Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

(ОНОВЛЕНО) СБУ таки затримала Саакашвілі. ГРАНД-кловунада. Шоу маст гоу он :facepalm1:

Ага, По некоторым данным, в 1988 году Саакашвили был исключён из ВЛКСМ и отчислен из университета за распространение диссидентской литературы[30]. Восстановиться в университете он смог только после прохождения в 1989—1990 годах срочной службы в пограничных войсках КГБ СССР. :weep:  :lol:
І шо?
   
Мушу відмітити серйозне підвищення кваліфікації прокурорів в порівнянні із справою Корбана.  (tu)
І одночасно низьку кваліфікацію адвокатів Міхошвілі.

Останнє редагування: 11 грудня 2017 19:26:59 від Vad_Sv
   
Мушу відмітити серйозне підвищення кваліфікації прокурорів в порівнянні із справою Корбана.  (tu)

То квалификация ботов упала и их количество.
   
І шо?
Вам скільки років? Охороняти кордон дисиденту, стройбат в кращому випадку.
   
Шотам?
Два питання.
Де моя квартира?
Де грузинський поц?
 :beach:
фупівський геній, здається, народив чергового квартирооптиміста.   :facepalm1:  кабс увірував у свої квадратні метри.
   
Сакофіли, вашему ідолу не затягувати суд на 72 години треба, а погодитись на домашній арешт і заховатись десь на хаті з охороною.
Бо дуже велика спокуса у ФСБ і інших зацікавлених осіб, грохнути клована і звалити все на владу, для підігріву ситуції.
   
Вам скільки років? Охороняти кордон дисиденту, стройбат в кращому випадку.
Навіть якщо він не був дисидентом, то що це змінює в даній справі?
   
То квалификация ботов упала и их количество.

Та я стрім дивлюся.
Непогане шоу.
Прокурор каже про гібридність акцій.
Я маю таку ж саму думку.

   
Навіть якщо він не був дисидентом, то що це змінює в даній справі?
тю, та в двох словах. досить красти брехати.
   
що таке презентаційний ролик ?  Де  шукати його  юридичне визначення  ?
а с чего вы взяли что в суде был представлен именно этот презентационный ролик?
   
тю, та в двох словах. досить красти брехати.
Тю! Та я й так знаю, що той грузинський зайда - брехло.
   
Навіть якщо він не був дисидентом, то що це змінює в даній справі?
Повторю, брехати в суді якось не камільфо, він же європеєць, наче під присягаю, говорить, що ще в УРСР закривали його борця  і він наче повернувся в ті часи. Тільки в дурку дебіла.

Останнє редагування: 11 грудня 2017 19:36:34 від HH
   
"За депутатами, які хочуть взяти на поруки стоїть 70% населення".
Чергова брехня Сааки Міхошвілі.

І ще про двох "шнирів" сподобалося.


Останнє редагування: 11 грудня 2017 19:38:22 від Vad_Sv
   
 :lol:  :weep:

Саакашвили разрушил мечты Тимошенко о президентстве

"Здесь были люди, которые взяли меня на поруки. С 80% уверенностью могу сказать, что здесь в этом зале находится следующий президент Украины и это не обязательно Юля и здесь несколько следующих премьеров", - добавил он.

http://www.dsnews.ua/politics/saakashvili-razrushil-mechty-timoshenko-o-prezidentstve-11122017192100
   
Мені потрібно зрозуміти по яким критеріям ви оцінюєте якість.
Щоб дати аргументовану відповідь.
Як на мене якість непогана, все що не добре чути продубльовано титрами.

В мене оце "що не чути продубльовано титрами"  завжди викликаэ багато питань.
Я не володар абсолютного слуху але й не глухий. Тому питання, а чому не чути,
чому хтось чуэ и пише буквами? А чому не зробити щоб було чутно і зрозумыло всім.
Бо може вони пишуть щось не те, що на справді говорять?
У кацапів ця технологія дуже розвинена коли вони перекладають там якусь мешканку
Парижу чи Алєппо, бабця там щось стрекоче, а зверху перекладач з правильною інтонацією
та текстом. А чи вона там хвалить парашу чи хуями обкладає піди перевір.
   
   
В мене оце "що не чути продубльовано титрами"  завжди викликаэ багато питань.
Я не володар абсолютного слуху але й не глухий. Тому питання, а чому не чути,
чому хтось чуэ и пише буквами? А чому не зробити щоб було чутно і зрозумыло всім.
Бо може вони пишуть щось не те, що на справді говорять?
У кацапів ця технологія дуже розвинена коли вони перекладають там якусь мешканку
Парижу чи Алєппо, бабця там щось стрекоче, а зверху перекладач з правильною інтонацією
та текстом. А чи вона там хвалить парашу чи хуями обкладає піди перевір.

В даному випадку це не має жодного значення.
Бо те що презентоване буде перевірено експертами в суді.
В змагальному процесі.
Це не чорний піар.
   
   
"За депутатами, які хочуть взяти на поруки стоїть 70% населення".
Чергова брехня Сааки Міхошвілі.
чого б то? міхо пішов по руках. і вже давно.
одне біда - стає все дешевше і дешевше, а амбіцій як у вілютної путани.
   
Та я стрім дивлюся.
Непогане шоу.
Прокурор каже про гібридність акцій.
Я маю таку ж саму думку.
А де можна глянути на цей цирк? Крім ньозвана.
   
Тільки в дурку дебіла.
Тут не маю заперечень.
   
размышления Саакашвили(вслух)-
-функция государства не людей закрывать в тюрьмах, чтобы их не убили...
- функция государства устанавливать на улицах порядок(функция этого афериста создавать уличные беспорядки, а государство должно устанавливать порядки Дисонанес!)
 
- функция государства закрывать границы чтобы агенты фсб не заезжали(функция грузинского гастролера насрать на украинскую границу)

- функция государства давать охрану(почему он решил что так нужен Украине, что ему должна быть предоставлена охрана? Он паскудит это государство, а государство должно его охранять. Нах!")
   
Мушу відмітити серйозне підвищення кваліфікації прокурорів в порівнянні із справою Корбана.  (tu)
І одночасно низьку кваліфікацію адвокатів Міхошвілі.

дійсно? Ви мене приємно здивували щодо кваліфікації прокурорів,
щойно прийшла з роботи, оце сиджу,читаю новини та фуп, стрім з суду не дивилася, тому цікаво почути думку професіонала,
до речі, а де можна стрім глянути?
   
А де можна глянути на цей цирк? Крім ньозвана.

Радіо "Свобода", Громадське. Я на Зіку дивлюся (але зараз там обговорення).
   
Вам скільки років? Охороняти кордон дисиденту, стройбат в кращому випадку.
Побільше, ніж вам. У ПВ служило багато кого: і засуджені теж, зустрічав особисто.
Стосовно  Саакашвілі: служив він на кордоні аж у Борисполі (Київська область, єслішо :) . Стосовно дисиденства: твердження "по нєкоторим данним" - то абсолютно точне твердження! Ахрененний був дисидент! 
   
А де можна глянути на цей цирк? Крім ньозвана.

Я тут дивлюсь


Від нюсвана мене теж нудить.
Поки що перерва, судді вислухали Міхошвілі і пішли радитися.
Хочу відмітити залізну витримку і достойне поводження як суддів так і прокурорів.  (tu)
Адвокати спробували перетворити процес на мітинг, але якось мляво, без вогнику.
Особливо після того як їм зробили зауваження про недопустимість говорити про фальсифікацію доказів як про доконаний факт.
Прийшлося весь час казати "на нашу думку" .
А це дуже погано впливає можливість на розігріву публіки.
Бо у публіки весь час є вагання про правильність їх думки. :)


Останнє редагування: 11 грудня 2017 19:54:07 від Vad_Sv
   
Домашній арешт. 100%. Браслет.
   
Я тут дивлюсь
https://www.youtube.com/watch?v=P2vODF6gegw
Від нюсвана мене теж нудить.
Поки що перерва, судді вислухали Міхошвілі і пішли радитися.
Хочу відмітити залізну витримку і достойну поводження як суддів так і прокурорів.  (tu)
Адвокати спробували перетворити процес на мітинг, але якось мляво, без вогнику.
Особливо після того як їм зробили зауваження про недопустимість говорити про фальсифікацію доказів як про доконаний факт.

невже нарешті в нас з'явилися нормальні судді та прокурори, які можуть чітко, спокійно та виважено вести судове засідання
   
Суддя пішла до нарадчої для ухвалення рішення щодо запобіжного заходу Саакашв
   
Особливо після того як їм зробили зауваження про недопустимість говорити про фальсифікацію доказів як про доконаний факт
Як цим оскаженіло, ледь не до всирачки, займається дехто в обговоренні Саакашвілі на ФУПі.
   
Не заключайте пари со СралРедко.

Он тут нескольким людям уже фуфло двинул.

Откуда вылазят эти боты?
   
суддя пішла думати про рішення, перерва
   
невже нарешті в нас з'явилися нормальні судді та прокурори, які можуть чітко, спокійно та виважено вести судове засідання

Я приємно вражений від роботи прокурорів.
Суддя теж достойна, але це вона показала давно, ще в справі Корбана.
   
ну чекаємо рішення
   
Откуда вылазят эти боты?
А пан?
   
Ботику, годі вдавати дурника.

Ещё одно чмо без имени... ;o
   
Курченко - касир проекту з Саакашвілі, за ним стоять серйозніші люди - експерт

Проектом Міхеіла Саакашвілі керують серйозні люди. Олігарх-утікач Сергій Курченко у цій схемі лише касир.

Таку думку висловив політолог Кирило Сазонов в ефірі "112 Україна".

"Чому Саакашвілі ні слова не говорить про затриманого Дангадзе? Коли дядька з Америки не пустили, було багато шуму. Коли не пустили когось із соратників, було багато шуму. А тут людину на два місяці в СІЗО посадили без права застави. Одного з фігурантів справи. А Саакашвілі глухо мовчить. Він хоче, щоб цього ніхто не чув.

Тому що, думаю, він дає свідчення. І дуже незручні ні для Курченка, ні для Саакашвілі. Курченко - не кінцевий фігурант цієї схеми. Це просто касир, публічна особа. За ним стоять серйозніші люди. І вони з нього спитають, чому провалив проект", - сказав Сазонов.

https://gazeta.ua/articles/politics/_kurchenko-kasir-proektu-z-saakashvili-za-nim-stoyat-serjoznishi-lyudi-ekspert/808749
   
Побільше, ніж вам. У ПВ служило багато кого: і засуджені теж, зустрічав особисто.
Стосовно  Саакашвілі: служив він на кордоні аж у Борисполі (Київська область, єслішо :) . Стосовно дисиденства: твердження "по нєкоторим данним" - то абсолютно точне твердження! Ахрененний був дисидент! 
Пишуть служив на Заході, в Чопі, стосовно моєї служби в ВПС, до Афгану гребли всіх підряд, мене забракували через однокласника-емігранта. :gigi: А тут виключення з ВЛКСМ вже було б достатньо щоб лопату з ломом отримав Мішя замість калаша.
   
Побільше, ніж вам. У ПВ служило багато кого: і засуджені теж, зустрічав особисто.
Стосовно  Саакашвілі: служив він на кордоні аж у Борисполі (Київська область, єслішо :) . Стосовно дисиденства: твердження "по нєкоторим данним" - то абсолютно точне твердження! Ахрененний був дисидент! 
Ага, на диссидента допустили на стойке проверять паспорта отъезжающих в США и Израиль)
   
А пан?

Я тут пишу под своим именем с 2005 года.
А ты из команды «повылазило» :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія