Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Фупівці в Силах оборони України + інфо для мобілізованих (раніше гілка про АТО)

За дефіцитних спеціалістів зараз боротьба між відомствами, навіть тррхи дивно як прикордонники поцупили вас у тцк
А хто у нас зараз в дефіциті?
Цікавлюсь не знічев'я.
   
А хто у нас зараз в дефіциті?

Ви - умничка???

Але є дурне питання... З якою метою питаєте... Не відповідайте йому тут  [ua]
   
А хто у нас зараз в дефіциті?
Цікавлюсь не знічев'я.

З тупої дурні... то нікому не цікаво... Ваша думка - тим біьлше   (tu)
   
Сьогодні рівно рік
   
У мене був 24-го...рік.

Кацапня...йопана.
   
Був рік як знову в строю.
   
https://petition.president.gov.ua/petition/173494
вважаю, що варто підтримати.
на зараз :16474 голосів з 25000 необхідних

текст:
Пане Президенте, хочется ще раз звернутися до вас с проханням та пропозицією надати можливість військослужбовцям демобілізуватися, за власним бажанням, після року служби. Ви, надали відповідь на попередню петицію, яка набрала потрібну кількість голосів та пояснили, що це не передбачено законом. То можливо потрібно передбачити, враховуючи дані обставини і затяжну війну?
А чи передбачено законом, що батьківщину, роками мають захищати одні і ті ж чоловіки? Чи це є обов'язком КОЖНОГО, наголошую КОЖНОГО придатного до військової служби, чоловіка?
Пан Резніков прокоментував попередню петицію в такому руслі, що такі дії, тільки нашкодять обороноздатності України.
А чи не нашкодять обороноздатності України, повністю виснежені, фізично та морально, військовослужбовці?
Далі слова пана Резнікова: " Питання піти відпочивати, коли війна ще не закінчилася і перемога попереду, мені здається, це трохи дивний підхід."
А чи не дивний підхід, не надавати відпочинку військовим, які стомилися за рік служби і просять демобілізації, в тей час коли в військоматах черги?
"Якщо в один момент звільнти мільйон військовослужбовців, то в цей же момент потрібно буде набрати та навчити новий мільйон".
Хочу дещо поправити. Адже не всі були призвані в один момент, хтось ще в лютому, хтось в квітні, а хтось в серпні і так далі. Тож і звільнятися будуть поступово. Тому відновлення особового складу, не має бути проблемою, враховуючи тей факт, що, повторюсь, в наших військоматах черги та великий резерв. Вам в один момент не доведеться мобілізувати та навчати мільйон, лиш потрібно бажання та розуміння зі сторони нашої влади.
До того ж, дійсно, є багато військовослужбовців, які не хочуть покидати фронт і мають наміри служити до кінця. Але є і такі, хто фізично та морально виснажені, і не витримають.
Буде доречно враховувати, що у кожної людин різна витримка та психіка. Один рік це досить великий проміжок часу. Один рік служби, це не один рік праці за графіком 8/5, та відпусткою. Це служба, це війна 24/7, без відпусток та вихідних.
10-денна відпустка для військових, яку ВР намагаєтся ухвалити вже не один місяць - це абсолютно ніщо, для чоловіків, які рік стоять на захисті нашої держави, ризикуючи своїм життям.
Чи не вважаєте ви, пане Президенте, що заміна таких, виснажених хлопців, на нову силу тільки покращить ситуацію на фронті?
Чи не вважаєте ви, пане Президенте, не справедливим, що одні чоловіки мають залишити свої сім'ї, своє життя і піти на фронт, до кінця війни(а це скільки часу?), в тей час, як інші чоловіки живуть своє звичне життя? Чи справедливо це по відношенню до самих військовослужбовців та їхніх рідних? Зауважте, майже у кожного військового є діти, дружина, які чекають на свого героя.
Війна триває вже 10 місяців і кінця їй не видно. То можливо час подумати про нову систему служби? Яка буде циклічною, на прикладі Ізраїлю: відслужив рік - звільнився - прийшов інший. Та передбачити це законом?
Дуже прошу вас, пане Президенте, ще раз звернути увагу на дану петицію, та закликаю, почути нас, втомлених військовослужбовців та їх рідних. Дякую
   
вітаю всіх добровольців від 2014 до 2022 року зі святом!
символічний день, рівно навпроти 14 жовтня.
   
З Днем Прикордоників побратимів  [ua]
   
З Днем Прикордоників побратимів  [ua]
Навзаєм!
Я в Луганському (3) прикордонному. А ти далеко?
   
Я теж в 3му Луганському , то ми з тобою навіть може і знайомі  :D особливо якщо зараз з  Федерівки на ротацію їдеш  :)
   
Ні, не з Федорівки. Я до останнього виїхавшого на старих локаціях, а потім (коли всі виїдуть), тоді і я "туди"...
   
На сайті Міноборони офіційно запрацював розділ щодо шляху пораненого

Через вкладку «військовослужбовцям» здійснюється перехід на сайт ТУРБОТА

Сайт простий у користуванні, містить алгоритми дій пораненого та відповіді на всі питання, які виникають під час лікування, проходження ВЛК, отримання виплат тощо.

?single
   
Президент України Володимир Зеленський вніс зміни до Статуту звання Герой України, згідно з яким попередній розгляд подань про присвоєння найвищого державного звання здійснюватиметься експертною групою при Комісії державних нагород та геральдики при Президентові.

Відповідний указ Глава держави підписав сьогодні.
   
Дійсним доповідаю, що солдат "livandovy4" звільнений у запас Збройних Сил України.

Війна триває...((( Але для мене тепер в дещо інакшій формі роботи.
   
Дійсним доповідаю, що солдат "livandovy4" звільнений у запас Збройних Сил України.

Війна триває...((( Але для мене тепер в дещо інакшій формі роботи.
  (tu)
Мені дружина погрожує (офіцер, медік), що вона теж мобілізується і тоді наступні півтора року діти на мені ...
   
  (tu)
Мені дружина погрожує (офіцер, медік), що вона теж мобілізується і тоді наступні півтора року діти на мені ...
діти страшніші за війну?))
   
діти страшніші за війну?))
Не стращніші, але не менше відповідальності. У війні з'ясувалось, що я можу тут бути корисним та мій розум не дає збій під обстрілами; я знаю, що можу ризикувати своїм життям (ходити за "0", або бігати з "NLAWом" за "коробкою") заради якоїсь цілі для її досягнення, якщо ціль вважаю за важливу. А з дітьми складніше (особливо якщо вони вже не маленькі - 13 та 18). І тут можна "розбитись об стіну", але при цьому не досягнути необхідного результату - виховання Людини ... Помилка на війні буде коштувати тобі лише життя (в кращому випадку тільки твого), а помилка у вихованні ... !!!

Останнє редагування: 10 червня 2023 08:04:40 від Dmitriy_
   
... може дати якогось "москаля", від якого буде потім страждати весь світ.  ;o  :gigi:
   
Не так страшно кацапа обійняти, як свого не прізнати.
   
body загинув в травні
Богдан Ходанич, Ужгород
30.03.1970 - 11.05.2023
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1133977.0

Останнє редагування: 21 червня 2023 19:12:51 від африканский_йож
   
Дійсним доповідаю, що солдат "livandovy4" звільнений у запас Збройних Сил України.

Війна триває...((( Але для мене тепер в дещо інакшій формі роботи.
дякую (tu)
   
це для отримання убд цивільним, як я розумію?..

Уряд затвердив (https://www.kmu.gov.ua/news/uriad-zatverdyv-poriadok-vstanovlennia-faktu-bezposerednoi-uchasti-tsyvilnykh-osib-u-zakhysti-ukrainy-dlia-nadannia-vidpovidnykh-statusiv) порядок встановлення факту безпосередньої участі цивільних осіб у захисті України для надання відповідних статусів.

Зокрема, рішення про безпосередню участь цивільних осіб у захисті України буде прийматися утвореною Мінветеранів міжвідомчою комісією на основі:

● довідки командира військової частини;
● за її відсутності – засвідчених нотаріусом двох свідчень, або свідчення командира підрозділу, в зоні відповідальності якого перебувала особа.
   
це для отримання убд цивільним, як я розумію?..

Уряд затвердив (https://www.kmu.gov.ua/news/uriad-zatverdyv-poriadok-vstanovlennia-faktu-bezposerednoi-uchasti-tsyvilnykh-osib-u-zakhysti-ukrainy-dlia-nadannia-vidpovidnykh-statusiv) порядок встановлення факту безпосередньої участі цивільних осіб у захисті України для надання відповідних статусів.

Зокрема, рішення про безпосередню участь цивільних осіб у захисті України буде прийматися утвореною Мінветеранів міжвідомчою комісією на основі:

● довідки командира військової частини;
● за її відсутності – засвідчених нотаріусом двох свідчень, або свідчення командира підрозділу, в зоні відповідальності якого перебувала особа.
https://t.me/operativnoZSU/104485
Це більше стосується тих, хто рубалися з ворогом, не будучи офіційно в складі ЗСУ, НГУ чи інших силових структур. Таких немало. Особливо на Київщині.
   
Цей пост для військових. Є така правозахисна організація під назвою "Принцип". Її засновник - адвокат та колишній військовий Масі Найєм.

На сайті "Принципу" зібрана вся необхідна правова інформація для сімей військових, ветеранів, полонених, зниклих безвісти, поранених та загиблих: до яких органів звернутися, які документи туди подати (з готовими шаблонами звернень), та на які пільги можна розраховувати, і головне - як їх домогтися від держави в найкоротший та найпростіший спосіб.

Посилання на сайт: https://navigator.pryncyp.com/family

   
Кияни-військові та їхні родини отримали додаткові пільги від міста

У Київській міській раді повідомляють, щорічні та щомісячні матеріальні допомоги будуть надані непрацездатним дружинам і чоловікам; батькам, неодруженим повнолітнім дітям, які мають статус особи з інвалідністю I, II, III групи; малолітнім та неповнолітнім дітям, пасинкам і падчеркам Захисників та Захисниць, які перебувають у полоні або зникли безвісти.

Також адміністрація спростила процедуру подачі документів для отримання пільги безоплатного харчування для дітей військовослужбовців у комунальних закладах освіти. Тепер, щоб оформити пільгу можна подавати не лише оригінали, але й копії документів.
   
 Важлива новина для військових

Відтепер додатковою підставою звільнення з військової служби є, якщо близькі родичі (чоловік, дружина, син, дочка, батько, мати, дід, баба чи рідний (повнорідний, неповнорідний) брат чи сестра) загинули чи зникли безвісти після повномашстабного вторгнення росії.

Закон про розширення переліку права на демобілізацію (№8009) підписано президентом.
   
❓На які виплати має право військовополонений та члени його сім'ї:
Відповідає на питання Дмитро Фінашин — Герой України

   
Вітаю, панство! Хтось є в 47-ій? Призначений на посаду сьогодні, завтра вирушаю
   
Вітаю, панство! Хтось є в 47-ій? Призначений на посаду сьогодні, завтра вирушаю
Бережи тебе Бог [ua]
   
ТА ТИШО  :laugh:
а поділися досвідом з іншими, хто воює - як тобі вдалося? отам вверху спеціалізована гілка є

Показати зображення...
Що саме мені вдалося? Вижити? Просто пощастило.
   
Що саме мені вдалося? Вижити? Просто пощастило.
вот так просто взяв і звильнився? А можна узнати як і яка причина звільнення?
   
Вітаю, панство! Хтось є в 47-ій? Призначений на посаду сьогодні, завтра вирушаю
ох, тримайтеся і бережи ВАС БОГ!
   
ох, тримайтеся і бережи ВАС БОГ!
Дякую, вже практично на місці, що можна
буде розповідати то писатиму
   
Цікаво хто з ФУП в 3-му Луганському Прикордонному Загоні?
   
Хто б не був - всім зичу вдачі та мужності.
   
Вважаю дуже важливою інформацію з цієї гілки:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1134923.0

Цитата: LEGO:
Через місяць закінчиться моя трудова угода. Кадровиків не цікавит - і я подивився закон на їхній стороні. Пропонують або ніхуя не робити  але по факту дня дмб буду звільнений або написати заяву на пониження шо б залишитись.Я пройшов 28 років( з перервою на АТО) до своєї посади.В армії. Що робити? Моя стройова не може допомогти. Просто охуєнно. Я післ можливого дмб буду на вулиці. У мене строковий договір.
Був в АТО
Після працював голвним інженером.
Бронь не брав.
Пішов по ОР
Поки живий.
Але сьогодня мене  кадровики вбили - дозвонились і викопали свою функцію. Kоли дембельнусь - цей день закінчення трудової угоди. Мене навіть за прозідну не пустять.

Відповіді:
Цитата: сонна.тетеря
Конкретно юрист у стройовій що каже? Те саме що відділ кадрів на роботі? Щось же має радити, це його робота.
Якщо пониження єдиний вихід, то після ДМБ допрацювати до 55 і на пенсію по УБД, а для розрахунку її розміру можна вибирати ЗП не за останні 5 років, а за будь-який вказаний тобою період 5 років трудового стажу де ЗП була найбільшою, тобто коли був на тій посаді інженера.
Якщо кажеш накипіло, може спробуй гарячу лінію МО

Цитата: Alisa:
На підставі частини третьої ст. 23 КЗпП роботодавець зобов’язаний інформувати  працівників, які працюють за строковим трудовим договором, про вакансії, що відповідають їхній кваліфікації та передбачають можливість укладення безстрокового трудового договору, а також забезпечити рівні можливості таких працівників для його укладення.(с)..

Тому, пане, LEGO, погоджуйтеся на новий трудовий договір, може й безстроковий, хочь із пониженням.
Від нарахувань не відмовляйтеся, це не передбачено ніякими законами, вони й самі зараз можуть не нараховувати мобілізованим дохід. Візьміть в частині довідку ОК-5. Або самі замовте в ПФУ через їх портал, якщо в вас є електронний підпис, заодно й свій дохід в армії побачите. З нього теж йдуть відрахування в ПФ, і стаж для пенсії йде. Копію довідки або її скан можете надіслати своїм кадровикам.

Як будете звільнятися з армії, теж замовите таку ще й ОК7. Хай буде в вас.
Бережи вас та ваших побратимів Бог, нехай кулі оминають, а вороги самі дохнуть, Вас с хлопцями побачивши.
Щасти Вам.


Останнє редагування: 12 серпня 2023 08:51:24 від nativi
   
Позиція Мінекономіки

Що стосується питання звільнення працівника, з яким було укладено строковий трудовий договір так який був в установленому порядку призваний на військову службу за призовом під час мобілізації (строк мобілізації перевищує строк відповідного трудового договору).

Як зазначено в частину 3 ст. 119 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП), за працівниками, призваними на строкову слжбу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу, військову службу  під час мобілізації, на особливий період, військову службу за призовом із числа резервістів в особливий період  або прийнятими на військову службу за контрактом, у тому числі через укладання нового контракту на проходження військової служби, під час особливого періоду на строк до його закінчення  або до дня фактичного звільнення, зберігаються місце роботи і посада на підприємстві, в установі, організації, фермерському господарстві, сільськогосподарськ ому виробничому кооперативі незалежно від підпорядкування та форми власності і у фізичних осіб-підприємців, у яких вони працювали на час призову.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія