Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Промисловий психолог - годна професія для жінки?

Вибираємо між медициною  і промисловою психологією....

Медицину дочка потягне, але , як на мене, то навіщо для жінки весь той стрес (я сама медичний закінчила, знаю, що це таке)

Хтось десь стикався з промисловими психологами, цікава професія? дуже виснажлива?


Останнє редагування: 28 жовтня 2018 19:08:30 від pravda
   
психолог - пох промисловий чи маршмалоуський - це не професія. хай валить в медицину - через 5 років медики в Україні будуть гроші лопатами гребсти - страхова медицина всі діла
   
ну і медиком проще сіпнуть з цього сомалі
   
ну і медиком проще сіпнуть з цього сомалі

Я так розумію, що для дочки це питання не стоїть  :D
   
ну і медиком проще сіпнуть з цього сомалі

Так ми в Німеччині...  хоча вона також не проти  сіпнуть  в США  :D  (дякуючи політиці Меркель) (td)
   
Так ми в Німеччині...  хоча вона також не проти  сіпнуть  в США  :D  (дякуючи політиці Меркель) (td)

психолог не професія взагалі.  а медик сама тру професія - на всі часи на всі епохи і у всіх країнах.
   
Больше другое интересно - почему, к примеру, логопед, но психолог?

Может быть правильнее было бы логопсих или педолог???
   
ну і медиком проще сіпнуть з цього сомалі
Тікай Форест Тікай.
   
Якщо з прицілом на США - вибирайте медика. ЗП там від 100 тис
   
психолог не професія взагалі.  а медик сама тру професія - на всі часи на всі епохи і у всіх країнах.

Для чоловіка - так, а для жінки дуже важко,  погано поєднується з сімейним життям
   
Для чоловіка - так, а для жінки дуже важко,  погано поєднується з сімейним життям

ну якщо поєднувати з сімейним життям - то тоді взагалі не тре йти вчитись -
))) гдє би ні работать только би ні работать
і потім не обовязково хірург - наприклад онколог \імунолог \невролог\
   
А чому б не глянути на клінічну/медичну психологію, якщо така там є?
   
промисловий психолог.. хм. мені якимось розводом тхне від назви. і який попит на таку профеесію, де вона потрібна, які перспективі по зароббіткам? хай йде в реальну медиціну чи вже нормальним шрінком.
   
Так ми в Німеччині...  хоча вона також не проти  сіпнуть  в США  :D  (дякуючи політиці Меркель) (td)


Якщо хоче звалити в штати і тут працювати лікарем, то нехай відразу поступає в американський вуз, бо американці не визнають медичні дипломи з інших країн і вимагають підтвердження, що рівноцінно повторному давчанню.
   
Якщо хоче звалити в штати і тут працювати лікарем, то нехай відразу поступає в американський вуз, бо американці не визнають медичні дипломи з інших країн і вимагають підтвердження, що рівноцінно повторному давчанню.

Я впевнений, що у вас ціна питання дуже відрізняється  :)
   
промышленная психология, насколько знаю, это далеко от медицины. В какой цвет покрасить цех, какой формы ручку у прибора сделать. Работа с вниманием рабочего, чтобы больше автоматизьма, меньше ошибок.
   
Це взагалі не професія.... Ну якщо більше ні на що не здатна...
   
Якщо хоче звалити в штати і тут працювати лікарем, то нехай відразу поступає в американський вуз, бо американці не визнають медичні дипломи з інших країн і вимагають підтвердження, що рівноцінно повторному давчанню.

 Ми це знаємо, але якось важко відпустити зараз так далеко дитину саму....    вирішили спочатку нехай в Німеччині освіту здобуде, а там буде видно
   
а медицина - на доктора чи медсестру?
   
Це взагалі не професія.... Ну якщо більше ні на що не здатна...

Та здатна, звичайно,  інакше б я і тему не розпочинала... просто в сім'ях медиків  діти  часто  автоматично вибирають цю професію, але це не зовсім жіноча професія тут на Заході....  ти ж , Болукаша,  маєш знати , як тут жінки-лікарі, у який є  сім'ї, працюють:  досягли фахарцта і десь собі на 25 -30 чи максимум 50% в якийсь праксис пристроюються....  у чоловіків -лікарі все інакше....  є кілька жінок знайомих, хто цілий день працює, то вони називають самі  себе рабами медицини і праксис  своїм дітищем, відмовилися від власних дітей..... я такої долі своїй дитині не  хочу


   
а медицина - на доктора чи медсестру?

На лікаря
   
ну якщо поєднувати з сімейним життям - то тоді взагалі не тре йти вчитись -
))) гдє би ні работать только би ні работать
і потім не обовязково хірург - наприклад онколог \імунолог \невролог\

Як один мій знайомий єврей каже, дівчина має вступити до університету, щоб вибрати собі там достойну  пару  :rotate:
   
Як один мій знайомий єврей каже, дівчина має вступити до університету, щоб вибрати собі там достойну  пару  :rotate:

Все ясно...навіть противно коментувати...
   
Все ясно...навіть противно коментувати...

А в тебе дружина і діти є, цікаво?   :gigi:  цілий день дружина працює?

Останнє редагування: 26 липня 2018 19:14:16 від ценительница алей
   
На лікаря
оце діло. я, якби зараз молода була, пластичним хірургом би стала. а так, років з 16, мріяла гінекологом чи неонатологом стати. але тоді в мене можливості вчитися не було.
   
А в тебе дружина і діти є, цікаво?   :gigi:

Звичайно, всі працюють по спеціальності.

Але у тебе інші проблеми, біженка.
   
Як один мій знайомий єврей каже, дівчина має вступити до університету, щоб вибрати собі там достойну  пару  :rotate:
це застаріла установка. тоді вже краще зайнятися простим бізнесом і тусити в тих інтелектуальних барах, де просунута молодь зараз полюбляє зустрічатися. :laugh:
   
Звичайно, всі працюють по спеціальності.

Але у тебе інші проблеми, біженка.

І я працю  по спеціальності.... спочатку , ще без дітей цілий день, а зараз  півдня, як і більшість жінок в Німеччині.....   можу собі це дозволити, бо у мене чоловік не Болукан якийсь  :gigi:
   
це застаріла установка. тоді вже краще зайнятися простим бізнесом і тусити в тих інтелектуальних барах, де просунута молодь зараз полюбляє зустрічатися. :laugh:

Я прикололася, звичайно,  цитуючи мого знайомого, але в Німеччині дійсно вже роками така тенденція, що жінки, навіть ті, в яких найкраща освіта, після того , як з'являются діти,  скорочують свій робочий графік, деякі зовсім на працюють, якщо професія чоловіка дозволяє....  більшість працює на 30-50%, і лікарі -жінки також.... 
   
Я прикололася, звичайно,  цитуючи мого знайомого, але в Німеччині дійсно вже роками така тенденція, що жінки, навіть ті, в яких найкраща освіта, після того , як з'являются діти,  скорочують свій робочий графік, деякі зовсім на працюють, якщо професія чоловіка дозволяє....  більшість працює на 30-50%, і лікарі -жінки також.... 
нормально, вважаю. бо лікар - це професія високооплачувана.
   
На лікаря

так це ж 8 чи 9 рокiв
   
Я прикололася, звичайно,  цитуючи мого знайомого, але в Німеччині дійсно вже роками така тенденція, що жінки, навіть ті, в яких найкраща освіта, після того , як з'являются діти,  скорочують свій робочий графік, деякі зовсім на працюють, якщо професія чоловіка дозволяє....  більшість працює на 30-50%, і лікарі -жінки також.... 
так а в чому тоді проблема?
хай вчиться на лікаря, а коли вийде заміж та народить дитину перейде на неповний графік роботи.
   
так це ж 8 чи 9 рокiв

шариш
і це тільки перший крок, бо ліцензії ще немає
   
так це ж 8 чи 9 рокiв
Так, і потім ще багато років каторжної роботи в лікарні, роки на отримаєш вузьку спеціалізацію...
   
шариш
і це тільки перший крок, бо ліцензії ще немає

О, людина розуміється на темі  :-B
Як Ваш синочок, вже пройшов вузьку спеціалізацію?
У мене також  синочок ще є, то я двома руками за, щоб він вибрав професію лікаря, це прекрасна професія....  а от для жінки я не впевнена...
   
ну і медиком проще сіпнуть з цього сомалі

Русскій, ти знову демонструєш хто ти є?
   

myshka naruzhka, cьогодні в 19:05
"оце діло. я, якби зараз молода була, пластичним хірургом би стала. а так, років з 16, мріяла гінекологом чи неонатологом стати. але тоді в мене можливості вчитися не було".


У мене є товаришка, німкеня, анастезиологом працює, погодинно, ну як хобі.....  а її чоловік також лікар, має свою велику  клініку онкологічну в Штутгарті...   так от у них дочка також  вирішила стати лікарем,  отримала місце на медичному факультеті у Фрайбурзі, вже майже закінчує зараз ...    так от вона спочатку хотіла стати неврологом, потім онкологом, потім пластичним  хірургом в онкології,  закінчилося тим, що вибрала анестезіологію, як і мама .... років через 10  буде також десь на півставки працювати  :rotate: ))
А в пластичній  хірургії  також жінок майже нема... 

Останнє редагування: 26 липня 2018 19:55:50 від ценительница алей
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія