окремих вiлах по два тижнi

Тогда не пиши, что это в Санта-Кларе. Ибо в Санта-Кларе единственный остров -- это фонтан на центральной площади.
   
Re: На Кубi орда кацапнi

хуйло заборонило держслужбовцям відпочивати у ворогів. Тож вибор невеликий: КНДР, Венесуела, Куба і якісь острови, куди Аерофлот не літає.
   
Re: На Кубi орда кацапнi

"Канары" - нарицательное лет с десяток уже, "полетим на канары"- мечты тупых соплячек да быков   с килограммовыми цепями на шеях, не тренд уже, можешь поерничать, но это факт, поверь)
Туда вложились будьте здрасьте в свое время, может и сам на кацапа какого-нить работаешь)

Я не знаю, що таке "наріцатєльноє", але все зовсім навпаки, в мене працювало 3 москалі, з них 2-х звільнив, бо вони тупо мов крім російської й англійської ніяких не знали. Залишився один і то тільки тому, що шкода його (просто нормальна людина хоч і москаль).
А на тупих биків ви навіть не тягнете, москалі в основному тупо страждають на ожиріння, до биків не дотягують )))
   
Re: На Кубi орда кацапнi

З мого кубинського досвіду. Конкретно, Варадеро.

Пять зірок на Кубі відповідають десь трьом-трьом з половиною зіркам в Мексиці. Харчування на кубинських резортах відчутно гірше. І це при тому, що кубинці для інтуристів стараються як можуть, віддають все що є і найкраще.

Московитів в пятизіркових також було десь третина. Але це було ще до війни. Як зараз не знаю.

Московити багато п'ють, розмовляють (не лаються) матом, чомусь вважають, що їх мову скрізь розуміють. Дуже дивуються і обурюються, коли персонал їх не розуміє. Самі вони, як правило, іншими мовами не володіють.

Особливо п'яних виходок я не спостерігав. Може делеко і дорого літає більш пристойна публіка. Як правило сім'ями і з дітьми.


Трохи про саму Кубу.

Злидні вражаючі.

Всі чекають коли Фідель двине коні. Сподіваються на якісь зміни після нього. Але не думаю, що щось особливо зміниться. У всякому випадку не швидко. Три покоління людей вже виросли кінченими совками і зовсім розучені працювати. Більших пофігістів я не бачив ніде, навіть серед інших латиносів.

При такому собі сервісі ціни на відпочинок майже середньокарибські. Це через те, що уряд Куби встановив податок, який іноді більше половини вартості путівки. Я з'їздив туди один раз заради цікавості. Більше не планую. Наприклад, Мексика за ті ж гроші значно краща.

Уряд крім всього ще й дере 20 чи 25 доларів (вже не пам'ятаю точно) з кожного іноземця на виїзді. Не заплатиш - не випустять.

Я більше ніде такого не бачив. На паспортному контролі в обох напрямах кожних раз заводять в кабінки до прикордонників по одному і фотографують. Я ще поприколювався з них з цього, чого ніколи не роблю на кордонах. При фоторгафуванні скорчив гримаску.  Прикордонники із кам'яними обличчями не зреагували ніяк. Ніяких посмішок чи "ласкаво просимо до Куби" як в інших країнах. Мовчки, із стальними фейсами. А в дьюті фрі продавщиці як королеви. Неприступні і горді. Один в один як наші совкові. Я вже встиг забути, а тут пригадали. Розвеселило до неможу. В такий совок потрапив...
   
Re: На Кубi орда кацапнi

Трохи більше про Кубу тут:

http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=723048.msg13523438#msg13523438

Так і не закінчив цей звіт. По приїзду відразу почався Майдан, потім війна. Може трохи пізніше закінчу. Залишилась ще маса фотографій.
   
Re: На Кубi орда кацапнi
Bio

Там вроде дип-отношения восстанавливают.
Скоро и нам можно поехать без всяких хитростей через Мексику без печатей.
   
Re: На Кубi орда кацапнi

У Куби з Ордою нема навіть візової системи. Так що взяла вата квиток і полетіла.
======================================================
Ага взяла и полетела, на троих билеты туды и отто 150рублей.
хочу но сцуко дорого.
   
Re: На Кубi орда кацапнi
Bio

Ага взяла и полетела, на троих билеты туды и отто 150рублей.
хочу но сцуко дорого.


Ну так двигай в Америку. Все будет ближе.
   
Re: На Кубi орда кацапнi

Ага взяла и полетела, на троих билеты туды и отто 150рублей.
хочу но сцуко дорого.

Ну так двигай в Америку. Все будет ближе.
==========================================================
Низя, мне хуйло запрещает.
   
Re: На Кубi орда кацапнi
Bio

Низя, мне хуйло запрещает.

Sorry about that.

Но двери остаются открытыми.
   
Re: На Кубi орда кацапнi

Низя, мне хуйло запрещает.
Sorry about that.

Но двери остаются открытыми.
============================================================
Даже для меня дорого, нажаль.
   
Re: На Кубi орда кацапнi
Bio

нажаль.

Грамматически некорректно.
Но кое-какой прогресс.
   
Re: На Кубi орда кацапнi

нажаль.
Грамматически некорректно.
Но кое-какой прогресс.
============================================================
Ути хуйло.
   
Re: На Кубi орда кацапнi
Bio

Ути хуйло.

Это типа Хуйло в переводе с русского?
   
Re: На Кубi орда кацапнi

У Вас то всяк совейское образование, а у меня украинское.
Почуствуйте разницу.
   
Re: На Кубi орда кацапнi
Bio

Почуствуйте разницу.

Ничего не почувствовал.
Пан наверно анестезиолог.
   
Re: На Кубi орда кацапнi

Почуствуйте разницу.
Ничего не почувствовал.
Пан наверно анестезиолог.

 :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія