Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ларта, Ламер, Лымарь зарегистрировались вместе в течении 10 дней в 2014 году. :read:

Кому служите патьриёты ватныя  :S

Пора бы почистить форум от этих чекистов  и прочией нечисти  :(

Почистить от украиноязычных провокаторов, которые не известно кому реально служат. 
   
между регистрацией Ларта и Ламер 10 часов  B-)
   
я тільки зараз зрозумів що ламер і лимарь це різні люди  :laugh:
   
я тільки зараз зрозумів що ламер і лимарь це різні люди  :laugh:
то йэ два недолугих ублюдка
   
Сметана прав
Кацапік Вовчік відписався  :laugh:
Ти хоча б постіснявся. Чи не бачиш, що людина серйозно хвора.
   
то йэ два недолугих ублюдка

   
агенти кремля однозначно.
особенно блимарь
   
Лигарь знаю, злидень знаю...  лимарь такого не знаю  8-)
   
Лигарь знаю, злидень знаю...  лимарь такого не знаю  8-)
а шо таке ЛИГАРЬ?? в укр мови нема слив де помякшуеться Р напрыкинци
   
чистилка не відвалиться? :)
от же ж лайно сметанокацапське
   
чистилка не відвалиться? :)
от же ж лайно сметанокацапське
Ну ви ще куди  :S
Чи не бачите, проти Сметани працює ФСБ. Діло дуже серйозне.
   
Лигарь знаю, злидень знаю...  лимарь такого не знаю  8-)
бестолковый либо бездельник
кароче ничо хорошего  :-)o
   
Ну не знати що було на ФУПі в вересні 2014 - то ганьба для старожилів...
   
Ну не знати що було на ФУПі в вересні 2014 - то ганьба для старожилів...
Та що ж ви таємницю відкриваєте? Мав Сметана головоломку...  :shuffle:  та інтригу розганяв...
   
Ну не знати що було на ФУПі в вересні 2014 - то ганьба для старожилів...
було вікрито реєстрацію нових ніків
і ті, хто перед тим протягом років мав змогу лише читати ФУП...
   
между регистрацией Ларта и Ламер 10 часов  B-)

Ну, й що?

Передивився профілі всіх трьох учасників, висновок - всі різні люди.

Лимарь - кацап, східняк чи північно-центральний, швидше за все, з кульгавою українською мовою. Точніше, - вперто нелітературний і суржикуватий. Виправдання неграмотному своєму нікові „знайшов“ аж у Грінченка, хоча Грінченко б посміявся з такої римаревої хитрості, підозрюю.
Настворював за роки аж 10 сторінок тем.

Ларта і Ламер - галичани.
Ларта - плодовитіша - 8 сторінок тем настворювала,
Ламер - скупіший стиль, - тільки дві сторінки.

Так шо - нізачьот, Сметана.
А що трапилося?  Дістали всі троє? Невже однаково дістали? Ганьба їм, якщо так, тре було по різному діставати.   :X

  :shuffle:
   
Ларта і Ламер - галичани.
ЛАРТА з нащадків понаєхавших. Неодноразово проколювалася на дрібницях.
   
ЛАРТА з нащадків понаєхавших. Неодноразово проколювалася на дрібницях.

Залежить хто звідки понаїхав. З одного села в інше, сусіднє, теж можна понаїхати і все життя бути там чужим для когось.
   
Залежить хто звідки понаїхав. З одного села в інше, сусіднє, теж можна понаїхати і все життя бути там чужим для когось.
з Костроми
   
з Костроми

Гмм...
З 2014 року пише ЛАРТА.
І пише українською.
Якщо вона - з Костроми чи батьки - звідти, то честь їй і хвала, що асимілювалася, це - абсолютно адекватно і морально!     (tu)
„Проколювалася“?  Вона що - штірліц, щоб „проколюватися“? Фігня це все.
Взагалі, я не розумію навіщо ми це тут обговорюємо в таких ракурсах?
Сметані щось переклинило? Буває в кожного таке. Він вже й забув, напевно, про цю тему.   
   
Гмм...
З 2014 року пише ЛАРТА.
І пише українською.
Якщо вона - з Костроми чи батьки - звідти, то честь їй і хвала, що асимілювалася, це - абсолютно адекватно і морально!     (tu)
„Проколювалася“?  Вона що - штірліц, щоб „проколюватися“? Фігня це все.
Взагалі, я не розумію навіщо ми це тут обговорюємо в таких ракурсах?
Сметані щось переклинило? Буває в кожного таке. Він вже й забув, напевно, про цю тему. 
Проколювалася насамперед в тому, що з різних позицій, у різних контекстах та варіаціях намагалася насадити тут те, що не вийшло зробити у янучарні в 2004 році - поділити українців на сорти в залежності від їхнього місця народження і проживання.
   
Проколювалася насамперед в тому, що з різних позицій, у різних контекстах та варіаціях намагалася насадити тут те, що не вийшло зробити у янучарні в 2004 році - поділити українців на сорти в залежності від їхнього місця народження і проживання.


„поділити українців на сорти в залежності від їхнього місця народження і проживання.“
Що це таке і з чим його їдять?    :S
Які „сорти“?
В 2004-му була фальсифікація результатів виборів, боротьба за владу між донецьким і дніпропетровським феодальними кланами, в результаті якої переміг клан „київський“ - Ющенко. Була ще маніпуляція соціальними прошарками суспільства. Все це - грубо і умовно, звичайно.
А „на сорти“ можна цукерки ділити і ковбасу, а не людей, бо всі люди різні, кожен індивідуум. Однаковими є тільки дауни і дебіли, ось їх можна „ділити на сорти“ - кучеряві чи лисі.
Що стосується ЛАРТА... почитав ще раз, подивився...
Ось це що, „прокол“ чи нормальна реакція нормальної людини на гидоту і свинство:

Які ж ви кацапи гидкі!
Це гілка пам'яті. Померла видатна людина. Товчіться в іншому місці. Хоч щось людське у вас є?
Доповідь за свинство.

???

Я розрізняю тільки такі „сорти“ українців:
- розумово достатній,
- дебіл.
Так само можна розрізняти й національні меншини:
- розумний,
- дебіл.
Окремо можна говорити про патріотів і ворогів, про людей порядних і свиней, про людей чесних і злодіїв, про добре освічених і не дуже, але тільки серед розумних. Бо дебіл, він і в Африці - дебіл, незалежно від інших „параметрів“.
Вся решта демагогії про „сорти“, януковичів і вся інша маячня є маячнею і демагогією і більше нічим.

Останнє редагування: 25 грудня 2021 09:53:37 від abg
   
Якщо ти, порившись в постах ЛАРТИ, не знайшов або..."не роздивився"  :gigi: зазначених спроб, то це не означає що їх не було, вірно?
А надто якщо врахувати, що не я одна помічала і вказувала на такі її потуги.
Як тільки хтось незапетро і одночасно не з Західної - так і полилося з ЛАРТИ.
Те, що ти серед її постів відшукав якийсь пристойний і зовсім не "про те", то що це означає?
А нічого насправді, галамаго. Бо якщо добре поритися, то - не маю сумніву - навіть серед постів Велесова можна віднайти щось нормальне.
Так що зараз дискутував ти скоріше з нею, а не зі мною. Бо я то згодна практично з усім викладеним тобою.

Ти знаєш мене віртуально напевно вже не один рік. Як вважаєш, галамаго, чи є якісь підстави обзивати мене "прокремлівською кацапкою" ?
   
Як тільки хтось незапетро і одночасно не з Західної - так і полилося з ЛАРТИ.

І що ллється?

Ти знаєш мене віртуально напевно вже не один рік. Як вважаєш, галамаго, чи є якісь підстави обзивати мене "прокремлівською кацапкою" ?

Це ллється?    ;o

Взагалі, оскільки тут ніколи не було і ніколи не буде адекватної модерації, то ритися в тих всіх помиях мені ніколи не хотілося і не хочеться й зараз.

До того часу, поки Хвуп буде тільки і виключно полігоном для всяких „партійних“ ботів, марно сподіватися, що тут щось виросте здорове.
   
Це ллється?  ;o
Саме це. Сподіваюся, ти не наполягатимеш, щоб я рилася у ЛАРТИНОМУ мотлосі, відшукуючи для тебе відповідні цитати?
Не віриш - твоя справа.
З Різдвом, галамаго!  [ua]
   
Саме це. Сподіваюся, ти не наполягатимеш, щоб я рилася у ЛАРТИНОМУ мотлосі, відшукуючи для тебе відповідні цитати?
Не віриш - твоя справа.
З Різдвом, галамаго!  [ua]

Взаємно...

ммм... правда, ти „прокололася“, бо так не кажуть, кажуть: „Христос народився!“

Але то таке. ©    :gigi:
   
ммм... правда, ти „прокололася“, бо так не кажуть, кажуть: „Христос народився!“
:gigi: Христос народився, галамаго! Славімо його!
   
ммм... правда, ти „прокололася“
Тільки що побачила, скільки і що  Мирослава про мене понаписувала.  :laugh: І сміх, і гріх.  :facepalm:
Дописувачі вважають, що в нас Сметана трохи неадекват, але видно, що не тільки він. Бо таке повигадувати може тільки хоренький на голову.
І що дальше, то гірше.
Але що вдієш?
Біда.
   
Тільки що побачила, скільки і що  Мирослава про мене понаписувала.  :laugh: І сміх, і гріх.  :facepalm:
Дописувачі вважають, що в нас Сметана трохи неадекват, але видно, що не тільки він. Бо таке повигадувати може тільки хоренький на голову.
І що дальше, то гірше.
Але що вдієш?
Біда.

Вони вважають, що істинні львів’яни мають якийсь імунітет від суржику і „ватності“.
Може хтось і має.... але не постсовєцькі львів’яни. Далеко не всі і навіть не більшість.  :(
   
Вони вважають, що істинні львів’яни мають якийсь імунітет від суржику і „ватності“.
Може хтось і має.... але не постсовєцькі львів’яни. Далеко не всі і навіть не більшість.  :(
А коли хтось сатаніє через те, що східняк, який волею долі народився і мешкає у зросійщеній частині України, та й посмів принаймні писати на форумі українською мовою (щодо реалу наразі не йдеться внаслідок бездоказовості будь-якого варіанту, а вірити на слово комусь з протилежного табору ПЄСдюки не налаштовані) - це про що свідчить?

ПС Звісно, тут йдеться не про всіх східняків, а лише про тих хто незапетро.
Чомусь пригадалося, як років 10-11 тому на фДД ми всі по-дружньому коригували українську мову один в одного ))) Ніякого кепкування, єхидства, знущань...між людьми з різних таборів, але разом мочили синяків... Ніякого остєрвєнєнія, лютої ненависті до представників інших політвподобань, які сьогодні демонструють свиноадепти
   
А коли хтось сатаніє

Коли хтось сатаніє, це значить, що він психований.   :gigi:
   
 Таки парисята - то "окремий народ". B-)
   
Вони вважають, що істинні львів’яни мають якийсь імунітет від суржику і „ватності“.
Може хтось і має.... але не постсовєцькі львів’яни. Далеко не всі і навіть не більшість.  :(
А діти львів'янських постсовків так і взагалі любенько російською щебечуть в соцмережах..
Те, що Ларта іноді вживає кацапізми - ніхто б і уваги не звертав, якби вона зверхньо не повчала мови інших, та й не принижувала східняків ( ту ж пані Мирославу!)
Легко говорити українською у Львові, а ви заговоріть українською в Дніпрі, та не іноді - в гостях, як турист - а щоденно, нариваючись на усіляких ватанів..
З цієї точки зору такі, як Ларта, якщо вони шанувальники мови, мали би підтримувати Мирославу, але ж партійна зашореність не дозволяє..
   
А діти львів'янських постсовків так і взагалі любенько російською щебечуть в соцмережах..
Те, що Ларта іноді вживає кацапізми - ніхто б і уваги не звертав, якби вона зверхньо не повчала мови інших, та й не принижувала східняків ( ту ж пані Мирославу!)
Легко говорити українською у Львові, а ви заговоріть українською в Дніпрі, та не іноді - в гостях, як турист - а щоденно, нариваючись на усіляких ватанів..
З цієї точки зору такі, як Ларта, якщо вони шанувальники мови, мали би підтримувати Мирославу, але ж партійна зашореність не дозволяє..
А Ви вже стали на облік шановна ?  [ua]
   
А діти львів'янських постсовків так і взагалі любенько російською щебечуть в соцмережах..
Те, що Ларта іноді вживає кацапізми - ніхто б і уваги не звертав, якби вона зверхньо не повчала мови інших, та й не принижувала східняків ( ту ж пані Мирославу!)
Легко говорити українською у Львові, а ви заговоріть українською в Дніпрі, та не іноді - в гостях, як турист - а щоденно, нариваючись на усіляких ватанів..
З цієї точки зору такі, як Ларта, якщо вони шанувальники мови, мали би підтримувати Мирославу, але ж партійна зашореність не дозволяє..
Пам"ятаю..На вході до Криївки, тієї що на Площі Ринок, такий бравий дядько в однострої питає (нас була досить велика група, осіб з 10,  з різних областей України) : Хто такі?
Відповідаю : Бандерівці.
Він : То ми всі тут бандерівці.
Я : Називатися бандерівцем у Львові - то одне. А от ви спробуйте у нас в Дніпрі назватися бандерівцем!
Він подивився з неприхованою повагою, відразу дістав почату пляшку медовухи і дві стопочки - собі і ...мені. Налив, чокнулися, випили. Наші чоловіки-сокурсники з групи підвищення кваліфікації стояли поруч, вухами явно не стригли)))
   
Пам"ятаю..На вході до Криївки, тієї що на Площі Ринок, такий бравий дядько в однострої питає (нас була досить велика група, осіб з 10,  з різних областей України) : Хто такі?
Відповідаю : Бандерівці.
Він : То ми всі тут бандерівці.
Я : Називатися бандерівцем у Львові - то одне. А от ви спробуйте у нас в Дніпрі назватися бандерівцем!
Він подивився з неприхованою повагою, відразу дістав почату пляшку медовухи і дві стопочки - собі і ...мені. Налив, чокнулися, випили. Наші чоловіки-сокурсники з групи підвищення кваліфікації стояли поруч, вухами явно не стригли)))

Тю, та то він всім там наливає по служебним абязанностям, кацапам, певне, ще й граньоний стакан не шкодує налити... бізнес такий, тіпа...
я, правда не удостоївся як 1 раз там був, бо був не яко турізд, а яко техперсонал...  :shuffle:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія