Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ткмпература :(

Re: Ткмпература :(

В мене при гаймориті 2 раза нюх пропадав. І 3 рази при тяжкому грипі. Це тільки те що я памьятаю.
три вида гриппа! столько наверное и нет сейчас на планете
   
Re: Ткмпература :(

три вида гриппа! столько наверное и нет сейчас на планете

Так в моіх лікарняних так і писали. 2 рази був гайморит (один раз навіть проколювали) і 2 рази грип. Третій найважкий грип підхопила, коли на Майдані 12грудня 2013 в донецькому наметі овочі для борщю різала. Тоді мороз був 10 градусів, а за спиною дровами топилася бочка з дровами. Тоді я вже не робила, тому і на лікарняний не ходила. Тоді мені було найважче. Тільки в середині лютого 2014 оклигалась
Тоді нюх я втратила на 2 місяці. А чі то грип був, застуда - х/з...

Останнє редагування: 27 квітня 2021 20:05:25 від Громадянка даунбасу
   
Re: Ткмпература :(

Питання знатокам.
Які перші признаки корони?
У когось починалося з нежиті ?

звернула увагу, шо нежить (часто сильна)  буває при повторній близкій зустрічі з коронавірусом, наприклад в сім'ї підтверджений хворий
   
Re: Ткмпература :(

Что-то Коровки не видно уже почти три недели. Писала що выздоровела. А здесь не появляется.
   
Re: Ткмпература :(

Что-то Коровки не видно уже почти три недели. Писала що выздоровела. А здесь не появляется.

Турч тоже молчит как рыба об лед. Не реагирует на Alezka даже в его вояже по гмареке.
   
Re: Ткмпература :(

Что-то Коровки не видно уже почти три недели. Писала що выздоровела. А здесь не появляется.
виздоровіла і пішла в реальне життя ))
скільки можна на ФуПі час марнувати
   
Re: Ткмпература :(

Питання знатокам.
Які перші признаки корони?
У когось починалося з нежиті ?

у меня, у жены

У жены просто насморк, У меня сначала насморк и на следующее утро начала подниматься температура, к вечеру было примерно 38,5

Останнє редагування: 27 квітня 2021 21:16:51 від Медведылло
   
Re: Ткмпература :(

Син запахи відчуває?

син так. а я то відчуваю якийсь час то ні.

в мене при простуді інколи зникав запах і смак ще до ковідних часів.

завтра здам плр, буде все зрозуміло
   
Re: Ткмпература :(

син так. а я то відчуваю якийсь час то ні.

в мене при простуді інколи зникав запах і смак ще до ковідних часів.

завтра здам плр, буде все зрозуміло

тест негативний :-)
всі симпотоми як рукою зняло. Запах та смак зявився сьогодні вранці.
трохи покашлюю і все.

Хз що це пля було ....
   
Re: Ткмпература :(

Добре.
   
Re: Ткмпература :(

Добре.

угу
три дня штормило неподитячому і на ранок як нічого і не було, дивна якась штука
   
Re: Ткмпература :(

угу
три дня штормило неподитячому і на ранок як нічого і не було, дивна якась штука
не розслабляйтесь дуже, прослідкуйте ще кілька днів за самопочуттям - то дуже підступна хвороба :(
(в мене теж два тести негативні були, а по факту - ледь вижила)
   
Re: Ткмпература :(

тест негативний :-)
всі симпотоми як рукою зняло. Запах та смак зявився сьогодні вранці.
трохи покашлюю і все.

Хз що це пля було ....
ОРВИ
   
Re: Ткмпература :(

В мене не відновився нюх , тільки частково, коли поливаюсь парфумами виходжу на вулицю, щоб не душити оточуючих  :laugh:
   
Re: Ткмпература :(

тест негативний :-)
всі симпотоми як рукою зняло. Запах та смак зявився сьогодні вранці.
трохи покашлюю і все.

Хз що це пля було ....
Переляк.
   
Re: Ткмпература :(

ОРВИ
+
в нас вся сімя кілька днів. симптоми явно ОРВІ-грипозні - горло, соплі, головний біль.   Запах послаблювався, лише через те що ніс забитий соплями.
   
Re: Ткмпература :(

тест негативний :-)
всі симпотоми як рукою зняло. Запах та смак зявився сьогодні вранці.
трохи покашлюю і все.

Хз що це пля було ....
на какой день от первых смптомов делал тест?
   
Re: Ткмпература :(

В мене не відновився нюх , тільки частково, коли поливаюсь парфумами виходжу на вулицю, щоб не душити оточуючих  :laugh:
в мене пропав нюх на третій день хвороби, відновився на п"ятий (днів два ще були сплески - то чула, то ні), але коли відновився - став набагато чутливішим.
Тепер дивуюся, як я деякими своїми парфумами могла раніше користуватися  :)
   
Re: Ткмпература :(

на какой день от первых смптомов делал тест?

на третій , здавав не плр а якийсь антиген тест   за 300 грн
   
Re: Ткмпература :(

на третій , здавав не плр а якийсь антиген тест   за 300 грн
очень рано. надо не раньше чем через 4 дня, оптимально 8й.

тут же ж, в этой теме, про все это написано.
   
Re: Ткмпература :(

на третій , здавав не плр а якийсь антиген тест   за 300 грн

антиген вроді 8-10 день
   
Re: Ткмпература :(

антиген вроді 8-10 день

Антиген-тест за 15 минут определяет наличие в организме человека коронавируса SARS-CoV-2, который является возбудителем COVID-19, путем определения его нуклеокапсидного белка (антигена).

Когда и кому сдавать?
Если вам нужно ЗДЕСЬ и СЕЙЧАС определить наличие вируса SARS-CoV-2 в организме.
С 1-го дня появления симптомов острой респираторной инфекции/пневмонии.

https://covid19.synevo.ua/ru/antygen/
   
Re: Ткмпература :(

+
в нас вся сімя кілька днів. симптоми явно ОРВІ-грипозні - горло, соплі, головний біль.   Запах послаблювався, лише через те що ніс забитий соплями.

ОРВІ бореться з Ковідом. У них теж боротьба.  :punish:
   
Re: Ткмпература :(

Не фанат Кароффкі ні разу, сремося весь час, та за людину тревожна. Зв'язалися би, хто контакти має, нам би сказали, що все просто, такі уроди як ми, ій набридлі.
   
Re: Ткмпература :(

Не фанат Кароффкі ні разу, сремося весь час, та за людину тревожна. Зв'язалися би, хто контакти має, нам би сказали, що все просто, такі уроди як ми, ій набридлі.
кстати да, я тоже вчера о ней думала куда она пропала, хоть она у меня в игноре

надеюсь в селе бараболю сажает да паски печет и все с ней норм
   
Re: Ткмпература :(

З моїх власних роздумів, спостережень та припущень щодо Британського штаму вірусу.

Цей штам дуже подібний до грипу.
Так як грип швидко заражує.
Так як грип більше заражує, заражує навіть молодших.
Протікає подібно до грипу.

Думаю, що так діється ще тому, що зараз сприятливий момент так як для грипу, перехід з зими на весну, сезонне захворювання.

Отже, я думаю, що так як грип, цей британський штам з потеплінням швидко зникне.
В травні все нормалізується.
Ну що, так як я і передбачав.
Британський штам ми перемогли.
Прийшло тепло і він як грип сам зник.

Але розслаблятися не варто.
Є ще гірші штами - індійський і бразильський, на які вакцини не діють.

Готуйте свій організм до четвертої хвилі захворювань, яка буде важча і довготриваліша.

Пару місяців передишки.
Загартовуйтесь і підсилюйте свій імунітет.

В Польщі вже є один випадок індійського штаму, повернули хворого дипломата з Індії.

В Литві вже є один випадок бразильського штаму.

На нас чекає четверта хвиля, яка буде ще гіршою і важчою.
   
Re: Ткмпература :(

Ну що, так як я і передбачав.
Британський штам ми перемогли.
Прийшло тепло і він як грип сам зник.
Хто де переміг? В Україні тільки офіційно 10к на місяць мре від корони, в Польщі - ще більше.
   
Re: Ткмпература :(

1. коли після хвороби можна вакцинуватися? і чи треба?
2. чи треба вживати після хвороби щось кроворозріджуюче?
3. як довго може бути порушений стан травлення?

хвороба пройшла на субклінічному рівні і я то зрозумів  вже постфактум після аналізу на антитіла IgM
   
Re: Ткмпература :(

Хто де переміг? В Україні тільки офіційно 10к на місяць мре від корони, в Польщі - ще більше.
Я писав про травень.

П.о.р.а.х.у.й (чому це слово не можна нормально написати?), скільки в травні померло.

Та й місяць ще не закінчився, як ти можеш казати, скільки в місяць померло?
   
Re: Ткмпература :(

скільки в травні померло.
:facepalm: це ж давно усім відомо, що на вихідних і на свята ніхто не мре.
   
Re: Ткмпература :(

   
Re: Ткмпература :(

   
Re: Ткмпература :(

Померял на днях давление, показало 171 на 93, раньше было 130-150, больше никогда не было. Не думаю, что от ковида, тем более, что прошло уже 7 месяцев, и температура была всего дня 4, скорей от стрессов.
   
Re: Ткмпература :(

Померял на днях давление, показало 171 на 93, раньше было 130-150, больше никогда не было. Не думаю, что от ковида, тем более, что прошло уже 7 месяцев, и температура была всего дня 4, скорей от стрессов.
пить надо таблу сбивать
От стресса пустырник в таблетках хорошо

Весь май мкгнитные бури
Завтра опять
Пульс какой?
   
Re: Ткмпература :(

И маму никак не могу уговорить на вакцину. Никто, правда, не звонит, но говорят, на Левобережную можно так идти делать. Говорит, плохо, и сердце болит, и шея, и рука, и голова болит и кружится, я ее говорит, не выдержу ту вакцину. Периодически бывает ни с того, ни с чего сильно голова начинает кружиться, не может встать. 2 раза человека сбивала машина на переходе за 4 года. Первый раз ногу собрали с 3-й попытки после того выписали с БСП, с ЗЧМТ ничего и не делали, 2-й раз тоже ногу и руку собрали, а голову никто и не смотрел. Еще и на суд надо идти в такую жару, который наверняка опять перенесут - не хотят они работать, только над людьми издеваться.
   
Re: Ткмпература :(

И маму никак не могу уговорить на вакцину. Никто, правда, не звонит, но говорят, на Левобережную можно так идти делать. Говорит, плохо, и сердце болит, и шея, и рука, и голова болит и кружится, я ее говорит, не выдержу ту вакцину. Периодически бывает ни с того, ни с чего сильно голова начинает кружиться, не может встать. 2 раза человека сбивала машина на переходе за 4 года. Первый раз ногу собрали с 3-й попытки после того выписали с БСП, с ЗЧМТ ничего и не делали, 2-й раз тоже ногу и руку собрали, а голову никто и не смотрел. Еще и на суд надо идти в такую жару, который наверняка опять перенесут - не хотят они работать, только над людьми издеваться.
Вона просто боїться. Часто таке бачу.
   
Re: Ткмпература :(

И маму никак не могу уговорить на вакцину. Никто, правда, не звонит, но говорят, на Левобережную можно так идти делать. Говорит, плохо, и сердце болит, и шея, и рука, и голова болит и кружится, я ее говорит, не выдержу ту вакцину. Периодически бывает ни с того, ни с чего сильно голова начинает кружиться, не может встать. 2 раза человека сбивала машина на переходе за 4 года. Первый раз ногу собрали с 3-й попытки после того выписали с БСП, с ЗЧМТ ничего и не делали, 2-й раз тоже ногу и руку собрали, а голову никто и не смотрел. Еще и на суд надо идти в такую жару, который наверняка опять перенесут - не хотят они работать, только над людьми издеваться.
ищите в инете, где пункты бесплатной вакцинации в выходные дни. первую дозу шырнула на Выставочном Центре. коллеге за второй дозой сказали приходить туда же, а мне почему-то на Комарова 3. но мне Комарова 3, конечно же, гораздо ближе. 
пусть делает, выдержит.
   
Re: Ткмпература :(

Синовак какой-то ваще не реактогенный.
Ни-че-го нет ни у меня, ни у дочки.
И еще много инфы знаю, что именно синовак-коронавак - просто минимум реакций.
Даже руки не болят.
В этом смысле пусть мама не боится.
   
Re: Ткмпература :(

Синовак какой-то ваще не реактогенный.
Ни-че-го нет ни у меня, ни у дочки.
И еще много инфы знаю, что именно синовак-коронавак - просто минимум реакций.
Даже руки не болят.
В этом смысле пусть мама не боится.
у коллеги рука болела
   
Re: Ткмпература :(

у коллеги рука болела
коли дають в дупу фіз розчин теж буде боліти, кому як повезе, від медсестри залежить, це ніяким боком до побочки.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія