Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Холодно - увімкнув опалення.

Re: Холодно - увімкнув опалення.

Шо, Сонце завеликі рахунки надіслало? То відламай кусок сонячної батареї - менші рахунки будуть.
:fool:
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

Нє палі кантору.
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

Так потрібен тепло акумулятор (ємність так, де б надлишок зливався), крім того слід використовувати спеціальну рідину в якості теплоносія. Поки хтось відгукнеться, можете глянути людина із Дніпропетровської області сам сконструював:
https://www.youtube.com/watch?v=ZYR-kVVReuo

В усіх цих роликах я ні разу не бачив головного: Кількості виробленого тепла за годину.
Температура то зрозуміло що в статиці висока. А от скільки можна забрати тепла не дуже зрозуміло...
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

У вас тільки 1 контур для теплоносія?
в мене 8 на етаж.
4 контури.
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

ricardo, цікаво, у вас є на батареях регулятори подачі теплоносія чи у всі приміщення подається однакова температура?
Ні, на батареях нема.
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

якщо будинок був побудований не на високому цоколі і не утеплений знизу
Цоколь високий, утеплений і знизу і пізніше я ще доутеплював з горища. Горище повноцінне. Поверхи теж - не мансардного типу.
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.
den

Ні, на батареях нема.

Треба поставити
Буде економія
Суттєва
Навіщо опалювали кімнати як ними не користуєшся

   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

Треба поставити
Буде економія
Суттєва
Навіщо опалювали кімнати як ними не користуєшся

  (tu)
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

Поки що в хатi +19.5. Але пороху росте вологiсть

Полюбасу, це таки політичний форум!  :laugh:
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

Треба поставити
Буде економія
Суттєва
Навіщо опалювали кімнати як ними не користуєшся
термоголовки  (tu) до речi теплiшати стало наступний тиждень взагалi люкiс
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.
den

Наступний тиждень майже індіан саммер сезон 2'

Якщо дотягнемо в плюсах +6-10 вдень до грудня - буде супер
Це мільярд кубів гашу мінімум
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

Навіщо опалювали кімнати як ними не користуєшся
Взимку такі не опалюю, лише частково. Закриваю вентилі вручну.
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

 Все, із понеділка в Україні мінімум на тиждень можна відключати опалення. У південній частині, наскільки знаю, ще не включали, тому протриматись лише сьогодні, а там аж до 15 листопада ще можна не включати.  B-)
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

;o Ти хоч коли-небудь в моїх постах бачив писанину про члени?

Я не можу зрозуміти, чому у вас така реакція на мій нік.

Як тільки його побачите, так одразу про секс думаєте.

А я нє по тєм дєлам - я побєліть... покрасіть....  :cray:
я переплюнула тебя девушка. Но не скажу что делала. Фуп уже никогда не будет прежним если скажу
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

Все, із понеділка в Україні мінімум на тиждень можна відключати опалення. У південній частині, наскільки знаю, ще не включали, тому протриматись лише сьогодні, а там аж до 15 листопада ще можна не включати.  B-)
Включили 10 дней назад
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

Не знаю у кого там тепло. 9 утра -4 град это холоднее чем обычно всю зиму на югах
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

я переплюнула тебя девушка. Но не скажу что делала. Фуп уже никогда не будет прежним если скажу
:gigi: шо, за тобою тоже ганялися зі своїми недотрахами?

І шо, обіцяла яйки відірвати і на кілках порозвішувати в качєствє експонатів? Думаю, не впєчятлить.  :D
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

Включили 10 дней назад

 В Херсоні ще ні і в Одеській області теж не всюди.
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.
den

2 тижня буде тепло
Ура

   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

2 тижня буде тепло
Ура

 Ще й дуже тепло! У Києві прогнозується +17, в Одесі +18...котельні можна виключати мінімум на тиждень, а у південних областях і на два.
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

в Одесі +18...котельні можна виключати мінімум на тиждень
В Одесі сьогодні почали розкочегарювати котельні, в деякі будинки подали тепло (читав Одеський форум).
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

В Одесі сьогодні почали розкочегарювати котельні, в деякі будинки подали тепло (читав Одеський форум).

 Поспішили. Завтра у них +16, а у вівторок +19.
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

 Ну що там...?  B-)
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

:gigi: шо, за тобою тоже ганялися зі своїми недотрахами?

І шо, обіцяла яйки відірвати і на кілках порозвішувати в качєствє експонатів? Думаю, не впєчятлить.  :D
Нет. Я немного позанималась чисто мужской физической работой. Это было счастливое время без единой ненужной лишней женской мысли в голове
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

Нет. Я немного позанималась чисто мужской физической работой. Это было счастливое время без единой ненужной лишней женской мысли в голове
:umnik2: у мене таких мислєй даже і не появляєцця. Я ващє себе іноді мужиком вважаю, такі обсяги чоловічої роботи виконуючи...
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

звернув увагу на якість газу в системі. Тижні три тому вода в літровій кастрюльці закипала помітно швидше ніж сьогодні.
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

Йо-пе-ре-се-те, відключайте опалення: в Одесі сьогодні прогнозується до +20 (тобто і весь південь) і до 16-го листопада +12 +8 (нічна), Київ до 13.11 +13 +8!  :) 
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

Ну що там...?  B-)
Холодно. Три дні пожив без опалення. Температура в хаті впала до 16, включився знов.
Сьогодні зранку +3, і туман.
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

досі не вмикав.
у квартирі 23 плюс.
І, судячи з прогонозу на наступні 10 днів, не вмикатиму до 17 листопада :shuffle:
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

Холодно. Три дні пожив без опалення. Температура в хаті впала до 16, включився знов.
Сьогодні зранку +3, і туман.

 Ну, здоров"я найважливіше, тому, звичайно, добре, що ввімкнули опалення. Добре, що і 3 дні поекономили!  :)
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

досі не вмикав.
у квартирі 23 плюс.
І, судячи з прогонозу на наступні 10 днів, не вмикатиму до 17 листопада :shuffle:

  (tu) Непоганий результат!  :)
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

 У південній частині України можна сміливо відключати опалення до 20 листопада - середньодобові температури там прогнозуються на рівні +13 +15 градусів... B-)
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

как себя газпром чувствует?
хорохорится?
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

Ну, здоров"я найважливіше, тому, звичайно, добре, що ввімкнули опалення. Добре, що і 3 дні поекономили!  :)
Запалив сьогодні ще й камін. Перший раз в цьому році.
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.
DVB

Палю газ по потребі. Не економлю. Чим швидше випалимо нафтогазівський газ до недостатнього тиску в газопроводі, тим краще. Побічний негативний ефект, для мене, доводиться платити кошти українським та російським нафтогазовим негідникам.
Три- річний запас дров (а може і більше) чекає, допоки газу в українського нафтогазу не залишиться. Сподіваюсь газпром та нафтогаз невдовзі зійдуться в епічній битві. Бажаю перемоги обом сторонам.
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.
den

Палю газ по потребі. Не економлю. Чим швидше випалимо нафтогазівський газ до недостатнього тиску в газопроводі, тим краще. Побічний негативний ефект, для мене, доводиться платити кошти українським та російським нафтогазовим негідникам.
Три- річний запас дров (а може і більше) чекає, допоки газу в українського нафтогазу не залишиться. Сподіваюсь газпром та нафтогаз невдовзі зійдуться в епічній битві. Бажаю перемоги обом сторонам.

Це жарт?
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

Це жарт?

це діагноз  :laugh:
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

Запалив сьогодні ще й камін. Перший раз в цьому році.

 На дровах?  :)
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

как себя газпром чувствует?
хорохорится?

 Чекають холодів із думкою щоб всі європейці вимерзли.
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

На дровах?  :)
Так. Плюс брикети (дерев'яна стружка пресована).
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія