Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я никогда не замечал за юльками, чтобы они писали RIP Ukraine!

Сколько уже Ки проигрывала, сколько шансов она стратила, но юльки, даже в таких ситуациях не позволяли писать RIP Ukraine!!!!

Я такого не видел, а вот посмотрите что пишут самые уебищные мрази порохоботы, это же пизздец полный, эти мрази желает смерти Украине!!! Животные, суки
   
Согласен.Даже когда ее посадили не было такого.А тут прямо кал из всех щелей
   
 Так у них це вже в звичці.
 З самих риговоняльних часів.
 Перефарбуватися то перефарбувалися, а нутро таки не перефарбуєш.
   
Факт, Даже не смотря на то, что Вона - це Украина! Связывать страну с одной персоной это уже фанатизм и эгоцентризм.
   
Связывать страну с одной персоной это уже фанатизм и эгоцентризм.
на тому Петро і погорів...
і далі продовжує...
   
Fantamaz  (tu)
   
Я никогда не замечал за юльками, чтобы они писали RIP Ukraine!
та й взагалі ніколи не бачила, щоб хтось юльків просто демонстрував подібні настрої
а ці як осатаніли вкінець
   
Так у них це вже в звичці.
 З самих риговоняльних часів.
 Перефарбуватися то перефарбувалися, а нутро таки не перефарбуєш.

Перекраситься в прихильники певної політсили после таких потоков помоев вылитых на Зе будет непросто,даже для таких бессовестных существ как они
   
Сколько уже Ки проигрывала, сколько шансов она стратила, но юльки, даже в таких ситуациях не позволяли писать RIP Ukraine!!!!

Я такого не видел, а вот посмотрите что пишут самые уебищные мрази порохоботы, это же пизздец полный, эти мрази желает смерти Украине!!! Животные, суки

давид ти дурний як болгарин...
ріп це ж не поразка порошена це премога зебуїна

у випадку перемоги смєшка гриценка ляшка кошулинського ніяких ріпів би не було
   
та й взагалі ніколи не бачила, щоб хтось юльків просто демонстрував подібні настрої
а ці як осатаніли вкінець

Промивка мізків за допомогою соціальних мереж - страшна річ! :(
   
Хінкальника став совістю ФУПа ?) Корона не жме?)
   
та й взагалі ніколи не бачила, щоб хтось юльків просто демонстрував подібні настрої
а ці як осатаніли вкінець

Точно, асатанели мрази
   
Перекраситься в прихильники певної політсили после таких потоков помоев вылитых на Зе будет непросто,даже для таких бессовестных существ как они

  Та в льогку. "Опущєнниє" сраму нє імут.
   
Сколько уже Ки проигрывала, сколько шансов она стратила, но юльки, даже в таких ситуациях не позволяли писать RIP Ukraine!!!!

Я такого не видел, а вот посмотрите что пишут самые уебищные мрази порохоботы, это же пизздец полный, эти мрази желает смерти Украине!!! Животные, суки

цитати, сцЫлкi будуть?
чи просто папиздеть?

   
давид ти дурний як болгарин...
ріп це ж не поразка порошена це премога зебуїна

у випадку перемоги смєшка гриценка ляшка кошулинського ніяких ріпів би не було

Чо за хyйню он написал, я чот не врубаюсь
   
 :(
   
Я никогда не замечал за юльками, чтобы они писали RIP Ukraine!
Ну так. Юльки упороті, проте все ж не до дна. У них не було причин для таких заяв, от і не писали.
Ще ніколи такий сферичний п-ць в вакуумі не опинявся на укротабуретці.
І справа не в персоні пороха, не пересмикуйте, нешановні. Впевнений, навіть якщо б хулія виборола булаву, незадоволення було б, ще й яке, але ніхто не робив би з цього катастрофи.
Справа не в персоні пороха, він - не Україна. Трабл в персоні сраного ручного бєніного щура, і тільки.
   
Чо за хyйню он написал, я чот не врубаюсь

ну от я ж написав - дурний як болгарин
   
у випадку перемоги смєшка гриценка ляшка кошулинського ніяких ріпів би не було
Про те й пишу вище. +1
   
ти ба, які ви чуйні.
   
Я никогда не замечал за юльками, чтобы они писали RIP Ukraine!

це тому що юлькам завжди було покуй на Україну.
   
Ну так. Юльки упороті, проте все ж не до дна. У них не було причин для таких заяв, от і не писали.
Ще ніколи такий сферичний п-ць в вакуумі не опинявся на укротабуретці.
І справа не в персоні пороха, не пересмикуйте, нешановні. Впевнений, навіть якщо б хулія виборола булаву, незадоволення було б, ще й яке, але ніхто не робив би з цього катастрофи.
Справа не в персоні пороха, він - не Україна. Трабл в персоні сраного ручного бєніного щура, і тільки.

Чистейшее уебанство, Беня хто и где он был?
   
Ну так. Юльки упороті, проте все ж не до дна. У них не було причин для таких заяв, от і не писали.
Ще ніколи такий сферичний п-ць в вакуумі не опинявся на укротабуретці.
І справа не в персоні пороха, не пересмикуйте, нешановні. Впевнений, навіть якщо б хулія виборола булаву, незадоволення було б, ще й яке, але ніхто не робив би з цього катастрофи.
Справа не в персоні пороха, він - не Україна. Трабл в персоні сраного ручного бєніного щура, і тільки.

давіду з першого разу не доходить...
   
Сколько уже Ки проигрывала, сколько шансов она стратила, но юльки, даже в таких ситуациях не позволяли писать RIP Ukraine!!!!

Я такого не видел, а вот посмотрите что пишут самые уебищные мрази порохоботы, это же пизздец полный, эти мрази желает смерти Украине!!! Животные, суки

Наведи приклад. А то глаголіш прям як зеля
   
А ти хоч розумієш про що ти пишеш?
   
Беня хто и где он был?
Хочеш переплюнути елку в інтелекті? Бєня хто? так, ніхто, один жидок. А Зєля довго й многотрудно йшов до посади голови української держави, селфмейдмен отакий, в натурє.
   
Спокойно, Спорт. Они конешно пидарасы пробы негде ставить, но есть примета - кто желает смерти другому сам скоро улыбнется в некрологе. :laugh:
   
уебищные мрази порохоботы,

То ли дело было раньше


Наффуек упал до уровня убютоголовых упырей, у которых лизательный поток и дрочерный эффект развит в максимальном исполнении ихнего ротового отвира в голове...
   
Хочеш переплюнути елку в інтелекті? Бєня хто? так, ніхто, один жидок. А Зєля довго й многотрудно йшов до посади голови української держави, селфмейдмен отакий, в натурє.

Так это Беня йго президентом зробив? Точно?
   
Так это Беня йго президентом зробив? Точно?

ну якщо це не якась супертаємна операція цру то варіантів рівно два - або гарік або xyйло
   
То ли дело было раньше


Ну да, была критика, но в то время не было пидроботов, сейчас, по итсечению времени, каждый показывает свое натурное лицо
   
Так это Беня йго президентом зробив? Точно?
Вважаю, Бєня одна із ключових фігур в процесі створення цього гомункулюса. Навряд чи єдина.
А ти хочеш сказати, наче З - самостійний політик, що власними зусиллями і талантами отримав пост гетьмана?
   
Ну да, была критика, но в то время не было пидроботов, сейчас, по итсечению времени, каждый показывает свое натурное лицо

Аха-ха-ха, Спортсмен, а забыл уже как уБЮТки  хотели засадить тебя на тюрягу? Как рассылали по всем СМИ ньюз "Зять Мороза избил битой сторонника Тимошенко"? Как подбивали Мнишенко давать показания на тебя?
   
Сколько уже Ки проигрывала, сколько шансов она стратила, но юльки, даже в таких ситуациях не позволяли писать RIP Ukraine!!!!

Я такого не видел, а вот посмотрите что пишут самые уебищные мрази порохоботы, это же пизздец полный, эти мрази желает смерти Украине!!! Животные, суки

Наверняка после инаугурации Янука, эти мрази Украину не хоронили.
   
Артемсоль перебила всю ненависть до Макаки,хоча ВАНА на пряму винувата в випулювання тестя з політики...
   

взагалi про "RIP Ukraine"
базiкав сам преЗедент
сцЫлку сам знайдеш?
   
У них не було причин для таких заяв, от і не писали.
та канєшно!
а коли огидне мурло стало презом у 20107
чи коли не менш (якщо не більш) огидне мурло окупувало президентський пост у 2014?
це ж словати не передати відчай і безвихідь, які тоді відчувалися!
   
Аха-ха-ха, Спортсмен, а забыл уже как уБЮТки  хотели засадить тебя на тюрягу? Как рассылали по всем СМИ ньюз "Зять Мороза избил битой сторонника Тимошенко"? Как подбивали Мнишенко давать показания на тебя?

Я думаю они разобрались в той ситуации и сейчас им стыдно за это
   
Аха-ха-ха, Спортсмен, а забыл уже как уБЮТки  хотели засадить тебя на тюрягу? Как рассылали по всем СМИ ньюз "Зять Мороза избил битой сторонника Тимошенко"? Как подбивали Мнишенко давать показания на тебя?

А земляным червем называли, Табаки? ;)
   
Сколько уже Ки проигрывала, сколько шансов она стратила, но юльки, даже в таких ситуациях не позволяли писать RIP Ukraine!!!!

Я такого не видел, а вот посмотрите что пишут самые уебищные мрази порохоботы, это же пизздец полный, эти мрази желает смерти Украине!!! Животные, суки

Якій Україні? Тій, яка може в любих позах з усіх боків приймати?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія