Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Паці, шо такоє ?  З 1-го листопаду з 182-ї  сторінки оце і все ? За 18 днів ледве 10 сторінок ? І чим ? Оціми сраними здравставуйтє-дасвіданья ?
Це що ? Саботаж ?  Я вже не кажу що ті свинські ніки , що тут залишились це якась нікому невідома на ФУПі мінстецівська пісна х.ня ?
Де люди, пляць ?
Опять злые порохоботы довели Людаса до истерики , ну никак тема не захлохнет.Уже и какашками кидались , и игнорили . Ну никак порохоботы не уймутся. И тихонько спрашивают - а шо там с серверами ? А кумовством ? А вкус конца бедности нравится зелепупикам ?
И каждый день зашквар зелени за зашкваром. Ну а рагулизм с арендой квартиры у тещи , ну это вообще запредельно . Так шо кому из зелепупиков не нравится конец бедности , на того конец жадности есть.
 


   
Паці , а ви розумієте що ви така ж срань як і зелена пліснява ?
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Паці , а ви розумієте що ви така ж срань як і зелена пліснява ?
ні, то ти як він. ми його не обирали ;)
   
Доброго ранку, колеги!
 Що я пропустив?
   
Доброго ранку, колеги!
 Що я пропустив?
Начало нового этапа познания мира  зеленой плесенью. Выяснили,  что зелень это вонючая срань, но до сих делают вид,  что обосрались не они.
   
Людас на стадии ани все одинаковые. Еще немного конца бедности и начнется следующая стадия , а при Порошенко такой фигни не было. А может даже до стадии дойдет , что думать начнет. Шо то только быстро клиент созрел. А до подачи дичи еще далеко. Ну шо однодумці, доброго ранку !
Розпач зелепупиків настав раніше ніж очікувалось. Мабуть смак покращення в житті не подобається. Спостерігаємо що буде далі. Наскільки швидко до інших стадій перейдуть.
   
Доброго ранку добрим людям!
Що, прихильники певної політсили починають прозрівати чи це звичайний (оптичний) обман?
   
Доброго ранку, колеги!
 Що я пропустив?

Та он Людас нову гілку відкрив.

Тема - "Ані всє адінаковьіє, а вьі нічєго нє панімаітє"  :K
   
Доброго ранку добрим людям!
Що, прихильники певної політсили починають прозрівати чи це звичайний (оптичний) обман?

Том кет вже Дристайом обурюється :)

А який оптимізм випромінювався, коли Зеля переміг  :lol:
   
Начало нового этапа познания мира  зеленой плесенью. Выяснили,  что зелень это вонючая срань, но до сих делают вид,  что обосрались не они.
Мабуть так. почекаємо, коли визнають, що всрались таки вони.
   
Мабуть так. почекаємо, коли визнають, що всрались таки вони.
Людас визнає, що споров йухню, голосуючи за Зе?
Не смішіть мої капці! :)
   
Людас визнає, що споров йухню, голосуючи за Зе?
Не смішіть мої капці! :)
Він ще на колінах прощення вимолюватиме...
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Прийшла з роботи, а тут сцуко веселуха - юлькашня добиває жалюгідні залишки колись потужної армії форумних  прихильники певної політсили.

давно так не реготала  (P)
   
Прийшла з роботи, а тут сцуко веселуха - юлькашня добиває жалюгідні залишки колись потужної армії форумних  прихильники певної політсили.

давно так не реготала  (P)

То вони просто терміново перефарбовуються  :gigi:

Згадують своїх попередніх кумирів (або спонсорів  :D )
   
Ги  , цікаве буріння говн прихильники певної політсили та юлєсраких, порошкам залишається тішитись та плювати зверху на перфоманс)
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

То вони просто терміново перефарбовуються  :gigi:

Згадують своїх попередніх кумирів (або спонсорів  :D )

та вони вже не знають, яку позу з камасутри прийняти  :facepalm1:
   
   
знов півтора педрили переможно серять, повторяючи "миневсрались".
скучьна  :beach:
   
Від Філа на злобу дня


   
І ще одне - і на добраніч!

   
Доброї ночі, братерство гілки Людаса

   
Доброї ночі, братерство гілки Людаса

Доброго ранку!

Сподіваюсь, що день буде добрим.
   
та вони вже не знають, яку позу з камасутри прийняти  :facepalm1:
перепутались в кроватке
ножки, ручки, шейки, пятки
вот к чему порой приводят
в КАМАСУТРЕ опечатки :D
   
Доброго ранку , однодумці!
Ну що, зашквар на зашкварі у зелені. Дна нема. І єльф, це не зашквар, це не зашквар і це не зашквар.
   
петрушки на місці   :laugh:
вісім штук  :weep:
Спробуй порахувати Зелепуків.
   
Доброго ранку. Третя "часть марлезонского балета" почалася, події розвиваються швидко, в хід пішло піаніно.
Імхо, суспільну думку і обговорення спеціально відвертають від ключових подій: норманської зустрічі і прийняття законів про ордло та землю.
   
Сьогодні ще понеділок?
   
Доброго ранку. Третя "часть марлезонского балета" почалася, події розвиваються швидко, в хід пішло піаніно.
Імхо, суспільну думку і обговорення спеціально відвертають від ключових подій: норманської зустрічі і прийняття законів про ордло та землю.
Гадаю, це незалежні зашквари. Бо інакше вони не вміють. Врешті решт морду битимуть за сукупністю.
   
Доброго ранку добрим людям!
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Доброго ранку , однодумці!
Ну що, зашквар на зашкварі у зелені. Дна нема. І єльф, це не зашквар, це не зашквар і це не зашквар.
..нє зашквар... нє зашквар... отозвалось єхо...
Доброго ранку, колеги
   
Порошки і петрушки всі тут, зеленьки вицвітають потроху - хто у білосердешних, хто у противсіхів... :shuffle:
   
знов півтора педрили переможно серять, повторяючи "миневсрались".
скучьна  :beach:
та не маю часу уважаемый гоблин на форумах трындеть, оно знаете конец уже эпохи бедности ж настал уже и не знаю куда гроши те девать - в мешки скирдую  :laugh:
   
И таки да,
Страна выбравшая между порохом и клоуном во  время войны клоуна, живет весело , но недолго.
Зашквар на зашкваре и зашкваром погоняет.  На все вкусы. Нужен дебелизм, пожалуйста, коррупция , да сколько угодно, секс связи , та тоже на любой вкус. Веселье в балагане в разгаре.
   
Страна выбравшая между порохом и клоуном
між покидьком і артистом
   
між покидьком і артистом
це ти про ЗЕ? ;)
   
та не маю часу уважаемый гоблин на форумах трындеть, оно знаете конец уже эпохи бедности ж настал уже и не знаю куда гроши те девать - в мешки скирдую  :laugh:

раньше мали час, тепер не маєте  :beach:
людас якраз про це й натякає
   
Друзья, а почему про роскошную бонбу молчок?    :weep:


Цитата: Ватан бужанский
Ладно, время не ждёт, переходим к делу.

Год назад, аккуратно в эти дни, Вятрович закатил банкет на День Голодомора.

Никак иначе я это не назову, можете посмотреть меню, сделать свои выводы сами.

Была организована некая трехдневная, если не ошибаюсь конференция, приглашены 400 участников.

Забегая вперед, скажу, что не было и половины, велась фотосъемка, там всё видно.

На кормление этих виртуальных персонажей, Институт Национальной Памяти в лице Вятровича заказал милые фуршеты.

Почти на пол миллиона гривен.


У, как это наверно делает каждый из вас, строительной компании.

Спасибо, что не у дворников.

Резюме.

Знаете, лично для меня, как для гражданина, хватило бы и эклеров в День Голодомора.

Но тут речь о другом, он просто украл большую часть из этих полумиллиона, отмыв их на строительной компании.

Я знаю, что у нас сплошь и рядом всем всё равно, что там было вчера, но я обещал догонять это ворьё, и я этим занимаюсь.

Вот выписка из Единого Реестра о возбуждении уголовного дела по моему обращению.

А вот утвержденное меню для развеселой пирушки.

И да, это только начало.

Я ведь не шутил, когда говорил, что он вор, и тому есть подтверждения.

А, да, бенефициар строительной компании, осчастливившей Вятровича банкетом- кипрская офшорка.

Украл деньги на Голодоморе и выгнал на Кипр, так понятно?
   
ну як, прихильники певної політсили  головку ще тримають?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія