Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
2 серпня 2021 19:28:21
старший лейтенант Кит А.С., 1981 г.р.;

З повідомлення не ясно тільки одне, цей старший лейтенант він е (був) Кіт (cat) чи Кит (whale)?
2
2 серпня 2021 05:27:23
Будь-хто, хто розповсюджує брехню про фальсифікації на вибораж або мерзенна тварюка, або повний ідіот.

Гавнусь, ти ж сам прекрасно знаеш що "Our election was hijacked. There is no question" і ще тут щось варнякаеш. Попий чайку, успокойся, перемотай портянки, надіюсь тобі полегшае :)
3
1 серпня 2021 02:36:54
Ще на рахунок зарядок :):

Е в комміфорніі така контора, PG&E, мае здоровенні офіси в Сан-Рамоні

Так от, на ті сотні чи тисячі парковочних місць для працівників, скільки мае тих самих стовпчиків для зарядки, як ви думаете?

Десь 20-30, і це найбільша енергокомпанія штату, напевно щось знае :)

Якби мильниця на батарейці коштувала 15к, я б ще може подумав, але за 70к це треба бути трошки альтернативно обдарованим. Або мати 10-15 мільйонів капіталу на всякі цяцьки.
4
1 серпня 2021 02:31:51
умножь на требуемую мощность на каждую машину и потом посмотри на мощность ближайшей подстанции и на сечение кабеля или проводника который подведён к ней.
Якщо ти дійсно живеш в США, ти коли небудь заглядав в рахунок за електрику? Бо років 20 чи більше назад, коли я почав отримувати перші рахунки, мене сильно здивувало що власне вартість електрики не така вагома в загальному рахунку, і значна частина це утримання мережі в прецездатному стані. Буде попит, будуть нові підстанції.

Як же далеко вони від народу як сказав класик : )

Буде попит, буде підстанціі ))). Добре, ти явно айтішник...

Тільки вчора Ньюсом видав пропозицію платити бізнесам які знизять споживання енергіі в час пік

А на рахунок перебудувати мережі під нову нагрузку, я тобі можу розповісти скільки в комміфорніі ЛЭП збудованих на початку 20-го сторічяя і де до цього часу сроять обпори старші від 100 років з мідними проводами того ж часу.

Знаеш ну хоч приблизно скільки коштуе переробити одну милю лЕП? - можеш спробувати вгадати.

Коли Форд зробив свій автомобіль, він без субсидій за 5 років посадив на нього всю Америку. А скільки вже років на ринку мильниці на батарейках і скільки процентів ринку займають при всіх субсидіях?

Машина на батарейці це цяцька для середнього класу і багатих як додаток до обовязквого здоровненного мерса чи ауді.

80% америки це всіх кольорів работяги або велферщики на обшарпаних вживаних тачках коло іх рентовок і мобайл хоум. Хто і коли поставить і ті самі стовпчики для зарядки? НМД при нинішніх технологіях вся тема з машинами на батарейках це чистий хайп.
5
30 липня 2021 22:10:05
маски это полумеры. Надо носить противогазы.
И защитные костюмы конечно
6
30 липня 2021 02:58:57
Тесла додала румунську, угорську та російську мови до інтерфейсу. Україномовні як завжди все ще «сомнєваются».

Это единственная радость владения этим тролейбусом, румынский язык интерфейса?

У нас побаловались этими электрокорытами и снова сели на настоящие машины :)
7
30 липня 2021 02:52:14
Блин, у нас куча заправок есть, а машин заправляющихся не видно
это не то. Шнурки на домах или столбах, в подворотнях -- это не инфраструктура. У Маска садишься в авто и оно тебе предлагает несколько вариантов своих чаржеров, кроме того напишет сколько там свободных мест и маршрут проложит. И ты знаешь, что 50-100 кВт будет залетать. А это около 300 км запаса хода за 30-40 минут зарядки. Вот это инфраструктура!
Инфраструктура быстрых зарядок нужна только для путешествий, на трассе.

А в городе нужно так -  приехал в супермаркет, стал у любого столба (а на каждом столбе парковки маломощная зарядка.) и пошел по магазинам, кафе и может быть в кино.

пока вышел - у тебя уже на 150 км пробега по городу. А для большинства - это на 2 дня.
Ага, и электричество конечно возникает само по себе в любом воткнутом в землю столбе. Дебилы бл.

Посмотри на любой молл, посчитай количество запаркованных машин, умножь на требуемую мощность на каждую машину и потом посмотри на мощность ближайшей подстанции и на сечение кабеля или проводника который подведён к ней.

А на суперчаржерах тебе сделают километр конечно дороже чем на бензине но аленям прикажут радоваться потому что переплачивая они "спасают планету от перегрева".

Как ты думаешь, в магазинах которым прикажут установить и содержать чарджеры, цены на товары останутся теми же или им придётся все эти затраты переложить на тебя?
8
29 липня 2021 03:53:42
Ще важливо щоб та друга сторона вулиці не вирішила перейти на іншу сторону. Масово. Для встановлення еквіті та соціальноі справедливості.

Соціалістичні та прогресивні білі клуші в теперішній америці повинні були б знати шо таких же як вони дурних клуш п'яні революційні матроси в Росіі пускали по кругу тільки так. Для встановлення соціальноі справедливості та еквіті.
9
29 липня 2021 02:58:49
ага, оце я зранку їду на роботу і бачу як чорні як зайці через турнікети в метро скачуть і такіж чорні ледарі працівники мта стоять на це дивляться і їм похер. місто котиться в жопу.
це де такий соцкомунізм?
так зване синє місто. ці всі графіки про освіту і рівень життя до сраки. в НЙ є такі гетто що ну його нафіг, там про освіту хіба мряти можна, а адекватна людина там жити не буде. а ще я б по специфіці своєї роботи міг вам розказати які вимоги у так званих праджектах до певної категорії обладнання і скільки то коштує платникам податків. то звірі в зоопарку виглядають розумніші. хто не знає - то праджекти це будинки які місто будує для чорних ледацюг і утримується то з міського бюджету, що це бидло там витворяє ви навіть не уявляєте.

lab, обережно, Dobre зараз тобі скаже що ти расист.
Вина чорненьких тільки в тому що ім примусово не надали освіту (добровільно не хочуть)

Правда якщо освідчувати примусово, социки скажуть що у чорненьких відбирають іх автохтонну культуру з репом і перестрілками
10
29 липня 2021 02:30:04
У Вермонті, який є більш уніфікований цей рейтинг можливо має зміст, в Техасі чи Каліфорнії це порівнюване я яблук з апельсинами, середня температура по лікарні.
Согласен. Если не хотите в целом по штатам, то тогда нужно уточнять, что это не в штате хорошее образование, а в например в Piedmont Unified School District где Median household income: $210,889
Piedmont is located just outside of Oakland, California, and its school district boasts the richest inhabitants in the state.

Гии, а в Окландi, в 5 кiлометрах вiд П'емонту обстановка гiрша нiж в Сомалi :)

Нашi 12% як вичистять всi CVS and Walgreens в Окландi, почнуть органiзовувати ехпедицii i в П'емонт, недовго залишилось.

Саме головне щоб догадались розпочали чистити з тих маеткiв на яких е значок БЛМ
11
29 липня 2021 02:26:16
Отже що ми маємо, за рівнем і якістю освіти, за рівнем медицини, за рівнем комфортності життя, за ріанем доходів - всюди попереду сині штати.

А якщо подивитись на традиційно червоні штати, наприклад, Техас, то там аналогічна картина в синіх містах.
гавнусь, де самий більший ріст злочинності за останній рік?

де більший ріст вбивств, сині чи червоні міста?

Давай ідь за комфортністю в Чікаго, Балтімор чи Нью-Йорк, довбодятел блін. Ще можеш потім заіхати в Мінеаполіс чи Портланд
ага, оце я зранку їду на роботу і бачу як чорні як зайці через турнікети в метро скачуть і такіж чорні ледарі працівники мта стоять на це дивляться і їм похер. місто котиться в жопу.
це де такий соцкомунізм?
12
29 липня 2021 02:08:45
Отже що ми маємо, за рівнем і якістю освіти, за рівнем медицини, за рівнем комфортності життя, за ріанем доходів - всюди попереду сині штати.

А якщо подивитись на традиційно червоні штати, наприклад, Техас, то там аналогічна картина в синіх містах.
гавнусь, де самий більший ріст злочинності за останній рік?

де більший ріст вбивств, сині чи червоні міста?

Давай ідь за комфортністю в Чікаго, Балтімор чи Нью-Йорк, довбодятел блін. Ще можеш потім заіхати в Мінеаполіс чи Портланд
13
29 липня 2021 01:04:05
Каліфорнія це не тільки Гугл, Квалком та інші Убери, Дісней з усіма хай-тек, біотех, митцями та юридичною підтримкою що їх обслуговують, з зарплатнями коли починаєш плутатись в нулях, але ще і сама велика в світі агроіндустрія, де оплата по годинам і дуже маленька. Працюють переважно іспаномовні, і я дякую їм за іжу на мому столі.
Так о чём и речь. Типичная помойка третьего мира. Кучка супербогатых в охраняемых поселениях и море дикой бедноты с крохотной прослойкой среднего класса который как может бежит из этого зачумленого барака.
Ти би краще подякувала тим хто працює на безкінечних полях та садах центральної долини за їх працю завдяки якій в тебе є щодня їжа на столі, а не називали тих хто працює в сільському господарстві помийкою третього світу.

Дружок, вони працюють на безкінечних полях не для того щоб в тебе була іжа  на столі, 1) а за зарплату, 2) щоб зробити мільйонерами і мільярдерами власників землі 3) щоб зробити мультимільйонерами чиновників які розбазарюють водичку для власників землі, продовжувати чи досить?

А ще може почнемо дякувати асенізаторам за проточну каналізацію в трубі, працівниць сексу за оргазм на ліжку, повітряним акробатам в цирку ще десь там за щось
14
28 липня 2021 22:18:02
Я краще ці зекономлені гроші відам на благочиність, це значно розумніше.
О, та ви, благародний дон, е меценатом :)!!!

Ну i скiльки вiддали за 2020?
Невже бiльше ста баксiв?
На благочиність я не жалію якщо за цим стоіть гарна причина. Ми відносно непогано заробляємо і віддячую за це тим що допомогаю тим кому потрібно.

Так як ви, благородний дон, себе презентуете як мецената, скажіть нам сірим яку суму на благодійництво ви потратили за 2020?

Ми вам повіримо на слово, як джентельмену :)
15
28 липня 2021 21:22:02
Я краще ці зекономлені гроші відам на благочиність, це значно розумніше.

О, та ви, благародний дон, е меценатом :)!!!

Ну i скiльки вiддали за 2020?
Невже бiльше ста баксiв?
16
28 липня 2021 21:17:26
Калифорния это типичный третий мир. 3-5% супебогатых, 10-15% средний класс. И 80% дикой нищеты на которую местные коммунисты и опираются.  И средний класс там обречён, вот даже вроде зажиточный Dobre центы на киловат считает. Для него оно деньжищи.
Ти в Каліфорнії хоч раз була?

А якщо не була то що там бачити?

Деградацiя йде повним ходом, не так?
Швидкiсний поiзд вже побудували?, - я маю на увазi мости в чистому полi для графiтi та скейбордистiв :)

Потяги БАрту бачив що до СФ ходять?, позорисько, вже гiршi нiж в iндii.

ЛА засраний гiрше вiд мiст латинськоi америки, СФ не вiдстае.

Так, е непоганi мiсця за огорожею, недавно дивився з людьми будинок в Калабасас, непоганий, 4 мiльйони, думаю це не твоя лiга :), а якщо дивитись далi то тих гетто в коммiфорнii вже половина Бей Ареi та i в гранд ЛА хватае.
17
28 липня 2021 20:33:25
Да эти придурки всё думают что их голая жопа дико привлекательна для инвестиций.
LOL. Статистично кожне 10-те домогосподарство в Каліфорнії має більше міліона долларів у вільних для інвестування грошах. Якщо врахувати те що в нерухомості, то кількість ~ 50%. Нікому не цікавий ринок.

Пиждьож

Хер вони мають а не кеш
401к це не вiльнi для iнвестування грошi, це на те що б iм в коммiфорнii на старостi жопу витирали за 7-10к в мiсяць

Остальне в переоцiненiй нерухомостi, звичайно можна витягнути кеш але держава свое вiзьме (зараз социки хочуть i на це накласти лапу)
Ну i риск звичайно що якщо буде краш то витягнутий кеш довбане по потилицi шо мало не покажеться
18
28 липня 2021 20:29:04
Собачка татусь опять задрала ножку. Недержание мочи у поца   :K

Гавнусь не сабачка, вiн ефрейтор загону бойових пiдарасiв демократичноi нацiонал-соцiалiстичноi партii
19
28 липня 2021 20:26:49
Там же ещё целый отдел бюрократов с зарплатами в 200к сидит чтобы подготавливать цидулы с распоряжениями что манюпасу покупать а что нет.
Тут я повністью згодний. Якщо би всіх політиків та бюрократів в Сакраменто можна було би відправити хоч на Марс чи краще ще далі.

З іншого боку, повертаєшся в Каліфорнію з Австраліі, Канади чи Англії, то на контрасті починаєш розуміти яка тут свобода. Навіть Північні Території в Австраліі та канадська Альберта, які позиціонують себе як оплот вільності в своїх краінах, здаються комуністичним ГУЛАГом в порівняні з Каліфорнією, а консервативні канадські партії лівіше за американських демократів. Так що не все так погано, могло би бути як в Канаді, чи не на наніч буде згадано, як у Франції.

Земляк, не неси з важним виглядом такоi хернi про те де нiчого не розумiеш

В Канадi нiби лiвi лiберали набагато правiшi нiж демократи в Америцi, а з комунiстичним варiантом демпартii що ми маемо на даний час, це навiть близько не стояло з полiтичними реалiями Канади.

Бюрократiя у всiх сферах життя в Калiфорнii зараз вже близька чи бiльша вiд пiзнього совка ще й до того з присмаком троцкiзму.

В Канадi нелегалом просто не прожити: немае статусу - немае медицини, немае прав на машини і тд. тп.
В бомжатній комміфорніі та ще в таких же ідіотських Орегон та Вашингтон, злодіям та нелегалам набагато краще ніж нормальним громадянам, можу розказати якщо хочеш знати.

Почнем з того що роботяга за рент платить вiд $2500, а фiктивнi "малозабезпеченi" паркують своi мерседеси бiля соцiального житлу i посмiюються з манюпаса.
Ти будеш платити 300к за навчання своеi дитини i ще з тебе заберуть податками те саме на навчання осiб по кольоровим квотам i списання студентськи позичок для "обездолених".
Продовжувати?
20
28 липня 2021 03:43:12
Затих растич, понял что лоханулся.
Но гавноеды кацапский ванька и тпот заступили на службу ;o
що значить лоханувся?
за лінком живий перелік компів делл, певні з них можна продавати всюди, а певні - крім деяких штатів у яких влада чомусь вирішує скільки ПК має споживати в режимі очікування ресурсу, який ти оплачуєш по рахунку
тим самим відрізавши всі потужніші конфіги
це - ідіотизм
а якщо я весь будинок обшию сонячними панелями чи там теслу поверволл повішаю, мені теж зась нормальний ПК з потужною графікою?
Я тебе задал конкретный вопрос - какая разница в конфигурациях двух компьютеров слева в твоей картинке?
Один разрешён к продаже в Калифорнии, второй нет.
Ответь на этот вопрос и тогда поймёшь что потужність графіки не имеет никакого отношения к ограничениям
Но ты упорно не хочешь отвечать на него :D
Вопрос в том почему калифорнийские ебонаты вроде "до $950 это не кража" или вашингтонские (штат) ебонаты типо "лето любви зоны в центре города со сводобной зоной и отменённой полицией" бутут решать за меня какие огурцы и какие компьютеры покупать

Там же ещё целый отдел бюрократов с зарплатами в 200к сидит чтобы подготавливать цидулы с распоряжениями что манюпасу покупать а что нет. Каждый приезжает на работу на Порше с 4-х литровым мотором но компьютер ни-ни
21
27 липня 2021 02:16:15
В США виростити та поставити на ноги дитину, це 400-500 тисяч долларів в середньому. Може бути значно більше.

Але якщо не дуже задаватись питанням що з цих дітей виросте, надавати їм мінімальний набір харчування, не заморочуватись їх освітою, то можна хоч 15 дітей мати.
Элита не может быть многочисленной
Идет отбор - или родители купят пропуск.
Или ребенок получит грант по причине способностей
Ну десь так. Відбір починають з третьої класи, потім шоста де тестують на обдарованість дітей. Далі спеціалізовані старші школи 9-12 класи. В деякі відбір зі складанням іспитів та конкурс. Наш до такої вступив (13 чоловік на місце не найгірших, зауважимо). Еквівалентні школи коштують від 20к на рік. Ну і потім платити-платити за освіту в універі.
В Каліфорніі сказали що така система це расизм

Оцінки будуть заборонені, будуть визначати найкращих по квотах по кольору шкіри і по тому в кого будуть кращі оцінки по науковому комунізму критичній расовій теоріі

Е випадки коли дітям вже забороняють розповідати батькам які тести і по яких питаннях у них проводять в школі
22
27 липня 2021 02:11:25
Ну от я і жінка перед вибором.
Маємо 2 дітей. Народження 3го кладе нас на лопатки.

Треба нова машина, щоб 3 крісла влізло. Школу оплатити +1 дитина, це +100к євро, так як хочу толкову освіту дітям. Квартиру треба більшу, краще будинок.
А по податкам мені скинуть 1%. І то ще чи скинуть.

Я тупо загнуся це тягнути. Від держави,Іспанії допомоги як кіт наплакав.
А от якщо ти безробітний поц, жінку в паранджу і вклепав 5х. Інша справа. Іспанія з мене 3 шкіри спустить, щоб оплатити цей ввесь виводок. І житлом і харчами і грошима забезпечить.

От і дивлюся я на це. Більше дітей в мене не буде мабуть. А араби як миші. Фінал закономірний.

Я теж не іспанець. І мабуть для іспанців що я що араб, одне і теж. Але комунізм вони побудували такий, що виховати дітей і дати їм освіту в тебе шансів мало. А наплодити виводок і повішати на соціал, завжди раді. І ще й бабла підкинуть за це.
Мені виводок не треба. Арабу треба.
бо він клепає,а ти математичними викладками  займаєшся. :D.Тобто з його боку -хернею. Бо природа всеодно переможе -так було ,є і так буде.
Не природа а гобальний соціалізм-троцкізм з комуністичим інтернаціоналом

Борючись за соціальну справедливість (а насправді за те щоб манюпаса було легше контролювати), роблять такі умови що втрачае всякий сенс працювати
Простіше сідати на соціал і вести життя тупого овочу.
23
27 липня 2021 02:07:18
В США виростити та поставити на ноги дитину, це 400-500 тисяч долларів в середньому. Може бути значно більше.

Але якщо не дуже задаватись питанням що з цих дітей виросте, надавати їм мінімальний набір харчування, не заморочуватись їх освітою, то можна хоч 15 дітей мати.

Потратити 400-500к це ще не значить виростити.

Можна потратити й значно більше й отримати ублюдка.

А можна значно менше й це буде успішна людина. Скільки лузерів випускае Гарвард це не перерахувати.
24
26 липня 2021 22:23:22
Соросята. Скоро главный поедет к Джо Доходяге, чтобы получить новые инструкции, думаю привезёт много нового!
1500%
Секта сенільного бідона ще отримае багато сюрпризів

Це вам не Трамп який податки знижував. Социки вам ще зроблять податки на кожний бздюх бо тим планету знищуете.
трамп податки знижував тим у кого і без податків грошей нема куди дівати. Бюджет закрили новими долярами з повітря. Бананова плутократія що паразитує на статусі доляра, забери той статус і м'ягка форма плутократії не буде мати інших варіантів ніж еволюція в сторону хуйлостану. Жьосткій лідєр трамп то такі перші квіточки на цьому шляху.

Не бреши мудаче, весь середній клас в тому числі і я мали знижку податків.

А жосткі лідери це не Трамп а колективний Троцкий при владі зараз в Америці
Зараз вже як в хуйлостані прикрутили і свободу слова і свободу мати зброю. Ну і звичано затягують петлю податками для утримання мільйонів не працюючих бовдурів щоб не дай бог на роботу не пішли.

Конгрес заплутали колючкою гірше ніж посольство в Багдаді, ще такого позорища в Америці ніколи не було.
25
26 липня 2021 22:17:51
Без податку скупить панство маєтки для відпочинку, обгородить і піддасть посполитим під зад щоб краєвид не псували. Приватна власність вона така.
Довбень, в Америці до першоі світовоі взагалі податків не було, навіть на приватні доходи. I нічого, федеральна влада мала доходи тільки з таможенного збору і ще не знала куди ті гроші дівати.

Сороси використали війну щоб впровадити податки, казали що тимчасово :)

26
26 липня 2021 22:15:16
Для громадян  ;o ?
А для кого ж, для манюпаса

Тепер манюпас мае носити чіп з його податковою інформаціею чи як інакше, ще не знаю.

Социки-нацики при владі, що ще скажеш.
Ем ну це маразм навіть для социків  ;o

Там меж маразму немае, я вже переконався.

I меж жадібності теж.

Знімають фонди з поліціі бо так прогресивно і популярно, а самі собі з бюджету платять десятки тисяч на приватну охорону.
Весело одним словом
27
26 липня 2021 22:11:43
Соросята. Скоро главный поедет к Джо Доходяге, чтобы получить новые инструкции, думаю привезёт много нового!

1500%
Секта сенільного бідона ще отримае багато сюрпризів

Це вам не Трамп який податки знижував. Социки вам ще зроблять податки на кожний бздюх бо тим планету знищуете.
28
26 липня 2021 22:09:49
Mіжнародний інтернаціонал-каганат робить всесвітню глобалізацію з податками на все що ще рухаеться.
Такий собі новий феодалізм. При ковіді власть імущі відчули що таке безмежна влада в руках, ім сподобалось і тепер віддавати не хочуть зовсім.

В славному засраному місті Сан-франциско ввели новий податок: хто в'іжджае в центр міста в робочі дні і заробляе більше >50к (в сан-франциско це злидні злиденні), повинні платити податок за в'ізд.
До того що тих хто щось мае і хто ще працюе можна грабувати до 950$, тепер з них ще треба податок дерти за пересування.

Хто там в них залишиться тепер в тому бомжатному Сан-Франциско в такому разі?
Для громадян  ;o ?
А для кого ж, для манюпаса

Тепер манюпас мае носити чіп з його податковою інформаціею чи як інакше, ще не знаю.

Социки-нацики при владі, що ще скажеш.
29
26 липня 2021 22:02:33
Mіжнародний інтернаціонал-каганат робить всесвітню глобалізацію з податками на все що ще рухаеться.
Такий собі новий феодалізм. При ковіді власть імущі відчули що таке безмежна влада в руках, ім сподобалось і тепер віддавати не хочуть зовсім.

В славному засраному місті Сан-франциско ввели новий податок: хто в'іжджае в центр міста в робочі дні і заробляе більше >50к (в сан-франциско це злидні злиденні), повинні платити податок за в'ізд.

До того що тих хто щось мае і хто ще працюе можна грабувати до 950$, тепер з них ще треба податок дерти за пересування.

Хто там в них залишиться тепер в тому бомжатному Сан-Франциско в такому разі?
30
23 липня 2021 03:28:53
Як я вже казав, всі кацапські пропагандони/трампанзі виступили проти освіти.  :lol:

А "справжня" робота для них - це "набирай побільше і кидай подальше".

а чо, бак по атропологіі то освіта звичайно, взяв диплом і в Волмарт на касу. Це ще якщо візьмуть.

ну і так далі типу "ліберал артс" "джендер стаді", фімейл стаді і тд і тп.

Всі випускники після таких спеціальностей ідуть в Каліфорнію, там не працюючи можна піти в магазин і набрати товару $900 доларів. Ну по крайній мірі пока можна, поки ще всі магазини в соціалістичних районах не позакривали.
31
21 липня 2021 19:38:41
Обісрались кацапські пропагандончики конкретно,  :fuck:  а сказати нічого не можуть, лише піна з рота та суцільний "абирвалг".  :fuck:

У кацапського пропагандончика гавнуся принцип роботи один: що гiрше для Америки то краще для Росii :)

палимо американськi мiста - чудово для гавнуся
знищуемо американськi робочi мiсця i енергонезалежнiсть - теж чудово для гiвнуся
руйнуемо американську систему полiцii, виспускаемо злочинцiв - гавнусь радiе
натравлюемо людей один на одного проповiдуючи комунiстичну критичну расову теорiю, гавнусь тут в перших рядах.

правда таких активiстiв iсторiя завжди перемелювала, так буде i тепер, люба революцiя пожирае своiх дiтей (С)
32
21 липня 2021 07:41:37
Мене в цій ситуаціі більше турбує не сам факт того що газопровід буде добудований, а те якими недалекими були украінські політики та загальна думка що Байден це друг України.

Давай складемо список форумних ідіотів які з піною навколо роту стояли тут за социків і за великого Байдена?

За шість місяців результати просто вражаючі :)
33
21 липня 2021 07:36:27
по 70$?

ти вже радіеш чмо кацапське з того приводу що не по $12?

а ти ідіот знаеш канадська нафта по якій ціні була б якби твій підвальний божок не зарубав будівництво трубопроводу?
34
21 липня 2021 07:32:17
Я так зрозумів з цієї статистики, що смертей через локдаун було на 5 тисяч більше від овердозів та зпивання.
Всіх смертей від ковіду в Канаді було 25 тисяч.

ТС шкодує, що якщо б не було локдаун то б померло 50тисяч старших 65 років (65 навіть не пенсія в Канаді) але б вижило 5 тисяч наркоманів і алкоголіків?

P.S.:50 тисяч без локдаун це найоптимістичніший прогноз
Население Канады меньше населения Штатов почти в 10 раз.
В Штатах от ковида умерло 600,000 - пропорционально в Канаде без локдаунов могло умереть 60,000. Умерло 26,500
За бедных наркушей абидна ;o
600 000 записали на ковид

Сколько реально умерло от ковида нам смертным не узнать
35
21 липня 2021 02:10:55
А запрошення Трампа до Білого Дому Том Бреді проігнорував і відмазався.  :fuck:

А найсмішніше це те, що Трамп зациклений на Тому.

Цитувати
Here, in rough order, is Trump’s hierarchy of needs:

1. To be treated as a winner

2. To pal around with celebrities

3. To not be laughed at

4. To gain the specific approval of Tom Brady
Гавнусь, як там діла з цінами на бензинчик?

Може сенільному таки не треба було танцювати під дудку скваду і нафтопровід з Канади відміняти?

Давай, роди вже свою персональну думку а не цитати невідомо кого :)

Гавнусь, ти щось ніби вже не so exited що Байден зарубав постачання дешевоі нафти з Канади. Прозріваеш потроху?
36
21 липня 2021 02:08:10
Чого ти мене питаєш про це?
Прокуратура, ФБР і всякі другі розвідагентства не мають питань до Хантера Байдена.
Питай у них.
Не зраджував Хантер націнтереси США.
Тому що не зраджував чи тому що в нього папа при посаді, зуб даеш?
ще й став талановитим художником з картинами по 500к про які суспільству не можна знати кому він іх продае :)
Платить податки і спить спокійно, ІМХО

Отимувати хабарі можна якщо платити з них податки? - я не знав про таке правило.

Своім все а чужим закон :)

Навіть в моій корпораціі яка зовсім недержавна офіційно заборонені такі оборудки як встроіти на роботу родича кліента за преференціі в отриманні контракту. "Біг гай" це звичайно не стосуеться, правила це для простолюдинів.
37
21 липня 2021 00:52:29
Олєчка, тут текст звинувачення іноземниим агентам Thomas Joseph Barrack (радник, а потім очільник інагураційної комісії Трампа...), Matthew Grimes, і Rashid Sultan Rashid Al Malik Alshahhi, які працювали під Трампом на користь Еміратів в період квітень 2016 по квітень 2018. Вони також передавали Еміратам всі секретні дані
Зрадники.
Чи знав Трамп про це?
Будуть виясняти.

https://www.justice.gov/usao-edny/press-release/file/1413306/download
Про Хантера вже все вияснили? Чому йому російські олігархи гроші давали розібрались?

Чому Байден казав неправду стверджуючи що не в курсі комерційних діл Хантера вияснили?
Чого ти мене питаєш про це?
Прокуратура, ФБР і всякі другі розвідагентства не мають питань до Хантера Байдена.
Питай у них.
Не зраджував Хантер націнтереси США.
Тому що не зраджував чи тому що в нього папа при посаді, зуб даеш?
ще й став талановитим художником з картинами по 500к про які суспільству не можна знати кому він іх продае :)
38
21 липня 2021 00:41:35
Олєчка, тут текст звинувачення іноземниим агентам Thomas Joseph Barrack (радник, а потім очільник інагураційної комісії Трампа...), Matthew Grimes, і Rashid Sultan Rashid Al Malik Alshahhi, які працювали під Трампом на користь Еміратів в період квітень 2016 по квітень 2018. Вони також передавали Еміратам всі секретні дані
Зрадники.
Чи знав Трамп про це?
Будуть виясняти.

https://www.justice.gov/usao-edny/press-release/file/1413306/download
Про Хантера вже все вияснили? Чому йому російські олігархи гроші давали розібрались?

Чому Байден казав неправду стверджуючи що не в курсі комерційних діл Хантера вияснили?
39
21 липня 2021 00:25:38
А запрошення Трампа до Білого Дому Том Бреді проігнорував і відмазався.  :fuck:

А найсмішніше це те, що Трамп зациклений на Тому.

Цитувати
Here, in rough order, is Trump’s hierarchy of needs:

1. To be treated as a winner

2. To pal around with celebrities

3. To not be laughed at

4. To gain the specific approval of Tom Brady
Гавнусь, як там діла з цінами на бензинчик?

Може сенільному таки не треба було танцювати під дудку скваду і нафтопровід з Канади відміняти?

Давай, роди вже свою персональну думку а не цитати невідомо кого :)
40
20 липня 2021 23:58:23
Ігноруте всі . прошу. Заігноруйте всі. Пані та панове. Поставте всі в ігнор.
Ти алень рогатий кого хочеш того ігноруй.

До чого ще пані та панове турбуеш своіми вмовляннями?
бо піздять занадто. Нех краще ігнорують. Це і вас, недоносок, стосується.
Як в Подеревянського, "ти диви а воно на фуй на Ви посилае, з повагою" :)

beggy, твоі дописи тут на форумі видають тебе як альтернативно обдарованого.
Може тобі краще уникати тут дописувати і обмежитись тільки читанням форуму, як кажуть в Одесі "за розумного зійдеш"?

Повна версія