Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

Рафинированные Эвропейцы.

Ні , це ваші  кацапоязикі бидляки
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

Може ти і дурачок.
Але те, що з головою у тебе проблеми це точно.

Це яким тупим треба бути, щоб просити допомоги і прицьому відразу ображати тих, кого просиш.  :-X

Класичний рускомірний ідіот.

якщо ти юмора не понимаешь шо ж поробишь...фошішкі і німці фупа то ласкательно....до чого тут бутилки під танкі взагалі не зрозуміло
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

педрята у всій своїй красі
зрештою, нічого дивного

А що брат Old і брат Дідусь неспроможні?
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

педрята у всій своїй красі
зрештою, нічого дивного

Дура, я есть первейший антипедрин!
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

уезжают лучшие(с)

 :lol:  (tu)
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

якщо ти юмора не понимаешь шо ж поробишь...фошішкі і німці фупа то ласкательно....до чого тут бутилки під танкі взагалі не зрозуміло

Так само рускомірні ідіоти на фупі всіх українців "ласкательно" називали хахламі, і дивувались, що їх посилають матами.

Ти класичний представник рускомірних ідіотів, які думають що можуть всіх ображати, бо це просто "юмор".
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

та припиніть ви...
людина реально питає, які є шляхи вирішення виниклої проблеми в іншій країні
шлях простий, як двері - заплатити і запити водою. якщо немає аж(!) 5тис ойро, то взяти кредит в банку.
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

(tu)
а в гости уже кто попало едет  B-)
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

это тот Дуглас который считает что польский самолет упал бо об березу стукнулся ... ппц
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

А що брат Old і брат Дідусь неспроможні?
ні, на настільки примітивний ідіотизм спроможні тільки педрючки
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

..чи викупити в власника той корч.
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

шлях простий, як двері - заплатити і запити водою. якщо немає аж(!) 5тис ойро, то взяти кредит в банку.
це у разі якщо дійсно останнє слово у визначенні суми відшкодування належить власникові автівки
але це навряд чи
у тому що платити доведеться - жодних сумнівів
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

это тот Дуглас который считает что польский самолет упал бо об березу стукнулся ... ппц

кстате да це він самий....а ві уже доказали шось инше...шо там польский самолеторасследоват ельный институт буряководства...при думал вердикт чи ще ни
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

ого....жосско однако

€5,000 це ще дуже нормально і милосердно, якщо хазяїн машини не передумає за пару днів. Тоді легко може вийти вдесятеро більше. А так вважай, що відбулися переляком.

Якщо справа дійде до суду, от тоді будуть непереливки.
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

€5,000 це ще дуже нормально і милосердно, якщо хазяїн машини не передумає за пару днів. Тоді легко може вийти вдесятеро більше. А так вважай, що відбулися переляком.

Якщо справа дійде до суду, от тоді будуть непереливки.

не можу зрозумити....до чого тут власник якщо діло вже у поліціянтів....хіба можно теперь з власником домовлятись....у германии ту форду сьеру можно в идеале купить за 2.5 -  3 кевро ...того ж року або даже моложе
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

не можу зрозумити....до чого тут власник якщо діло вже у поліціянтів....хіба можно теперь з власником домовлятись....у германии ту форду сьеру можно в идеале купить за 2.5 -  3 кевро ...того ж року або даже моложе

А в тому і трюк, що коли страхова компанія підключає оцінювача, то він може намалювати дуже кругленьку суму, і йому всі вірять,  бо він має документ оцінювача   ;)
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

А в тому і трюк, що коли страхова компанія підключає оцінювача, то він може намалювати дуже кругленьку суму, і йому всі вірять,  бо він має документ оцінювача   ;)

тут питання не в тому що вірять -не вірять. У оцінювача є конкретна інструкція, де все розписано і він просто по ній робить оцінку.
В тих інструкціях і розписано і що скільки стоїть і які роботи треба зробити, щоб відремонтувати, і які матеріали потрібні.
У мене знайомий працює оцінювачам в страховій, правда в штатах, а не в Німеччині.
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

та припиніть ви...
людина реально питає, які є шляхи вирішення виниклої проблеми в іншій країні

А які можуть бути варіанти. Дочекатись вироку суду і сплатити.
Платити власнику автівки одразу не раджу.
Суд призначить або стільки ж, але скоріше менше.
Вже поліція втрутилась тому пити боржомі пізно.
Все одно дані про правопорушення до міграційної служби дійдуть.
І це вже назавжди.
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

А в тому і трюк, що коли страхова компанія підключає оцінювача, то він може намалювати дуже кругленьку суму, і йому всі вірять,  бо він має документ оцінювача   ;)

В Україні так, в Німеччині ніколи.
Бо якщо відкриються махінаціі той оцінювач ліцензіі експерта буде позбавлений назавжди.
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

років 15 тому, здається, була історія

теж в німеччині діти з моста камінцями кидались. і кинули так, що сталась крупна аварія, декілька авто. Їх знайшли, виявились діти американських вояків із воєнної бази
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

Всьо канєшно вирішується, але не буду казати як.
Скажіть шо дєвачка єбанута, схоже сильно не збрешете
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

В Україні так, в Німеччині ніколи.
Бо якщо відкриються махінаціі той оцінювач ліцензіі експерта буде позбавлений назавжди.

Це не махінації....  це законно все ....  всі знають, що якщо  оцінити збиток в якійсь приватній майстерні, то сума  буде  одна,   а якщо звати фахового оцінювача матеріальних збитків - то сума буде в два рази вища, плюс ще і за моральні збитки можуть накрутити в деяких випадках....   

Останнє редагування: 7 серпня 2018 17:09:58 від ценительница алей
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

не можу зрозумити....до чого тут власник якщо діло вже у поліціянтів....хіба можно теперь з власником домовлятись....у германии ту форду сьеру можно в идеале купить за 2.5 -  3 кевро ...того ж року або даже моложе

Машина тут взагалі ні до чого. Забудь про авто. Платити будуть за незручності, адвокат в суді виставить повний список - порча майна, душевні страждання, антисоціальна поведінка, поганий сон, втрата віри в людяність, вимушена непрацездатність і тп. Я вже казав, добре якщо 5 тисяч будуть вашою самою меншою проблемою.
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

Це не махінації....  це законно все ....  всі знають, що якщо  оцінити збиток в якійсь приватній майстерні, то сума  буде  одна,   а якщо звати фахового оцінювача матеріальних збитків - то сума буде в два рази вища, плюс ще і за моральні збитки можуть накрутити в деяких випадках.... 

не треба плутати оцінку ушкоджень гутахтером (експертом) та ціну ремонта в різних майстернях.
Це різні речі.
З машиною все відбувається так - гутахтер називає сумму ушкоджень, якщо вона така ж або більше ніж оціночна ціна авто, то дається заключення - тотальшаден.
Страховка виплачує оціночну сумму
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

не треба плутати оцінку ушкоджень гутахтером (експертом) та ціну ремонта в різних майстернях.
Це різні речі.
З машиною все відбувається так - гутахтер називає сумму ушкоджень, якщо вона така ж або більше ніж оціночна ціна авто, то дається заключення - тотальшаден.
Страховка виплачує оціночну сумму

в нас було якраз навпаки: одна мадам на стоянці  поцарапала  мою  машину ,    збиток був невеликий,  але мадам вела себе дуже нагло.  Сестра подруги, яка  є  Fachanwalt für Verkehrsrecht,  порадила звернутися до  гутахтера....  той намалював кругленьку суму і порушниці  прийшлося її виплатити, хоч вона в три горла і кричала,   що в майстерні це коштувало б копійки

Останнє редагування: 7 серпня 2018 17:25:38 від ценительница алей
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

не можу зрозумити....до чого тут власник якщо діло вже у поліціянтів....хіба можно теперь з власником домовлятись....у германии ту форду сьеру можно в идеале купить за 2.5 -  3 кевро ...того ж року або даже моложе
    Мои 5 копеек. Платить за девочкины выходки будет принимающая сторона, бо она несовершеннолетняя. Вопрос решать надо до суда, если довел до суда-значит, борзеешь, раз борзеешь-получи. Немец это прекрасно знает, в отличие от нашего бычья, потому милосердно выкатил 5 штук. Мог бы и 10 нарисовать. Совестливый немец попался.
   Если в принимающей семье есть свои дети-будут проблемы с местным аналогом ювенальной полиции. Не можешь усмотреть за 11-ти летней гостьей-как же ты смотришь за своими детями. Проверим.И "проверим" ничем хорошим не кончится.
   Суд, Ах да,суд. Суд будет проигран, бо тут крыть вообще нечем. Значит,все издержки оплатит проигравшая  сторона. Не самого дешевого адвоката, которого нанял немец, эксперта, оценщика и ещё толпу желающих заработать на народном горе.Немцы-они такие немцы. Договариваться, извиняться, на коленях ползать. Бо 5 штук легко превратится скажем,  в 50. И это ещё,если немца на злить.
  И да, можно съебать натихаря и ничо не платить. Но немец тада закинет заяву в какой-нить международный суд .  платить за умников бкдет уже держава Украина. То есть, де-нить будет  арештване державне майно на енту сумму. И ниибёт, шо 5 лет прошло. Немцы-оне терпеливые. Как-то так..
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

в нас було якраз навпаки: одна мадам на стоянці  поцарапала  мою  машину ,    збиток був невеликий,  але мадам вела себе дуже нагло.  Сестра подруги, яка  є  Fachanwalt für Verkehrsrecht,  порадила звернутися до  гутахтера....  той намалював кругленьку суму і порушниці  прийшлося її виплатити, хоч вона в три горла і кричала,   що в майстерні це коштувало б копійки

так і робиться B-)
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

в нас було якраз навпаки: одна мадам на стоянці  поцарапала  мою  машину ,    збиток був невеликий,  але мадам вела себе дуже нагло.  Сестра подруги, яка  є  Fachanwalt für Verkehrsrecht,  порадила звернутися до  гутахтера....  той намалював кругленьку суму і порушниці  прийшлося її виплатити, хоч вона в три горла і кричала,   що в майстерні це коштувало б копійки

Не коштувало б копійки, аж ніяк. Хіба що сам робив би.
Бо робота майстра коштує дорого.

Він вам написав середню ціну, як виставив би майстер в майстерні. В деяких місцях це й дорожче б захотіли.
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

Я думаю приймаючу сторону розстріляють, а дівчинку віддадуть в прислугу до ісламської родину
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

Не коштувало б копійки, аж ніяк. Хіба що сам робив би.
Бо робота майстра коштує дорого.

Він вам написав середню ціну, як виставив би майстер в майстерні. В деяких місцях це й дорожче б захотіли.

ні.
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

ні.

Що саме ні?
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

Не коштувало б копійки, аж ніяк. Хіба що сам робив би.
Бо робота майстра коштує дорого.

Він вам написав середню ціну, як виставив би майстер в майстерні. В деяких місцях це й дорожче б захотіли.

Ну майстерні різні  ж бувають: турецькі за рогом , середні,  чи круті в автомобільному  мерседесівському салоні.....  ціни різняться в рази.....  от гутахтер і виставив ближче до цін салону, бо  порушниця  на може мене змусити щось робити в майстерні середнього ґатунку якщо ми  є постійними клієнтами того салону, наприклад
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

    Мои 5 копеек. Платить за девочкины выходки будет принимающая сторона, бо она несовершеннолетняя. Вопрос решать надо до суда, если довел до суда-значит, борзеешь, раз борзеешь-получи. Немец это прекрасно знает, в отличие от нашего бычья, потому милосердно выкатил 5 штук. Мог бы и 10 нарисовать. Совестливый немец попался.
   Если в принимающей семье есть свои дети-будут проблемы с местным аналогом ювенальной полиции. Не можешь усмотреть за 11-ти летней гостьей-как же ты смотришь за своими детями. Проверим.И "проверим" ничем хорошим не кончится.
   Суд, Ах да,суд. Суд будет проигран, бо тут крыть вообще нечем. Значит,все издержки оплатит проигравшая  сторона. Не самого дешевого адвоката, которого нанял немец, эксперта, оценщика и ещё толпу желающих заработать на народном горе.Немцы-они такие немцы. Договариваться, извиняться, на коленях ползать. Бо 5 штук легко превратится скажем,  в 50. И это ещё,если немца на злить.
  И да, можно съебать натихаря и ничо не платить. Но немец тада закинет заяву в какой-нить международный суд .  платить за умников бкдет уже держава Украина. То есть, де-нить будет  арештване державне майно на енту сумму. И ниибёт, шо 5 лет прошло. Немцы-оне терпеливые. Как-то так..

+100500
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

+100500

Так і є
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

Що саме ні?

гутахтур оцінію по каталогу фірмового сервісу.
Тобі переводять гроші, а ти вже вирішуєш де робити та чи робити взагалі.
Переводять правда без ПДВ, поки рахунку не буде.
Є всякі нюанси, але в середньому саме так
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

+100500

 :laugh:
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

Владелец авто отдельно, полиция отдельно - ето 2 разных дела.
Первое - возмешение ушерба потерпевшему (договоритсйя и платить ибо чем долше тянеш, тем дороже)
Второе - правонарушение (тут как полиция решит, или простое админ нарушение и штраф/предупреждение, или до проверок как упоминалось выше.)
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

гутахтур оцінію по каталогу фірмового сервісу.
Тобі переводять гроші, а ти вже вирішуєш де робити та чи робити взагалі.
Переводять правда без ПДВ, поки рахунку не буде.
Є всякі нюанси, але в середньому саме так

Ось так і є
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

Я вас тут не дуже розчарую, якщо скажу, що за цей вчинок може не бути взагалі ніякої відповідальності?
Збитки чуваку відшкодує його страховка (тайлькаско) або хафтпфліхт приймаючої сторони.
Не смішить своїми фнтазіями, краще хай сходять до адвоката. Тим більш якщо вони бідні та на соціалі то й адвокат буде на халяву
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

Ну майстерні різні  ж бувають: турецькі за рогом , середні,  чи круті в автомобільному  мерседесівсьеому салоні.....  ціни різняться в рази.....  от гутахтер і виставив ближче до цін салону, бо  порушниця  на може мене змусити щось робити в майстерні середнього ґатунку якщо ми  є постійними клієнтами того салону, наприклад

Не знаю, як в Німеччині, а в штатах мені доводилось ремонтувати після невеликих аварій.
Оцінювач пише середню ціну за роботу, а страховка видала список всіх майстерень (так вимагає закон) і виділила ті, які відповідають їхньому рівню якості та ціни. Далі, я пішов в майстерню, показав протокол оцінки, вони подивились, що треба робити, якщо щось не було включене або ціна була вказана нижча ніж насправді, то вони зверталися в страховку і вимагали доплати.

Я для перевірки заїхав в декілька майстерень і спитав скільки буде коштувати ремонт якщо я сам буду платити без страховки, ще до того як отримав протокол оцінки, суми всюди були практично однакові, різниця була +-100 баксів.
Звичайно, якщо поїдеш до турків за рогом і заплатиш кешом із своєї кишені, то вони можуть зробити дешевше, але можуть такого наробити що потім доведеться переробляти.
 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія