Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Євробачення 2019

Re: Євробачення  2019

не беремо участі і якось не відчуваю трагедії...
Чому?...
Навіть не дивлюся

А я дивлюсь і плачу. Для мене це - СУПЕРТРАГЕДІЯ! Євробачення дивлюсь з початку 90-х. Коли надали можливість, не тільки фінали, а за відборами почав слідкувати, в цьому році після відомих подій до закордонних відборів втратив інтерес, але півфінали та фінал буду дивитись.
Це подія на кшталт Олімпіади, і без нас. Сумно і незрозуміло, чому.
   
Re: Євробачення  2019




Останнє редагування: 17 травня 2019 01:45:20 від Backfire
   
Re: Євробачення  2019

А я дивлюсь і плачу. Для мене це - СУПЕРТРАГЕДІЯ! Євробачення дивлюсь з початку 90-х. Коли надали можливість, не тільки фінали, а за відборами почав слідкувати, в цьому році після відомих подій до закордонних відборів втратив інтерес, але півфінали та фінал буду дивитись.
Це подія на кшталт Олімпіади, і без нас. Сумно і незрозуміло, чому.
и к слову я считаю, что виновные должны были быть строго наказаны. а у нас как всегда, тихонечко подождали как все уляжется и дальше себе на табуреточках сидят с ясными лицами. а имиджевые потери Украины тут огромны и финансовые финалистов, налогоплательщиков Нац Телекомпании так же. а если победят маскали то и вовсе, преступление - наши же будут и виноваты, мы у них всегда голоса отбирали.

Останнє редагування: 17 травня 2019 03:48:02 від Dimka
   
Re: Євробачення  2019

Щоби там вона виграла? Кам ту мі, кам ту мі, гів мі лав, гів мі лав, а-а-а-а... і т. д. Стріп клуб у Бердичіві якийсь
   
Re: Євробачення  2019

и к слову я считаю, что виновные должны были быть строго наказаны. а у нас как всегда, тихонечко подождали как все уляжется и дальше себе на табуреточках сидят с ясными лицами. а имиджевые потери Украины тут огромны и финансовые финалистов, налогоплательщиков Нац Телекомпании так же. а если победят маскали то и вовсе, преступление - наши же будут и виноваты, мы у них всегда голоса отбирали.
-----------------

а Аласания,  он еще танцует?(с) А Какашка Салова поет?
   
Re: Євробачення  2019

Щоби там вона виграла? Кам ту мі, кам ту мі, гів мі лав, гів мі лав, а-а-а-а... і т. д. Стріп клуб у Бердичіві якийсь

бля, та годі гнати. вона увійшла б у трійку залізно.
а зараз, коли я бачу з яким сумним лайном виступають усі інші, я взагалі думаю, що вона б їх порвала усіх.
   
Re: Євробачення  2019

и к слову я считаю, что виновные должны были быть строго наказаны. а у нас как всегда, тихонечко подождали как все уляжется и дальше себе на табуреточках сидят с ясными лицами. а имиджевые потери Украины тут огромны и финансовые финалистов, налогоплательщиков Нац Телекомпании так же. а если победят маскали то и вовсе, преступление - наши же будут и виноваты, мы у них всегда голоса отбирали.

Да, и компенсировать людям, в том числе и мне, затраты на отправленные СМС-ки. И дело не в деньгах, а в отношении. Про СМС забыли сразу же.
Ну а то, что каждого кандидата надо либо регистрировать как конкурсанта, либо отправлять на Миротворец (если в Хуйлостане выступал или просто мышебрат), так это надо было делать заранее.
   
Re: Євробачення  2019

Впервые ....лет наверное за 20...не смотрю.
Не смотрю принципиально.
Без Марув мне в этом году там смотреть нечего.
ага повесься ещё пойди ..в знак протеста :gigi:

не гони.
   
Re: Євробачення  2019

я взагалі думаю, що вона б їх порвала усіх.

це було очевидно майже усім, хто в темі трендів світового пісняспівання ))))

тим більше какашка салова-бо вона сама співачка.
і вона - головний персонаж по-ходу, марувку і зарубила. від заздрощів. бо дурепою її не назваш як би не намагався. вона гостра розумна дівчина.

і так підісрати Україні. курва!

тут ще на ум приходить говірочка: "заставь дурака богу молиться, он і лоб разшибет*
це про нашу нац.комісію дебілів.



   
Re: Євробачення  2019

це було очевидно майже усім, хто в темі трендів світового пісняспівання ))))

тим більше какашка салова-бо вона сама співачка.
і вона - головний персонаж по-ходу, марувку і зарубила. від заздрощів. бо дурепою її не назваш як би не намагався. вона гостра розумна дівчина.

і так підісрати Україні. курва!

тут ще на ум приходить говірочка: "заставь дурака богу молиться, он і лоб разшибет*
це про нашу нац.комісію дебілів.
-----------------

єЛКа, цілком з вами згоден, тут щось жіноче-професійно-особисте в крихітки какашки.

а щодо "заставь дурака", то є більш точне висловлювання - дай дурню скляний ..., то він й його розіб"є 

 та ще й руки поріже.  :)
   
Re: Євробачення  2019

ага повесься ещё пойди ..в знак протеста :gigi:

не гони.
Ты спросил - я ответил.
Написал - как есть.
   
Re: Євробачення  2019

...ИМХО...просто трогательно до...до...до...   :clapping:

   
Re: Євробачення  2019

бля, та годі гнати. вона увійшла б у трійку залізно.
а зараз, коли я бачу з яким сумним лайном виступають усі інші, я взагалі думаю, що вона б їх порвала усіх.

Про яку трійку може бути мова)) Вона по суддям не потрапила б і в десятку. Подібний до Марув треш цього року у Кіпра і вона 12 у букмекерів. Головний претендент на перемогу Дункан Лоуренс з Нідерландів. Далі ймовірно будуть: 2.Швейцарія 3.Австралія 4. Швеція 5.Італія 6.Росія 7. Азербайджан.
   
Re: Євробачення  2019

затраты на отправленные СМС-ки
:weep: І за електроенергію!
   
Re: Євробачення  2019

це було очевидно майже усім, хто в темі трендів світового пісняспівання ))))

тим більше какашка салова-бо вона сама співачка.
і вона - головний персонаж по-ходу, марувку і зарубила. від заздрощів. бо дурепою її не назваш як би не намагався. вона гостра розумна дівчина.

і так підісрати Україні. курва!

тут ще на ум приходить говірочка: "заставь дурака богу молиться, он і лоб разшибет*
це про нашу нац.комісію дебілів.

хто така какашка салова? :S
   
Re: Євробачення  2019

Про яку трійку може бути мова)) Вона по суддям не потрапила б і в десятку. Подібний до Марув треш цього року у Кіпра і вона 12 у букмекерів. Головний претендент на перемогу Дункан Лоуренс з Нідерландів. Далі ймовірно будуть: 2.Швейцарія 3.Австралія 4. Швеція 5.Італія 6.Росія 7. Азербайджан.

так. у Кіпра дійсно треш, бо кіпріотка не валялася і поруч з рівнем Марув.
у Марув - енергетика, постановка, сексуальність, драйв і вміння заповнити своїм виступом усю сцену.
я вже не кажу про пісню, подобається вона чи ні - це справа смаку. але вона точно в світовому тренді
   
Re: Євробачення  2019


...ІМХО...вот не знаю , мабуть , і хорошо , що Марув не поіхала на Євробачення... ЯК би вона в Тель-Авіві виступала за Україну , якщо сама вболівала за Хуйлостан?...не розумію...

...проте ... вже дивлячись на цьогорічним Євробаченні на надлишок однополої любові та  жінок-вампів,...дуже були б до речі українські дівчата з "Freedom-jazz"...дууже могли б влучити... (tu)
   
Re: Євробачення  2019

А я дивлюсь і плачу. Для мене це - СУПЕРТРАГЕДІЯ! Євробачення дивлюсь з початку 90-х. Коли надали можливість, не тільки фінали, а за відборами почав слідкувати, в цьому році після відомих подій до закордонних відборів втратив інтерес, але півфінали та фінал буду дивитись.
Це подія на кшталт Олімпіади, і без нас. Сумно і незрозуміло, чому.
Надеюсь, это прикол такой

Если не прикол, то диагноз
   
Re: Євробачення  2019

Починається! І щось не те... все одно буду дивитись цю світову подію, але вже давно її не представляв без України. Дуже на душі важко.
   
Re: Євробачення  2019

То вже фінал ?) Має хтось лінк?)
   
Re: Євробачення  2019

Дивлюсь по німецькому ТБ
1. Мальта: нічого особливого
   
Re: Євробачення  2019

Починається! І щось не те... все одно буду дивитись цю світову подію, але вже давно її не представляв без України. Дуже на душі важко.
ещё один страдалец.
   
Re: Євробачення  2019

2. Албанія.  Співає албанською пісню з назвою " повертайся на свою Батьківщину". Артистичне, пафосне виконання в стилі етно-поп
   
Re: Євробачення  2019

прихильники певної політсили відправить Шмарув на єбачення-20. Як москлвський недомірок інвалідку.
   
Re: Євробачення  2019

То вже фінал ?) Має хтось лінк?)
айди на ут1 онлайн или стб онлайн
На стб притула коментит у него как-то веселей...но у кого спутник то стб закодирован а первый показуе.
   
Re: Євробачення  2019

Чеські спортсмени з трьома турніками  :lol:
   
Re: Євробачення  2019

2. Албанія.  Співає албанською пісню з назвою " повертайся на свою Батьківщину". Артистичне, пафосне виконання в стилі етно-поп
кажуть то песня про беженцев ...шоб они возвращались
   
Re: Євробачення  2019

3.Чехія. Пацанчик прикольно співає, заводить таки..
   
Re: Євробачення  2019

Чеські спортсмени з трьома турніками  :lol:
нормально выступили
   
Re: Євробачення  2019

ещё один страдалец.

Розумію вислів Ільфа та Петрова щодо свята життя та нас.
Винний є (пінгвін, повинен відсидіти за спаплюження образу Україні перед усім світом), але цьому передувала частка реальних ляпів організаторів.
   
Re: Євробачення  2019

4. Німеччина... жіночий  дует з піснею " сестра"...  непогано, публіка аплодує...  але це не пісня- переможець, имхо
   
Re: Євробачення  2019

хто така какашка салова? :S

та співачка з Крихітко Цахес

Кри́хітка Ца́хес — київський рок-гурт (розпався у 2007 році). Свій стиль музиканти визначали[джерело?] як «актуальна альтернативна поп-музика»: «У нас намішано багато всього — трішки пост-панку, трішки трип-хопу, трішки гранджу, трішки брит-попу, просто поп-музика». Єдиний альбом — «На першому місці» (2005). Відомі пісні: «Вменеємен» (2004), «Ангела, як я» (2002?), «Деталь», «Всі джерела відкриті» (2000), «Лисиця» та ін. Сингли, випущені до альбому — «Мені заборонили», «Лисиця», «Дощ».

З 2007 року гурт зупинив діяльність, учасники гурту беруть участь в проекті Крихітка.

Склад   
Олександра Кольцова,
Микола Матковський,
Олександр Зленко,
Стас Галан

Ще вона сама себе називає -нє Саша Кольцова, а Каша Сальцова -псевдоним, ну а звідсі вже і *какашка салова* від Джоні Юза )))

А-а, і головне   :facepalm1: вона в нац. комісії хороводила проти Марув.

Останнє редагування: 18 травня 2019 22:35:34 від эЛКа
   
Re: Євробачення  2019

5.   [KA]  в душовій кабіні

Останнє редагування: 18 травня 2019 22:34:25 від ценительница алей
   
Re: Євробачення  2019

Аласанія посміхається з дурних хахлів, Саша Кашіна астраханськая теж - как ми их сделали!  :D
   
Re: Євробачення  2019

Боже какое гавно ..
Я ожидал от свинособаки все же получше выступление.
   
Re: Євробачення  2019

"Чорноморські Ігри"  :super:
   
Re: Євробачення  2019

шо там?
Коли фінал?
   
Re: Євробачення  2019

Данія найкраща поки  :dance3:
   
Re: Євробачення  2019

Боже какое гавно ..
Я ожидал от свинособаки все же получше выступление.

Так. Дуже задоволений. Хоча він може й не зовсім став свинособакою, я навіть колись тему відкривав в його підтримку, він в 2014 році Катці наговорив такого :). Щиро сподіваюсь, що тоді він був справжній, а не потім.
   
Re: Євробачення  2019

Боже какое гавно ..
Я ожидал от свинособаки все же получше выступление.
Пафосна хeрня.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія