Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Байден - новий Президент США

Re: Байден - новий Президент США

Ну по Байдену. В Техасе миллионы без тепла и электричества, в Северной Каролине торнадо. Куда едет эта грязная ублюдочная тварь? Правильно на какой-то захолустный таунхолл в Висконсине толкнуть речугу. Ублюдок которому совершенно на всё насрать. Реальный ублюдок. Только тупейшие бидоны Украины думают что просто надо лучше целовать его в сраку   (td)
   
Re: Байден - новий Президент США

А когда будут им обещанные санкции против рашки? А то уже февраль на исходе, а ни слуху ни духу. Подарил каких то 30 надувных лодок, хм.
   
Re: Байден - новий Президент США

Такое дырявого бидона совершенно не волнует. Подумаешь, у него речь!!!

   
Re: Байден - новий Президент США

А когда будут им обещанные санкции против рашки? А то уже февраль на исходе, а ни слуху ни духу. Подарил каких то 30 надувных лодок, хм.

Мадам писаки, евойная пресс-шлюха, сообщит позже. Коронная фраза на всех пресс-конференциях.
   
Re: Байден - новий Президент США

Брехлива кацапська проагандонка ОТ знову несе маячню з кацапської методички.  :bueee:

Мало її товкли мордою в її лайно за брехню.  :facepalm1:
   
Re: Байден - новий Президент США

Ну по Байдену. В Техасе миллионы без тепла и электричества, в Северной Каролине торнадо. Куда едет эта грязная ублюдочная тварь? Правильно на какой-то захолустный таунхолл в Висконсине толкнуть речугу. Ублюдок которому совершенно на всё насрать. Реальный ублюдок. Только тупейшие бидоны Украины думают что просто надо лучше целовать его в сраку   (td)
Дедушка старый, ему всё равно

Куда БЛМ с Антифой приказали, туда и поедет

Всё равно не он реальный президент а старый мудрый еврей Беня Сандерс
   
Re: Байден - новий Президент США

Да, бидону совершенно всё равно что миллионы на холоде и без света. Гавно а не человек. Даже придурок Татусь не пробует такое позорище защищать.
   
Re: Байден - новий Президент США

А когда будут им обещанные санкции против рашки? А то уже февраль на исходе, а ни слуху ни духу. Подарил каких то 30 надувных лодок, хм.
зелупам и лодки давать нельзя
   
Re: Байден - новий Президент США

Ну по Байдену. В Техасе миллионы без тепла и электричества, в Северной Каролине торнадо.
так вот кто торнадо организовал B-)
   
Re: Байден - новий Президент США

так вот кто торнадо организовал B-)

 :lol:
У кацапської пропагандонки ОТ все так, подув вітез з океану і пригнав ураган - це вина Бафдена, зійшло сонце вранці - це заслуга Трампа.  :facepalm1:
   
Re: Байден - новий Президент США

Факт тот что Байдену на миллионы людей измученых холодом и блeкаутами насрать. У него сегодня видите ли ивент в тёплом и уютном клубе для своих. Никак нельзя отменить. Циничная, бездушная эгоистичная  тварь.
   
Re: Байден - новий Президент США

Факт тот что Байдену на миллионы людей измученых холодом и блeкаутами насрать. У него сегодня видите ли ивент в тёплом и уютном клубе для своих. Никак нельзя отменить. Циничная, бездушная эгоистичная  тварь.
Дедушка старый, ему всё равно (С)
   
Re: Байден - новий Президент США

Поки що єдиний доведений факт - це те що кацапська проплачена пропагандонка ОТ постійно бреше.  :fuck:
   
Re: Байден - новий Президент США

Поки що єдиний доведений факт - це те що кацапська проплачена пропагандонка ОТ постійно бреше.  :fuck:

Дуже гарний пост!

Вiн прекрасно показуе iнтелектуальний рiвень середнього виборця Байдена.
   
Re: Байден - новий Президент США

Тут из интересного. Сенильный полутруп бидон уже не способен на телефонный разговор. За него говорит Камала.   :girl_were:

VP Harris Making Biden Presidential Calls


https://www.newsmax.com/us/kamala-harris-commander-white-house-world-leaders/2021/02/16/id/1010275/
   
Re: Байден - новий Президент США

Проплачені кацапські пропагандони знову брешуть. :bueee:
   
Re: Байден - новий Президент США

У бидона отобрали телефон. Что бы не наговорил лишнего.   :facepalm1:

   
Re: Байден - новий Президент США

Мадам писаки, евойная пресс-шлюха, сообщит позже. Коронная фраза на всех пресс-конференциях.
------------

мадам, Ві кацапка?
   
Re: Байден - новий Президент США

------------

мадам, Ві кацапка?

Це кацапська пропагандонка із ольгіно.
   
Re: Байден - новий Президент США

Ну а пока бидон продолжает отжигать. Заявил что до его прихода в оффис вакцины от короновируса не было.    :facepalm1:

Не удивительно что у поца телефон отобрали :telephone:

Цитувати
“It’s one thing to have the vaccine, which we didn’t have when we came into office, but a vaccinator, how do you get the vaccine into someone’s arm?”

https://www.dailywire.com/news/biden-falsely-claims-we-didnt-have-a-vaccine-when-we-came-into-office


   
Re: Байден - новий Президент США

Можете мені повірити, я не кровожерливий, і анітрохи не зичу Трампові потрапити до в’язниці. (Про те, що за державу зраду в Америці карають смертю, і думати не хочеться!)

Цілком зрозуміло, що республіканці собі вистрелили в ногу, проваливши імпічмент. Впевнений, що в майбутньому партії вилізе боком.

Та й для Донні ще нічого не минулося. Імунітету від кримінального переслідування вже немає. А тому треба набратися сили на найближчі роки ходити на допити в Джорджії та Нью-Йорку. Хтозна, може й ще комусь заманеться подати позов…

А там і тюрма маячить на виднокрузі! Єдина втіха, що американська буцегарня комфортніша, ніж у нас в Україні чи деінде на постсовєцьких просторах.
   
Re: Байден - новий Президент США

Можете мені повірити, я не кровожерливий, і анітрохи не зичу Трампові потрапити до в’язниці. (Про те, що за державу зраду в Америці карають смертю, і думати не хочеться!)

Цілком зрозуміло, що республіканці собі вистрелили в ногу, проваливши імпічмент. Впевнений, що в майбутньому партії вилізе боком.


Вже вилазить. Трамп вже напав на московського Мітча


"Mitch is a dour, sullen, and unsmiling political hack, and if Republican Senators are going to stay with him, they will not win again," Trump said in the statement. "He will never do what needs to be done, or what is right for our Country. Where necessary and appropriate, I will back primary rivals who espouse Making America Great Again and our policy of America First. We want brilliant, strong, thoughtful, and compassionate leadership."

https://amp.cnn.com/cnn/2021/02/16/politics/trump-mcconnell/index.html
   
Re: Байден - новий Президент США

He will never do what needs to be done, or what is right for our Country.
А як же! Не підтримав вождя людства! Так як він посмів, нещасний! :lol:
   
Re: Байден - новий Президент США

12:00
Зеленскому раньше пісалі тексти виступленій Коломойскій і агент Козирь, а сейчас он чітает тексти Данілова і Кулеби
Сітуація резко ізменілась
https://youtu.be/SiJLf3BFze4?t=718
   
Re: Байден - новий Президент США

Колишній президент США Дональд Трамп розкритикував лідера республіканської меншості в Сенаті Мітча Макконнелла і висловив намір використати свою популярність серед членів Республіканської партії на користь кандидатів, які підтримують його порядок денний. В оприлюдненій 16 лютого заяві Трамп назвав Макконнелла «похмурим політичним писакою» і додав, що якщо сенатори-республіканці залишаться вірними йому, він зробить усе можливе для їхньої перемоги на наступних виборах.

Заява Трампа стала ще одним свідченням посилення суперечностей усередині Республіканської партії після виправдання Трампа у зв’язку з заворушеннями в Капітолії США 6 січня.

Спікер Палати представників Ненсі Пелосі відзначила, що «ми повинні дійти до істини того, як це сталося»

Макконнелл 13 січня в Сенаті голосував проти засудження Трампа, але дорікнув колишньому президентові, заявивши, що він «практично і морально відповідальний» за заворушення. Макконнелл також заявив, що Трамп усе ще відповідає за все, що він робив, перебуваючи на посаді, і сказав, що суди є належним місцем для притягнення його до відповідальності.
   
Re: Байден - новий Президент США

Нехай Трамп розколює республіканців на традиційний істеблішмент та реакціонерів свого імені. Це забезпечить демократам довге царювання.
   
Re: Байден - новий Президент США

   
Re: Байден - новий Президент США

   
Re: Байден - новий Президент США

Цей мудак Байден продовжив  мораторій на виселення з хат і рентів... поки нема виселень ціни не впадуть на будинки...  а ціни вже загнались в космос...
Штучно тримають ринок.   Чорним і татусю, та іншим неробам на зарплатті - повна дупа...
   
Re: Байден - новий Президент США

Байден і демократи друкують гроші як скажені... інфляція пішла на продукти і бензину( для Росії працюють). 
   
Re: Байден - новий Президент США

Байден і демократи друкують гроші як скажені... інфляція пішла на продукти і бензину( для Росії працюють). 
Ви, здається, методичку не на тій сторінці відкрили - якщо Ви зараз (через 27 днів після іннагураціі відчуваєте "інфляцію" - то це ще спадок "старого режиму". Закони "нового режиму" ще навіть не розглянуті конгресом .. :)
   
Re: Байден - новий Президент США

Ви, здається, методичку не на тій сторінці відкрили - якщо Ви зараз (через 27 днів після іннагураціі відчуваєте "інфляцію" - то це ще спадок "старого режиму". Закони "нового режиму" ще навіть не розглянуті конгресом .. :)

що там по санкціям?
із ада
чи звідки там
коли?

а амертз своїми внутрішніми проблемами і без тебе розберуться
ти за Україну переживай
   
Re: Байден - новий Президент США

а амертз своїми внутрішніми проблемами і без тебе розберуться
ти за Україну переживай
Не кажіть, що мені потрібно робити, і я не буду говорити, куди саме Вам потрібно йти - домовились? :)
   
Re: Байден - новий Президент США

Ви, здається, методичку не на тій сторінці відкрили - якщо Ви зараз (через 27 днів після іннагураціі відчуваєте "інфляцію" - то це ще спадок "старого режиму". Закони "нового режиму" ще навіть не розглянуті конгресом .. :)

а сколько дней надо, чтобы на спадок старого режиму перестать пенять?
   
Re: Байден - новий Президент США

а скольк
о дней надо, чтобы на спадок старого режиму перестать пенять?
чотире роки щонайменьше. В нас то діє так. Петра на палочци всюди сують, де Зе облажався в черговий раз.
   
Re: Байден - новий Президент США

а сколько дней надо, чтобы на спадок старого режиму перестать пенять?
Ну може хоча б  дочекатися поки закони які дійсно можуть мати вплив на інфляцію розглянуть таки в конгресі? Чи у Вас нетерплячка як он у вищевідписавшогося, який подарунок Трампа - човни та катери, рішення про передачу яких приймали при Трампі, грузили на корабель і відправляли при Трампі, записує в подарунки Байдена, тому що разгрузили корабель та передали Україні вже при ньому. Ви ж не такий такий тупий, я сподіваюся? :)
   
Re: Байден - новий Президент США

Не кажіть, що мені потрібно робити, і я не буду говорити, куди саме Вам потрібно йти - домовились? :)

ні не домовилися
я тобі плачу такою ж монетою як і ти
так що оце " Не кажіть, що мені потрібно робити, і я не буду говорити, куди саме Вам потрібно йти "
почни застосовувати до себе, для початку

ну і по санкціям від Байдена з пекла
коли? скільки
чи як Обама заборонить коту і собаці сєчина шопитися в Блумінгдейлз на 5й авеню?
   
Re: Байден - новий Президент США

Плачун, я коли небудь казав що саме Вам треба робити? Чи Ви чули від мене слово "санкціі"? Наведіть приклад, будь ласка, або перестаньте брехати..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія