Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Томос может ВСЁ!!!

Re: Томос может ВСЁ!!!

он писал о том что войдет  в учебники истории

Про учебники не видел. Читал вот это:

Его еще при жизни могут объявить святым. За наш Томос.
   
Re: Томос может ВСЁ!!!

Крутиться руфашик як в'юн на пательні.
Попалився з своїми нападками на помісну церкву України.

Які нападки? Про СЦУ я писав ще у день надання Томосу, бо написано ось таке:
Цитувати
Вселенський патріархат закликає всі світові православні церкви визнавати згадувати українську церкву під іменем "Святіша Церква України".
https://www.pravda.com.ua/news/2019/01/5/7203053/

Ти шось маєш проти Константинополя? Тоді ти сам сцуко зкацаплений ))
   
Re: Томос может ВСЁ!!!

Термос - очередная замануха (язык мова). Если не чего сделать не получается жрите томас.
Томос це справедливість,державність Київської-Руси,незалежність від орди.Йолопе, читай правильну історію.
   
Re: Томос может ВСЁ!!!

Томос це справедливість,державність Київської-Руси,незалежність від орди.Йолопе, читай правильну історію.

Все вірно. А ще - Томос ментальне відродження нації, а воно важливіше за політичне. Релігія, віра в добро - основа існування сучасного справедливого суспільства. Треба вірити та молитися.
   
Re: Томос может ВСЁ!!!

Які нападки? Про СЦУ я писав ще у день надання Томосу, бо написано ось таке:
https://www.pravda.com.ua/news/2019/01/5/7203053/

Ти шось маєш проти Константинополя? Тоді ти сам сцуко зкацаплений ))


Не відбрехуйся, там все правильно написано,  в переліку православних церков  українська церква буде згадуватись як святіша церква України.
В тому ж документі використовуються інші назви, як то  "Православна церква України".

Але ти зробив абревіатуру саме з тієї фрази, яка робить принизливе звучання саме в російській мові.
Ти зумисне виступаєш проти помісної української церкви на користь РПЦ.

   
Re: Томос может ВСЁ!!!

Томос це справедливість,державність Київської-Руси,незалежність від орди.Йолопе, читай правильну історію.


 :facepalm1:
   
Re: Томос может ВСЁ!!!

Але ти зробив абревіатуру саме з тієї фрази, яка робить принизливе звучання саме в російській мові.
Я роблю абревіатуру  так, як сам вважаю за потрібне. Якщо ви бачите у чомусь принизливе звучання - то ваші статеві проблеми.
Йдіть хреститься й моліться за Томос й нехай буде з вами благодать..))
   
Re: Томос может ВСЁ!!!

Я роблю абревіатуру  так, як сам вважаю за потрібне


Саме цим і ти видав, що ти русофашистський бот, на зарплаті із ФСБ.
   
Re: Томос может ВСЁ!!!

Саме цим і ти видав, що ти русофашистський бот, на зарплаті із ФСБ.
А ти остаточно видав, шо ти чорношкірий гей-танцюрист.  "Доказова база" цього факту приблизно така ж сама, як й у тому випадку що я "бот, на зарплаті із ФСБ" :gigi:
Я ще можу написати Єбіфаній замість Епіфаній, й не бачу  у цьому ніякого перекручування прізвища. Бо справжнє прізвище митрополита СЦУ - Думенко.

Останнє редагування: 12 січня 2019 20:53:53 від птах Сорока
   
Re: Томос может ВСЁ!!!

А ти остаточно видав, шо ти чорношкірий гей-танцюрист.  "Доказова база" цього факту приблизно така ж сама, як й у тому випадку що я "бот, на зарплаті із ФСБ" :gigi:
Я ще можу написати Єбіфаній замість Епіфаній, й не бачу  у цьому ніякого перекручування прізвища. Бо справжнє прізвище митрополита СЦУ - Думенко.

Проблема лише в тому, що ти нападаєш виключно на помісну українську церкву і при цьому захищаєш РПЦ.
І це під час війни між Україною та РФ, коли РФ неодноразово використовувало храми РПЦ для військових дій проти України, і священники РПЦ в Україні активно агітували за РФ.
   
Re: Томос может ВСЁ!!!

Всесильный Томос не поможет избрать Порошенко на второй срок.

Чому кацапів хвилюють українські вибори?
Чому кацапів хвилюють американські вибори?
Тому, що своїх нема?
   
Re: Томос может ВСЁ!!!

Проблема лише в тому, що ти нападаєш виключно на помісну українську церкву і при цьому захищаєш РПЦ.
І це під час війни між Україною та РФ, коли РФ неодноразово використовувало храми РПЦ для військових дій проти України, і священники РПЦ в Україні активно агітували за РФ.

Мацковські попи завдають багато більше шкоди, ніж мотороли з автоматами. Від мотороли, буває, гинуть одиницями військові, а від попів та пропагандонів з рашаканалів губляться душі, тисячами.
   
Re: Томос может ВСЁ!!!

і при цьому захищаєш РПЦ.
РПЦ то є  кацапське лайно, якого фуя  я його маю захищати? Але це не означає, шо я  буду щиро топити за православних вірунців.
   
Re: Томос может ВСЁ!!!
RSP

Проблема лише в тому, що ти нападаєш виключно на помісну українську церкву і при цьому захищаєш РПЦ.
І це під час війни між Україною та РФ, коли РФ неодноразово використовувало храми РПЦ для військових дій проти України, і священники РПЦ в Україні активно агітували за РФ.

А коли була оголошена війна Росії і України? І які це храми РПЦ є в Україні які ще й використовувалися Росією? Вибач, але те що ти написав подібне або на те що пишуть люди які потребують постійної уваги з боку профільних спеціалістів в області психіатрії, або самий нахабний порохоботяра.
Тому що в реальності в Україні священники УПЦ допомагали людям які були призвані в АТО (заміть атр а не війну з Росією), молилися за мир, і ні разу не агітували за Росію. Ні разу і ніде. Тому що церква на відміну від Пєті дотримується правил. Я навіть дивуюся як їх кинули обізвавши всіх скопом фсбшниками.
   
Re: Томос может ВСЁ!!!

А коли була оголошена війна Росії і України? І які це храми РПЦ є в Україні які ще й використовувалися Росією? Вибач, але те що ти написав подібне або на те що пишуть люди які потребують постійної уваги з боку профільних спеціалістів в області психіатрії, або самий нахабний порохоботяра.
Тому що в реальності в Україні священники УПЦ допомагали людям які були призвані в АТО (заміть атр а не війну з Росією), молилися за мир, і ні разу не агітували за Росію. Ні разу і ніде. Тому що церква на відміну від Пєті дотримується правил. Я навіть дивуюся як їх кинули обізвавши всіх скопом фсбшниками.

Кацап, ти такий смішний...
Для мене, але не для СБУ.
   
Re: Томос может ВСЁ!!!
van

Ну накінець! Грузинський пріблатньонний комуніст розкрився у всій своїй морозівській красі.

 А сам какой ?? Партбилет далеко спрятал  рязанский    наш "товарищ"
   
Re: Томос может ВСЁ!!!
van

 Что то меня сильно  возмутило  когда при таком  знаковом и важном  событии  оказался рядом криминалитет  ,   униат  Парубий и прочие чиновники какое отношение они имеют к    церкви ???   Получается  что создали  партийную церковь ??
   
Re: Томос может ВСЁ!!!

Что то меня сильно  возмутило  когда при таком  знаковом и важном  событии  оказался рядом криминалитет  ,   униат  Парубий и прочие чиновники какое отношение они имеют к    церкви ???   Получается  что создали  партийную церковь ??

Единую Украинскую. В этом и смысл, что представители различных конфессий объединились для создания Церкви, которая разрушит силы зла (УПЦ МП).
   
Re: Томос может ВСЁ!!!

Единую Украинскую. В этом и смысл, что представители различных конфессий объединились для создания Церкви, которая разрушит силы зла (УПЦ МП).

Разрушит? Так СЦУ для этого создавалась, чтобы разрушить?
   
Re: Томос может ВСЁ!!!

Что то меня сильно  возмутило  когда при таком  знаковом и важном  событии  оказался рядом криминалитет  ,   униат  Парубий и прочие чиновники какое отношение они имеют к    церкви ???   Получается  что создали  партийную церковь ??

Пока так выходит, церква имени Петра
   
Re: Томос может ВСЁ!!!

Мацковські попи завдають багато більше шкоди, ніж мотороли з автоматами. Від мотороли, буває, гинуть одиницями військові, а від попів та пропагандонів з рашаканалів губляться душі, тисячами.

А Розенблаты, Насировы, Порошенки и остальна наволочь, нет?
   
Re: Томос может ВСЁ!!!

Разрушит? Так СЦУ для этого создавалась, чтобы разрушить?

Можно сказать и так... что-то рождается, а что-то отмирает в силу своей ненужности. Это стандартный эволюционный процесс. А если не так, то почему 23 года минимум этот процесс не активировался? Время настало просто. Убрать московских попов. А их же предупреждали, с ними разговаривали, чтобы не упоинать хуйла и гундяя в своих проповедях. Терпець увірвався.
   
Re: Томос может ВСЁ!!!

Але Томос не може ТС перетворити з лайна на людину.

 :laugh:   (tu)
   
Re: Томос может ВСЁ!!!

Можно сказать и так... что-то рождается, а что-то отмирает в силу своей ненужности. Это стандартный эволюционный процесс. А если не так, то почему 23 года минимум этот процесс не активировался? Время настало просто. Убрать московских попов. А их же предупреждали, с ними разговаривали, чтобы не упоинать хуйла и гундяя в своих проповедях. Терпець увірвався.


Что же это за церква така у которой терпець увірвався?
   
Re: Томос может ВСЁ!!!

Что же это за церква така у которой терпець увірвався?

Народ Украины (не вата)! А его можно назвать Церковью, ибо против хуйла и Хуйлостана объединились все, несмотря на разные религиозные и политические предпочтения. Взять хотя бы Гордея Белова. Святая миссия уничтожения Империи Зла у нас. И мы с ней справимся. Верю в это.
   
Re: Томос может ВСЁ!!!

Народ Украины (не вата)! А его можно назвать Церковью, ибо против хуйла и Хуйлостана объединились все, несмотря на разные религиозные и политические предпочтения. Взять хотя бы Гордея Белова. Святая миссия уничтожения Империи Зла у нас. И мы с ней справимся. Верю в это.

Мда, и ты говоришь працюешь в софтлайне?
   
Re: Томос может ВСЁ!!!

Напился.
   
Re: Томос может ВСЁ!!!

Тому що в реальності в Україні священники УПЦ допомагали людям які були призвані в АТО (заміть атр а не війну з Росією), молилися за мир, і ні разу не агітували за Росію. Ні разу і ніде. Тому що церква на відміну від Пєті дотримується правил. Я навіть дивуюся як їх кинули обізвавши всіх скопом фсбшниками.
Гіркінцям вони допомагали у Святогірській Лаврі. Та й один з перших гейроїв наваросії з позивним ромашка - пономар Києво-Печерської Лаври.
   
Re: Томос может ВСЁ!!!

Что то меня сильно  возмутило  когда при таком  знаковом и важном  событии  оказался рядом криминалитет  ,   униат  Парубий и прочие чиновники какое отношение они имеют к    церкви ???   Получается  что создали  партийную церковь ??
А Парубій точно греко-католик?
   
Re: Томос может ВСЁ!!!

Про томос  негативно можуть писати або дурні, або кацапи.
   
Re: Томос может ВСЁ!!!

Удивило название темы.
От ТС более ожидаемой темой была бы "Мороз может ВСЁ!"
И ниже по тексту
1. Он может освободить Крым от парашинской агрессии
2. Он может освободить Луганск и Донецк от сепаратистов
3. Он может снизить тарифы на газ в 16раз и людям будут еще доплачивать за гас
4. Он может побороть коррупцию и коррупционеров
5. Он может накормить людей справжней едой
6. Он может увеличить зарплаты и пенсии людям
7. Он может найти заказчиков и убийц Гонгадзе, Шеремета и остальных
8. Он может излечивать от всех болезней
9. Он может исполнять любые желания
10. Он может ВСЕ!

Томос - это элексир вечной жизни!
Ждём.

Останнє редагування: 13 січня 2019 01:47:40 від Bugnet
   
Re: Томос может ВСЁ!!!

Про томос  негативно можуть писати або дурні, або кацапи.
Так! Томос - це перемога над фашистами!
   
Re: Томос может ВСЁ!!!

Убрать московских попов.
- сказав прихожанин московської церкви.
   
Re: Томос может ВСЁ!!!

Ще одна цеглина з гівна)


просто дехто із ручнічка не знявся. уже всі відбомбились і тут до зятя дійшло  :gigi:
   
Re: Томос может ВСЁ!!!

Томос - найголовніша подія за всю історію існування України, а це мінімум 830 років!
Для кого ?
   
Re: Томос может ВСЁ!!!

Для кого ?

для українців
для кацапів та всіляких зайд - це як серпом по яйцях
   
Re: Томос может ВСЁ!!!

Долбойобська гілка.

Спорцмен ти взагалі деградував в розумовому плані.

Мені колись цікаво було тебе читати,  гумор, смішно, дотепно, гостро..

А тепер якийсь... не хочу писати хто...

Короче "адін пазор"
   
Re: Томос может ВСЁ!!!

Что же это за церква така у которой терпець увірвався?

Завезли чуже, немите, злодійкувате, нагле
і воно тут колотить.
Церкафь єму нє наравіцца.
   
Re: Томос может ВСЁ!!!

Релігія, віра в добро - основа існування сучасного справедливого суспільства. Треба вірити та молитися.

А що заважає зробити справедливе суспільство без молитв ?  :S
   
Re: Томос может ВСЁ!!!

Але це не означає, шо я  буду щиро топити за православних вірунців.

ОСь і не топи! Чому  ти за них топиш?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія