Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу

Яке ж ти дурне...   :facepalm:

:fuck:
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу

Може й так, юнацька пригода, побив стіну власним лобом, здобув досвід.
Їде зараз в новому експресі з Борисполя на вокзал, не знаю, чи потрапить до мене, може одразу сяде в маршрутку на Полтаву.
 :facepalm1:
   
Ти нічого не переплутав?    ;o

Перший раз чую таку мислю, щоб в Канаду діаспорі хтось щось віз з України.


якось ти однобоко розвиваєш свої фантазії. Хлопака міг би в літаку поділитися натуральним українським цукром з якось молодою дівчиною якій принесли чай з підсолоджувачами. Дівчині запав в душу той гонор, ні я не дозволю пити чай з хер зна чим,а не натуральним цукром. В процесі чаювання виснилося шо дівчині бабця оформила дідусин капітал і пішло поїхало. По прибуттю в Канаду на митному контролі, хлопака розказав шо везе нормальний цукор і чай подругам своєї нової приятельки. Ну а подругам розказав як було б правильно подякувати канадській діаспорі.

Цитувати
А от в зворотньому напрямі, з Канади в Україну, постійно.

Так і є, за це і багато чого іншого - ДЯКУЄМО !

 Але яке це має відношення до твоїх фантазій.
   
мда..епічєскоє вєтко вийшло, це точно..
Не берусь оцінювати правильність дій молодого чоловіка, але на його місці я б образилась за таке публічне обсмоктування приватності:(
Це його життя, і лише його справа, як діяти, безвідносно до того, що, кому і як здається правильним
Даремно Вія Ви ще й посилання йому на сюди дали:(
Добре, що все закінчилося благополучно. Досвід - він різний буває..але усякий - потрібний:)
   
Балончик знайшовся: https://www.УНІАН/incidents/10384035-u-chornomorsku-13-richna-uchenicya-rozpilila-v-shkoli-gazoviy-balonchik-postrazhdali-4-uchni.html
   
Балончик знайшовся: https://www.УНІАН/incidents/10384035-u-chornomorsku-13-richna-uchenicya-rozpilila-v-shkoli-gazoviy-balonchik-postrazhdali-4-uchni.html
Я якось познайомився з дєвочкою( ій було 15 років на той час)—
При таких обставинах—— лазив десь в інсті( чи в пєріскопі) і наштовхнувся на трансляцію—— дитина плакала і розповідала як іі в школі звинуватили в розпилюванні балончика.Там довга історія,але зміст в тому що вона не винна була, а іі без батьків мєнти прєсували в кабінеті директора школи—— писала якісь пояснення).І батькам хотіли повішати штраф біля 200 штук за "евакуацію" школи тіпа.
Ситуація мене зачепила, тому що в мене теж мала такого віку десь і я не уявляю собі щоб без мого дозволу іі прєсували—допитували.
Ну і я включив деякі своі знайомства)))—— і вже на слідуючий день ця тема пролунала з трибуна обласноі ради))——
Там всі збудилися))—— і жінка головного прокурора області, і депутати—друзі моі)).
Короче мєнтів тягали по кабінетах і ставили в різні пози.
А директор школи і вчителі з тією дитиною розмовляли потім дуже—дуже ввічливо))
Цікавий був експірієнс))
   
Я якось познайомився з дєвочкою( ій було 15 років на той час)—
При таких обставинах—— лазив десь в інсті( чи в пєріскопі) і наштовхнувся на трансляцію—— дитина плакала і розповідала як іі в школі звинуватили в розпилюванні балончика.Там довга історія,але зміст в тому що вона не винна була, а іі без батьків мєнти прєсували в кабінеті директора школи—— писала якісь пояснення).І батькам хотіли повішати штраф біля 200 штук за "евакуацію" школи тіпа.
Ситуація мене зачепила, тому що в мене теж мала такого віку десь і я не уявляю собі щоб без мого дозволу іі прєсували—допитували.
Ну і я включив деякі своі знайомства)))—— і вже на слідуючий день ця тема пролунала з трибуна обласноі ради))——
Там всі збудилися))—— і жінка головного прокурора області, і депутати—друзі моі)).
Короче мєнтів тягали по кабінетах і ставили в різні пози.
А директор школи і вчителі з тією дитиною розмовляли потім дуже—дуже ввічливо))
Цікавий був експірієнс))

А в мене таких знайомств нема, тому єдиний вихід - звалити на чужину, щоб не здохнути з голоду. Без балончика, звісно.
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу
Via

До мене не потрапив, купив квиток на поїзд і о 4-й ранку буде в Полтаві.
Тому нічого нового я вже не розповім.
До нових зустрічей, ще один племінник збирається в Болгарію.
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу

Що це було?  :-)o
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу
dmp

До мене не потрапив, купив квиток на поїзд і о 4-й ранку буде в Полтаві.

Прочитал как ты его эм... мотивировать собралась? :)
   
До мене не потрапив, купив квиток на поїзд і о 4-й ранку буде в Полтаві.
Тому нічого нового я вже не розповім.
До нових зустрічей, ще один племінник збирається в Болгарію.

Грамотно выстроенный сюжет. Ни на один вопрос ответ не получен. Интрига остается. Велкам ту 2-й сезон
   
Прочитал как ты его эм... мотивировать собралась? :)

Гордий парубок, не любить по чужих хатах ночувати - будь то тітчина квартира, чи норвезька буцегарня.
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу

До мене не потрапив, купив квиток на поїзд і о 4-й ранку буде в Полтаві.
Тому нічого нового я вже не розповім.
До нових зустрічей, ще один племінник збирається в Болгарію.
Е, було обіцяно фотку візи. Ми ж тут 40 сторінок тримали тему у топі.
   
Е, було обіцяно фотку візи. Ми ж тут 40 сторінок тримали тему у топі.

Паспорт йому віддали - ніколи не пізно запросити по Вайберу з Полтави.
   
До мене не потрапив, купив квиток на поїзд і о 4-й ранку буде в Полтаві.
Тому нічого нового я вже не розповім.
До нових зустрічей, ще один племінник збирається в Болгарію.





Так обійтися з колективом - підступно, не по-людськи!....

Останнє редагування: 20 грудня 2018 00:26:00 від kleynod
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу
Via

Е, було обіцяно фотку візи. Ми ж тут 40 сторінок тримали тему у топі.
Буде рано чи пізно. Але не сьогодні.
   
Що це було?  :-)o

Хлоп прилетів до Катовіц. Там його зустрів посередник і поїхали на стройку. На стройкє сказали: шоби заробляти 700 єврів будеш працювати 10 годин на день 6 днів на тиждень. Одна перерва на пів часа поїсти. Дві перерви на 10 хвилин поссяти і покурити. Додаткові перерви - штраф. З 700 єврів вираховуєм 150 за хостел і бус на стройку і з стройки. На руки 550. Мінус штрафи 500. З 500 єврів будеш на 150 з Бедронки куплять зімнякі, шпикачки, хліб, майонез, пиво. Ще 20 будеш платить за інтернет. Надо ж на шось ввечорі дрочить. Ітого: десь 300 єврів будеш мать. Або відкладать. Медицина платна за грубі гроші. Страхівки в тебе нема. Якщо щось болить, купуєш в аптеці парацетамол або ібупрофен. Якщо впадеш і заб'єшся, ми тебе винесемо за забор стройки і покладемо на трамвайні колії. Якщо будете громко піз деть під час роботи, сусіди визовуть поліцію і інспектора з праці. Тоді настане п ізда. Тому працювати мовчки.
Після того наш герой сказав, що хоче до мами. Посередник сказав, що пустить на дві ночі в хостел за гроші. А потім - на бус і додому.
Резюме: стецько має 700 єврів долгу усій Полтаві і 4000 гривень долгу Приват банку. І має штамп на туристичній візі в Польщу, що був в Польщі три дня.
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу
Via

Грамотно выстроенный сюжет. Ни на один вопрос ответ не получен. Интрига остается. Велкам ту 2-й сезон
Ти не повіриш - суцільний експромт. Я п'ять діб ні їсти, ні спати не могла, переймалася його долею. Все так по дурному вийшло, але хоча б закінчився цей дурдом.
   
Хлоп прилетів до Катовіц. Там його зустрів посередник і поїхали на стройку. На стройкє сказали: шоби заробляти 700 єврів будеш працювати 10 годин на день 6 днів на тиждень. Одна перерва на пів часа поїсти. Дві перерви на 10 хвилин поссяти і покурити. Додаткові перерви - штраф. З 700 єврів вираховуєм 150 за хостел і бус на стройку і з стройки. На руки 550. Мінус штрафи 500. З 500 єврів будеш на 150 з Бедронки куплять зімнякі, шпикачки, хліб, майонез, пиво. Ще 20 будеш платить за інтернет. Надо ж на шось ввечорі дрочить. Ітого: десь 300 єврів будеш мать. Або відкладать. Медицина платна за грубі гроші. Страхівки в тебе нема. Якщо щось болить, купуєш в аптеці парацетамол або ібупрофен. Якщо впадеш і заб'єшся, ми тебе винесемо за забор стройки і покладемо на трамвайні колії. Якщо будете громко піз деть під час роботи, сусіди визовуть поліцію і інспектора з праці. Тоді настане п ізда. Тому працювати мовчки.
Після того наш герой сказав, що хоче до мами. Посередник сказав, що пустить на дві ночі в хостел за гроші. А потім - на бус і додому.
Резюме: стецько має 700 єврів долгу усій Полтаві і 4000 гривень долгу Приват банку. І має штамп на туристичній візі в Польщу, що був в Польщі три дня.


У Польщі  у Бедронке вже за еври???
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу
Via

Ось скинула з Вайберу всі фотки від племінника, впізнавайте, Ставангер це чи Пирятин :)
   
Ось фотка з вікна тіко шо.

   
Резюме: стецько має 700 єврів долгу усій Полтаві і 4000 гривень долгу Приват банку.
Давайте скинемось на карту Привату і покриємо борг. Зовсім молодий пацан, всього 29 років, вперше виїхав з рідного міста в таку далечинь!
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу
Via

Давайте скинемось на карту Привату і покриємо борг. Зовсім молодий пацан, всього 29 років, вперше виїхав з рідного міста в таку далечинь!
Справиться сам. Не пиши маячню.
   
Давайте скинемось на карту Привату і покриємо борг. Зовсім молодий пацан, всього 29 років, вперше виїхав з рідного міста в таку далечинь!

Навіщо давати людині рибу, коли можна дать вудку? Є сто процентний контракт в Данії на гарантовані 6000 євро. За додатковою інформацією звертайтеся в дірект.
   
Ти не повіриш - суцільний експромт. Я п'ять діб ні їсти, ні спати не могла, переймалася його долею. Все так по дурному вийшло, але хоча б закінчився цей дурдом.

Все закінчилося добре, а могло ще краще. Я б за таке мале покарання тим ментам руки цілував, а якби ще працедавець за мене штраф заплатив, то танцював би на радощах гопак прямо на набережній Ставангера. Проблема яйця виїденого не вартувала, був би адмінштраф в базі (ну типу як за парковку - після вчасної оплати наслідків жодних) і ніяких депортацій з 5-річним шенгенським баном.

Кілька років тому в Ризі зняли з пересадочного рейсу хлопа, бо заперся в салон літака зі складаною вудкою-спінінгом, а то ніби не можна (кудись на риболовлю летів). Дали йому 15 діб адмінарешту за ту вудку без всяких базарів, а потім запропонували чекати місяць на депортацію коштом держави (в буцегарні, звичайно) або забиратися негайно за свій рахунок. І то за якусь дурну вудку, яка навіть не спецзасіб!

Видно, що його життя мало терло. Посидів би разом з українськими правими ні за що по наших СІЗО місяцями - Норвегія здалася б раєм.

Ну а чого з собою балончик було тягнути - взагалі не розумію. Він працювати їхав чи в вуличних боях участь брати?
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу

Все закінчилося добре, а могло ще краще. Я б за таке мале покарання тим ментам руки цілував, а якби ще працедавець за мене штраф заплатив, то танцював би на радощах гопак прямо на набережній Ставангера. Проблема яйця виїденого не вартувала, був би адмінштраф в базі (ну типу як за парковку - після вчасної оплати наслідків жодних) і ніяких депортацій з 5-річним шенгенським баном.

То всьо казочки, мені здається. Ніхто б за нього штраф не платив, і балончик навряд чи був, а віза робоча - тим більше.
Було спроба підзаробити на халяву в Норвегії, користуючись з безвізу, яку розкусили, побачивши пакетики з чаєм і цукор. Спроба, що карається депортацією. А щоб не втратити реноме, пішли в рух казочки про "балончик", "оплата штрафу працедавцем" і "горде 'фе'".
   
Вия, я не сомневалась, что ваш племянник  был в Норвегии. Вопрос в том, что случилось по прибытии.

В версию с баллончиком я не верю.
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу

Доехал в Полтаву?
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу

А Твайнинг про это и не знает:

https://www.twinings.no/hjem.aspx

Нормальні пацани п‘ють TWG. А індійський чай - це третій сорт китайського.
   
Е, було обіцяно фотку візи. Ми ж тут 40 сторінок тримали тему у топі.

Ти що справді такий наївний? :lol:
   
Нормальні пацани п‘ють TWG. А індійський чай - це третій сорт китайського.
Нормальні пацани п'ють Дарджилінг SFTGFOP1 фьост флаш.
З Індії.

А TWG- то для незаможних злидарів.
   
Нормальні пацани п'ють Дарджилінг SFTGFOP1 фьост флаш.
З Індії.

А TWG- то для незаможних злидарів.

Тобі як олігарху і знавцеві рекомендую DA HONG PAO.
   
Тобі як олігарху і знавцеві рекомендую DA HONG PAO.
Ну...
Китайский чай, в массе своей, лучше индийского. Особенно Ассама.
Но из чёрных Дарджилинг- таки лучший, на мой взгляд.
Из зелёных- хороший, качественный Вьетнам, который кукурузой пахнет.
   
Хлоп прилетів до Катовіц.
:gigi:  (tu)
   
Ти що справді такий наївний?
Ага!

Фотки дійсно зі Stavanger але:
1) Обличчя з пруфом нема
2) Візи нема

Тому, думаю, поїздка - фейк
   
Ага!

Фотки дійсно зі Stavanger але:
1) Обличчя з пруфом нема
2) Візи нема

Тому, думаю, поїздка - фейк

Племянник- скорее всего наркуша инъекционный.

Они очень брехливые и изобретательные.
По масти, задолжал барыгам и решил с мамаши малёхо денег снять.
   
Там його зустрів посередник і поїхали на стройку.
На будову же!

https://memy.pl/mem/132984/Pozwol_ze_naprawie_to_pekniecie
   
А в Полтаву он хоть доехал! А то там в Полтаве-Южной менты покруче норгов. За баллончик или пакетик травки всю ночь буцать будут! :super:
   
А як це він встиг наробити стільки фоток, якщо його норвезькі менти в буцегарні мордували?
   
А в Полтаву он хоть доехал!
А он выезжал из Полтавы вообще?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія