Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поясніть по цій зрадофільській статті

Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

вот такие там "высокие зарплаты". и только так. никто не будет платить много денег за 8 часов с часовым перерывом. за хорошую зп надо ипашить 10-16 часов в сутки. у нас на такое нема дураков [ua]
Платіть і Ви 100 грн. в час. Я думаю працювати за 1000 гривень в день буде бездліч, Нє?
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

Напишу від імені "газди":
В моїй компанії зараз працює біля 30 працівників. Сам я не працюю, але іноді приймаю участь в прийнятті рішень.
Майже всі пройшли через роботу в Польщі.
Чому не їдуть в Польщу?
Зарплата робочих - 6-7 тисяч гривень. Працюють вдома. Не треба купувати квитки, їхати кудись. Зарплата низька, і деякі все одно залишають компанію і їдуть в Польщу. Поки що є така тенденція, що як тільки у працівника дитина вступає в університет, то працівник їде в Польщу чи Чехію на заробітки. І з цим нічого не зроблю.
Ще не їдуть алкоголіки. У мене вони працюють, ввечері бухають. Зарплату відносять в магазин. Поки виконують роботу і не помічені п*яними ан роботі, то працюють. Поляк таке б не витримав.
Кілька менеджерів отримують біля 10 тисяч гривень. В Польщі будуть роботягами.
Директор отримує біля 25 тисяч. В польщу був би робочим.
Звідки береться зарплата?
Компанія є виробником. Частиина комплектуючих - імпортні, переважно з Польщі, тому собівартість по матеріалам автоматично більша десь ан 30% - ПДВ, мито, логістика.
Ціна на товар - приблизно вдвічі нижча ніж в Польщі. Відповідно на ЗП залишається менше.
Дивіденти з бізнсеу не беру. Все зароблене - на розвиток підприємства та на покращення умов праці.
Компанія має ріст, виробництво росте приблизно на 30% на рік.
Постійно шукаємо нових працівників, потрібні менеджери з продажу, спеціалісти.
Якщо цікаво, один момент. Ми виробляємо приблизно 25 тсияч одиниць продукції на рік. Потрібні спеціальні етикетки на товар. Купуємо етикетки по 10 гривень за штуку. Захотіли самі виготовляти. Обладнання та матеріали коштують біля 6 тисяч доларів. Якщо завезти в Україну, то треба ПДВ, мито.  Тобто виходить разом більше як 8 тисяч. Якщо завезти в СШа, то ПДВ нема, мито 0.2%, тобто майже нічого не платиться. Логістика для матеріалу та сама що для готової продукції. Виробництво етикетки в моєму офісі в США обійдеться українській компанії на 30% дешевше. Загалом, стало тепер мені зрозуміло чому мені етикетки в Україні продають атк дорого і не можуть спустити навіть 10%.
***
Є їнший бізнес - кіпівля-продаж імпортованого обладнання, високотехнологічне. Мало країн, що мождуть виробляти.
Робимо спроби власного виробництва. Собівартість відразу виростає на 15%. Причина - ПДВ, малий ринок, складність виробництва і інше.
***
Шановні, чудес не буває. В Україні є вільний рух капіталу, товару та робочої сили і всі ці параметри в певній рівновазі і відповідають реальному станові економіки. Є попит на людську працю, є пропозиція, і все приблизно врівноважено. Якщо потрібні люди, треба більше платити. Якщо нема попиту ан працю за більше як 4 тисячі, то так і буде. Мене дивують ті, що дивуються що хтось не йде працювати за 4 тисячі. Так не йде, бо то йому мало. Так само мене дивують ті, що вважають, що має бути більше як 4 тисячі. Не платять більше, бо не вартує... Це і є ринок. коли попит і пропозиція або сходяться, або не сходяться і ніхто нікому не винен.
Все логічно крім ціни на товар, що саме ви продаєте в України вдвічи дешевше чим такий самий товар у Польщі?
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

Ну тут потрібно конкретизувати.
Майже всі фірми, що я бачив в Україні мали приблизно такий склад працівників: на одного, реально працюючого на лопаті, приходилося двоє з ложками. Це всілякі менеджери, керівники, директора, рідня власника, маркетологи, обліковці, логісти тощо. При цьому чим більше цих людей тим більше безладу.
Як на мене, продуктивність людини праці, водіїв, касирів, будівельників, монтажників така як і за кордоном, а може і вище, але цю продуктивність з’їдає паразитуючий прошарок нероб.
Це ще я не згадав чинуш у масштабі всієї країни.

Є така проблема. В українських компаніях працюють часто родичі, друзі, знайомі і знайомі знайомих.
Тобто людей беруть не за професійними ознаками, а просто до знайомий попросив пристроїти сина

Це знижує ефективність і якість праці на підприємстві 
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

За кордоном за 14 тисяч зп треба вйобувати, у нас порівняно з цим не робота а курорт.
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

За кордоном за 14 тисяч зп треба вйобувати, у нас порівняно з цим не робота а курорт.
У нас вообще рай на земле , люди с жиру бесятся , по европушкам и гамерикам бегут  :facepalm1:
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

Все логічно крім ціни на товар, що саме ви продаєте в України вдвічи дешевше чим такий самий товар у Польщі?
Це є продукція сільського господарства. А щодо диспаретиту цін, то він є багато в чому. Той же часник. А знаєте насікільки різниця роздрібу земляної груші в Україні та в США? В 100разів!!!!
А з Польщою всього в 3 ризи...
А ще є шипшина - різниця в рази.
Мова не про той товар, що є всюди здуже сталою ціною чи ціною зав*язаною на мішнародний трейд.
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

Платіть і Ви 100 грн. в час. Я думаю працювати за 1000 гривень в день буде бездліч, Нє?
сразу как только вы начнете покупать все товары по цене в два раза дороже, чем сейчас
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

сразу как только вы начнете покупать все товары по цене в два раза дороже, чем сейчас
Всі це які? Я тиждень як із Любліна, ціни однакові... принаймні на товари і послуги повсякденного вжитку... Іжа дешевша.
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

Ціни на кінцевий продукт у Польщі практично такі самі як в Києві... Іжа дешевша.
:facepalm1: только та ижа, которая производится в самой Польше, где ипашат по 12 часов в день с перерывчиками по 15 минут, а не писдят круглосуточно на форумах, как вокруг все дорого
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

Я тиждень як із Любліна, ціни однакові
в Люблине вкалывают, а таких работничков как наши, которые привыкли плевать в потолок, гонят в шею. начнете работать как в Люблине - будут и зарплаты как в Люблине, цены как в Люблине, и соотношение пенсов к работающим - как в Польше.
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

:facepalm1: только та ижа, которая производится в самой Польше, где ипашат по 12 часов в день с перерывчиками по 15 минут, а не писдят круглосуточно на форумах, как вокруг все дорого
Ще раз. платіть своїм робітниками 1000 грн в день (в розразунку 100 грн. за годину)  будуть ипашить на вас.
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

в Люблине вкалывают, а таких работничков как наши, которые привыкли плевать в потолок, гонят в шею. начнете работать как в Люблине - будут и зарплаты как в Люблине, цены как в Люблине, и соотношение пенсов к работающим - как в Польше.
В Любліні наших більше чим поляків. Я звісно утрірую, але на перший погляд так... Платіть як в Любліні будуть вам працювати як в Люблені, нє?
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

Ще раз. платіть своїм робітниками 1000 грн в день (в розразунку 100 грн. за годину)  будуть ипашить на вас.
вы тогда сдохнете с голода, если все начнут платить своим работникам как солдатам за день боевых действий. потому что не сможете ничего купить. а когда большая часть вас, пенсов, вымрет, и останется вас примерно как пенсов в Польше - тогда и жизнь наладится, и зарплаты
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

Платіть як в Любліні
сдохнете
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

сдохнете
Ви платіть, а там розберемося... і да податки з усієї суми, а не з мінімальної... :)

   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

Ви платіть, а там розберемося... і да податки з усієї суми, а не з мінімальної

пфф, щас :laugh:  я буду стремиться сократить ваше йопаное поголовье наглых гнид любыми доступными мне средствами, в т.ч. и недоплатой налогов. что бы зубожилые, загинацыдленные, мертвые тела социальных паразитов соскальзывали с горба тех, кто зарабатывает деньги. а не продолжали ехать на этом горбу
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

пфф, щас :laugh:  я буду стремиться сократить ваше йопаное поголовье наглых гнид любыми доступными мне средствами, в т.ч. и недоплатой налогов. что бы зубожилые, загинацыдленные, мертвые тела социальных паразитов соскальзывали с горба тех, кто зарабатывает деньги. а не продолжали ехать на этом горбу
:) Я думаю років через 2-3 ви будете платити государству все що треба ще й приплачувать на благодійність...
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

сейчас в каждой цене каждого товара в Украине заложена немалая доля на содержание миллионов наглых и бойких бабищ, вымогающих, что бы их больше и лучше кормили. меньше бабищ - ниже цены, господа! (tu)
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

сразу как только вы начнете покупать все товары по цене в два раза дороже, чем сейчас
пардон,але що в Україні таке дешеве?
по цінах Україна вже давно догнала Польщу
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

:) Я думаю років через 2-3 ви будете платити государству все що треба ще й приплачувать на благодійність...
вы, пенсы, в прямом смысле сожрали 7 миллионов детей за 25 лет (52-45). и не подавились. а моими деньгами - подавитесь. платить вам я не буду, мне есть где жить и вести бизнес вне вашего поросячего рая [ua]
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

пардон,але що в Україні таке дешеве?
по цінах Україна вже давно догнала Польщу
нельзя равнять по ценам Польшу и Украину. в Польше как работают? сколько в Польше социальных паразитов? у нас 13 млн пенсов и больше 20 млн льготников-хуетников-зубожилых субсидиантов с майном на десятки тысяч долларов. и это прямо влияет на ценообразование.

Останнє редагування: 5 листопада 2017 16:57:24 від vostok-zapad
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

нельзя равнять по ценам Польшу и Украину. в Польше как работают? сколько в Польше социальных паразитов? это прямо влияет на ценообразование.


а чому ти анонімайзером користуєшся?
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

а чому ти анонімайзером користуєшся?

что бы ты беспокоился по этому поводу, думал, подозревал, задавал вопросы, выводил на чистую воду :-B
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

вы, пенсы, в прямом смысле сожрали 7 миллионов детей за 25 лет (52-45). и не подавились. а моими деньгами - подавитесь. платить вам я не буду, мне есть где жить и вести бизнес вне вашего поросячего рая [ua]
Нє дорогенький, дітей  як раз з'їли такі недолугі бізнесмени як ви, які вирішили що баби все рівно народжувати будуть незалежно від того скільки їхнім чоловікам платить... А баби кинули своїх чоловіків,  да пішли самі заробляти на хліб  дітям, що вже є... а тут вже або діти, або зароблять. І да, чи багато з вас бере жінку з дітьми на роботу? У неї ж уроки, дитячі хвороби, вона 12  годин вкалувать не буде... або буде, або діти - іншого не буває. Так що мало дітей, то тоже ви. І за це платити теж прийдеться :)



 

Останнє редагування: 5 листопада 2017 17:10:09 від Agni
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

а чому ти анонімайзером користуєшся?
Податкової боїться :)
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

разговор с каннибалихой окончен, увещевания бессмысленны
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

что бы ты беспокоился по этому поводу, думал, подозревал, задавал вопросы, выводил на чистую воду :-B

чому я маю хвилюватись
ти банальна  консерва
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

нельзя равнять по ценам Польшу и Украину. в Польше как работают? сколько в Польше социальных паразитов? у нас 13 млн пенсов и больше 20 млн льготников-хуетников-зубожилых субсидиантов с майном на десятки тысяч долларов. и это прямо влияет на ценообразование.
ну давай порівняємо в реальних цифрах скільки платить підприємець в Польщі податків і соціалу за свого працівника і скільки в україні
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

Центральний статистичний офіс Польщі (GUS) у своїй доповіді за 2016 рік відзначає зростання кількості пенсіонерів та людей, які отримують соціальні виплати в Польщі – їх кількість становить 8 906 200 осіб. Пенсію та соціальний дохід з системи несільськогосподарс ького страхування отримувало 7 710 000 осіб (на 0,5% більше ніж в аналогічному періоді 2015 року). Натомість, пенсію та соціальний сільськогосподарськ ий дохід отримували 1 196 200 осіб (на 0,5% менше ніж у 2015 році).



В середньому місячна пенсія та соціальний дохід в рамках трьох кварталів 2016 року сягнули позначки 2083 злотих, та були на 2% вищими ніж за аналогічний період 2015 року.

Зріст середньостатистично ї місячної пенсії та соціального доходу з врахуванням податків було відмічено у всіх воєводствах. Ситуація в 2016 році схожа на минулорічну, проте в Сілезькому воєводстві показники пенсії були вищими від середньостатистични х у цілій Польщі на 18,7%. Там середня пенсія становила 2473 злотих. Найнижчі показники виплат пенсій та соціальних доходів для населення були зафіксовані у Підкарпатському та Люблінському воєводствах (на 15,9% та 13,2% відповідно менше ніж в середньому в Польщі).
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

ну давай порівняємо в реальних цифрах скільки платить підприємець в Польщі податків і соціалу за свого працівника і скільки в україні
в процентах.

Украина - 18+1.5+22 = 41.5% с работодателя за каждого работника.

Польша - 9.76+6.5+0.67+2.45+0.10 = 19.48% с работодателя за каждого работника.

в 2.13 раза выше нагрузка в Украине.
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

консерва забула про цей податок

   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

РАБОТОДАТЕЛЬ платит те податки, что я указал. а ты идеш в игнор за хамство жрать консервы
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

в процентах.

Украина - 18+1.5+22 = 41.5% с работодателя за каждого работника.

Польша - 9.76+6.5+0.67+2.45+0.10 = 19.48% с работодателя за каждого работника.

в 2.13 раза выше нагрузка в Украине.
Пан махльовщик... В Україні він добавив 18%  прибуткового податку із ЗП до виплат роботодавця, а в Польші чомусь про це забув :)
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

РАБОТОДАТЕЛЬ платит те податки, что я указал. а ты идеш в игнор за хамство жрать консервы

маніпулятор нє?
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

РАБОТОДАТЕЛЬ платит те податки, что я указал. а ты идеш в игнор за хамство жрать консервы
В Україні підприємство платить тільки 22%.
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

в процентах.

Украина - 18+1.5+22 = 41.5% с работодателя за каждого работника.

Польша - 9.76+6.5+0.67+2.45+0.10 = 19.48% с работодателя за каждого работника.

в 2.13 раза выше нагрузка в Украине.
а тепер давай в цифрах від мінімальної, ніхто ж і так більше не платить того фуфєла як від мінімальний)))
в Польщі то мінімум 210 долярів не рахуючи 420 долярів мінімальної зарплати
ціни ідентичні хоч польський підприємець платить в чотири рази більше
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

Пан махльовщик
пани идет на куй перечитывать черные буквы на белом фоне и долго думать над фразой "скільки платить підприємець в Польщі податків і соціалу за свого працівника"
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

пани идет на куй перечитывать черные буквы на белом фоне и долго думать над фразой "скільки платить підприємець в Польщі податків і соціалу за свого працівника"
Ви можете хоть луснути зі злості, а платити все рівно прийдеться... :)
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

а тепер давай в цифрах від мінімальної, ніхто ж і так більше не платить того фуфєла як від мінімальний
с какой радости?? во-первых, минималку у нас получают только низа, а во-вторых считать "в долярах" это очень тупо и дает искаженную картину. для того проценты и придумали )
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

Ви можете хоть луснути зі злості, а платити все рівно прийдеться
канибальский троллинг меня не интересует, так что пани идет на куй в игнор. уже насовсем )
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія