Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Очень надеюсь, что "Слуги" реализуют всё задуманное

Очень надеюсь, что "Слуги" реализуют всё задуманное
Пшениця

Тогда зимой на майдане ветераны будут стоять рядом с ФОПами.



А хтось в курсі, ЯК ІЩЕ можна висношать ФОПів, аби вони взагалі кров"ю харкати стали?
Креативніше, будь ласка, креативніше !!!

І поділіться ідеями із "Узеленського"  :lol:
   
Коли вже нарешті забанять цього ольгінсько-канадійського провокатора.
Сере пів доби по надцять гілок усілякої маячні.
   
Так я не зрозумів, вроді вже вирує, а жопомий каже зими чекати. Якась фігня.
   
хочу напомнить что еще один майдан (в отличии от мирной политической конкуренции) приведет к полному развалу
и те кто "вангуют" и рады его перспективам (особенно стронники политических карликов и импотентов ) работают против украины

   
Ага. І тільки команда Зе працює на Україну.
   
Так я не зрозумів, вроді вже вирує, а жопомий каже зими чекати. Якась фігня.

а смотрим кто "вируе"
бпп и пЭС? Ну эти хотя бы в парламент проползли но с чем они могут быть полезны народу кроме как конфисковаными у ватажков денежками (в недалеком будущем)

дальше "пролетарии" от слова пролетать

НК? Билецкий даже не появился, темой рулит Боцман (кстати реальный кандидат на присесть)
Свобода? Ахметов вдруг даст денег? Ну Ринату нестабильность зачем? Его электорат регионален, да и он в политику не полезет, иммунитета уже не будет, ради чего.

дальше идут потешные ГОшки типа демсокиры и прочих непонятных (народу а не тем кто в теме) формаций неустойчивой идеологии.



   
"надавати послуги" - в нас їх напевно більше, ніж тих хто виробляє чи торгує. даві іх, Ссаничь! :lol:   X(
   
Ага. І тільки команда Зе працює на Україну.

их выбрал народ. те самые 73%
и уж позвольте им решить правильный ли их выбор.
или вы за диктатуру клептократического меньшинства?
   
"надавати послуги" - в нас їх напевно більше, ніж тих хто виробляє чи торгує. даві іх, Ссаничь! :lol:   X(

А що то за послуги такі де нічого не виробляється?
ФОПи юристи? :lol: Чи ФОПи ріелтори?
Щось я окрім перукарень та прибиралень так сходу і не назву більш нікого.
   
А що то за послуги такі де нічого не виробляється?
ФОПи юристи? :lol: Чи ФОПи ріелтори?
Щось я окрім перукарень так сходу і не назву більш нікого.
водії-індивідуали, таксисти, приватні кабінети лікарів і багато інших. всі ці перукарі, косметологи, манікюрі, масажі, міні тур-фірми. вобщем дофіга їх є. орендодавці напевно теж сюди.
   
А що то за послуги такі де нічого не виробляється?
ФОПи юристи? :lol: Чи ФОПи ріелтори?
Щось я окрім перукарень та прибиралень так сходу і не назву більш нікого.

Ремонт речей
Лікарі
Репетитори
Тренери
Таксі
Перевезення
Прибирання

Набридло продовжувати
   
самозайняті сантехніки, електрики. навіть от є така послуга - очищення пір"я з подушок. там один хлопець їздить бусом по дворам багатоповерхівок, і люди  виносять те все йому. буз з рекламою, розклеює рекламки біля підїздів з датоами, коли буде.
і таких дрібних надавачів послуг-фопів в нас валом.
   
Re: Очень надеюсь, что "Слуги" реализуют всё задуманное
Пшениця

Ремонт речей
Лікарі
Репетитори
Тренери
Таксі
Перевезення
Прибирання

Набридло продовжувати
Більше роси барсу, більше! Із ароматом журавлини тепер "налийте" йому !
   
Більше роси барсу, більше! Із ароматом журавлини тепер "налийте" йому !
цікаво, в платних туалетах теж будуть ппо і касові апарати? :weep:  (tu)
   
Re: Очень надеюсь, что "Слуги" реализуют всё задуманное
Пшениця

цікаво, в платних туалетах теж будуть ппо і касові апарати? :weep:  (tu)
Барс прямо в рот приймає... в любых количествах (с) :D
   
А що то за послуги такі де нічого не виробляється?
ФОПи юристи?  Чи ФОПи ріелтори?
всьо, ахрана, атмєна. а шкода, це б було феєрично.


   
Барс прямо в рот приймає... в любых количествах (с) :D
Гетьманцев вже спростіував. але як оперативно ботва на захист любої куйні груддю кидається - "пра-авільноє рєше-еніє!"
   
хочу напомнить что еще один майдан (в отличии от мирной политической конкуренции) приведет к полному развалу
и те кто "вангуют" и рады его перспективам (особенно стронники политических карликов и импотентов ) работают против украины

Тут цікаве питання
Що перше - яйце чи курка
Або майдан чи влада що призвела  до майдану

Ти ж маєш погодитись що сам по собі майдан за бажанням кількох людей не виникає
   
водії-індивідуали, таксисти, приватні кабінети лікарів і багато інших. всі ці перукарі, косметологи, манікюрі, масажі, міні тур-фірми. вобщем дофіга їх є. орендодавці напевно теж сюди.

от по кому я точно не буду жалкувати так це міні тур фірми і орендодавці. йдуть лісом.
кого я точно забув і погоджуюсь так це індивідуальні перевізники та репетитори.
лікарі? ви серйозно? може ще з ФОПореанімобілями і наркотичними речовинами?
   
Тут цікаве питання
Що перше - яйце чи курка
Або майдан чи влада що призвела  до майдану

Ти ж маєш погодитись що сам по собі майдан за бажанням кількох людей не виникає

14й рік показав що виникає, якщо в тіх кількох є достатньо грошей.
в майдан по совісті я після 2004го не вірю. не було більше таких.
   
Сидить в Канаді, нарізає ковбасу, а серце кров'ю за ФОПів обливаєцця  :weep:
   
от по кому я точно не буду жалкувати так це міні тур фірми і орендодавці. йдуть лісом.
кого я точно забув і погоджуюсь так це індивідуальні перевізники та репетитори.
лікарі? ви серйозно? може ще з ФОПореанімобілями і наркотичними речовинами?
так, лікарі. і наприклад в Великобританії, і напевно в інших країнах теж таке практикується. а чому ні? психологи, гінекологи, дантисти.

а що не так з міні турфірмами? в мене подруги таку мають. винаймають один кабінет. працюють вдвох, як два фопи. прибуток ділять на двох, працівників не беруть, бо немає сенсу.
я завжди через них їзжу, і друзям своїм рекомендую.
   
всьо, ахрана, атмєна. а шкода, це б було феєрично.


https://www.facebook.com/100001960556744/posts/3050059358402719?sfns=mo

так я хоч і почав дискусію з доцільності бути лікарям чи мінітурфірмам в числі індивідуальних надавачів послуг,
але ж ще в самому першому дописі зазначив, що той пшениця насправді бур*ян і провокатор, що регулярно
накидує маячню.
Хіба в кінці кінців воно не так вийшло?
   
хочу напомнить что еще один майдан (в отличии от мирной политической конкуренции) приведет к полному развалу
и те кто "вангуют" и рады его перспективам (особенно стронники политических карликов и импотентов ) работают против украины
Ну, что касается ФОПов, то если попринимают то все, что планируют, то все это и так приведет к полному развалу экономики, а значит, и Украины.
Поэтому не надо впадать в крайности. Если по ФОПам ничего не поменяется за год, тогда майлан необходим.
   
по орендодавцям - вирішується легко. будуть вказувати копійки, а отримувати кешем оренднуплату.
   
всьо, ахрана, атмєна. а шкода, це б було феєрично.


https://www.facebook.com/100001960556744/posts/3050059358402719?sfns=mo
Он придурок? Хть знает, что принимают?
Лимит увеличивается для ВТОРОЙ группы :weep:
Бля, оно тупое, шо ппц.
Это еще раз доказывает, что гетьманцов ПОНЯТИЯ НЕ ИМЕЕТ, как РАБОТАЕТ рынок, не побумажкам в налоговой, а в реале.
   
так, лікарі. і наприклад в Великобританії, і напевно в інших країнах теж таке практикується. а чому ні? психологи, гінекологи, дантисти.

а що не так з міні турфірмами? в мене подруги таку мають. винаймають один кабінет. працюють вдвох, як два фопи. прибуток ділять на двох, працівників не беруть, бо немає сенсу.
я завжди через них їзжу, і друзям своїм рекомендую.

фіг з ними з психологами, дантисти може бути так сяк, але гінекологів я б викреслив, за для вашої ж жіночої безпеки.
коротше насправді питання дискусійне, я ж не кажу що я на 100% правий.
І точно не має приводу для істерики як в цього ковбасника, що відкрив гілку.
   
Он придурок? Хть знает, что принимают?
Лимит увеличивается для ВТОРОЙ группы :weep:
Бля, оно тупое, шо ппц.
Это еще раз доказывает, что гетьманцов ПОНЯТИЯ НЕ ИМЕЕТ, как РАБОТАЕТ рынок, не побумажкам в налоговой, а в реале.

У нас нет рынка, у нас неофеодальный базар со сплошь и рядом серыми схемами.
   
Он придурок? Хть знает, что принимают?
Лимит увеличивается для ВТОРОЙ группы :weep:
Бля, оно тупое, шо ппц.
Это еще раз доказывает, что гетьманцов ПОНЯТИЯ НЕ ИМЕЕТ, как РАБОТАЕТ рынок, не побумажкам в налоговой, а в реале.
да? це класно (tu) . бо ящось не слідкую за новинами.
   
та ладно. что мешает продавать спички по 10000 грн? ну итшники будут продавать флешки с результатом своего месячного труда по 2-3 килобакса. дебилы,*ля :facepalm:
   
фіг з ними з психологами, дантисти може бути так сяк, але гінекологів я б викреслив, за для вашої ж жіночої безпеки.
я була в такого гінеколога в Лондоні. єбибптянин до речі. в нього такий узд апарат був, шо я тоді в нас таких не бачила точних і якісних, і з моментальними чіткими фото.. не знаю чи він хірургічні втручання робив. мабуть, ні. але все інше так, і рецепти має дозвіл виписувати.
   
всьо, ахрана, атмєна. а шкода, це б було феєрично.


https://www.facebook.com/100001960556744/posts/3050059358402719?sfns=mo


Цитувати
Про послуги у діяльності ФОП даю окреме пояснення, оскільки слова з інтерв'ю виривають з контексту та перекручують.


любимое занятие 8%
   
Барс прямо в рот приймає... в любых количествах (с) :D

Доповідь, хамло

   
Про послуги у діяльності ФОП даю окреме пояснення, оскільки слова з інтерв'ю виривають з контексту та перекручують.
в принципі, ще все може обернутися краще ніж було. коли яник з азіровим хотіли скасувати ЄП і окасовоапаратити всіх, то ісля податкового майданау навпаки, зробили краще ніж буліо - диференціювали Єп по категоріям і збільшили ліміти валового доходу.
   
хочу напомнить что еще один майдан (в отличии от мирной политической конкуренции) приведет к полному развалу
и те кто "вангуют" и рады его перспективам (особенно стронники политических карликов и импотентов ) работают против украины
ой, та ладно X(
   
Re: Очень надеюсь, что "Слуги" реализуют всё задуманное
Пшениця

Гетьманцев вже спростіував. але як оперативно ботва на захист любої куйні груддю кидається - "пра-авільноє рєше-еніє!"
Та точно ТАК ЖЕ САМІСІНЬКО і преЗЕдент МОМЕТАЛЬНО був перевзувся в польоті, коли піднялася хвиля проти його "парада нібудєт"
Чи коли "в НАТО НЕ ПОЙДЕМ - НАС ТАМ НЕ ЖДУТ", яка відмазка потім була? Мєня нє так понялі я нє ето імєла ввіду  :facepalm:

Узеленського навіть чітко висловити думку не можуть, що саме вони мають на увазі, коли розповідають про СТРАТЕГІЧНІ ПЛАНИ РОЗВИТКУ ДЕРЖАВИ
Це ж просто якийсь грьобаний стид, 100% ідіоти! :lol:
   
А що то за послуги такі де нічого не виробляється?
ФОПи юристи? :lol: Чи ФОПи ріелтори?
Щось я окрім перукарень та прибиралень так сходу і не назву більш нікого.
Послуги з транспортування різноманітних вантажів та людей, догляд людей, тварин, охоронні послуги, послуги з ремонту та шиття одягу та інших речей, послуги з хімчистки речей, послуги перекладачів, послуги з миття машин...
   
Никогда не поверю, что 5% с оборота 3 группы меньше, чем НДФЛ с минималки. А ЕСВ 3 группа и так платит.
   
Re: Очень надеюсь, что "Слуги" реализуют всё задуманное

хочу напомнить что еще один майдан (в отличии от мирной политической конкуренции) приведет к полному развалу
и те кто "вангуют" и рады его перспективам (особенно стронники политических карликов и импотентов ) работают против украины

Смотри как интересно получается.

Вариант 1. Вовчик продолжает вести политику, выгодную Вовану и Россия получает что захочет.

Вариант 2. Вовчик доводит все до абсурда с точки зрения независимости Украины - майдан. И Вован тут же лезет дальше, используя обезглавленность страны. Прокручивается сценарий с Януком.

И это стало возможным при допуске во власть молодых регионов.
   
их выбрал народ. те самые 73%
и уж позвольте им решить правильный ли их выбор.
или вы за диктатуру клептократического меньшинства?
тут на форумі з тих 73% залишилось лише три моральних каліки, в реальності те саме - признатися в тому, що голосував за блазня рівнозначно признанню, що тебе виїпав всраний цап
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія