Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Не вижу темы про "Покоління Моргенштерна"

Не вижу темы про "Покоління Моргенштерна"

https://www.pravda.com.ua/articles/2021/08/1/7301553/

"Чем настойчивее тинейджера заставляют выбирать между развлечениями и патриотическими ценностями,  тем выше риск, что он выберет развлечения в пику продвигаемым ценностям.

Чем агрессивнее государство принуждает молодежь к активной политической позиции, тем больше вероятность, что эта позиция – пусть и не озвучиваемая открыто – окажется антигосударственной .

Вопрос не в том, каким именно будет досуг юного украинца. Очевидно, что неповоротливая бюрократическая машина обладает минимальными возможностями повлиять на его вкусы.

Вопрос в другом: будет ли юный украинец расти с фигой в кармане. С фигой, адресованной всему тому, что дорого и свято для любого украинского патриота."

Уже обсуждали или нет?
   
Уже обсуждали или нет?
Не обговорювали бо нафуй не цікава тема.
   
Re: Не вижу темы про "Покоління Моргенштерна"

Не обговорювали бо нафуй не цікава тема.
Оно понятно, что не интересно.
Только ведь потом опять завоют про очередного клоуна. Или уже привыкнут и успокоятся?
   
Только ведь потом опять завоют про очередного клоуна. Или уже привыкнут и успокоятся?
Звісно шо так, спочатку обуряться, після чого "повоняют и забудут"
   
Оно понятно, что не интересно.
Только ведь потом опять завоют про очередного клоуна. Или уже привыкнут и успокоятся?

цікаво що ти пропонуєшь? Щоб  50-річні дядки розказували 16-18 річним яку їм музику слухати і фільми дивитсь  :S
   
Re: Не вижу темы про "Покоління Моргенштерна"

 Та не лізте до дітей. Бо тільки буде гірше. Я ще своїм дітям казав: " Мені не подобається реп,та оце  якесь занудне виття,а оце у вас подобається. Ну ти,дитинка, не переживай,бо в мою молодість крім рока було ще куча лайна. Я його також не любив. Ну скуси такі..." -діти з часом стали слухати рок. Самі... Ну не тільки,але ж...так що все минеться.
   
Re: Не вижу темы про "Покоління Моргенштерна"

цікаво що ти пропонуєшь? Щоб  50-річні дядки розказували 16-18 річним яку їм музику слухати і фільми дивитсь  :S
Я? Да ничего я не предлагаю.!
Моргинштерна в свои 55 слушаю. Он конечно падлюка, но однозначно талантливый падлюка.
И классная украинская музыка тоже существует.
   
Моргинштерна в свои 55 слушаю.
:weep:
Тобі в компанію до Сірожі Нумерованого ))
   
Re: Не вижу темы про "Покоління Моргенштерна"

:weep:
Тобі в компанію до Сірожі Нумерованого ))
Это не было-бы проблемою.
Проблема в том, что его с удовольствием слушает до 90% выпускников этого года.
   
дубінянський вже багато років пише на одну і ту саму тему однакові статті
підозрюю шо по шаблону

мотив простий "армовір - це тупік, майбутнє України лежить десь там де просвєщьонна узкоязикість"

я реально заздрю здатності цього чувака, багато років отримувать гонорари за одну і ту саму статтю
   
Re: Не вижу темы про "Покоління Моргенштерна"

дубінянський вже багато років пише на одну і ту саму тему однакові статті
підозрюю шо по шаблону

мотив простий "армовір - це тупік, майбутнє України лежить десь там де просвєщьонна узкоязикість"

я реально заздрю здатності цього чувака, багато років отримувать гонорари за одну і ту саму статтю
Ну то напишите что-то убедительное про "Армовир".
   
Ну то напишите что-то убедительное про "Армовир".
Нам простіше й корисніше тебе нафуй послати з такими проханнями )))
   
Re: Не вижу темы про "Покоління Моргенштерна"

Это не было-бы проблемою.
Проблема в том, что его с удовольствием слушает до 90% выпускников этого года.
=====================================
Моя дочь даже Децла слушала. Тоже 90%... и что? Где теперь этот Децл? Фигня все это. Сейчас она слушает Роллинг Стоунс,Мак Картни, Лет Зеппелин и...что-то своё новое...
   
а що писать про армовір?

армовір пройшли всі європейські країни і у кожної були свої унилі дубінянські які розказували що "всьо на самом дєлє нє так просто"


Останнє редагування: 1 серпня 2021 23:53:09 від рино
   
Re: Не вижу темы про "Покоління Моргенштерна"

Все верно.. я давно говорил что  пропаганда и официоз будут вызывать отторжение у молодежи.

Патриотизм должен быть не для всех а избранных. А в Украине должна быть свобода без поклонений какиим бы то не было вождям, героям, ветеранам и так далее.
   
Re: Не вижу темы про "Покоління Моргенштерна"

Это не было-бы проблемою.
Проблема в том, что его с удовольствием слушает до 90% выпускников этого года.
бо у вас немає  нормальної альтернативи
або Гетьман Неспаплюжений або Жабеня
так і живете.

а шо до Дубинянського.
блеат,він коханок якоїсь значної особи в УП?

і да.
,,моргенштерни,, це продукт культури чи бізнез-проєкт?
   
Re: Не вижу темы про "Покоління Моргенштерна"

Все верно.. я давно говорил что  пропаганда и официоз будут вызывать отторжение у молодежи.

Патриотизм должен быть не для всех а избранных. А в Украине должна быть свобода без поклонений какиим бы то не было вождям, героям, ветеранам и так далее.

у молодьожи немає ніякого отторженія
молодьож завжди всеядна, вона пробує все, це суть "молодьожи"
бо молодьож тіки формує себе

тому дубинянський тут на рівному місці видумав проблему щоб написати статтю і підбадьорити укросів, що типу "нє всьо патєряно, паручік галіцин"
   
Моргенштерн.. сиречь "утренняя звезда".. Люцифер..  B-)

ну-ну.. продвигаем сатанизм?
   
Такі статті можна кілометрами писати і у автора щось особисте з патріотами, всі опуси про них
   
Re: Не вижу темы про "Покоління Моргенштерна"

у молодьожи немає ніякого отторженія
молодьож завжди всеядна, вона пробує все, це суть "молодьожи"
бо молодьож тіки формує себе

тому дубинянський тут на рівному місці видумав проблему щоб написати статтю і підбадьорити укросів, що типу "нє всьо патєряно, паручік галіцин"

ну ти дурачок.
раз так думаєш.
   
Re: Не вижу темы про "Покоління Моргенштерна"

"Патріотичне виховання" це дічь
   
Re: Не вижу темы про "Покоління Моргенштерна"

Була кілька років мода на патріотизм...
Зара вона вийшла вже, ніяке виховання не поверне.
навпаки, намагання просувати армовір, призведуть до протилежного результату
   
А шо там чехи чи італійці знають шось про моргенштерна,? Є там по європах такий феномен?

Та х4й там, бо там не розуміють кацапської, тому і нема.

Ттж проблема не в патріотизмі, а в кацапоязиких.

Всі ті образи вони злизали з американських зірок, тож вмкинь нафуй кацапорилих і весь феномен від автора пропаде
   
тем больше вероятность, что эта позиция – пусть и не озвучиваемая открыто – окажется антигосударственной .
это нормально, когда позиция государства уже много лет антинародная
забыли про эффект бумеранга
на этом собственно все империи и рушились
и не империи тоже
   
Re: Не вижу темы про "Покоління Моргенштерна"

Это не было-бы проблемою.
Проблема в том, что его с удовольствием слушает до 90% выпускников этого года.
Не верю
   
Виконавець з америки образ  стиль повадки,  та наавіть татухи якого спиздив морген

   
Виконавець з америки образ  стиль повадки,  та наавіть татухи якого спиздив морген

Показати зображення...
я думал круче моргенштерна уипана нет
ты сломал мой мир
   
Re: Не вижу темы про "Покоління Моргенштерна"

Чем настойчивее тинейджера заставляют выбирать между развлечениями и патриотическими ценностями,  тем выше риск, что он выберет развлечения в пику продвигаемым ценностям.
Так завжди було. Переростуть.
   
я думал круче моргенштерна уипана нет
ты сломал мой мир

цей тіп і є мега крутость  :laugh: а морген то хуйлан який зайшов кацапорилим які не розуміють інгліша

там скоро ярд преглядів буде



Останнє редагування: 2 серпня 2021 07:18:02 від DFMB
   
Re: Не вижу темы про "Покоління Моргенштерна"

Так завжди було. Переростуть.
і всі підуть як один...за заповітами С. Бандери?
   
Re: Не вижу темы про "Покоління Моргенштерна"

та Лариси НіцоЙ!!!!!
   
к подросткам вопросов нет, а вот к СБУ есть.
Накуя эту поипень в Украину впускать?
   
Re: Не вижу темы про "Покоління Моргенштерна"
ATF

к подросткам вопросов нет, а вот к СБУ есть.
Накуя эту поипень в Украину впускать?

Бо це партньори нашого найвеличнішого, друзі найвеличнішого.
   
патріотичне виховання зараз нагадує СССР, у нього не вірять у першу чергу ті, хто ним займається
   
Re: Не вижу темы про "Покоління Моргенштерна"

дубінянський вже багато років пише на одну і ту саму тему однакові статті
підозрюю шо по шаблону

мотив простий "армовір - це тупік, майбутнє України лежить десь там де просвєщьонна узкоязикість"

я реально заздрю здатності цього чувака, багато років отримувать гонорари за одну і ту саму статтю

+1
Єдиний фупівець який регулярно намагається обговорити цю статтю - автор теми.

Совкове мислення побудоване саме на таких дилемах.
"выбирать между развлечениями и патриотическими ценностями"
наявність "активной политической позиции" відразу - "окажется антигосударственной"

Чудово цей світогляд описала О.Забужко
Оксана Забужко: В обороні одного слова, або "Вєчєр в хату, арєстанти!"
   
Re: Не вижу темы про "Покоління Моргенштерна"

А шо там чехи чи італійці знають шось про моргенштерна,? Є там по європах такий феномен?

Та х4й там, бо там не розуміють кацапської, тому і нема.

Ттж проблема не в патріотизмі, а в кацапоязиких.

Всі ті образи вони злизали з американських зірок, тож вмкинь нафуй кацапорилих і весь феномен від автора пропаде
Угу як тільки масово вивчають англійську на пристойному рівні, або хоча б не вивчають кацапську  -  весь феномен щезає, як роса на сонці :)
Цікаво, у грузин цей біомусор теж популярний? У естонців і литовців ? От навряд, бо молодь кацапської не знає
   
А щоб оговорювати дурня?

От скажи, він пробує вигадати особливий конфлікт молоді і школи... Якого немає, тому що в школах не проводять таку роботу особливо через карантин...

Якщо до карантина, щось для галочки проводили, то під час карантину такі заходи до мінімуму зведені...

Автор просто не в курсах реально ситуації, а просто вигадав сам конфлікт,  якого не існує в природі зараз в Україні.
   
Зелена молодь: "Ми, як пересічне бидло, слухаємо низькопробне кацапське музло...". Шукайте відосік в ютубі.
   
хіба у моргенштерна є таксти?
   
хіба у моргенштерна є таксти?
:weep:

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія