Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пан Кноп - не бот а реально людина

Пан Кноп - не бот а реально людина

Яку знають особисто інші форумчани.

А істота, яка зараз має кнопку адміна, краще б глянула на кацапа Антіка, Болукана, Сметану і проінспектувала теми в адмінці.

Пан Кноп, атеїсти київського патріархату з тобою  [ua]
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Яку знають особисто інші форумчани.

А істота, яка зараз має кнопку адміна, краще б глянула на кацапа Антіка, Болукана, Сметану і проінспектувала теми в адмінці.

Пан Кноп, атеїсти київського патріархату з тобою  [ua]
(tu)
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Вуд сере своїми курьми в основній гілці, Сметана по сто раз копіпастить свої хворі фантазії а Кнопа в ніколи?
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Плюсую. Несправедливі бани з недопустимими коментарями до них. (td)
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Начнем с того, что кноп не был в "николы" и потому ни кто его не выпускал, не ошибочно ни целенаправлено.
Что за хрень?
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

зря кнопа,
почитайте его посты
там нет бота
а то что он сказал слово за забаненого
так это же не криминал
   
+10000
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

кноп не бот!

випускайте!!!
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

кноп - бот ???
спокійний, виважений, незлобивий юзер.
Модераторе, ви помилилися.
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

кноп - бот ???
спокійний, виважений, незлобивий юзер.
Хоч наочно і продемонстрував термін ''профузно'' в дії.
 Люди не кидайтесь на модераторів зі своїм баченням будь-якої ситуації. Забанили всім відомого маджесті- на мій погляд відбитого на всю голову урода; то для чого кноп відкриває в адмінці тему на його захист? Та ще й в профузній лол манері.
Виглядає це огидно, людині не вистачає драйву на форумі напевне. Не бачу різниці , в такому випадку, з сірожой номерним.
І ви слідом зграєю.
Це жах- зі сторони дивлячись.
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

КНОП 10000000%  не БОТ

І реальна людина на ці самі 1000000% за Україну і українців.

Ауууу ;o
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

випустіть кнопа, це фактично ветеран фупа, пропоную здійснити обмін на болуканова з сметаною
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Хоч наочно і продемонстрував термін ''профузно'' в дії.
 Люди не кидайтесь на модераторів зі своїм баченням будь-якої ситуації. Забанили всім відомого маджесті- на мій погляд відбитого на всю голову урода; то для чого кноп відкриває в адмінці тему на його захист? Та ще й в профузній лол манері.
Виглядає це огидно, людині не вистачає драйву на форумі напевне. Не бачу різниці , в такому випадку, з сірожой номерним.
І ви слідом зграєю.
Це жах- зі сторони дивлячись.
так тут 80% таких - прибічників певної політичної сили. Треба банити на якийсь прийнятний термін з посиланням за яке конкретно ізрєчєніє.
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Яку знають особисто інші форумчани.

А істота, яка зараз має кнопку адміна, краще б глянула на кацапа Антіка, Болукана, Сметану і проінспектувала теми в адмінці.

Пан Кноп, атеїсти київського патріархату з тобою  [ua]

+1
Кноп не бот!
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Кноп не мой герой,, но в "ніколи"- явный перебор
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

так тут 80% таких - прибічників певної політичної сили. Треба банити на якийсь прийнятний термін з посиланням за яке конкретно ізрєчєніє.
я підозрюю, що різдвяний масовий розбан відбувся за певних умов- дотримуватися нормальної поведінки. Якщо маджесті в чергове грубо почав порушувати правила-  його відправили в небуття, звідки до цього витягли. І тут кноп, якому напевне нудно (на тлі свіжих жахливих подій) керований ''почуттям справедливості'' кидається створювати тему на захист постраждалого.
І справа не в політичних уподобаннях( що воно за хня?), а в інфантильності і низькому рівні відповідальності за свої дії.
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

я підозрюю, що різдвяний масовий розбан відбувся за певних умов- дотримуватися нормальної поведінки. Якщо маджесті в чергове грубо почав порушувати правила-  його відправили в небуття, звідки до цього витягли. І тут кноп, якому напевне нудно (на тлі свіжих жахливих подій) керований ''почуттям справедливості'' кидається створювати тему на захист постраждалого.
І справа не в політичних уподобаннях( що воно за хня?), а в інфантильності і низькому рівні відповідальності за свої дії.

Причому Сметана безкарно сере в усіх гілках своєю маячнею вже тиждень без жодних санкцій
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

я підозрюю, що різдвяний масовий розбан відбувся за певних умов- дотримуватися нормальної поведінки. Якщо маджесті в чергове грубо почав порушувати правила-  його відправили в небуття, звідки до цього витягли. І тут кноп, якому напевне нудно (на тлі свіжих жахливих подій) керований ''почуттям справедливості'' кидається створювати тему на захист постраждалого.
І справа не в політичних уподобаннях( що воно за хня?), а в інфантильності і низькому рівні відповідальності за свої дії.
ну кинувся, ну інфантил, - які правила фупу порушив кноп, аби отримати довічне? його автоматом прирівняли до порушень маджесті з таким самим покаранням.
це нонсенс.
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Причому Сметана безкарно сере в усіх гілках своєю маячнею вже тиждень без жодних санкцій
Ну так пишіть скаргу, тицніть під повідомленням. Як ми бачимо діючі модератори, слава Богу, таки існують.
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

ну кинувся, ну інфантил, - які правила фупу порушив кноп, аби отримати довічне? його автоматом прирівняли до порушень маджесті з таким самим покаранням.
це нонсенс.
Чесно, особисто я кнопу не люблю, точніше глибоко не звертаю уваги на його форумну діяльність. Хто і що воно, бот чи людина і скільки в нього клонів мені не відомо. Ви щось про нього знаєте? Як на мене, безликий інфантильний тайпьор.
 Тому я лише посміялась з цієї ситуації.
 Можливо там взагалі технічний прокол- хтось вивчає дію механізму модераторської кнопки.
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Блін, побачив забаненого majesty заглянув у список, а там і кноп  ;o
Та ще й за бота прийняли...  :facepalm1:
Випустіть кноп'а! Там нема навіть натяку на порушення.

majesty теж хоч і упоротий але є надія що попустить його... "Ніколи" то для нього забагато - місяць ну два...
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

кноп не з тієї когорти, яких випустили через Різдвяну амністію.
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Хоч наочно і продемонстрував термін ''профузно'' в дії.
 Люди не кидайтесь на модераторів зі своїм баченням будь-якої ситуації. Забанили всім відомого маджесті- на мій погляд відбитого на всю голову урода; то для чого кноп відкриває в адмінці тему на його захист? Та ще й в профузній лол манері.
Виглядає це огидно, людині не вистачає драйву на форумі напевне. Не бачу різниці , в такому випадку, з сірожой номерним.
І ви слідом зграєю.
Це жах- зі сторони дивлячись.
Але ж не на "ніколи"!
хіба за самим кнопом тягнеться якийсь шлейф "відбитості" ?
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Причому Сметана безкарно сере в усіх гілках своєю маячнею вже тиждень без жодних санкцій
Сметана хвора людина, потрібно на це зважати.
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Плюсую. Несправедливі бани з недопустимими коментарями до них. (td)
Саме так. А в народу були такі надії на нову адміністрацію.
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Чесно, особисто я кнопу не люблю, точніше глибоко не звертаю уваги на його форумну діяльність. Хто і що воно, бот чи людина і скільки в нього клонів мені не відомо. Ви щось про нього знаєте? Як на мене, безликий інфантильний тайпьор.
 Тому я лише посміялась з цієї ситуації.
 Можливо там взагалі технічний прокол- хтось вивчає дію механізму модераторської кнопки.
ви цікава.
ви не розумієте, хто б не був кноп, він не порушив правил фуп. жодного.

писати в адмінці на захист забаненого, а хоч і бота, не є порушенням правил.
кноп не мав отримати і 1 дня бану -бо немає за що згідно правил фупу.

а йому причепом дали довічне.

уявіть, що ви потрапили в тотожню ситуацію. а я б "посміялась з цієї ситуації" (с)
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Яку знають особисто інші форумчани.

А істота, яка зараз має кнопку адміна, краще б глянула на кацапа Антіка, Болукана, Сметану і проінспектувала теми в адмінці.

Пан Кноп, атеїсти київського патріархату з тобою  [ua]



о там ще аміран лабзіо лазар і т.д
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Тупіших коментарів до банів, мабуть ще не було за всю історію ФУПу.
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Я кнопа знаю особисто ще з часів Майдану.
Він ніякий не бот і ніколи ним не був.
Також він не був забанений, щоб таке писати в бан-листі.

Відмініть бан. Це несправедливо. І складає враження, що ви зовсім стороння людина, не дотична до ФУПу.
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Підтримую розбан кнопа та зменшення терміна маджесті до місяця. 
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

та капець
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

маджесті доречі теж він істеричне хамло але він частина фупа
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

о там ще аміран лабзіо лазар і т.д

ти серйозно?  ;o

сорі, не так прочитав...
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

ти серйозно?  ;o

сорі, не так прочитав...

що серйозно цих кацапів випустили
веселяться по повній
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

що серйозно цих кацапів випустили
веселяться по повній

я прочитав аміран, як адмін і трохи прихуів
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

мінімум чотири старожили ФУПу (серед них і кноп) кажуть тому лазару в очі, що він - вата, а адмін пише, що лазар їм підходить в якості модератора.
я вже було подумав, що таки взяли на роботу, і він вже почав "працювати"
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Баи в ніколи, нічого хорошого не зроблять, чого максимум на місяць не банити, а за злісний рецидив на рік. Вже ж наступали на ці граблі
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

мінімум чотири старожили ФУПу (серед них і кноп) кажуть тому лазару в очі, що він - вата, а адмін пише, що лазар їм підходить в якості модератора.
я вже було подумав, що таки взяли на роботу, і він вже почав "працювати"
цілком можливо
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

То то вже народний модератор від ФУП чи ще нє?)
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Але ж не на "ніколи"!
хіба за самим кнопом тягнеться якийсь шлейф "відбитості" ?
Так для чого було кидатися ''на амбразуру'', сподівався на якісь репутаційні надбання? Отакий я хоробрий, типу? Смішно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія