Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тест старлінку від кацапа у США

Тест старлінку від кацапа у США

   
Re: Тест старлінку від кацапа у США

Нам так не жити.
   
Re: Тест старлінку від кацапа у США

Там в кінці прикольно, кацапів будуть штрафувати за використання Старлінку.
   
Re: Тест старлінку від кацапа у США

Там в кінці прикольно, кацапів будуть штрафувати за використання Старлінку.
Не просто штрафовать, а тупо запретят использование.....
Но думаю Маск прогнётся ....сделает офис в Рашке !?
   
Re: Тест старлінку від кацапа у США

Хоч й кацап, але канал в нього прикольний, головне  рекламу різати нафуй плагінами.
Нам так не жити.
100 баксів на місяць за інет.
Гадаю шо скоро й в нас буде, усякі бази відпочинку в їпенях, залюбки будуть юзати.

Но думаю Маск прогнётся ....сделает офис в Рашке !?
Даю 90%, шо піде шляхом гугла та фейсбуку.
   
Re: Тест старлінку від кацапа у США

 :-B
   
Re: Тест старлінку від кацапа у США

100 баксів на місяць за інет.
Шото я не понял, Може я чего-то не услышал, но мне показалось он сказал абон плата 9 баксов в месяц! Не?
   
Re: Тест старлінку від кацапа у США

Не просто штрафовать, а тупо запретят использование.....
Но думаю Маск прогнётся ....сделает офис в Рашке !?
Йому частоти на рашці не дають, такшо ніякого старлінку на кацапстані не буде, якщо маск тупо не покладе болт на хуйловців.
   
Re: Тест старлінку від кацапа у США

Чем больше свинособаки будут быковать, тем лучьше
   
Re: Тест старлінку від кацапа у США

Йому частоти на рашці не дають, такшо ніякого старлінку на кацапстані не буде, якщо маск тупо не покладе болт на хуйловців.
а то що, кацапи його супутники збивати будуть?
   
Re: Тест старлінку від кацапа у США

а то що, кацапи його супутники збивати будуть?
просто він або порушуватиме кацапське законодавство, або не буде порушувать

Останнє редагування: 11 липня 2021 16:06:22 від Аналітик
   
Re: Тест старлінку від кацапа у США

Шото я не понял, Може я чего-то не услышал, но мне показалось он сказал абон плата 9 баксов в месяц! Не?
99
   
Re: Тест старлінку від кацапа у США

99
Ну тогда у нас это не скоро будет , а если и будет где то в Конча заспе ....будут друг перед другом антеннами засвечивать :)
   
Re: Тест старлінку від кацапа у США

а то що, кацапи його супутники збивати будуть?
Не спутники, а кацапов, шо ввезли нелегально терминалы сбивать будут. :laugh: Как в совке при сталине за незарегистрированно е радио.
   
Re: Тест старлінку від кацапа у США

Ну тогда у нас это не скоро будет

Чому? Там цілком нормальна швидкість та безліміт.
   
Re: Тест старлінку від кацапа у США

100 баксів на місяць за інет.
Гадаю шо скоро й в нас буде, усякі бази відпочинку в їпенях, залюбки будуть юзати.

Ну, эти да возможно и будут покупать, а там роутер и распределять по номерам! Не?
   
Re: Тест старлінку від кацапа у США

Ну тогда у нас это не скоро будет , а если и будет где то в Конча заспе ....будут друг перед другом антеннами засвечивать :)
так воно і не для конча засп, а для дальніх єбєнєй, куди кабелі не дотягуються, для кораблів
Міським, приміським користувачам старлінк не треба
   
Re: Тест старлінку від кацапа у США

Не спутники, а кацапов, шо ввезли нелегально терминалы сбивать будут. :laugh: Как в совке при сталине за незарегистрированно е радио.
Или как в Казахстане за то шо ты ставишь солнечные батареи купленные не у дочери Назарбаева ( фирма по продажам)...а если поехал в Китай и привез солнечные батареи и поставил их у себя дома считается как нелегальная надстройка или ещё шото в этом роде...и ты не имеешь права ставить и пользоваться.
   
Re: Тест старлінку від кацапа у США

так воно і не для конча засп, а для дальніх єбєнєй, куди кабелі не дотягуються, для кораблів
Міським, приміським користувачам старлінк не треба
Ну в Карпатах например гуцулы себе 100 баксов месяц не смогут позволить оплачивать....да даже в сёлах под Киевом где нет цивилизации...он поедет в сторону Житомира там писец уже в 80 км от Киева ...только съезжает с трассы Киев- Житомир и попадаешь в другой мир.
   
Re: Тест старлінку від кацапа у США

Ну в Карпатах например гуцулы себе 100 баксов месяц не смогут позволить оплачивать....да даже в сёлах под Киевом где нет цивилизации...он поедет в сторону Житомира там писец уже в 80 км от Киева ...только съезжает с трассы Киев- Житомир и попадаешь в другой мир.

теоритично коли набереться база користувачів(багато мільйонів)....може піти у низ ціна...або наприклад за меншу ціну будуть давати просто трохи меншу швидкість
багатьом і 40-50 мегабіт у єбенях буде норм
а може будуть якісь пакети по трафіку наприклад

Останнє редагування: 11 липня 2021 16:26:25 від Ukraine
   
Re: Тест старлінку від кацапа у США

Ну в Карпатах например гуцулы себе 100 баксов месяц не смогут позволить оплачивать

На одну колибу - ні, а от на кілька, то може. Бази відпочинку точно зможуть собі таке дозволити + ще й піаритися на початках на цьому.
   
Re: Тест старлінку від кацапа у США

Шото я не понял, Може я чего-то не услышал, но мне показалось он сказал абон плата 9 баксов в месяц! Не?
Ти мене  дивуєш. У відосі навіть написано текстом на 10:07, що за підключення треба дати 499 баксів й далі абонплата 99 баксів на місяць.
Я, до речі, заявку лишив, коли буде в Україні - обіцяють повідомити ))



Останнє редагування: 11 липня 2021 16:28:17 від птах Сорока
   
Re: Тест старлінку від кацапа у США

Ти мене  дивуєш. У відосі навіть написано текстом на 10:07, що за підключення треба дати 499 баксів й далі абонплата 99 баксів на місяць.
Я, до речі, заявку лишив, коли буде в Україні - обіцяють повідомити ))
Ну я не внимательно видать посмотрел.:) Бывает.
   
Re: Тест старлінку від кацапа у США

Ну я не внимательно видать посмотрел. Бывает.
Мені простіше, я на цей канал підписаний, подивився раніше ,аніж на ФУП притягнули.

А наразі в селі підключення для оптики від місцевого провайдера  коштує 1000 гривень, а далі вже 150-200 гривень абонплати.
   
Re: Тест старлінку від кацапа у США

Хотя наверное теперь будет заипись всяким айтишникам которые  из дома работают...
Спокойно можно строить домик в ебенях и подальше от людей , заводить семью и жить на удалёнке ...
Для работы ему думаю будет в самый раз...и накуй те офисы! Не?

Останнє редагування: 11 липня 2021 16:31:40 від кноп
   
Re: Тест старлінку від кацапа у США

Спокойно можно строить домик в ебенях и подальше от людей , заводить семью и жить на удалёнке ...
Для работы ему думаю будет в самый раз...и накуй те офисы! Не?
Нєа, в селі вже було таких айтишників дофуя.
З інетом без питань, ставили на вулиці антену й юзали.
А от з усім іншим, особливо коли айтішнік встиг настругати малу дитину - трабли ой-ой-ой.
Уся романтика йде нафуй восени-взимку.
   
Re: Тест старлінку від кацапа у США

Нєа, в селі вже було таких айтишників дофуя.
З інетом без питань, ставили на вулиці антену й юзали.
А от з усім іншим, особливо коли айтішнік встиг настругати малу дитину - трабли ой-ой-ой.
Уся романтика йде нафуй восени-взимку.

Далі постає питання освіти дітей + різноманітні гуртки/секції. Легше, якщо місто чи містечко поруч.
   
Re: Тест старлінку від кацапа у США

Далі постає питання освіти дітей + різноманітні гуртки/секції. Легше, якщо місто чи містечко поруч.
Якшо влітку дитина ще якось-такось може шаройопитись околицями села, то восени-зимою це звиздець,  дитина тупо не має з ким спілкуватись на вулиці.  Адже вже нема тих однолітків, які приїздили тусити-відпочивати з батьками влітку. Починається такий лютий треш та страждання для дитини, шо капець. Відповідно уся ця забавка має сенс, коли село на відстані до 45 км від нормального містечка, до якого можна щодня їздити. Але, якшо треба щодня їздити, то люди швидко роздупляють питання: "А нафуя таке щастя взагалі, щоб щодня пертися до містечка?"
   
Re: Тест старлінку від кацапа у США

РФ і Китай і Північна Корея будуть глушилки ставити?
   
Re: Тест старлінку від кацапа у США

В городе Немиров уже старлинк от Маска
Скачал кино 1.5 гиг за 1 минуту.
Не в Киеве ни в Черкассах такого и не снилось.









Останнє редагування: 13 липня 2021 21:04:22 від Strangeways
   
Re: Тест старлінку від кацапа у США

В городе Немиров уже старлинк от Маска
Скачал кино 1.5 гиг за 1 минуту.
Не в Киеве ни в Черкассах такого и не снилось.


чо-чо? ну ну а пр о ціну ти забув?
ну я скачаю за 2(3) хв 1.5 і чо?

ціна безліміту  7 баксів на місяць,а не 99
ти б узяв за 99?
як тобі таке ілон маск? :laugh:

Останнє редагування: 13 липня 2021 21:09:34 від Ukraine
   
Re: Тест старлінку від кацапа у США

ну ну а пр о ціну ти забув?
ну я скачаю за 2-3 хв 1.5 і чо?

ціна безліміту  7 баксів на місяць,а не 99
ти б узяв за 99?
як тобі таке ілон маск? :laugh:

Илон Маск втихоря сделал скидку
9 бакс безлемит для Немирова
И назвал киевстар - что б не разоблачили.. с одной тарелкой на весь город

Бо в киеве киевстар - говновозилово..
 :D
   
Re: Тест старлінку від кацапа у США

РФ і Китай і Північна Корея будуть глушилки ставити?
"Заябутся пыль глотать" (с)  :-)o
   
Re: Тест старлінку від кацапа у США

Не просто штрафовать, а тупо запретят использование.....
Но думаю Маск прогнётся ....сделает офис в Рашке !?

всі хто зробить офіс в рашці - самі будуть давати кацапам заручників

в цьому немає змісту, але можливо шо довбо* думають, шо ані харошиє, просто нада найті падхот
   
Re: Тест старлінку від кацапа у США

Там в кінці прикольно, кацапів будуть штрафувати за використання Старлінку.
Ви знаєте, що в нас тоже будуть штрафувати, якщо Маск, чи хто там буде провайдером в Україні, не вирішить питання з радіочастотним ресурсом. Український Державний Центр радіочастот ловить незаконні радіопередавачі на "супутникових частотах" аж бігом.
   
Re: Тест старлінку від кацапа у США

Ви знаєте, що в нас тоже будуть штрафувати, якщо Маск, чи хто там буде провайдером в Україні, не вирішить питання з радіочастотним ресурсом. Український Державний Центр радіочастот ловить незаконні радіопередавачі на "супутникових частотах" аж бігом.

Питання не в частотах.

В РФ в принципі не можна мати супутниковий інтернет, бо треба щоб трафік проходив через російських провайдерів.
   
Re: Тест старлінку від кацапа у США

Питання не в частотах.

В РФ в принципі не можна мати супутниковий інтернет, бо треба щоб трафік проходив через російських провайдерів.
Ну а в нас саме проблема в частотах. Вирішать цю проблему - можна буде підключатись.
Хоча й зараз вже підключитись до супутникового інтернету немає проблем (якщо він потрібен).
2000 грн. підключення.
Максимум 650 грн. на місяць (10 Мб/с - на завантаження, 4 Мб/с - на віддачу).
Якщо зовсім за дешево, то 200 грн. на місяць ( 3 Мб/с - на завантаження, 1 Мб/с - на віддачу).
Трафік не обмежений.
Супутниковий інтернет
   
Re: Тест старлінку від кацапа у США

   
Re: Тест старлінку від кацапа у США

Схема наступна для бідних сел:

Скдадчина.
Один заможний купує та роздає
10-30 селянам по 10 - 20 мбт.
Бінго!
Слава Ілону!  :laugh:

   
Re: Тест старлінку від кацапа у США

Ну а в нас саме проблема в частотах. Вирішать цю проблему - можна буде підключатись.
Хоча й зараз вже підключитись до супутникового інтернету немає проблем (якщо він потрібен).
2000 грн. підключення.
Максимум 650 грн. на місяць (10 Мб/с - на завантаження, 4 Мб/с - на віддачу).
Якщо зовсім за дешево, то 200 грн. на місяць ( 3 Мб/с - на завантаження, 1 Мб/с - на віддачу).
Трафік не обмежений.
Супутниковий інтернет


У 1996-2003рік, був у мене супутниковий інтернет.
Грвбер страшна ху йня, хто в темі. Насипало за 2 години 4 вінта по 80 гб
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія