Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Фупчеги , ви пам'ятаєте такі істерики на ФУПі ?

У 2010 ? Коли вибрали Овоча ?
   
Re: Фупчеги , ви пам'ятаєте такі істерики на ФУПі ?

Йди Портнову вилизуй.
   
Так ті що тоді овоча вибрали тепер істерять. Все логічно.
   
Re: Фупчеги , ви пам'ятаєте такі істерики на ФУПі ?

Так ті що тоді овоча вибрали тепер істерять. Все логічно.

Не уверен
   
Re: Фупчеги , ви пам'ятаєте такі істерики на ФУПі ?

істерять ті, хто з матеріальною вигодою юзали тему націонал - патріотизму, маючі з уцього блага та пільги. А тепер їх знімуть з голки(як наркоманів) - з великих окладів й працювати доведеться руками,а не язиком)))).
   
Не уверен

А мені по хрен увєрєн ти чи не увєрєн. Це факт. Більшість ригів ФУПу - педрилки.
   
Re: Фупчеги , ви пам'ятаєте такі істерики на ФУПі ?

Овоч был большой и солидный.
Вон с Лукашенко стоят - як дві картоплини.
 :)



Останнє редагування: 20 травня 2019 08:15:41 від kasia
   
Судя по сегодняшнему форуму, тут было сплошное  ликование по поводу "Юлькусукупрокатили"
Нет?
   
Re: Фупчеги , ви пам'ятаєте такі істерики на ФУПі ?

А мені по хрен увєрєн ти чи не увєрєн. Це факт. Більшість ригів ФУПу - педрилки.

Подобные утверждения требуют подтверждений.
Давай список. Рыг - порохобот. А вдруг там одни Юльки?
Похрен ему... Может ты тупо пропогандонишь бездоказательно?
Этот не тв, здесь читают, иногда - думают
   
Re: Фупчеги , ви пам'ятаєте такі істерики на ФУПі ?

Я памятаю, як раділи Юльки, що прогнали Ющенка... Було... Теж багато таких як Людас вболівало за Янука.
   
Re: Фупчеги , ви пам'ятаєте такі істерики на ФУПі ?

Я памятаю, як раділи Юльки, що прогнали Ющенка... Було... Теж багато таких як Людас вболівало за Янука.
Да, главное было Юща снять. Как сейчас Петю.
   
Re: Фупчеги , ви пам'ятаєте такі істерики на ФУПі ?

Так ті що тоді овоча вибрали тепер істерять. Все логічно.
--------------------------------------------------
Та невже? Чого ж синяки проголосували за прихильники певної політсили і уся рігівська босота тепер ваші спільники? Більш того, половина ботів тут топила за Петра,а зараз за ЗЕлю. Це я довбив Петра і було за що,а тут повії ваші щвидко перекинулися.
   
Я памятаю, як раділи Юльки, що прогнали Ющенка... Було... Теж багато таких як Людас вболівало за Янука.
А ти завжди за медведчука! :)
Завидна постійність
   
--------------------------------------------------
Та невже? Чого ж синяки проголосували за прихильники певної політсили і уся рігівська босота тепер ваші спільники? Більш того, половина ботів тут топила за Петра,а зараз за ЗЕлю. Це я довбив Петра і було за що,а тут повії ваші щвидко перекинулися.

Геть здурів, бідолашний... :)
   
Re: Фупчеги , ви пам'ятаєте такі істерики на ФУПі ?

Пеця,звісно наломал дровиняк. Чого тут казати. Замість того,щоб опиратись на патріотичні сили він їх цькував,навіть саджали... Всі ці торгівлі з ОРКАМи та Кримом, та й Мінськ...-Ми розуміємо,що там давили ( хай би Х...йло),а то Меркель (та ще...),та при ОБАМО той Байден-корупціонер, все було,але й він повинен був знати,що підписує.  А ця Гросєноміка,коли тарифи стали найтяжчим податком на населення і пів бюджету їми наповнюється... Грося винен? Винен,але й він теж,бо повинен був виступити,ну й кононенки,розенбляді,свинарчуки... А ще,люди добрі,ХТО ТАК ВЕДЕ передвиборчу компанію?!!! Чому я,наприклад, людина пересічна,ще в листопаді 2018 волала,що ЗЕля небеспечний? А в грудні я писав що він,а не Юля найбільша загроза цілостності України, і що? А там не бачили? "Аналітики" сраті! Ще Пеця винен у тому,що зачистив демократичне поле і ми не мали достойних кандидатів. А вони були: це Турчинов, і так...певною мірою Яценюк (хоча тут на це будуть волати),певною мірою Садовий,хоча там є питання... Йому було як пороблено. А МінСтець-це ж убогість! Ось навіщо роздавили Народний Фронт?!!! А ці бляхарі?!!! Та це приблизно 3 мільона виборців!!!(з їх сім'ями та тещами). Навіщо був той Грося?

 Але....але... той що прийде сьогодні- це вже повний треш! Ви усі це побачите ось-ось... і якщо буде сценарій по найгіршому варіанті,до буде біда, та вона буде і у середньому. Найкращий варіант для ЗЕлі стати "додоном" та сидіти тихо,но цього не буде.
   

 Але....але... той що прийде сьогодні- це вже повний треш! Ви усі це побачите ось-ось...

Спасибо, что это прованговал именно ты, поэтому есть надежда...
Перемогу петра в першому турі ми вже побачили...
Дивимось далі... B-)
   
Подобные утверждения требуют подтверждений.
Давай список. Рыг - порохобот. А вдруг там одни Юльки?
Похрен ему... Может ты тупо пропогандонишь бездоказательно?
Этот не тв, здесь читают, иногда - думают

Альожка, Дегенерал, Мазьопа, Павлуша. Це так навскидку і найупоротіші, не лізучи в історію. А скільки їх ніки змінило, то взагалі пісня. Так що давай, дасвіданія.
   
У 2010 ? Коли вибрали Овоча ?

так а чого переживати?
платиш відкати і працюєш собі спокійно
з овоча ж зробили українця....
   
Re: Фупчеги , ви пам'ятаєте такі істерики на ФУПі ?

У 2010 ? Коли вибрали Овоча ?

истерики не помню..

помню опостушение и явное понимание вопроса шо это антиукраинский президент и антигоссударственны й президент.

сейчас такого нету, как то по..х.у.й

есть увереность..хуже не будет ..

и с евровыбора мы не свернём.

я не верю шо клоун станет проэкт Украина закрывать..как это хотел сделать овощ например.
   
Не було
   
Йди Портнову вилизуй.


"У вас є докази про скоєний ним злочин?" (с)  Ю.В.Луценко
   
Не уверен

Та є тут такі. І не один.
   
Подобные утверждения требуют подтверждений.
Давай список. Рыг - порохобот. А вдруг там одни Юльки?
Похрен ему... Может ты тупо пропогандонишь бездоказательно?
Этот не тв, здесь читают, иногда - думают

ПашаВ з антимайдану
Алєжка
деГенерал
   
Альожка, Дегенерал, Мазьопа, Павлуша. Це так навскидку і найупоротіші, не лізучи в історію. А скільки їх ніки змінило, то взагалі пісня. Так що давай, дасвіданія.

Точно. Забув таку перлину баклажанну..
   
Йди Портнову вилизуй.

   
Re: Фупчеги , ви пам'ятаєте такі істерики на ФУПі ?

Альожка, Дегенерал, Мазьопа, Павлуша. Це так навскидку і найупоротіші, не лізучи в історію. А скільки їх ніки змінило, то взагалі пісня. Так що давай, дасвіданія.
Тобто на 15 млн. ригів знайшлось лише 4 порохобота?
   
Тобто на 15 млн. ригів знайшлось лише 4 порохобота?

Митець, а ти тоді бухтів ? Чи язика в сраку затягнуло ?
   
Тобто на 15 млн. ригів знайшлось лише 4 порохобота?

На фупі 15 млн?  :fool: 
   
Тобто на 15 млн. ригів знайшлось лише 4 порохобота?

Дурнику, на ФУПі не сидить 15 мільйонів людей. Чи ти хочеш щоб я тобі перерахував всіх ригів що стали прихильники певної політсили в реалі? Почнемо: Порошенко Петро Олексійович. Будем продовжувати, чи поставиш собі свічку і тебе попустить?
   
На фупі 15 млн?  :fool: 

Свічку на ніч забуло поставити от і меле...
   
Re: Фупчеги , ви пам'ятаєте такі істерики на ФУПі ?

А ти завжди за медведчука! :)
Завидна постійність
Не приписуй мені свою болячку, Мудачка можна тільки прикопати, по закону його не посадиш. Нещасний випадок з ним я підтримую.
   
Re: Фупчеги , ви пам'ятаєте такі істерики на ФУПі ?

Проганяли Ющенка, отримали овоча.
Проганяли Порошенка, отримали блазня.
Танці на граблях.
   
Проганяли Ющенка, отримали овоча.
Проганяли Порошенка, отримали блазня.
Танці на граблях.

цікаво, а чого пропустили: проганяли овоча - отримали шоколад?
   
Судя по сегодняшнему форуму, тут было сплошное  ликование по поводу "Юлькусукупрокатили"
Нет?

КИЕВ, 27 февраля. Кандидат в президенты Лидия Степановна Вона (она же Лариса Сергеевна Милославская), якобы свинарка с шестым размером груди, которая так и не донесла в ЦИК 2,5 млн залога, хочет, чтобы все забыли ее шутку с выдвижением в президенты Украины.
 
 «Вы же понимаете, что это была шутка, просто потому что Вона нас достала», – призналась несостоявшаяся кандидат из Полтавы, добавив, на месте Юлии Тимошенко ушла бы достойно, пишет газета «Сегодня».
 
 По ее словам, на самом деле она работает адвокатом по семейным вопросам, у нее есть семья и дочка, которая учится в институте.
 
 Напомним, выдвинуть кандидатом в президенты страны свинарку Лидию Степановну Вона-Милославскую собиралась партия «Селянская Украина». Как сообщил лидер партии Михаил Притула, Лидия работает старшей свинаркой КСП «Иршики».

«Лидия Вона — достаточно симпатичная, скромная, миловидная женщина со славянским лицом,
где-то 6-м размером груди, 38 лет, очень миловидная, доброжелательная», — рассказал Притула.

 
 Теперь же он утверждает: «Милославская — не просто адвокат. Она кандидат юридических наук, сейчас пишет докторскую диссертацию».
 
 По его словам, его партия намерена участвовать в местных выборах и в возможных перевыборах в парламент. «Так что будет еще много интересных героев», — заинтриговал Притула.
 
http://www.rosbalt.ru/2010/02/27/716328.html" www.rosbalt.ru

 X(
   
Педрoты, які тут відмітились, ви не пащекуйте, а чітко напишіть - "я голосував за юлю, і переживав, що вибрали януковича".
   
Re: Фупчеги , ви пам'ятаєте такі істерики на ФУПі ?

Альожка, Дегенерал, Мазьопа, Павлуша. Це так навскидку і найупоротіші, не лізучи в історію. А скільки їх ніки змінило, то взагалі пісня. Так що давай, дасвіданія.

4 из сотен ФУПчиков?
Сильно
   
Re: Фупчеги , ви пам'ятаєте такі істерики на ФУПі ?

4 из сотен ФУПчиков?
Сильно

Ага, сотєн.. міліонов.. на ФУПі добре як сотня набереться таких які признаються за кого голосували. А ригів взагалі не знайдеш тепер. А їх було до хрена.
   
Re: Фупчеги , ви пам'ятаєте такі істерики на ФУПі ?

Я, за Петра, но никогда не был за рыгов.
А вот рыги против Петра - частый персонаж в жизни.
   
Re: Фупчеги , ви пам'ятаєте такі істерики на ФУПі ?

Я, за Петра, но никогда не был за рыгов.
А вот рыги против Петра - частый персонаж в жизни.

Петро і є риг, упороте...
   
Re: Фупчеги , ви пам'ятаєте такі істерики на ФУПі ?

Петро і є риг, упороте...

Рыги - это партия регионов. Никогда за них не голосовал. И за их мажоритарщиков тоже не голосовал
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія