Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

Думаю що то через те що у багатьох липові корочки. Хто має дійсно підстави на 3 групу то мав би бути списаний через влк.
Так треба ж нові документи! А за ними знов на ВЛК, а там закони змінились  :laugh: І тебе знов на облік. Це ж повна ревізія раніше прийнятих рішеннь.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Так. Читати тобі не треба. Зайве для тебе вміння.   :laugh:

Ну почитай про консульство в Буенос-Айресі.
Раз так читати любиш.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Так тпеба ж пові документи! А за ними знов на ВЛК, а там закони змінились  :laugh: І тебе знов на облік. Це ж повна ревізія раніше прийнятих рішеннь.
Та хз . Може бути так, що пргсто тими перепроходжегнями завалять роботу тцк.
Коли я ходив влітку то навпаки часу на людей з болячками не було, бо а пріорітеті ті, кого відправляють на фронт.
А якщо буде навпаки, то хз.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

слухайте,ви ж з Франківська,тому бодай посоромились би писати,що ви-ВПН, і забирати можливість отримати допомогу у тих,хто її реально потребує
Бо ось такі біженці з умовного Львова,Франківська або Ужгорода-це ж ганьба в принципі

Пан ВПО (тимчасово переміщені особи) з ВПН (віртуал пріват нетворк - віртуальна приватна мережа, ІТ термін) не сплутали часом?  :laugh:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

Та хз . Може бути так, що пргсто тими перепроходжегнями завалять роботу тцк.
Коли я ходив влітку то навпаки часу на людей з болячками не було, бо а пріорітеті ті, кого відправляють на фронт.
А якщо буде навпаки, то хз.

Ти у США в ТЦК ходив? Круть...  :D
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ти у США в ТЦК ходив? Круть...  :D

Ну так. В США в Буанос-Айресі.
 X(
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну так. В США в Буанос-Айресі.
 X(

я к полякам в улан-батор не поеду наконец (с)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

я к полякам в улан-батор не поеду наконец (с)

Стопудів  X(
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

?single
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Я ще раз нагадаю, коли я проходив ВЛК, восени 2022, мене виключали з обліку, я витратив 2 місяці, бо районна ВЛК  мене відправила на затвердження на міську. І це все тому, що я втратив посвідчення. А потім мені у ТЦК  сказали, після оціх місяців дурдому, що всього того робити було не потрібно. А потрібно було довідку з поліції, та газету з оголошенням, що таке-то посвідчення втрачено. І коли я обурився, що ваша ж співробітниця мені сказала все оце робити, представник МО відповів, - я знаю приблизно, про кого ви говорите, вона в нас більш не працює!  :facepalm: Так до чого я - в мене вже нема вільних 2 місяців оцієє йухнею займатись!
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Сумніваюсь шо народ схаває такий закон. Так шо я все ж таки підозрюю що це якась провокація. Може на випадок як що штати не проголосують допомогу, то буде вибір або переговори або президент підписує закон. Я хз, но цей закон просто брєд, брєд який виконати просто неможливо. Взяти хоча б 20 днів, як ТЦК переварить хоча б 1 млн людей за 20 днів? 50тис на день. До закону ще треба мільйон наказів, роз'яснень, бланків. Щоб це все запрацювало бюрократичної робото ще на рік. Навіть як що приймуть то Льоша Гончаренко подасть у конституційний суд, він таке любить і на час розгляду суд призупинить дію закону. Мене більш турбує питання, шо саме перебивають чи збираються перебити цим інфо вкидом.

 Народ схаває. Ніяка це не провокація. Ви ще не зрозуміли? Війна до победного конца, (тут  хотів написати інше але стримався, це бан). Крим сам себе не звільнить.  Не бачили смаленого вовка- побачите.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Так до чого я - в мене вже нема вільних 2 місяців оцієє йухнею займатись!

А виключених обліку теж хочуть заново перепровіряти?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Довбень. Мені у консульському обліку відмовили.
Чукча зовсім нє чітатєль.  :laugh:
Можливо, тому й відмовили, що з військово-обліковими документами не альо?
Бо карта побиту для тимчасового консульського обліку не обов'язкова, не писди.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Особливо доставляє, коли в цій гілочці хтось пише про вибори... Та не буде виборів взагалі за негативного розвитку подій, точніше будуть, але не такі, до яких ви звикли...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ВР запрацює з 10 січня
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Особливо доставляє, коли в цій гілочці хтось пише про вибори...

Я мабуть пропустив, але дійсно  :-o тут про вибори писати
   
https://t.me/voynareal/79908?single


Всіх з святом) (я про другий день Різдва)))) Сліпота на одне око,відсутність пальців і навіть частин кінцівки і решта що там написано при певних умовах і так були обмежено придатні,ну наприклад на одне око сліпий а друге бачить не менше 70 відсотків. Група,навіть іноді друга,і в багатьох випадках 3-а і параметри які має ВЛК при вирішенні придатності\непридатності це різні параметри. МСЕК має свої підстави і ВЛК свої. Іноді вони не співпадають по певних захворюваннях. До цього нового закону 3-а і решта груп давали не звільнення від обліку та мобілізації а відстрочку на термін дії групи і відповідно право вільного виїзду,ну або добровільну мобілізацію за місцем проживання в неюойові підрозділи. Але наші журналісти такі профі що мало хто крім юристів та медиків і то тих які з цим безпосередньо мають справу в таке не вникали. Якщо 3-ю групу виключать з переліку таких що дають право на відстрочку то так,майже всі вони будуть по нових параметрах придатні. Але моя думка як фахівця що з такими часто стикається. Всі вони ті хто групу не купив реально хворі люди,і таких дофіга. Тому  замість того щоб займатися фігнею вони б краще перевірили правомірність видачі таких от груп інвалідностей,в т ч і 2-ї групи жінкам через яких ухилянти масово косять. Чим тягнути на мобілізацію реальну 3-ю групу. Нафіга такі "воїни" там? Маразм. Як завжди все через дупу. Надіюсь в закон внесуть правки і такого маразму не буде.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ВР запрацює з 10 січня

Подивимось.
Чи будуть обговорювати чи швидко приймуть.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А виключених обліку теж хочуть заново перепровіряти?

Судячи з усього, з коментарів тут - цілком можуть. Зелені ж отримали вказівки від зермаччя - мовчати та не вности ясність - хай військові розгрібають. Я думаю  в генштабі вже офуїли від перспектив найближчої мобілізації. І я жо того, що коли законодавство було якось впорядковано - отакі довбні мене на повторні ВЛК відправляли. А зараз, з оцім хаосом - буде взагалі параліч.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ходил по центру городка, полная тиш. Ни в банках ни в банкоматах ни какого движняка. Только три тцкашника уныло бродят по центру туда сюда.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

Можливо, тому й відмовили, що з військово-обліковими документами не альо?
Бо карта побиту для тимчасового консульського обліку не обов'язкова, не писди.

Ще один чукча нєчітатєль. :)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

На Оболони сегодня много мобильных постов  :S
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Судячи з усього, з коментарів тут - цілком можуть. Зелені ж отримали вказівки від щермаччя - мовчати та не вности ясність - хай військові розгрібають. Я думаю  в генштабі вже офуїли від перспектив найближчої мобілізації.

Та хз. Як На мене тцк може бути завалена людьми для перпровірок.
І не факт що всі поховаються. Ті що вже були якоаз не будуть ховатись.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

На Оболони сегодня много мобильных постов  :S
Пишуть навчання якесь
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

На Оболони сегодня много мобильных постов  :S

Та це інше, навчання
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

От і я не розумію ні поспіху з яким це все робиться, ні чому саме в такій формі. Питання тут навіть не в тому, як сприйме закон народ. А що в такій реалізації шкоди буде чимало. А варіанти чому так і в такій формі що приходять на ум, мені дуже не подобаються.

 Що там розуміти. я пояснював тут кілька разів.

Штати -Зе дайте план війни-перемоги бо не дамо грошей.
Зеленський наш план мобілізація 500тисяч і кордони1991 року. Дайте грошей. ( інших ідей крім мясних штурмів немає і не може бути)

Закон-зміни підганяють до нового голосування по допомозі в США. це ж очевидно.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Пишуть навчання якесь
(P) риллли?
А то, шо шото пишут при этом, когда останавливают....эт о типа "навчання писать"? ;)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Що там розуміти. я пояснював тут кілька разів.

Штати -Зе дайте план війни-перемоги бо не дамо грошей.
Зеленський наш план мобілізація 500тисяч і кордони1991 року. Дайте грошей. ( інших ідей крім мясних штурмів немає і не може бути)

Закон-зміни підганяють до нового голосування по допомозі в США. це ж очевидно.

Діду, ти вже заганяйся поменше, бо в іншій гілці ти взагалі пропонував здаватися пошвидше...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Закон-зміни підганяють до нового голосування по допомозі в США. це ж очевидно

А потім можна сказати як про мвф завжди кажуть.
Що це їхні вимоги.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ще один чукча нєчітатєль. :)
Шо знов не так?

"А на консульський облік беруть тільки з картою побуту. Якої в мене нема та не треба."

Твої слова? Так от те, що беруть тільки з картою побиту - пєсдьож з імовірністю 99.9 відсотка.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Та хз. Як На мене тцк може бути завалена людьми для перпровірок.
І не факт що всі поховаються. Ті що вже були якоаз не будуть ховатись.

Для мене не це важливо, а час, який потрібен на отримання нових документів, та чи потрібні будуть нові документи?!
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
tyv

Ти у США в ТЦК ходив? Круть...  :D
А цей зебббіл ще й в Штатах сидить?  :lol:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Для мене не це важливо, а час, який потрібен на отримання нових документів, та чи потрібні будуть нові документи?!
Ну дивись. Якщо в тцк будуть черги то це процес не пришвидшить.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А цей зебббіл ще й в Штатах сидить?  :lol:
Так. В Буенос-Айресі.  X(
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

На Оболони сегодня много мобильных постов  :S

Утекай в Расєю! Там у ЗСУ не мобілізують!
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Пан ВПО (тимчасово переміщені особи) з ВПН (віртуал пріват нетворк - віртуальна приватна мережа, ІТ термін) не сплутали часом?  :laugh:

тобто ви зараз в Франківську?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Шо знов не так?

"А на консульський облік беруть тільки з картою побуту. Якої в мене нема та не треба."

Твої слова? Так от те, що беруть тільки з картою побиту - пєсдьож з імовірністю 99.9 відсотка.

Тимчасовий/Постійний консульський облік

...

виданого компетентними органами Республіки Польща дозволу, що дає право на проживання в країні (karta pobytu czasowego / karta stałego pobytu / karta rezydenta długoterminowego UE / karta pobytu członka rodziny obywatela UE / karta stałego pobytu członka rodziny obywatela UE), а також довготермінової національної візи, дійсних на момент подачі документів на консульський облік (у разі наявності);

таки пєсдьож  :facepalm:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

тобто ви зараз в Франківську?

Так. Живу я тут все життя.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Утекай в Расєю! Там у ЗСУ не мобілізують!
Ти вже в дорозі до ТЦК?  :facepalm:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ти був в тцк?
А ти?
А я в Польщі
Сам дурний
......
Типовий діалог на фупі
   

Цю тему переглядають:

 
Повна версія